LpNazwa imprezyDataMiejsceKategoriaUwagi
1Konsultacje szkoleniowe ( Sprawdzian Wytrzymalosciowy)05.01-07.01SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłUdział Kadr Woj..
2Zgrupowanie szkoleniowe ( Sen, Mł, Jun)14.01 - 27.01SpałaSen, Mł, JunZgodnie z powołaniem
3Puchar Polski PP#1 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)02.02 - 04.02DrzonkówMł, Jun, Jun Młwg reg
4Badania diagnostyczne (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)09.02 -11.02SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
5Zgrupowanie szkoleniowe ( Sen, Mł, Jun)11.02 -25.02SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
6Puchar Świata Seniorów #101.03 -05.03Kair/EGYSen Zgodnie z powołaniem
7Konsultacje szkoleniowe ( Sprawdzian Wytrzymalosciowy)08.03 - 09.03SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
8Puchar Polski PP#2 ( 2-bój i 3-bój now)17.03 - 18.03DrzonkówJun Młwg reg
9Badania lekarskie19.03 -21.03WarszawaSen, MłZgodnie z powołaniem
10Puchar Świata Seniorów #222.03- 26.03Los Angeles/USASenZgodnie z powołaniem
11Zawody Międzynarodowe do lat 1823.03 - 26.03ESPJun Zawody rankingowe do MIO
12Puchar Polski PP#2 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)28.03 - 30.03DrzonkówMł, Jun, Jun Młwg reg
13Zgrupowanie szkoleniowe ( Jun, Jun Mł)30.03 - 07.04DrzonkówJun, Jun MłZgodnie z powołaniem
14Mistrzostwa Świata Jun ( 4-bój now - do lat 18)07.04 - 16.04Mafra/PORJunZgodnie z powołaniem
15Badania diagnostyczne (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)12.04 - 13.04Spała/WarszawaSen, Mł Zgodnie z powołaniem
16Puchar Polski PP#3 ( 2-bój i 3-bój now)14.04 - 15.04Cetniewo Jun Młwg reg
17Zgrupowanie szkoleniowe (Sen, Mł)15.04 - 27.04DrzonkówSen, MłZgodnie z powołaniem
18Puchar Polski PP#4 ( 2-bój i 3-bój now)28.04 - 29.04Warszawa Jun Młwg reg
19Puchar Świata Seniorów #303.05 - 07.05Kecsemet/HUNSenZgodnie z powołaniem
20Zawody Międzynarodowe do lat 1804.05 - 06.05Leira/PORJun Zawody rankingowe do MIO
21Zawody Międzynarodowe do lat 1812.05 - 13.05Praga/CZEJunZawody rankingowe do MIO
22Zawody Międzynarodowe do lat 2118.05 - 20.05Drzonków/POLZgodnie z powołaniem
23Puchar Europy do lat 1818.05 - 20.05Drzonków/POLJunZgodnie z powołaniem
24Puchar Polski do lat 1818.05 - 20.05DrzonkówJunwg reg
25Mistrzostwa Polski do lat 16 (pływ + combined)19.05 - 20.05DrzonkówJun MłZgodnie z powołaniem
26Puchar Świata Seniorów #424.05 - 27.05Sofia/BULSenZgodnie z powołaniem
27Puchar Polski PP#5 ( 2-bój i 3-bój now)25.05 - 27.05MyślibórzJun Młwg reg
28Zgrupowanie szkoleniowe ( jun, Jun Mł)27..05 - 10.05Spała/DrzonkówJun, Jun MłZgodnie z powołaniem
29Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodziezowców01.06 - 03.06Drzonków/POLSen, Młwg reg
30Badania diagnostyczne (Sen, Mł)07.06 - 08.06WarszawaSen, MłZgodnie z powołaniem
31Mistrzostwa Europy do lat 18 i do lat 1611.06 - 17.06Drzonków/POLJun, Jun MłZgodnie z powołaniem
32Mistrzostwa Europy Młodziezowców do lat 2117.06 - 24.06Barcelona/ESPZgodnie z powołaniem
33Finał Pucharu Świata Seniorów21.06 - 24.06KAZSenwg reg
34Akademickie Mistrzostwa Świata04.07 - 08.07Budapeszt/HUNSen, MłZgodnie z powołaniem
35Ogólnopolska Olimpiada Młodziezy (OOM)06.07 - 08.07Częstochowa/ŚląskieJun Młwg reg
36Zgrupowanie szkolniowe (Sen, Mł)10.07 - 15.07SpałaSen, MłZgodnie z powołaniem
37Mistrzostwa Europy Seniorów17.07 - 27.07Szekesfehervar/HUNSenZgodnie z powołaniem
38Zgrupowanie szkoleniowe (Mł, Jun)15.07 - 29.07DrzonkówMł, JunZgodnie z powołaniem
39Zgrupowanie szkoleniowe (Sen, Jun)29.07 - 12.07WałczSen, JunZgodnie z powołaniem
40Mistrzostwa Europy Młodziezowców do lat 2101.08 - 08.08Kładno/CZEZgodnie z powołaniem
41Zgrupowanie szkoleniowe (Sen, Mł, Jun)16.08 -02.09.08DrzonkówSen,Mł, JunZgodnie z powołaniem
42Badania lekarskie03.09 - 04.09WarszawaSen, MłZgodnie z powołaniem
43Mistrzostwa Świata Seniorów04.09 - 16.09Meksyk/MEXSenZgodnie z powołaniem
44Mistrzostwa Europy Młodziezowe do lat 2317.09 - 23.09Drzonków/POLZgodnie z powołaniem
45Mistrzostwa Polski do lat 1828.09 - 29.09WarszawaJunwg reg
46Wojskowe Mistrzostwa Swiata (CISM)25.09 - 30.09HUNSenwg reg
47Zgrupowanie lecznicze 01.10 - 14.10do ustaleniaSen, Mł, JunZgodnie z powołaniem
48Pchar Polski PP#1 (2-bój i 3-bój now) I edycja 201906.10 - 07.10PasymJun Młwg reg
49Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie (MIO)06.10 - 18.10Buenos Aires/ARGJunwg reg
50Zfgrupowanie szkoleniowe (jeździeckie)18.10 - 27.10do ustaleniaSen, MłZgodnie z powołaniem
51Nadzieje Olimpijskie OH26.10 - 28.10SpałaJun, Jun MłZgodnie z powołaniem
52Badania diagnostyczne (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)05.11 -08.11WarszawaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
53Kongres UIPM09.11 - 11.11do ustalenia
54Konsultacje szkoleniowe ( Sprawdzian Wytrzymalosciowy)16.11 - 17.11SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
55Zgrupowanie szkoleniowe18.11 - 28.12SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
56Champion of Champions 23.11 -25.11do ustaleniawg reg
57Badania diagnostyczne (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)28.11 - 29.11SpałaSen, Mł, Jun, Jun Mł
58Zgrupowanie szoleniowe ( zagraniczne)02.12 - 23.12Colorado SpringsSenZgodnie z powołaniem
59Finał Kampani "Penta Day"
Mistrzostwa Polski do lat 12
Mistrzostwa Polski do lat 14
01.12 - 02.12SpałaJun Mł, Młodzikwg reg
60Zawody Międzynarodowe
"Memoriał Zbiggniewa Majewskiego"
14.12 - 16.12DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem