Do ścisłego finału kobiet, oprócz Małgorzaty Karbownik awansowała również Maja Biernacka. W finale mężczyzn śledziliśmy występy dwóch Polaków. Prawo startu w dzisiejszym, rozstrzygającym etapie zawodów, wywalczyli Hubert Skibiak i Michał Jabłoński.

Wyniki szermierczej rundy rankingowej, uzyskane w fazie półfinałowej, stworzyły wstępną klasyfikację finalistów.
Dzisiejszą rywalizację w finale kobiet, z pulą 210 punktów, rozpoczęła Małgorzata Karbownik (dodatkowe 2 punkty w rundzie bonusowej). Na koncie Mai Biernackiej znajdowało się 180 punktów. Udało jej się poprawić ten rezultat, dzięki pięciu zwycięstwom odnotowanym w bonusie (wynik szermierki 190 punktów).

Małgorzata Karbownik została zwyciężczynią pływania. Do mety wyścigu dopłynęła z ponad dwusekundową przewagą nad kolejną zawodniczką. Jej czas 2:14,90 umożliwił jej awans w klasyfikacji generalnej po dwóch konkurencjach. Do laser run przystąpiła z numerem 6, 28 sekund za prowadzącą Egipcjanką Malak Ismail. Maja Biernacka, która w pływaniu zajęła 9 lokatę (2:24,84), na trasę biegu ze strzelaniem wyruszyła jako 17.
Obie Polki bardzo dobrze radziły sobie na strzelnicy. Czas strzelania Małgorzaty Karbownik okazał się być drugim najlepszym wynikiem finału. Niestety, trudy startów w sztafecie i kolejnych etapach rywalizacji indywidualnej, dały się jej we znak na trasie biegu. Po walce do ostatnich metrów finiszowała na wysokim 8 miejscu. Maja Biernacka ustanowiła 13 wynik konkurencji łączonej i ukończyła wyścig jako 16 zawodniczka Mistrzostw Świata Juniorek.

Najwyższy wynik szermierki w finale mężczyzn, z którym do dzisiejszej rywalizacji przystąpił Hubert Skibiak (240 punktów), dał mu kilkupunktową przewagę nad rywalami przed wyścigiem pływackim. Swoją szansę na umocnienie swojej pozycji wśród czołówki wykorzystał na pływalni. Osiągnął trzeci wynik konkurencji 2:05,12, dzięki czemu został liderem przed laser run.
200 punktów zdobytych przez Michała Jabłońskiego w turnieju szermierczym i 13 rezultat pływania (2:14,88), dały mu 15 pozycję przed finałowym startem konkurencji łączonej. Osiągnięcie jedenego z najlepszych czasów biegu, nie wystarczyło aby awansować w klasyfikacji generalnej. Przeszkodą okazały się błędy na strzelnicy, których niestety nie udało mu się unikać. Przekroczył linię mety jako 16.
Ciężką walkę na trasie biegu i strzelnicy stoczył Hubert Skibiak, który nie zdołał obronić medalowej pozycji. Ukończył wyścig jako 6 zawodnik ścisłego finału Mistrzostw Świata.

Brawa dla naszych zawodniczek i zawodników za tydzień pełen sportowych emocji i piękną walkę do końca!


Małgorzata Karbownik 8, Hubert Skibiak 6 w finale Mistrzostw Świata Juniorów
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/