20170724_175744W Mińsku zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorów. Nasi reprezentanci wracają z Białorusi bez medali. Wśród pań w finale startowały Anna Maliszewska, która zajęła 22 lokatę oraz Oktawia Nowacka, która po popełnieniu błędu w jeździe konnej ostateczne swój start zakończyła na 35 pozycji. Natalia Dominiak w swojej grupie eliminacyjnej zajęła 20 pozycję i nie dostała się do finału. W klasyfikacji drużynowej kobiety zajęły 10 miejsce.

W klasyfikacji mężczyzn w finale wystartował Łukasz Gutkowski, który był 26. Jarosław Świderski (20 w grupie A), Daniel Ławrynowicz (22 w grupie A) i Szymon Staśkiewicz (18 w grupie B) nie dostali się do finału. W klasyfikacji drużynowej panowie zajęli 10 miejsce.