DSC_0716W Drzonkowie zakończyła się druga edycja Pucharu Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów w pięcioboju nowoczesnym kobiet i mężczyzn. Wśród kobiet zwyciężyła reprezentantka Czech Aranka Chalupnikova z klubu Dukla Praga,druga była Aleksandra Sobolewska z ZKS Drzonków, a trzecia Natalia Hachulska z UKS Żoliborz Warszawa. Najlepszym panem okazał się Jarosław Świderski z UKS G-8 Bielany Warszawa, na miejscu drugim zawody zakończył Litwin Gytis Gudlevicius, a na najniższym stopniu stanął Łukasz Klekot z ZKS Drzonków.

Aranka Chalupnikova i Aleksandra Sobolewska również w kategorii młodzieżowców zajęły dwa pierwsze  miejsca, natomiast trzecia była Japonka Knae Umemura. Wśród młodzieżowców wygrał Gytis Gudlevicius, drugi był Japończyk Sho Onishi, a trzeci Lukas Svechota z Czech. Najlepszy Polak w tej kategorii zajął czwarte miejsce i był to Paweł Dąbrowski z ZKS Drzonków.

W najmłodszej kategorii do lat 19 (czwórbój nowoczesny) zwyciężył Gytis Gudlevicius, drugie miejsce zajął Michał Jaszczerski UKS Dwójka Morena Gdańsk, a trzecie Czech Matyas Nachtigal. Wśród pań trzeci raz stanęła na podium Aleksandra Sobolewska, tym razem na najwyższym stopniu podium, druga była Czeszka Katerina Krejci z klubu Dukla Praga, a trzecia Patrycja Markowicz z UKS G-8 Bielany Warszawa

WYNIKI – PUCHAR POLSKI #2 – DRZONKÓW

 

DSC_0724

 

Puchar Polski #2 Drzonków – wyniki