Ostatniego dnia II edycji Pucharu Świata rozgrywanego w Budapeszcie, do walki o komplet medali w rywalizacji sztafet mieszanych przystąpiło 13 zespołów. Polskę reprezentowali Natalia Dominiak i Maciej Dukielski.

Pierwsze punkty rozdane zostały podczas rankingowej rundy szermierki. Natalia i Maciek zajęli w tej konkurencji 10 lokatę. Odnieśli 20 zwycięstw i na ich konto trafiło 210 punktów.
Niestety jazda konna okazała się pechowa dla większości uczestników rywalizacji sztafetowej. Kłopotów nie uniknęli również nasi zawodnicy. Zgodnie z zasadami konkurencji jeździeckiej upadek z konia nie pozwala na ukończenie przejazdu. Tak stało się z naszym teamem.

Polska sztafeta znalazła się w czołówce wyścigu pływackiego. Czas 2:00,94 dał naszym reprezentantom 4 miejsce w klasyfikacji pływania. Po szermierce, jeździe konnej i pływaniu Polacy zajmowali 9 miejsce.

Podczas kończącego zawody laser run, Natalia i Maciek ustanowili 8 rezultat konkurencji, ostatecznie finiszowali jako 11 drużyna Pucharu Świata.

Polska sztafeta mieszana na 11 miejscu w Pucharze Świata seniorów w Budapeszcie