Sędziowie międzynarodowi – licencja UIPM

  • uipm_logoKOPEĆ Sławomir 
  • BAJAN Anna
  • MACIASZCZYK Piotr 
  • PYTEL Stanisław 
  • BATYNIAK Anna 
  • CZORNICZEK Jarosław 
  • DALECKI Daniel 
  • DUDZIŃSKI Marek 
  • LORENC Bartosz
  • WITOSŁAWSKI Tomasz

Sędziowie krajowi – licencja PZPNow

  • image descriptionBALAKARI Temur
  • CYGAŃSKI Tomasz
  • DUK Marek
  • FRĄCKOWIAK Filip
  • GAWLIKOWSKI Krzysztof
  • KOWALIK Marcin
  • MAŁOSZYC Edyta
  • MASTERNAK Patrycja
  • MĄKOWSKI Piotr
  • MACIASZCZYK Magdalena
  • SULIMA Anna
  • WOLSKI Roman
  • SULIMA Ewa

Sedziowie czwórboju nowoczesnego

  • Białecki Marcin – Zielona Góra
  • Biłgorajski Marcin – Zielona Góra
  • Czerwonka Darek – Warszawa
  • Goździak Dariusz – Warszawa
  • Gritzner Piotr – Warszawa
  • Katner Zbigniew – Warszawa
  • Klimek Radosław – Warszawa
  • Kowalewska Iwona – Warszawa
  • Ksieżyk Mirosław – Zielona Góra
  • Lorenc Agnieszka – Zielona Góra
  • Mejsner Dariusz – Warszawa
  • Nowicki Mateusz – Warszawa
  • Paweł Kapusta – Warszawa
  • Piotrkowski Marek – Warszawa
  • Radosz Aleksandra – Warszawa
  • Robert Sommer – Warszawa
  • Sałapska Magdalena – Warszawa
  • Saraceń Aleksandra – Warszawa
  • Sądel Bogdan – Zielona Góra
  • Sobieszek Krzysztof – Warszawa
  • Wróblewska-Hanus Patrycja – Warszawa
  • Zieleniewski Filip – Warszawa
  • Saraceń Aleksandra- Warszawa

Sędziowie trójboju nowoczesnego

  • Badziąg Edward
  • Człapa Aneta
  • Dalecki Ireneusz
  • Poźniak Czesław
  • Miłosz Maciaszczyk
  • Duk Antoni
  • Grzanka Joanna
  • Swacha Magdalena
  • Tomasz Jankowiak
  • Tomasz Rogoziński
  • Jolanta Rogozińska
  • Radosław Krakowiak
  • Wiesław Dąbowski
  • Adam Cicholewski
  • Anna Malkiewicz
  • Magda Jedrzejczak
  • Adam Lemka
  • Beata Weiss
  • Nowacki Miroslaw
  • Mariusz Noetzel
  • Marek Mospinek
  • Krzysztof Walczak
  • Podgórski Bogdan
  • Szymczuk Pawel
  • Szymczuk Jan
  • Waldemar Lisicki
  • Chomicka Barbara
  • Skowron Katarzyna
  • Sikora Filip
  • Kantowicz Tomasz
  • Manias Mateusz
  • Mazurek Katarzyna
  • Krzysztofik Anna
  • Wisniewski Robert
  • Daria Jankowiak
  • Martyna Jankowiak
  • Adrianna Dobrołowicz
  • Ryszard Krzysztofowicz
  • Michał Dobrołowicz
  • Karol Dobrołowicz
  • Zbigniew Dobrołowicz
  • Irena Dobrołowicz

Sędziowie dwuboju nowoczesnego i inni

  • Andrzejewski Bohdan – 2-bój+szermierka
  • Banaskiewicz Martyna – 2-bój
  • Bednarczuk Elzbieta – 2-bój
  • Boenisz Marek – 2-bój
  • Dudek Laura – 2-bój
  • Dudzinski Janusz – 2-bój+ szermierka
  • Duk Elzbieta – 2-bój
  • Dziudziek Robert – 2-bój
  • Ezman Grzegorz – 2-bój
  • Figarska Mariola – 2-bój
  • Figurski Cezary – 2-bój
  • Gauza Dorota – 2-bój+ szermierka
  • Gawryjolek Monika – 2-bój
  • Gawryjolek Pawel – 2-bój
  • Kalaszczynski Lukasz – 2-bój
  • Koszuta Marcin – 2-bój+ szermierka
  • Krzepkowska Elzbieta – 2-bój
  • Lejda Patryk – 2-bój+ szermierka
  • Leszczynska Joanna – 2-bój
  • Maciejewska Monika – 2-bój+ szermierka
  • Madej Jolanta – 2-bój
  • Moledys Katarzyna – 2-bój
  • Nalezyty Zofia – 2-bój
  • Pekalska Magda – 2-bój
  • Piórkowski Maciej – 2-bój+ szermierka
  • Pliszka Slawomir – 2-bój+ szermierka
  • Pora Damian – 2-bój+ szermierka
  • Pytel Piotr – 2-bój+ szermierka
  • Rutkowska Dominika – 2-bój+ szermierka
  • Sadel Grzegorz – 2-bój
  • Smolec Jakub – 2-bój+ szermierka
  • Szamocka Ewa – 2-bój
  • Smietanski Ryszard – 2-bój
  • Swinoga Agnieszka – 2-bój+ szermierka
  • Udalow Dorota – 2-bój
  • Wolkow Monika – 2-bój
  • Wolkow Pawel – 2-bój
  • Zólkiewski Andrzej – 2-bój+ jazda konna
  • Zólkiewski Jan – 2-bój+ jazda konna
  • Abraham Miroslaw – 2-bój
  • Adamiecka Janina – 2-bój
  • Bajan Anna – 2-bój
  • Blazek Miroslaw – 2-bój
  • Bowsza Anna – 2-bój
  • Bozym Katarzyna – 2-bój
  • Cieslak Andrzej – 2-bój
  • Darlowicz Michal – 2-bój
  • Demby Waldemar – 2-bój
  • Dobrogost Maciej – 2-bój
  • Dobrolowicz Zbigniew – 2-bój
  • Gawda Jacek – 2-bój
  • Iciachowska Magdalena – 2-bój
  • Jadanowska Halina – 2-bój
  • Janczrek Michal – 2-bój
  • Kmiec Katarzyna – 2-bój
  • Kmiec Tomasz – 2-bój
  • Korsiak Bartlomiej – 2-bój
  • Kozaczuk Aleksandra – 2-bój
  • Kozlowski Andrzej – 2-bój
  • Kozlowski Jerzy – 2-bój
  • Kozlowski Rafal – 2-bój
  • Krakowiak Radoslaw – 2-bój
  • Krzysztofowicz Ryszard – 2-bój
  • Lemka Adam – 2-bój
  • Lenczewski Michal – 2-bój
  • Lisicki Waldemar – 2-bój
  • Maselek Zbigniew – 2-bój
  • Nawrocka Manuela – 2-bój
  • Nawrocki Miroslaw – 2-bój
  • Radomski Miroslaw – 2-bój
  • Rasowicz Katarzyna – 2-bój
  • Rasowicz Slawa – 2-bój
  • Skowronski Maciej – 2-bój
  • Szczerek Artur – 2-bój
  • Szymczuk Jan – 2-bój
  • Szymczuk Pawel – 2-bój
  • Winkowska Urszula – 2-bój
  • Wyrwa Lidia – 2-bój
  • Wyrwa – Wójcik Aleksandra – 2-bój
  • Zbrzezny Damian – 2-bój
  • Zbrzezny Fryderyk – 2-bój
  • Zoledziesz Mariusz – 2-bój
  • Chojnecki Mateusz – szermierka + kombinacja
  • Czapla Mateusz – szermierka + kombinacja
  • Marczewski Tomek – szermierka + kombinacja
  • Witoslawski Marcin – szermierka + kombinacja
  • Witoslawski Przemek – szermierka + kombinacja
  • Merta Monika – jazda konna