WERSJA DO DRUKU – pdf

LpDataNazwa imprezyMiejsceKategoriaUczestnicy
127.01 - 28.01Badania diagnostyczne (terenowe)SpałaS,M,J,JMPowołanie
227.01 - 30.01Zawody MiędzynarodoweBudapeszt/HUNS.MPowołanie
303.02 - 05.02Puchar Polski Sen, Mł, Jun #1DrzonkówS,M,JWg regulaminu
408.02 - 09.02Badania diagnostyczneSpałaS,M,J,JMPowołanie
523.02 - 28.02Puchar Świata #1Los Angeles/USASPowołanie
605.03 - 15.03Zgrupowanie szkolenioweSpałaS.MPowołanie
710.03 - 12.03Konsultacje szkoleniowe (sprawdzian wytrzymałościowy)SpałaS,M,JPowołanie
810.03 - 12.03Konsultacje szkoleniowe (sprawdzian wytrzymałościowy)SpałaJMPowołanie
918.03 - 19.03Puchar Polski do lat 16 ( 3-bój i 2-bój nowoczesny) #2DrzonkówJMWg regulaminu
1021.03 - 26.03Puchar Świata #2Kair/EGYS.MPowołanie
1124.03 - 26.03Puchar Polski Sen, Mł, Jun #2DrzonkówS,MPowołanie OSSM
Wg regulaminu
1229.03 - 30.03Badania lekarskie (COMS)WarszawaSen, MłPowołanie
1330.03 - 02.04Konsultacje szkolenioweSpałaJun MłLista
1402.04 - 04.04Badania diagnostyczne (terenowe)SpałaSen, Mł, JunLista
1504.04 - 14.04Zgrupowanie szkolenioweSpałaSen, MłPowołanie
1608.04 - 10.04Zawody międzynarodoweWilnoJun, Jun MlKadra
OSSM:Wawa/Drzon
1721.04 - 23.04Puchar Polski w obsadzie międzynarodowej #3DrzonkówMł, JunOSSM Wawa
Wg regulaminu
1829.04 - 30.04Puchar Polski do lat 16 ( 3-bój i 2-bój nowoczesny) #3 CzęstochowaJun MłOSSM Wawa
1901.05 - 07.05Zgrupowanie szkolenioweSpałaJun, Jun MlLista
2004.05 - 08.05Puchar Świata #3Kecskemét/HUNSen, MłLista
2113.05 - 15.05Puchar Polski Sen, Mł, Jun #4WarszawaSen, Mł, JunOSSM Drzonków
2218.05 - 24.05Zgrupowanie szkolenioweDrzonkówMł, JunLista
2320.05 - 21.05Puchar Polski do lat 16 ( 3-bój i 2-bój nowoczesny) #4CetniewoJun MłWg regulaminu
2425.05 - 29.05Puchar Świata #4DrzonkówSen, Mł, JunLista
2502.06 - 04.06Mistrzostwa Polski do lat 18 w 4-boju nowoczesnym (Międzynarodowe OPEN)
Mistrzostwa Polski do lat 16 w 3-boju nowoczesnym (laser run)
WarszawaJun, Jun MłWg regulaminu
2609.06 - 12.06Zawody międzynarodowe do lat 18Praga/CZEJunLista
2710.06 - 11.06Puchar Polski do lat 16 ( 3-bój i 2-bój nowoczesny) #5WarszawaJun MłWg regulaminu
2816.06 - 18.06Mistrzostwa Polskii Seniorów i Modzieżowców (Międzynarodowe OPEN)DrzonkówSen, MłWg regulaminu
2818.06 - 28.06Zgrupowanie szkolenioweSpałaJun MłLista
3023.06 - 25.06Finał Pucharu ŚwiataWilno/LTUSenWg regulaminu
3124.06 - 03.07Mistrzostwa Europy do lat 21Barcelona/ESPMł (do 21 lat)Wg regulaminu
3230.06 - 04.07Mistrzostwa Europy do lat 16/ 3-bój nowoczesnyPazardzik/BULJun MłWg regulaminu
3302.07 -13.07Zgrupowanie szkolenioweSpałaSen, MłLista
3402.07 - 16.07Zgrupowanie szkolenioweDrzonkówJun, Jun MłLista
3515.07-16.07Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2-bój i 3-bój nowoczesnyWarszawaJun MłWg regulaminu
3616.07-24.07Mistrzostwa Świata do lat 18/ 4-bój nowoczesnyPraga/CZEJunWg regulaminu
3716.07 - 04.08Zgrupowanie szkolenioweDrzonkówLista
3817.07-24.07Mistrzostwa Europy SeniorówMińsk/BLRSenWg regulaminu
3930.07 - 17.08Zgrupowanie szkolenioweDrzonkówSen, MłLista
4007.08 - 14.08Młodzieżowe Mistrzostwa Świata ( do lat 21)Székesfehérvár/HUNWg regulaminu
4406.08 - 24.08Zgrupowanie szkolenioweDrzonkówJun, Jun MłLista
4509.08 - 14.08Zawody Międzynarodowe (elimnacje do MIO)PortugaliaJunLista
4621.08 - 28.08Mistrzostwa Świata SeniorówKair/EGYSenWg regulaminu
4728.08 - 03.09Mistrzostwa Europy Juniorów (do lat 18)Caldas da Rainha/PORJunWg regulaminu
4811.09 - 17.09CISMDrzonkówSen
4904.10 -06.10Badania lekarskie (COMS)WarszawaSen, MłKadra Sen, Mł
5007.10 -08.10Puchar Polski do lat 16 ( 3-bój i 2-bój nowoczesny) #1 (na rok 2018)PasymJun MłJun Mł
5115.10 - 21.10Młodziezowe Mistrzostwa Europy ( do lat 23)DrzonkówMł (do 23 lat)Wg regulaminu
5220.10 - 22.10Nadzieje Olimpijskie ( 3-bój i 4-bój nowoczesny)Praga/CZEJun, Jun MlLista
5328.10 - 29.10Konferencja TrenerskaSpałaWg regulaminu
5402.11 - 03.11Badania diagnostyczne (laboratoryjne)WarszawaSen, Mł, Jun, Jun MłLista
55Kongres UIPM
5617.11 - 19.11Konsultacje szkoleniowe (sprawdzian wytrzymałościowy)SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłLista
5720.11 - 12.12Zgrupowanie szkoleniowe - zagraniczneColorado Springs/USASenLista
5820.11 - 03.12Zgrupowanie szkolenioweSpałaSen, MłLista
5903.12 - 05.12Badania diagnostyczne (terenowe)SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłLista
6002.12 - 03.12Mistrzostwa Polski do lat 14 ( 2-bój nowoczesny)
Mistrzostwa Polski do lat 12 ( 2-bój nowoczesny)
Finał Kampanii "Penta Day"
SpałaJun Mł, MłodzikWg regulaminu
6115.12 - 17.12Zawody międzynarodowe "Memoriał Zbigniewa Majewskiego" DrzonkówSen, Mł, JunWg regulaminu