XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MYRDA Paulina 48Czestochowa POL 6020 0 0291 12 1:06.340 0 311 1 3:09.56
2 ZDRZENICKA Julia MKP MYSLIBORZ POL 5950 0 0291 12 1:06.340 0 304 2 3:13.05
3 PYDYSZEWSKA Ewa Piatka Konstanty POL 5910 0 0297 6 1:04.420 0 294 4 3:18.44
4 MARKOWICZ Paula G-8 Bielany W-wa POL 5880 0 0295 8 1:05.240 0 293 5 3:18.65
5 BIGDOWSKA Gabriela ATUT Cz-wa POL 5810 0 0292 10 1:06.000 0 289 6 3:20.80
6 PRUSZYNSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5720 0 0288 15 1:07.620 0 284 10 3:23.48
7 WIECKOWSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5720 0 0297 7 1:04.560 0 275 12 3:27.93
8 PATORA Maria Piatka Konstanty POL 5700 0 0305 2 1:01.860 0 265 18 3:32.60
9 STERNICZUK Weronika Piatka Konstanty POL 5690 0 0305 3 1:01.940 0 264 20 3:33.29
10 JANUS Daria Zoliborz Wawa POL 5680 0 0287 16 1:07.660 0 281 11 3:24.65
11 STANISZEWSKA Karolina Zoliborz Wawa POL 5660 0 0278 24 1:09.220 0 288 8 3:21.40
12 ZYCH Natalia VICTORIA Radom POL 5650 0 0304 4 1:02.120 0 261 23 3:34.76
13 WROBEL Maja MKP MYSLIBORZ POL 5640 0 0269 35 1:13.940 0 295 3 3:17.82
14 WIERZBA Michalina Osemka St Gd POL 5630 0 0302 5 1:02.720 0 261 24 3:34.95
15 LOTOWSKA Maja G-8 Bielany W-wa POL 5560 0 0281 22 1:09.800 0 275 13 3:27.99
16 PLUTA Marta Wiking Radomsko POL 5550 0 0266 42 1:14.860 0 289 7 3:20.93
17 KOROBLEWSKA Klara Zoliborz Wawa POL 5540 0 0270 33 1:13.480 0 284 9 3:23.29
18 KOZACZUK Klara Zoliborz Wawa POL 5490 0 0293 9 1:05.840 0 256 28 3:37.20
19 KOCZYK Aleksandra Zoliborz Wawa POL 5470 0 0289 14 1:07.060 0 258 25 3:36.16
20 PODSIADLY Nina VICTORIA Radom POL 5460 0 0292 11 1:06.020 0 254 30 3:38.35
21 DABROWSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5460 0 0312 1 0:59.540 0 234 44 3:48.12
22 SADLOWSKA Maja Zoliborz Wawa POL 5430 0 0272 31 1:12.920 0 271 15 3:29.84
23 GUTKOWSKA Paulina G-8 Bielany W-wa POL 5390 0 0276 26 1:11.460 0 263 22 3:33.97
24 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkw POL 5380 0 0267 39 1:14.540 0 271 14 3:29.74
25 SZCZUR Nela ZKS Drzonkw POL 5380 0 0274 28 1:12.180 0 264 19 3:33.02
26 RAZNIAK Marta ATUT Cz-wa POL 5350 0 0267 38 1:14.440 0 268 16 3:31.33
27 CALUS Barbara CKP PIRANIA Cz-wa POL 5330 0 0277 25 1:11.120 0 256 27 3:37.00
28 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkw POL 5300 0 0276 27 1:11.640 0 254 31 3:38.47
29 WAWRZYCKA Katarzyna MKP MYSLIBORZ POL 5290 0 0281 21 1:09.700 0 248 38 3:41.37
30 MAZELLA Monika Osemka St Gd POL 5260 0 0273 30 1:12.600 0 253 32 3:38.57
31 BORKOWSKA Karolina G-8 Bielany W-wa POL 5240 0 0280 23 1:10.060 0 244 42 3:43.07
32 NERC Patrycja MKP Szczecinek POL 5180 0 0269 34 1:13.720 0 249 37 3:40.98
33 KOPICA Ada 48Czestochowa POL 5160 0 0253 45 1:19.240 0 263 21 3:33.72
34 LICHY Jagoda Osemka St Gd POL 5140 0 0268 36 1:14.320 0 246 40 3:42.38
35 STAWSKA Agnieszka Wiking Radomsko POL 5130 0 0266 41 1:14.680 0 247 39 3:41.73
36 WIERZBICKA Zuzanna 48Czestochowa POL 5080 0 0253 46 1:19.300 0 255 29 3:37.61
37 BOGDANOWICZ Hanna LEGIA Warszawa POL 5080 0 0258 44 1:17.340 0 250 36 3:40.35
38 FRANKOWSKA Wiktoria VICTORIA Radom POL 5070 0 0287 17 1:07.720 0 220 46 3:55.02
39 CYNARSKA Nikola MKP MYSLIBORZ POL 5010 0 0251 50 1:19.940 0 250 35 3:40.06
40 MAKLES Julia ATUT Cz-wa POL 4970 0 0252 47 1:19.600 0 245 41 3:42.92
41 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek POL 4960 0 0239 54 1:23.680 0 257 26 3:36.80
42 MISZTA Martyna ATUT Cz-wa POL 4860 0 0259 43 1:17.260 0 227 45 3:51.95
43 KOWALCZYK Daria ATUT Cz-wa POL 4840 0 0267 40 1:14.620 0 217 47 3:56.60
44 TAMBOREK Kinga JAGIELLONKA W-wa POL 4840 0 0287 18 1:07.980 0 197 54 4:06.79
45 CYKOWSKA Maja ATUT Cz-wa POL 4790 0 0237 56 1:24.420 0 242 43 3:44.17
46 KOBIELA Ewa 48Czestochowa POL 4790 0 0273 29 1:12.340 0 206 51 4:02.40
47 ARANOWSKA Wiktoria Osemka St Gd POL 4620 0 0251 48 1:19.900 0 211 48 3:59.61
48 FABISZEWSKA Katarzyna VICTORIA Radom POL 4560 0 0283 20 1:09.200 0 173 58 4:18.96
49 KULBICKA Zofia LEGIA Warszawa POL 4550 0 0247 52 1:21.140 0 208 49 4:01.32
50 KARSKA Weronika ORLIK Elblag POL 4530 0 0251 48 1:19.900 0 202 52 4:04.22
51 DELA Natalia ATUT Cz-wa POL 4470 0 0267 37 1:14.380 0 180 56 4:15.43
52 KOWALEWICZ Weronika MKP Szczecinek POL 4460 0 0240 53 1:23.360 0 206 50 4:02.31
53 WJCIK Angelika ATUT Cz-wa POL 4350 0 0250 51 1:20.080 0 185 55 4:12.69
54 POPIS Klaudia LEGIA Warszawa POL 4230 0 0225 57 1:28.440 0 198 53 4:06.44
55 KOZA Aleksandra ATUT Cz-wa POL 4080 0 0238 55 1:24.160 0 170 59 4:20.26
56 MISIAK Wiktoria Zoliborz Wawa POL 3820 0 0223 58 1:29.240 0 159 60 4:25.57
57 DANILOWICZ Zuzanna ORLIK Elblag POL 3190 0 0142 59 1:54.420 0 177 57 4:16.55
58 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow POL 2520 0 0DNS0 0 252 33 3:39.05
59 MARKOWSKA Marta PK DWOJKA MORENA G POL 5370 0 0271 32 1:13.000 0 266 17 3:32.45
60 KREFT Patrycja PK DWOJKA MORENA G POL 4320 0 0286 19 1:08.220 0 146 61 4:32.35
61 MYSLINSKA Maria PK DWOJKA MORENA G POL 2520 0 0DNS0 0 252 34 3:39.34

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 WASOWICZ Kajetan ATUT Cz-wa POL 5670 0 0289 14 1:01.140 0 278 1 2:56.02
2 CYBULSKI Cyprian Piatka Konstanty POL 5670 0 0297 5 0:58.380 0 270 3 3:00.45
3 GROMULSKI Pawe??? Zoliborz Wawa POL 5660 0 0295 10 0:59.160 0 271 2 2:59.64
4 KAZEN Marcel ATUT Cz-wa POL 5600 0 0295 11 0:59.180 0 265 4 3:02.82
5 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkw POL 5520 0 0295 9 0:59.140 0 257 5 3:06.77
6 RACZYNSKI Adrian JAGIELLONKA W-wa POL 5500 0 0304 1 0:56.320 0 246 13 3:12.30
7 LUKASIK Mikolaj JAGIELLONKA W-wa POL 5460 0 0301 3 0:57.020 0 245 14 3:12.99
8 WEGLINSKI B???a???ej VICTORIA Radom POL 5450 0 0302 2 0:56.800 0 243 15 3:13.94
9 GWIAZDA Szymon DWOJKA MORENA G POL 5390 0 0283 19 1:03.160 0 256 7 3:07.33
10 KOSECKI Jakub Wiking Radomsko POL 5390 0 0284 17 1:02.760 0 255 9 3:07.52
11 MICHALCZYK Bartosz G-8 Bielany W-wa POL 5320 0 0277 24 1:05.020 0 255 10 3:07.85
12 BIGOS Tymoteusz LEGIA Warszawa POL 5320 0 0279 23 1:04.440 0 253 11 3:08.88
13 WIECKOWSKI Jakub JAGIELLONKA W-wa POL 5290 0 0297 6 0:58.400 0 232 21 3:19.15
14 PARADOWSKI Olaf G-8 Bielany W-wa POL 5280 0 0277 25 1:05.120 0 251 12 3:09.70
15 BRZEZI???SKI Dominik DWOJKA MORENA G POL 5280 0 0286 15 1:02.240 0 242 16 3:14.21
16 KLIMEK Maciej VICTORIA Radom POL 5280 0 0298 4 0:58.040 0 230 24 3:20.28
17 MACIAGA Mi???osz DWOJKA MORENA G POL 5260 0 0269 29 1:07.700 0 257 6 3:06.78
18 BUJAK Kamil ATUT Cz-wa POL 5220 0 0266 31 1:08.900 0 256 8 3:07.35
19 DOBROWOLSKI Maciej JAGIELLONKA W-wa POL 5220 0 0296 7 0:58.820 0 226 27 3:22.29
20 ZAL Dominik DWOJKA MORENA G POL 5190 0 0295 12 0:59.220 0 224 30 3:23.46
21 MAS???YK Jakub DWOJKA MORENA G POL 5160 0 0280 22 1:04.100 0 236 19 3:17.23
22 B???BEL Eryk GROMIK Gdynia POL 5080 0 0271 28 1:07.260 0 237 18 3:16.87
23 ZUBRYS Ruben DWOJKA MORENA G POL 5080 0 0285 16 1:02.600 0 223 33 3:23.96
24 PODGRSKI Oskar JAGIELLONKA W-wa POL 5050 0 0276 26 1:05.540 0 229 26 3:20.86
25 SIECZEK Oliwier JAGIELLONKA W-wa POL 4980 0 0280 21 1:04.000 0 218 36 3:26.09
26 MAJEWSKI Maksym ATUT Cz-wa POL 4970 0 0281 20 1:03.800 0 216 40 3:27.26
27 DUDKIEWICZ Jan Zoliborz Wawa POL 4940 0 0259 37 1:11.120 0 235 20 3:17.75
28 ST???PIE??? Dominik Osemka St Gd POL 4940 0 0263 32 1:09.680 0 231 23 3:19.92
29 ROMANOWSKI Dawid Piatka Konstanty POL 4930 0 0296 8 0:58.940 0 197 44 3:36.83
30 GRZES Kacper MKP Szczecinek POL 4920 0 0253 46 1:13.320 0 239 17 3:15.92
31 CHORO??? Natan ATUT Cz-wa POL 4880 0 0259 36 1:11.040 0 229 25 3:20.57
32 BUJKO Dominik ZKS Drzonkw POL 4830 0 0271 27 1:07.180 0 212 41 3:29.30
33 PIASECKI Jakub Wiking Radomsko POL 4820 0 0258 38 1:11.360 0 224 31 3:23.47
34 OLCZAK Maciej Zoliborz Wawa POL 4810 0 0255 42 1:12.460 0 226 28 3:22.40
35 RYDZ Jakub CKP PIRANIA Cz-wa POL 4800 0 0263 33 1:09.760 0 217 39 3:26.91
36 BEDNARCZUK Hubert Zoliborz Wawa POL 4790 0 0247 50 1:15.220 0 232 22 3:19.24
37 MARCINIAK Adam CKP PIRANIA Cz-wa POL 4740 0 0252 47 1:11.980 0 222 34 3:24.39
38 WEGIELEK Julian Zoliborz Wawa POL 4730 0 0250 48 1:14.040 0 223 32 3:23.66
39 PLUTA Aleksander VICTORIA Radom POL 4730 0 0255 43 1:12.540 0 218 37 3:26.46
40 MILUCH Pawe??? ZKS Drzonkw POL 4660 0 0242 51 1:16.740 0 224 29 3:23.19
41 BORYS Antoni MKP Szczecinek POL 4550 0 0238 53 1:18.060 0 217 38 3:26.63
42 FLISINSKI Sebastian JAGIELLONKA W-wa POL 4520 0 0284 18 1:02.820 0 168 53 3:51.33
43 DABKOWSKI Maciej MKP Szczecinek POL 4500 0 0231 54 1:20.520 0 219 35 3:25.84
44 GAJEWSKI Szymon VICTORIA Radom POL 4410 0 0263 34 1:09.920 0 178 50 3:46.11
45 MISTA Maksym ZKS Drzonkw POL 4390 0 0254 45 1:12.860 0 185 48 3:42.83
46 PIERZCHALA Adam VICTORIA Radom POL 4390 0 0292 13 1:00.220 0 147 57 4:01.61
47 PARNOWSKI Jan Zoliborz Wawa POL 4380 0 0254 44 1:11.320 0 184 49 3:43.12
48 REGULSKI Maciej ATUT Cz-wa POL 4340 0 0256 40 1:12.160 0 178 50 3:46.11
49 DUDA Miko???aj CKP PIRANIA Cz-wa POL 4320 0 0239 52 1:17.680 0 193 45 3:38.86
50 ORAWIEC Mi???osz ZKS Drzonkw POL 4270 0 0230 55 1:20.920 0 197 43 3:36.59
51 SKOCZYNSKI Jakub Zoliborz Wawa POL 4260 0 0222 57 1:23.340 0 204 42 3:33.04
52 WLODARCZYK Antoni Wiking Radomsko POL 4260 0 0257 39 1:11.720 0 169 52 3:50.62
53 GRUCHALA Mikolaj Zoliborz Wawa POL 4250 0 0259 35 1:11.020 0 166 54 3:52.00
54 PACOCHA Jakub VICTORIA Radom POL 4170 0 0266 30 1:08.700 0 151 55 3:59.67
55 BARTOSIEWICZ Eryk Zoliborz Wawa POL 4140 0 0224 56 1:22.960 0 190 46 3:40.45
56 WYCHOWALEK Maksymilian ZKS Drzonkw POL 4040 0 0255 41 1:12.400 0 149 56 4:00.65
57 KRUPA Micha??? ORLIK Elblag POL 3960 0 0209 59 1:27.820 0 187 47 3:41.94
58 JURKOWSKI Michal Zoliborz Wawa POL 3250 0 0222 58 1:23.480 0 103 59 4:23.94
59 GOC Jakub PK DWOJKA MORENA G POL 3400 0 0250 49 1:14.100 0 90 60 4:30.15
60 GALECKI Maksymilian PK DWOJKA MORENA G POL 3200 0 0192 60 1:33.380 0 128 58 4:11.09