Reprezentanci Austrii, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Hiszpanii, Słowacji i Polski przystąpią do walki o medale indywidualne, sztafetowe i drużynowe, podczas kolejnej edycji turnieju Nadziei Olimpijskich.
Impreza, która tradycyjnie rozegrana zostanie na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, rozpocznie się w najbliższy piątek. Do startu przystąpią zawodnicy kategorii Junior i Junior Młodszy (trójbój i czwórbój nowoczesny, kategorie U19 i U17). W zawodach wystąpi aż 53-osobowa kadra Polski.
Transmisje ze wszystkich konkurencji zaplanowanych na piątek, sobotę i niedzielę, będą udostępniane na żywo na oficjalnym kanale Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego na You Tube.
Poniżej linki do transmisji:
21.10.2022 – Piątek
10:00 Cerermonia otwarcia i szermierka kobiet U19: https://youtu.be/-7saI10XT1Q
11:55 Pływanie – kobiet U19 & mężczyzn U17: https://youtu.be/oj5r0c-GBtc
15:10 Laser Run – kobiet U19 & mężczyzn U17 i ceremonia medalowa: https://youtu.be/QLU0GxyFJxc
22.10.2022 – Sobota
9:00 Szermierka – mężczyzn U19: https://youtu.be/TZp_D655BS4
10:55 Pływanie – kobiet U17 & mężczyzn U19: https://youtu.be/xunVp_k0rfk
15:10 Laser Run – kobiet U17 & mężczyzn U19 i ceremonia medalowa: https://youtu.be/Xx4vxgVFNyQ
23.10.2022 – Niedziela
09:30 Szermierka sztafet mix U19: https://youtu.be/QD1toeDehVQ
12:30 Pływanie sztafet mix – U17 & U19: https://youtu.be/_WNaYO2e0z0
15:30 Laser Run sztafet mix – U17 & U19 I ceremonia medalowa: https://youtu.be/QNMftuiR_iw
Program zawodów:
Reprezentanci Austrii, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Hiszpanii, Słowacji i Polski przystąpią do walki o medale indywidualne, sztafetowe i drużynowe, podczas kolejnej edycji turnieju Nadziei Olimpijskich.
Impreza, która tradycyjnie rozegrana zostanie na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, rozpocznie się w najbliższy piątek. Do startu przystąpią zawodnicy kategorii Junior i Junior Młodszy (trójbój i czwórbój nowoczesny, kategorie U19 i U17). W zawodach wystąpi aż 53-osobowa kadra Polski.
Transmisje ze wszystkich konkurencji zaplanowanych na piątek, sobotę i niedzielę, będą udostępniane na żywo na oficjalnym kanale Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego na You Tube.
Poniżej linki do transmisji:
21.10.2022 – Piątek
10:00 Cerermonia otwarcia i szermierka kobiet U19: https://youtu.be/-7saI10XT1Q
11:55 Pływanie – kobiet U19 & mężczyzn U17: https://youtu.be/oj5r0c-GBtc
15:10 Laser Run – kobiet U19 & mężczyzn U17 i ceremonia medalowa: https://youtu.be/QLU0GxyFJxc
22.10.2022 – Sobota
9:00 Szermierka – mężczyzn U19: https://youtu.be/TZp_D655BS4
10:55 Pływanie – kobiet U17 & mężczyzn U19: https://youtu.be/xunVp_k0rfk
15:10 Laser Run – kobiet U17 & mężczyzn U19 i ceremonia medalowa: https://youtu.be/Xx4vxgVFNyQ
23.10.2022 – Niedziela
09:30 Szermierka sztafet mix U19: https://youtu.be/QD1toeDehVQ
12:30 Pływanie sztafet mix – U17 & U19: https://youtu.be/_WNaYO2e0z0
15:30 Laser Run sztafet mix – U17 & U19 I ceremonia medalowa: https://youtu.be/QNMftuiR_iw
Program zawodów: