Sebastian Stasiak i Jarosław Świderski zakończyli rywalizację indywidualną podczas finałowego startu w Pucharze Świata #4 w Pradze.
Obaj reprezentanci swój udział w finale rozpoczęli od bardzo dobrych wyników w konkurencji pływackiej. Świderski uzyskał czas 2:01,01, Stasiak 2:01,52. Te rezultaty pozwoliły im zająć wysokie lokaty przed startem turnieju szermierczego. Wysoka dyspozycja szermiercza Stasiaka pozwoliła mu na zdobycie 208 punktów rundzie rankingowej. Jarosław Świderski po słabym turnieju spadł na pozycję 33.
W kolejnej konkurencji, jeździe konnej nasi zawodniczy zaprezentowali bardzo wysoki poziom podczas swoich przejazdów.  Sebastian Stasiak i Pavlo Tymoshchenko z Ukrainy jako jedyni pokonali parkur bezbłędnie uzyskując maksymalną ilość punktów. Jarek Świderski popełnił dwa błędy (dwie zrzutki) i ostatecznie konkurencję zakończył z sumą 286 punktów.
Przed startem w konkurencji łączonej Stasiak zajmował wysoką 11 pozycję, Świderski startował z numerem 33. Sebastian Stasiak od początku wyścigu świetnie spisywał się na strzelnicy. Dzięki bardzo mocnemu tempu biegu udało mu się awansować i metę przekroczył na 10 miejscu.
Jarosław Świderski był skuteczny na strzelnicy, niestety nie pozwoliło mu to utrzymać pozycji sprzed startu. Udział w zawodach zakończył na 35 lokacie.

 

Sebastian Stasiak 10, Jarosław Świderski 35 w Pucharze Świata #4