Agnieszka Wysokińska i Daria Niedziałkowska zajęły szóste miejsce w zmaganiach sztafet czwórboistek na juniorskich mistrzostwach Europy w Drzonkowie. Wygrały Węgierki przed Niemkami i Czeszkami.

Pierwszą konkurencją zmagań dziewcząt było pływanie. Najszybsze na dystansie 2×100 m stylem dowolnym były Francuzki Emma Riff i Elise Coste (2:07,24), które wyprzedziły Czeszki Barborę Hartmanovą i Veronikę Novotną (2:08,19) oraz Rosjanki Dinę Fondo i Ulianę Wołkową (2:08,52). Na szóstym miejscu uplasowały się Agnieszka Wysokińska i Daria Niedziałkowska, które uzyskały czas 2:10,50.

Szermierkę wygrały Węgierki Anna Turbucz i Lilla Dallos, które odniosły na planszy 25 zwycięstw w rundzie wstępnej i wygrały swój jedyny pojedynek w rundzie bonusowej. Dzięki temu wynikowi awansowały na drugie miejsce w klasyfikacji łącznej. Prowadzenie objęły Czeszki (24+0 wygranych w szermierce), natomiast na trzecim miejscu znalazły się Białorusinki Katjarina Sukora i Alena Chystsiakowa, które miały tyle samo punktów co czwarte Rosjanki. Wysokińska i Niedziałkowska wygrały w sumie 18 walk i utrzymały szóstą pozycję.

Do kombinacji Hartmanova startowała cztery sekundy przed Dallos i pięć przed Sukorą oraz Wołkową. Już na pierwszym strzelaniu Czeszka spadła za Węgierkę i Białorusinkę, a w trakcie biegu na trzecie miejsce awansowała Niemka Carlotta Walser. Nasze wschodnie sąsiadki objęły prowadzenie w zawodach w trakcie drugiego okrążenia i po zmianie utrzymywały prowadzenie, ale na ostatnim okrażeniu Chystsiakowa opadła z sił i została wyprzedzona przez rywalki, wobec czego Węgierki zdobyły złoty medal, Niemki srebro, a Czeszki brąz. Polki zakończyły zmagania na szóstej lokacie.

Szóste miejsce sztafety juniorek