Natalia Dominiak zajęła 21., a Dominika Karolak 26. miejsce na młodzieżowych mistrzostwach Europy w pięcioboju nowoczesnym. W Barcelonie triumfowała Ilke Özyüksel.

Pływanie z czasem 2:07,44 wygrała Michelle Gulyás. Za Węgierką uplasowały się trzy Rosjanki, Adelina Ibatullina (2:10,88), Ksenia Frałcowa (2:11,35) i Maria Champpu (2:12,19). Natalia Dominiak uzyskała 12. czas (2:18,31), a Dominika Karolak zajęła 21. miejsce (2:21,50).

W szermierce najlepsza była Włoszka Dalilla Sciarra, która wygrała 22 pojedynki w rundzie wstępnej i warty dwa punkty w rundzie bonusowej. Na drugim Sciarra objęła prowadzeni w klasyfikacji łącznej, wyprzedzając Gulyás, która na planszy była słabsza też od Champpu i Brytyjki Charlie Follett. Karolak z wynikiem 15+0 wygranych awansowała na 16. pozycję, natomiast Dominiak, która wygrała w dziewięciu pojedynkach rundy wstępnej i jednym rundy bonusowej, spadła na 25. lokatę.

Po jeździe konnej prowadzenie objęła Champpu – dzięki czystemu przejazdowi wyprzedziła Sciarrę i Gulyás, które miały po dwie zrzutki. Taki sam wynik jak Włoszka i Węgierka uzyskała Dominiak, która awansowała na 22. miejsce, natomiast Karolak po nieudanej próbie z wynikiem 236 pkt. wylądowała na 25. pozycji.

Do kombinacji Champpu startowała sześć sekund przed Sciarrą i jedenaście przed Gulyás. Żadna z nich nie stanęła jednak na podium zmagań indywidualnych – Rosjanka i Włoszka uzyskały najgorsze czasy biegu ze strzelaniem, natomiast Węgierka spadła na czwarte miejsce. Zwycięstwo odniosła Ilke Özyüksel. Turczynka dobiegła do mety dziesięć sekund przed Węgierką Blanką Guzi i dwadzieścia przed Rosjanką Ksenią Frałcową. Na 21. miejscu zmagania ukończyła Natalia Dominiak, natomiast Dominika Karolak uplasowała się na 26. pozycji. W klasyfikacji drużynowej triumfowały Węgierki przed Niemkami i Rosjankami.

Polki w trzeciej dziesiątce MME