Za nami pierwszy, wyczekiwany start reprezentanta Polski podczas Mistrzostw Świata Seniorów, trwających w Aleksandrii (Egipt). W dzisiejszych eliminacjach mężczyzn śledziliśmy występ Daniela Ławrynowicza, który o miejsce wśród 36 półfinalistów walczył w bardzo silnej 70-osobowej stawce zawodników.

Duże znaczenie w walce o miejsce promowane awansem, miał udany w wykonaniu naszego zawodnika turniej szermierczy. Daniel Ławrynowicz zajął w nim 8 miejsce, kończąc pierwszą fazę eliminacji z pulą 232 punktów (20V/13D).
Kolejny, pływacki etap rywalizacji, okazał się równie udany. Reprezentant Polski osiągnął 12 najlepszy rezultat w wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym (2:04,51), dzięki czemu do decydującej konkurencji łączonej przystąpił z jednego z czołowych miejsc (8 miejsce), z 14-sekundową stratą do prowadzącego Francuza Valentin Belaud. Bezpośredni awans do półfinału uzyskiwało 15 najlepszych zawodników z każdej z dwóch grup eliminacyjnych. Półfinałową 36 pięcioboistów uzupełniało kolejnych sześciu, z najwyższą liczbą punktów.
Dzięki przewadze wypracowanej podczas szermierki i pływania, Daniel mógł kontrolować przebieg wyścigu. Skuteczne strzelanie pozwoliło mu na pokonywanie kolejnych 600-metrowych rund biegu wśród zawodników czołówki.
Finiszował jako 12, uzyskując gwarancję startu w półfinale.

Gratulacje!

Jutro do walki o awans do półfinału stanie Natalia Dominiak (grupa eliminacyjna „B”). Zapraszamy do kibicowania i śledzenia wyników na oficjalnej stronie UIPM uipmworld.org i w aplikacji UIPM Center.Daniel Ławrynowicz półfinalistą Mistrzostw Świata Seniorów w Aleksandrii
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/