W Warszawie zakończyła się piąta edycja pucharu Polski juniorów młodszych pięcioboju nowoczesnym. Wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium w kategorii U17 stanęła Dąbrowska Julia z klubu MKP Myślibórz drugie miejsce zajęła Bieniecka Natalia z St PP CWKS Legia Warszawa, a trzecie miejsce Ewa Pydyszewska z UKS 5 Konstantynów Łódzki. W tej samej kategorii wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Jakub Rogowicz UKS G-8 Bielany Warszawa, drugie miejsce zajął Jakub Szmytke  UKS Żoliborz Warszawa a trzeci był Zawodnik ZKS Drzonków Gearad Machel.
W kategorii U15 wśród dziewcząt zwyciężyła Julia Zdrzenicka z MKP Myślibórz drugie miejsce zajęła Lidia Cati Ś.U.K.S. „Polna” a miejsce trzecie Wiktoria Pruszyńska z MKS Jagiellonka Warszawa. Wśród chłopców zwyciężył Paweł Gomólski  UKS Żoliborz Warszawa, drugi był Piotr Ziółek UKS Dwójka Tczew, a trzeci Tymoteusz Bigos  z St PP CWKS Legia Warszawa.