Maciej Klimek, Adam Pierzchała i Michał Jabłoński mają za sobą pierwszy, eliminacyjny start w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Europy rozgrywanych w Barcelonie. Wszyscy trzej Polacy zdobyli przepustkę do półfinału i znaleźli się w gronie 36 zawodników, których rywalizację będziemy śledzić w środę.

Bardzo udany turniej szermierczy w wykonaniu Macieja Klimka i Michała Jabłońskiego dał im pozycje w ścisłej czołówce. Michał Jabłoński osiągnął 3 najwyżej punktowany rezultat (240 punktów, 23V/13D). Tuż za nim, na miejscu 4 turniej zakończył Maciej Klimek (235 punktów, 22V/14D). Z problemami na planszy szermierczej zmagał się Adam Pierzchała, który na swoim koncie zapisał 170 punktów. Aby awansować, potrzebował wysoko punktowanych startów w pływaniu i laser run.
Bardzo dobre rezultaty osiągnięte przez Macieja Klimka i Michała Jabłońskiego podczas pływania (M. Klimek 2:01,31 – 4 miejsce w konkurencji, M. Jabłoński 2:07,56 – 9 miejsce), umożliwiły naszym zawodnikom kontrolowanie sytuacji na trasie biegu ze strzelaniem i zachowanie sił na kolejne dni rywalizacji. Maciej Klimek finiszował jako 4 zawodnik grupy eliminacyjnej „A”. Michał Jabłoński przekroczył linię mety jako 18.
Trudniejsze zadanie miał do wykonania Adam Pierzchała. Już podczas pływania odrobił znaczną części strat, osiągając 2 najlepszy rezultat wśród zawodników grupy „B”. Ukończył wyścig z czasem 1:59,81. Swój awans do półfinału przypieczętował ustanawiając jeden z czołowych wyników konkurencji łączonej (5 wynik laser run). Przekroczył linię mety ma miejscu 17.

Pierwsze punkty zaliczane do półfinałowej rywalizacji kobiet rozdane zostały podczas rozegranej dziś rankingowej rundy szermierczej. Świetnie zaprezentowała się Ewa Pydyszewska, która pokonała 23 rywalki (240 punktów) i objęła pozycję wiceliderki. Na miejscu 10, z pulą 220 punktów zmagania na planszy ukończyła Maja Biernacka. Z taką samą liczbą punktów, na miejscu 14 uplasowała się Adrianna Kapała. Michalina Wierzba na swoim koncie zapisała 195 punktów, co daje jej obecnie 28 lokatę.

Jutro, przed naszymi zawodniczkami, kontynuacja walki o finał, do którego awansuje 18 najlepszych pięcioboistek.

Powodzenia!

Komplet Polaków w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Barcelonie
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/