Za nami szósty dzień Mistrzostw Świata Juniorów i Juniorów Młodszych, rozgrywanych we włoskim Lignano Sabbiadoro. Wśród 16 sztafet kobiet kategorii U17 wystartował polski duet Hanna Matusik i Zuzanna Gradoń.

Rezultat osiągnięty przez nasze reprezentantki podczas sztafetowego wyścigu pływackiego, dał im odległą pozycję (2:26,21, 16 miejsce). Do udziału w laser run przystąpiły z 31-sekundową stratą do prowadzących Hiszpanek Mireii Vasquez i Enyi Lechuga.
Hanna Matusik i Zuzanna Gradoń potrzebowały bardzo wysokiego rezultatu w konkurencji aby móc odrobił straty do mocnej czołówki. Polki bardzo dobrze zaprezentowały się zarówno na trasie biegu, jak i na strzelnicy. Systematycznie przesuwały się w klasyfikacji. Ostatecznie osiągnęły 7 wynik laser run, dzięki czemu awansowały o sześć pozycji, zajmując na mecie 10 miejsce.
Zwyciężczyniami zostały Egipcjanki Ritage Ramadan i Farida Khalil. Na drugim stopniu podium stanęły Niemki Amelie Treib Nadja Farmand a brązowy medal zdobyły Brytyjki Zoe Spokes i Elizabeth Ryan.

Gratulacje dla naszych zawodniczek!

Hanna Matusik i Zuzanna Gradoń na 10 miejscu w rywalizacji sztafet kobiet Podczas MŚ U17
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/