Lp Nazwisko i Imię Rok urodzenia Numer licencji Nazwa klubu Miejscowość
SENIOR
1. Nowacka  Oktawia 1991 K91010200 ST „PP-CWKS Legia” Warszawa
2. Hachulska Natalia 1992 K92022700 UKS „Żoliborz” Warszawa
3. Maliszewska  Anna 1993 K93070400 UKS „Żoliborz” Warszawa
4. Staśkiewicz Szymon 1987 M87010300 ZKS Drzonków Zielona Góra
5. Klekot  Łukasz 1989 M89051300 ZKS Drzonków Zielona Góra
6. Golis Remigiusz 1991 M90101300 UKS „Żoliborz” Warszawa
7. Baranowski Maciej 1993 M93021600 UKS „Żoliborz” Warszawa
8. Świderski Jarosław 1993 M93031600 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
MŁODZIEŻOWIEC
1. Kobecka Marta 1995 K95041900 UKS „Kapry-Armexim” Pruszków
2. Klemczyńska Magda 1996 K96012100 ZKS Drzonków Zielona Góra
3. Dominiak Natalia 1998 K98013000 ZKS Drzonków Zielona Góra
4. Karolak  Dominika 1998 K98071900 UKS „Dwójka” Tczew
5. Skowyrska  Agnieszka 1998 K98111600 UKS „Żoliborz” Warszawa
6. Gralewski Michał 1994 M94011100 UKS „Żoliborz” Warszawa
7. Stasiak  Sebastian 1994 M94090800 UKS „Żoliborz” Warszawa
8. Dukielski Maciej 1995 M95010200 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
9. Ławrynowicz Daniel 1997 M97093000 ST „PP-CWKS Legia” Warszawa
10. Dąbrowski  Paweł 1998 M98042501 ZKS Drzonków Zielona Góra
11. Gutkowski Łukasz 1998 M98032100 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
12. Kołodziej Damian 1998 M98042301 UKS „Żoliborz” Warszawa
13. Kotlewski Michał 1998 M98041500 UKS” Dwójka Morena” Gdańsk
14. Pytel Piotr 1998 M98112400 ZKS Drzonków Zielona Góra
15. Siorek Filip 1998 M98031800 ZKS Drzonków Zielona Góra
JUNIOR
1. Markowicz  Patrycja 1999 K99010200 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
2. Sobolewska  Aleksandra 1999 K99032800 ZKS Drzonków Zielona Góra
3. Wierzba Wiktoria 1999 K99121901 UKS „Ósemka” Starogard Gd.
4. Baranowska  Weronika 2000 K00062001 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
5. Ligęza Katarzyna 2000 K00060600 ZKS Drzonków Zielona Góra
6. Niedziałkowska  Daria 2000 K00090700 RTP „Victoria” Radom
7. Wysokińska  Agnieszka 2000 K00031201 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
8. Adach  Paweł 1999 M99031000 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
9. Jaszczerski Michał 1999 M99050800 UKS „Dwójka” Tczew
10. Paradowski  Oskar 1999 M99040900 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
11. Banaszak Patryk 2000 M00082500 ZKS Drzonków Zielona Góra
12. Jakubowski Sergiusz 2000 M00092300 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
13. Karnik Eryk 2000 M00010801 RTP „Victoria” Radom
14. Kasperczak Kamil 2000 M00123100 ZKS Drzonków Zielona Góra
15. Olejnik Filip 2000 M00012701 ZKS Drzonków Zielona Góra
16. Powroźnik Igor 2000 M00072100 ZKS Drzonków Zielona Góra
17. Suliga Marcel 2000 M00081100 ZKS Drzonków Zielona Góra
18. Wieczorkowski  Maksymilian 2000 M00072002 UKS „Dwójka” Tczew
JUNIOR MŁODSZY
1. Berent Marta 2001 K01102300 UKS „Żoliborz” Warszawa
2. Bieniecka  Natalia 2001 K01052801 ST „PP-CWKS Legia” Warszawa
3. Dąbrowska  Julia 2001 K01111400 Miejski Klub Pływacki Myślibórz
4. Horbacz  Nikola 2001 K01122000 ZKS Drzonków Zielona Góra
5. Kowalczyk Alicja 2001 K01021400 UKS „Ósemka” Starogard Gdański
6. Kowalewska Nadia 2001 K01122001 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
7. Bigdowska Gabriela 2002 K02010700 UKS „Atut” Częstochowa
8. Ławrynowicz Zuzanna 2002 K02021100 UKS „Dwójka” Tczew
9. Markowicz  Paula 2002 K02040400 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
10. Pydyszewska  Ewa 2002 K02121800 UKS „Piątka” Konstantynów Ł
11. Myrda Paulina 2003 K03040900 UKS „48” Częstochowa
12. Pruszyńska  Wiktoria 2003 K03121100 MKS „Jagiellonka” Warszawa
13. Zdrzenicka  Julia 2004 K04011400 Miejski Klub Pływacki Myślibórz
14. Frelke Marceli 2001 M01071000 UKS „Dwójka” Tczew
15. Machel Gerard 2001 M01092000 ZKS Drzonków Zielona Góra
16. Rogowicz Jakub 2001 M01061501 UKS „G-8 Bielany” Warszawa
17. Szmytke Jakub 2001 M01082501 UKS „Żoliborz” Warszawa
18. Kazen  Marceli 2002 M02031901 UKS „Atut” Częstochowa
19. Wiśniewski Adrian 2002 M02022600 ZKS Drzonków Zielona Góra
20. Żubrys Ruben 2002 M02030901 UKS „Dwójka Morena” Gdańsk
21. Gromulski Paweł 2003 M03020900 UKS „Żoliborz” Warszawa
22. Wąsowicz Kajetan 2004 M04010500 UKS „Atut” Częstochowa