Kwalifikację do rozegranego dziś półfinału mężczyzn (dwie półfinałowe grupy „A” i „B”) wywalczyło dwóch Polaków, Daniel Ławrynowicz i Jarosław Świderski. Obaj nasi reprezentanci rywalizowali w 18-osobowym półfinale „B”.
Dzisiejszą odsłonę zawodów przeprowadzono w skróconym, 90-minutowym formacie, a zawodnicy o awans konkurowali w czwórboju.

Podczas przeprowadzonej wczoraj rankingowej rundy szermierki, której rezultaty weszły w skład półfinałowej klasyfikacji, Daniel i Jarek zdobyli odpowiednio 200 i 195 punktów. Dodatkowe 4 „oczka” zapisał na swoim koncie Jarosław Świderski, który pokonał dwóch rywali w bonusowej rundzie szermierki (199 punktów w szermierce).

Jarosław Świderski osiągnął jeden z najlepszych wyników pływania. Nasz reprezentant ustanowił trzeci najwyżej punktowany wynik konkurencji, finiszując z czasem 2:01,00. Wynik 2:05,12 dał Danielowi Ławrynowiczowi 13 miejsce wśród zawodników grupy „B”.

Bezpośredni awans do finału zdobywało 7 pierwszych na mecie zawodników z każdej grupy. 18-osobowy finał miało uzupełnić kolejnych czterech z najwyższą liczbą punktów. Jarek i Daniel do decydującego laser run przystąpili z miejsc nie dających bezpośredniej kwalifikacji. Aby odrobić straty do rywali i awansować konieczne było niemal bezbłędne strzelanie i mocny bieg. Bardzo dobry występ odnotował Daniel, systematycznie zbliżał się do prowadzącej grupy, prezentując wysoką dyspozycję biegową. Nie udało mu się niestety uniknąć błędów na strzelnicy, i mimo, że ustanowił 6 najlepszy czas konkurencji, przekroczył metę jako 12 zawodnik półfinału „B”.
Pięć sekund za nim, na miejscu 14, nie dającym prawa startu w finale finiszował Jarek Świderski.

W jutrzejszym półfinale kobiet o przepustkę do finał powalczy Natalia Dominiak. Trzymamy kciuki!
Zapraszamy do kibicowania i śledzenia wyników na oficjalnej stronie UIPM uipmworld.org
Daniel Ławrynowicz 12, Jarosław Świderski 14 w półfinale Pucharu Świata seniorów
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/