LpNazwa imprezyDataMiejsceKategoriaUwagi
1Konsultacje szkoleniowe (Sprawdzian wytrzymałościowy)06/01/1900SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZalecany Udział Kadr Woj.
2Zgrupowanie szkoleniowe (Sen, Mł, Jun)13.01 -27.01SpałaSen, Mł, JunZgodnie z powołaniem
3Badania diagnostyczne (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)27.01 -29.01SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
4Puchar Polski PP #1 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)01.02 - 03.02DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Młwg reg
5Zgrupowanie szkoleniowe (Sen, Mł, Jun)10.02 - 23.02SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
6Konsultacje szkoleniowe (szermierka)
Puchar Polski #3 (kobiety i mężczyźni)
23.02 - 24.02KrakówSen, Młkluby
7Puchar Świata Seniorów #126.02 - 04.03Kair
EGY
Sen Zgodnie z powołaniem
8Badania lekarskie05.03 - 06.03WarszawaSen, MłZgodnie z powołaniem
9Konsultacje szkoleniowe (Sprawdzian wytrzymałościowy)08.03 - 10.03SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZalecany Udział Kadr Woj.
10Zgrupowanie szkoleniowe/zagraniczne12.03 -01.04Colorado Springs
USA
SenZgodnie z powołaniem
11Konsultacje szkoleniowe (szermierka)
Puchar Polski #4 (kobiety)
16/03/2018WarszawaSen, Młkluby
12Puchar Polski PP #2 (2-bój i 3-bój now)15.03 - 17.03DrzonkówJun Młwg reg
13Puchar Polski PP #2 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)29.03 - 31.03DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Młwg reg
14Puchar Polski PP #3 (2-bój i 3-bój now)05.04 - 07.04WarszawaJun Młwg reg
15Puchar Świata Seniorów #209.04 - 15.04Sofia
BUL
SenZgodnie z powołaniem
16Puchar Polski PP #3 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)17.04 - 19.04DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Młwg reg
17Puchar Polski PP#4 (2-bój i 3-bój now)26.04 0 28.04CzęstochowaJun, Jun Młwg reg
18Konsultacje szkoleniowe (szermierka)
Puchar Polski #4 (kobiety)
27/04/2018GliwiceSen, Młkluby
19Puchar Świata Seniorów #301.05 - 07.05Szekesfehervar
HUN
SenZgodnie z powołaniem
20Zawody Międzynarodowe do lat 18
Puchar Europy
03.05 - 05.05Praga
CZE
Jun Zgodnie z powołaniem
21Zawody Międzynarodowe10.05 - 12.05Praga
CZE
Sen, MŁZgodnie z powołaniem
22Zawody Międzynarodowe do lat 2110.05 - 12.05DrzonkówZgodnie z powołaniem
23Puchar Europy do lat 1810.05 - 12.05DrzonkówJunZgodnie z powołaniem
24Puchar Polski PP#4 (do lat 18)10.05 - 12.05DrzonkówJunwg reg
25Mistrzostwa Polski Jun Mł (L&R)10.05 - 12.05DrzonkówJun Młwg reg
26Puchar Polski PP #5 (2-bój i 3-bój now)17.05 - 19.05PasymJun Młwg reg
27Zgrupowanie szkoleniowe19.05 - 02.06Drzonków
Spała
Mł, JunZgodnie z powołaniem
28Puchar Świata Seniorów #421.05 - 27.05Kładnno
CZE
SenZgodnie z powołaniem
29Konsultacje szkoleniowe (szermierka)
Mistrzostwa Polski Sen (kobiety i mężczyźni)
25.05 - 26.05KrakówSen, Młkluby
30Ogólnopolska Olimpiada Młodzieże03.06 - 05.06DrzonkówJun Młwg reg
31Badania Diagnostyczne03.06 - 04.06SpałaSenZgodnie z powołaniem
32Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U2203.06 - 10.06Drzonków
POL
Zgodnie z powołaniem
33Mistrzostwa Europy Jun i Jun Mł ( U19&U17)09.06 - 17.06Kowno
LTU
Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
34Zgrupowanie szkoleniowe/zagraniczne11.06 23.06KORSENZgodnie z powołaniem
35Zgrupowanie szkoleniowe 23.06 - 02.07DrzonkówZgodnie z powołaniem
36Zgrupowanie szkoleniowe23.06 -14.07SpałaJun, Jun MŁZgodnie z powołaniem
37Finał Pucharu Świata
Kwalifikacja olimpijska (miejsce 1)
23.06 - 01.07Tokio
JPN
SenZgodnie z powołaniem
38Zgrupowanie szkoleniowe07.07 - 14.07SzczyrkSenZgodnie z powołaniem
39Młodzieżowe Mistrzostwa Świata U2207.07 - 15.07Drzonków
POL
Zgodnie z powołaniem
40Zgrupowanie szkoleniowe15.07 - 01.08DrzonkówSen, MŁZgodnie z powołaniem
41Mistzrostwa Świata Jun i Jun Mł (U19&U17)17.07 - 27.07Sofia
BUL
Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
42Mistrzostwa Europy Seniorów
Kwalifikacja Olimpijska (miejsca 1-8)
04.08 - 12.08Bath
GBR
SenZgodnie z powołaniem
43Zgrupowanie szkoleniowe15.08 - 29.08DrzonkówSen/MłZgodnie z powołaniem
44Zgrupowanie szkoleniowe15.08 - 31.08Spała/SzczyrkJun, Jun MłZgodnie z powołaniem
45Badania lekarskie30/08/2018WarszawaSen, MłZgodnie z powołaniem
46Mistrzostwa Świata Seniorów
Kwalifikacja Olimpijska (miejsca 1-3)
01.09 - 10.09Budapeszt
HUN
SenZgodnie z powołaniem
47Zawody międzynarodowe (Ranking Olimpijski)11.09 - 16.09DrzonkówSenZgodnie z powołaniem
48Mistrzostwa Polski Sen, Mł, Jun26.09 - 29.09DrzonkówSen, Mł, Junwg reg
49Puchar Polski PP #1 (2-bój i 3-bój now) na rok 202004.10 - 06.10PasymJun, Jun Młwg reg
50Igrzyska Wojskowe/CISM17.10 -27.10Wuhan
CHN
Senwg reg
51Zgrupowanie szkoleniowe03.11 - 17.03SpałaSen, Mł, JunZgodnie z powołaniem
52Konsultacje szkoleniowe (Sprawdzian wytrzymałościowy)15.11 -17.11SpałaSen, Mł, JunZgodnie z powołaniem
53Młodziezowe Mistrzostwa Europy U2419.11 - 25.11Drzonków
POL
Zgodnie z powołaniem
54Badania diagnostyczne28.11 - 29.11SpałaSen, Mł, Jun, Jun MłZgodnie z powołaniem
55Zgrupoanie szkoleniowe zagraniczne01.12 - 22.12Colorado Springs
USA
SenZgodnie z powołaniem
56Mistrzostwa Polski do lat 12 i 14
Finał Penta Day
04.12 - 06.12SpałaJun MŁwg reg
57Puchar Polski #4 (5-bój, 4-bój, 3-bój now)20.12 - 22.12DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Młwg reg