20170718_153141W stolicy Białorusi Mińsku trwają Mistrzostwa Europy Seniorów. W pierwszych dwóch dniach rywalizowały sztafety kobiet i mężczyzn. Nasi panowie w składzie Jarosław Świderski i Szymon Staśkiewicz uplasowali się tuż za podium ulegając sztafetom Czech, Francji i Niemiec.

Anna Maliszewska i Oktawia Nowacka po pechowej jeździe konnej ostatecznie zakończyły start w sztafetach na miejscu siódmym. Zwyciężyły Niemki, drugie miejsce zajęły Rosjanki, a trzecie Białorusinki.

W dniu dzisiejszym rozegrane zostały eliminacje kobiet. Anna Maliszewska i Oktawia Nowacka startowały w grupie A i zajęły odpowiednio 4 i 16 pozycję. W grupie B startowała Natalia Dominiak, która swój start zakończyła na miejscu 20.