Natalia Dominiak i Szymon Staśkiewicz obronili tytuł mistrzów Polski w sztafetach mieszanych. W kategorii open przegrali z Gwatemalczykami Isabel Brand i Charlesem Fernandezem. Srebro mistrzostw Polski wywalczyli Aleksandra Sobolewska i Paweł Dąbrowski, a brąz Dominika Karolak i Daniel Ławrynowicz.

Pływanie z czasem 1:58,97 wygrała para ZKS Drzonków 2 Aleksandra Sobolewska i Paweł Dąbrowski. Druga była sztafeta MIX 1 Marta Kobecka i Oskar Paradowski, która uzyskała rezultat 2:01,16, a trzecie miejsce zajął gwatemalski duet Isabel Brand i Charles Fernandez (2:02,00).

W szermierce po 23 zwycięstwa odnieśli Kobecka i Paradowski oraz Brand i Fernandez. Duet pruszkowsko-bielański wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji łącznej, a Gwatemalczycy awansowali na drugie miejsce, wyprzedzając Sobolewską i Dąbrowskiego.

Do kombinacji Kobecka startowała dwie sekundy przed Brand i 25 przed Sobolewską. Gwatemalczycy okazali się najlepsi w biegu (choć po prowadzeniu przez cały swój dystans Brand wbiegła do strefy zmian minimalnie za Kobecką) i to oni prowadzili po konkurencji łączonej. W walce o mistrzostwo Polski natomiast kluczowe okazało się strzelanie na męskiej zmianie – doświadczony Szymon Staśkiewicz wyprowadził siebie i Natalię Dominiak na prowadzenie w klasyfikacji krajowej, wykorzystując pomyłki na strzelnicy Oskara Paradowskiego.

Jazda konna nieco zamieszała w stawce. Co prawda Gwatemalczycy mieli dość dużą przewagę, aby utrzymać prowadzenie w klasyfikacji open, a Staśkiewicz i Dominiak z 12 pkt. karnymi zajęli drugie miejsce i zdobyli mistrzostwo kraju, natomiast Kobecka i Paradowski zebrali w sumie 31 pkt. karnych i spadli poza podium. Srebro mistrzostw Polski wywalczyła druga sztafeta gospodarzy, Aleksandra Sobolewska i Paweł Dąbrowski, a brąz Dominika Karolak i Daniel Ławrynowicz z CWKS Legii Warszawa.

Gospodarze obronili tytuł