Pięciobój Nowoczesny
Kalendarz imprez na rok 2023

LpNazwa imprezyDataMiejsceKategoriaUwagi
1Konsultacje szkoleniowe - SPR (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)13.01 - 15.01SpałaSen, Mł, Jun, Jun Mł
2Zgrupowanie szkoleniowe15.01 - 28.01SpałaSen, Mł,Jun
3Badania diagnostyczne26.01 - 27.01SpałaSen, Mł, Jun
4Puchar Polski PP #1 (5-bój, 4-bój, 3-bój L&R)17.02 - 19.02DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Mł
5Zgrupowanie szkoleniowe20.02 -03.03DrzonkówSen
6Puchar Polski PP JMł #2 (Jun Mł)03.03 - 05.03DrzonkówJun Mł
7Puchar Świata #108.03 -13.03Kair/EGYSen
8Konsultacje szkoleniowe - SPR (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)17.03 -19.03SpałaSen, Mł, Jun, Jun Mł
9Zgrupowanie szkoleniowe19.03 - 06.04SpałaSen, Mł
10Badania diagnostyczne30.03 - 31.03SpałaSen, Mł, Jun
11Puchar Świata #210.04 - 17.04Ankara/TURSen
12Puchar Polski PP JMł #2 (Jun Mł)14.04 - 16.04CetniewoJun Mł
13Puchar Świata #324.04 - 01.05Budapeszt/HUNSen
14Puchar Polski PP #2 (5-bój, 4-bój, 3-bój L&R)28.04 - 30.04DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Mł
15Puchar Świata #408.05 - 15.05Sofia/BULSen
16Zgrupowanie szkoleniowe18.05 - 24.05CetniewoSen
17Mistrzostwa Polski U17&U1910.05 - 15.05Spała/WarszawaJun, Jun Mł
18Konsultacje szkoleniowe (OCR)19.05 - 21.05SpałaJun, Jun Mł
19Puchar Polski PP#3 (5-bój)23.05 - 29.05DrzonkówSen, Mł
20Konsultacje szkoleniowe (OCR)26..05 - 28.05SpałaJun, Jun Mł
21Puchar Polski PP JMł #2 (Jun Mł)26.05 - 28.05WarszawaJun Mł
22Finał Pucharu Świata30.05 - 05.06Ankara/TURSenKwalifikacja olimpijska
Miejsce 1
23Mistrzostwa Europy U17&U1931.05 - 10.06Druskienniki/LTUJun, Jun Mł
24Konsultacje szkoleniowe (OCR)02.06 - 04.06SpałaMł U22
25Zgrupowanie szkoleniowe07.06 - 17.06DrzonkówSen
26Konsultacje szkoleniowe (OCR)09.06 - 11.06SpałaMł U22
27Mistrzostwa Europy U2213.06 - 19.06Istambuł/TURMł U22
28Zgrupowanie szkoleniowe18.06 - 21.06WałczSen
29Mistrzostwa Polski U16&U14 (Jun Mł) - letnie (5 edycja RR)15.06 - 19.06Częstochowa/SpałaJun Mł
30Europejskie Igrzyska Olimpijskie ( ME Sen)22.06 - 02.07KrakówSenKwalifikacja olimpijska
Punkty do Rankingu Ol.
31Zgrupowanie Szkoleniowe25.06 - 08.07SpałaJun, Jun Mł
32Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży02.07 - 04.07SzczyrkJun Mł
33Zgrupowanie szkoleniowe09.07 - 16.07CetniewoSen
34Zgrupowanie szkoleniowe09.07 - 22.07SpałaMł U22, Jun
35Mistrzostwa Świata U1710.07 - 17.07Aleksandria/EGYJun U17
36Zawody Międzynarodowe (Ranking Olimpijski)18.07 -24.07Budapeszt/HUNSenPunkty do Rankingu Ol.
37Mistrzostwa Świata U19 25.07 - 31.07Istambuł/TURJun U19
38Zawody Międzynarodowe (Ranking Olimpijski)01.08 - 08.08DrzonkówSenPunkty do Rankingu Ol.
39Zgrupowanie szkoleniowe08.08 -19.08DrzonkówSen
40Zgrupowanie szkoleniowe08.08 -26.08DrzonkówMł U22, Jun
41Mistrzostwa Świata Seniorów21.08 - 29.09Bath/GBRSenKwalifikacja oolmpijska
miejsca 1-3
42Mistrzostwa Polski Sen & U2405.09 - 11.09DrzonkówSen, U24
43Mistrzostwa Świata U2208.09 - 18.09Druskienniki/LTUU22
44Zawody Międzynarodowe (Ranking Olimpijski)26.09 - 01.10Madryt/ESPSenPunkty do Rankingu Ol.
45Puchar Polski PP JMł #1 (Jun Mł) (na rok 2024)06.10 -08.10Pasym/ElblągJun Mł
46Zgrupowanie lecznicze08.10 -21.10do ustaleniado ustalenia
47Turniej Nadziei Olimpijskich19.10 - 22.10do ustaleniaJun U19&U17
48Zgrupowanie szkoleniowe29.10 - 12.11SpałaSen, Mł
49Konsultacje szkoleniowe - SPR (Sen, Mł, Jun, Jun Mł)10.11 - 12.11SpałaSen, Mł, Jun, Jun Mł
Zgrupowanie szkoleniowe12.11 - 26.11SpałaJun, jun Mł
50Mistrzostwa Europy U2422.11 - 26.11DrzonkówU24
Badania diagnostyczne29.11 - 30.11SpałaSen, Mł, Jun, Jun Mł
51Zgrupowanie Szkoleniowe 01.12 - 21.12Monte GordoSen
52Mistrzostwa Polski U14&U1201.12 - 03.12SpałaJun Mł
53Puchar Polski PP #4 (5-bój, 4-bój, 3-bój L&R)15.12 - 17.12DrzonkówSen, Mł, Jun, Jun Mł