Ostatniego dnia II edycji Pucharu Świata rozgrywanego w Budapeszcie, do walki o komplet medali w rywalizacji sztafet mieszanych przystąpiło 13 zespołów. Polskę reprezentowali Natalia Dominiak i Maciej Dukielski.

Pierwsze punkty rozdane zostały podczas rankingowej rundy szermierki. Natalia i Maciek zajęli w tej konkurencji 10 lokatę. Odnieśli 20 zwycięstw i na ich konto trafiło 210 punktów.
Niestety jazda konna okazała się pechowa dla większości uczestników rywalizacji sztafetowej. Kłopotów nie uniknęli również nasi zawodnicy. Zgodnie z zasadami konkurencji jeździeckiej upadek z konia nie pozwala na ukończenie przejazdu. Tak stało się z naszym teamem.

Polska sztafeta znalazła się w czołówce wyścigu pływackiego. Czas 2:00,94 dał naszym reprezentantom 4 miejsce w klasyfikacji pływania. Po szermierce, jeździe konnej i pływaniu Polacy zajmowali 9 miejsce.

Podczas kończącego zawody laser run, Natalia i Maciek ustanowili 8 rezultat konkurencji, ostatecznie finiszowali jako 11 drużyna Pucharu Świata.

Polska sztafeta mieszana na 11 miejscu w Pucharze Świata seniorów w Budapeszcie
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/