L. p.Nazwisko i imięKlubNr licencjiKlasa trenerska
1KATNER ZbigniewPZPNow.1I
2PYTEL StanisławPZPNow.2II
3ŻÓŁKIEWSKI JanPZPNow.3II
4MACIASZCZYK PiotrZielonogórski Klub Sportowy4II
5ANDRZEJEWSKI BohdanPZPNow.5I
6MASTERNAK PatrycjaPZPNow.6II
7WOLSKI RomanOSSM Łomianki7M
8KOPEĆ SławomirOSSM Łomianki8II
9GAWLIKOWSKI KrzysztofOSSM Łomianki9II
10ŻÓŁKIEWSKI AndrzejOSSM Łomianki10I
11POŹNIAK CzesławZielonogórski Klub Sportowy11I
12DALECKI IreneuszZielonogórski Klub Sportowy12II
13CYGAŃSKI TomaszZielonogórski Klub Sportowy13II
14KSIĘŻYK MirosławZielonogórski Klub Sportowy14II
15BAŁAKARI TemurKS „Pentathlon” Szczecinek15Instr.
16WĄSOWICZ SławomirUKS Atut Częstochowa17II
17WĄSOWICZ KatarzynaUKS Atut Częstochowa18II
18LEWANDOWSKA AnnaUKS Atut Częstochowa19Instr.
19ŻOŁĘDZIEWSKI MariuszUKS Atut Częstochowa20Instr.
20RYŚ MichałUKS Atut Częstochowa21Instr.
21KONOWALSKA MariolaUKS Atut Częstochowa22Instr.
22KRAKOWIAK RadosławSKS Start Łódź23II
23BAŁCHANOWSKI TomaszUKS „48” Częstochowa24I
24BOSIACKI JanuszUKS „48” Częstochowa25II
25ABRAHAM MirosławUKS Jedynka Lębork26II
26CZORNICZEK JarosławZielonogórski Klub Sportowy27Instr.
27CZŁAPA AnetaZielonogórski Klub Sportowy28Instr.
28BAŁCHANOWSKA BarbaraUKS „48” Częstochowa29Instr.
29MIARKA KatarzynaUKS „48” Częstochowa30Instr.
30SZYMCZUK JanPomorski Okręgowy ZPNow.31II
31WARCHOŁ WojciechUKS Dwójka - Morena Gdańsk32II
32GDANIEC SławomirMKS Sambor Tczew33II
33MAZIEWSKI PiotrMKS Sambor Tczew34II
34MULLER DorotaKS Orzeł Elbląg35Instr.
35MULLER TomaszKS Orzeł Elbląg36Instr.
36KOZŁOWSKI JerzyKS Orzeł Elblag37Instr.
37WOŹNIAK WitoldSKS Start Łódź38I
38LEMKA AdamUKS „8” Starogard Gd.39Instr.
39ZBRZEŹNY DamianGKP Orka Grudziądz40II
40KRZYSZTOFOWICZ RyszardUKS Orlik Elbląg41Instr.
41RADOMSKI MirosławUKS Orlik Elbląg42Instr.
42SZLACHTA Jan43M
43CZERWONKA DariuszUKS „G-8 Bielany” Warszawa44I
44NOWICKI MateuszUKS „G-8 Bielany” Warszawa45II
45MADEJ JolantaUKS „G-8 Bielany” Warszawa46II
46UDAŁOW DorotaUKS „G-8 Bielany” Warszawa47II
47PORA DamianUKS „G-8 Bielany” Warszawa48Instr.
48BŁAŻEK JarosławUKS 8 Starogard Gd.49Instr.
49DUK AleksandraUKS Żoliborz Warszawa50II
50DUK AntoniWSUKS Orlik Lublin51Instr.
51DUK MarekUKS Żoliborz Warszawa52Instr.
52BAŁDOWSKA LuizaUKS Żoliborz Warszawa54II
53BARTOSZEWSKI JanUKS Żoliborz Warszawa55II
54PIOTRKOWSKI MarekUKS „G-8 Bielany” Warszawa56Instr.
55WIECZOREK DariuszUKS Żoliborz Warszawa57Instr.
56BIAŁEK MaciejUKS Żoliborz Warszawa58II
57KONWIŃSKI Ryszard59II
58FRANCZAK MonikaMUKS Tornado Szczecin60Instr.
59GAWDA JacekUKS Trójka Częstochowa61II
60CIECHOLEWSKA IwonaWOPR Malbork62II
61GRZYWACKA DorotaWOPR Malbork63II
62ROGOZIŃSKI TomaszUKS Wiking Radomsko64II
63ROGOZIŃSKA JolantaUKS Wiking Radomsko65II
64WÓJCIK MałgorzataSKS Start Łódź66Instr.
65UJMA NinaUKS Orka Częstochowa67Instr.
66DRZEWIECKI JacekUKS Orka Częstochowa68Instr.
67LANGIER WojciechUKS Delfinek Częstochowa69Instr.
68TOMŻYŃSKI ErniewUKS Delfinek Częstochowa70Instr.
69SMARUJ MonikaUKS Dwójka-Morena Gdańsk72II
70WASILCZYK BarbaraSKS Start Łódź73Instr.
71KALASZCZYŃSKI ŁukaszUKS „G-8 Bielany” Warszawa74II
72WIETRZYK Marta75Instr.
73NADARZYŃSKI SzymonSTS Pomerania Szczecinek76
74PONIATOWSKI RobertMKS Juvenia Wrocław77I
75LISICKI WaldemarUKS Gromik Gdynia78Instr.
76LUDWICZAK PiotrUKS Bałtyk Kołobrzeg79II
77WĘGIER JakubUKS „48” Częstochowa80Instr.
78MELANIUK JoannaUKS Albatros Redzikowo81Instr.
79KONCZALSKI JerzyPZPNow.82
80KACER MaciejPZPNow.83II
81KLICH MałgorzataUKS „Sokół Mościce”84II
82JASIAK AnnaUKS „Sokół Mościce”85II
83MRÓZ RyszardUKS „Sokół Mościce”86II
84DĄBROWSKI GrzegorzMKP Myślibórz87Instr.
85BACH EwaMKP Myślibórz88II
86NOETZEL MariuszUKS Ósemka Starogard Gdański89Instr.
87ŁUKOMSKI JacekSKS Delfin Łódź90II
88MASEŁEK ZbigniewMKP Szczecinek91Instr.
89BIEGAŃSKI KamilMKP Szczecinek92II
90GABRYEL MaciejUKS Ósemka Starogard Gdański93II
91MOJSKI JarosławUKS de La Salle Gdańsk94Instr.
92WIDANKA GrzegorzMKS Juvenia Wrocław95I
93NAWROCKI MaciejMKS Juvenia Wrocław96I
94PIETRUCH RobertMKS Juvenia Wrocław97I
95NIEWIADOMSKI MichałUKP Orka Grudziądz98II
96WENTRYCH DamianUKS Sokół Mościce99Instr.
97CHMIELEWSKI TomaszUKS „G-8 Bielany Warszawa”100II
98WOŁKOW PawełUKS „G-8 Bielany Warszawa”101II
99KOCHANOWSKI RobertKS Triathlon Szczecinek102Instr.
100HORBACZ MarcinZielonogórski Klub Sportowy103Instr.
101KORCZAK EwaUKS „V” Łomianki104II
102PIÓRKOWSKI MaciejUKS „V” Łomianki105II
103KLIMEK RadosławUKS „V” Łomianki106II
104WÓJCIK KatarzynaSt. PP-CWKS Legia107II
105GONTOWIUK JerzyZielonogórski Klub Sportowy108Instr.
106MAŁOSZYC EdytaZielonogórski Klub Sportowy109Instr.
107PLISZKA SławomirKS Olimpia Lublin110Instr.
108STEFANEK AndrzejUKS „Żoliborz”111II
109ŚWINOGA Jerzy112II
110SROKA WiolettaKS „Orzeł” Elbląg113Instr.
111SKARZYŃSKA AleksandraUKS „G-8 Bielany” Warszawa114II
112STASZAK Krzysztof115Instr.
113MARUT MariuszMKS „Sambor” Tczew116II
114SZCZEPAŃSKI AdrianKS IRONMAN CS POLSKA Szczecin117II
115FOKT MarcinRTP „Victoria” Radom118II
116KAŹMIERCZAK JuliaRTP „Victoria” Radom119II
117KOBACKI NorbertRTP „Victoria” Radom120Instr.
118NOWAKOWSKI MariuszRTP „Victoria” Radom121Instr.
119KORSAK JanZielonogórski Klub Sportowy122Instr.
120KORSAK RomanZielonogórski Klub Sportowy123M
121BOGUCKI MaciejUKS „Żoliborz” Warszawa124Instr.
122OSICA MariuszMKS Pułtusk125II
123ŚWITAJ AnetaUKS „Delfinek” Częstochowa126II
124URBANIAK SylwiaUKS „Delfinek” Częstochowa127Instr.
125KOZACZUK MarcinUKS „Żoliborz” Warszawa128II
126DOBROGOST MaciejUKS „Żoliborz” Warszawa129Instr.
127ANDRZEJUK RobertUKS „Żoliborz” Warszawa130Instr.
128KULESZYŃSKI JacekKS „Pentathlon Szczecinek”131Instr.
129NEUHORN IlonaMKS „Jagiellonka” Warszawa132II
130STANKIEWICZ RobertMKS „Jagiellonka” Warszawa133II
131KOBYLARCZYK WojciechMKS „Jagiellonka” Warszawa134II
132PŁANETA-CHOLEWA KlaudiaMKS „Jagiellonka” Warszawa135II
133KONIECZNY WojciechMKS „Jagiellonka” Warszawa136Instr.
134BUGAJ AnettaMKS „Jagiellonka” Warszawa137II
135KLEPKO KrzysztofMKS „Jagiellonka” Warszawa138II
136CIELECKI ZbigniewMKP Myślibórz139II
137RÓŻAŃSKI Paweł140Instr.
138KOWALIK WojciechMKP Myślibórz141Instr.
139FILIPOWSKI AndrzejZielonogórski Klub Sportowy142I
140SYCIŃSKI PawełPZPNow.143Instr.
141KOTUS TomaszUKS „Piątka” Konstantynów Łdz.144II
142JAMROZIK ArturPZPNow.145I
143MIŁKOWSKI KarolŚ.U.K.S. „Polna” Warszawa146Instr.
144PRZYBYLSKI PiotrŚ.U.K.S. „Polna” Warszawa147II
145TUSZYŃSKI StefańskiŚ.U.K.S. „Polna” Warszawa148II
146SKIBIŃSKA JoannaZielonogórski Klub Sportowy 149Instr.
147DZICZEK SzymonMKS „Jagiellonka” Warszawa150Instr.
148WINOGRODZKI MariuszUKS „Kapry Armexim” Pruszków151Instr.
149RUMIN PawełUKS „G-8 Bielany” Warszawa152Instr.