Wczoraj rozstrzygnęła się walka o 36 miejsc gwarantujących udział w półfinale Mistrzostw Świata w Aleksandrii. 72 zawodniczki, wśród nich Natalia Dominiak, rywalizowały o prawo startu w kolejnej fazie imprezy podczas eliminacji.

Reprezentantka Polski osiągnęła 20 rezultat konkurencji pływackiej. Finiszowała z czasem 2:19,78. Najlepsza na pływalni okazała się Włoszka Eleną Micheli (2:09,49).
Niestety turniej szermierczy uniemożliwił naszej zawodniczce utrzymanie wysokiej lokaty. Od początku zmagała się z problemami na planszy. Na swoją korzyść rozstrzygnęła 9 walk (170 punktów). Niewielka zaliczka punktowa wiązała się z koniecznością odrabiania bardzo dużych strat do rywalek, w walce o awans do półfinału podczas laser run.
Pomimo uzyskania najlepszego wyniku strzelania grupy eliminacyjnej „B” oraz ustawienia 8 wyniku konkurencji (czas strzelania 0:38,89, czas laser run 11:24,61), wejście do półfinału okazało się zbyt odległe.
Natalia przekroczyła linię mety jako 28.

Przed naszą reprezentantką kilka dni regeneracji po starcie w eliminacjach. Po raz kolejny zobaczymy ją na starcie w niedzielę, gdy wspólnie z Danielem Ławrynowiczem rywalizować będzie wśród sztafet mieszanych.

Natalia Dominiak 28 w eliminacjach Mistrzostw Świata w Egipcie
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/