Puchar Polski #2

XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA1997 CZE 1334250 4 22232 27 2:39.05300 1 Caravella552 2 12:28.89
2 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow1999 POL 1330251 3 22280 3 2:15.24293 4 Wulkan506 7 13:14.85
3 HACHULSKA Natalia UKS "Zoliborz" Wa1992 POL 1284230 12 19273 8 2:18.61300 2 Caravella481 13 13:39.74
4 UMEMURA Knae 1996 JPN 1276237 8 20285 1 2:12.77282 8 Caravella472 16 13:48.46
5 KLEMCZYNSKA Magda ZKS Drzonkow1996 POL 1248237 8 20269 11 2:20.70293 3 lexus449 20 14:11.86
6 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G1999 POL 1234159 26 9271 10 2:19.51290 6 Kakan514 6 13:06.53
7 SVEDAITE Egle 1998 LTU 1231257 2 23278 6 2:16.36223 11 Wulkan473 15 13:47.41
8 ZELVYTE Ieva LITHUANIA1996 LTU 1220215 17 17280 4 2:15.42193 12 Maximus532 4 12:48.49
9 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1174159 26 9265 16 2:22.55270 9 Maximus480 14 13:40.71
10 KUWANA Chikako 1997 JPN 1169156 28 8263 17 2:23.74293 5 Maximus457 18 14:03.46
11 VALENTOVA Klara DUKLA PRAHA1992 CZE 1155201 20 15231 28 2:39.80253 10 Posejdon470 17 13:50.57
12 SKOWYRSKA Agnieszka UKS "Zoliborz" Wa1998 POL 1021208 19 16261 19 2:24.61EL552 1 12:28.56
13 KREJCI Katerina DUKLA PRAHA2000 CZE 992216 16 17258 22 2:26.23DNS518 5 13:02.46
14 MARKOWICZ Patrycja UKS"G-8"BIELANY1999 POL 979215 17 17259 20 2:25.75DNS505 8 13:15.14
15 ADOMAITYTE Elzbieta 2002 LTU 978223 13 18222 29 2:44.17DNS533 3 12:47.81
16 ARAKI Haruka 1990 JPN 966217 15 17268 14 2:21.20EL481 12 13:39.03
17 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 957186 21 12268 12 2:21.00DNS503 9 13:17.22
18 MARCIULIONYTE Viktorija 1999 LTU 934243 6 21243 24 2:33.54DNS448 21 14:12.61
19 LICHANCOVA Alicia 1998 SVK 927180 23 12251 23 2:29.66DNF496 10 13:24.86
20 OGAWA Akane 1996 JPN 918181 22 12281 2 2:14.84EL456 19 14:04.07
21 REKUTE Monika 2002 LTU 910239 7 20277 7 2:16.91DNS394 28 15:06.52
22 HAVLENOVA Barbora SK SPIRIT BRNO2000 CZE 902236 10 20236 26 2:37.21DNS430 24 14:30.92
23 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 869161 25 9279 5 2:15.92DNS429 25 14:31.72
24 DABROWSKA Julia MKP Mysliborz2001 POL 851167 24 10268 13 2:21.01DNS416 27 14:44.99
25 KOWALEWSKA Nadia UKS"G-8"BIELANY2001 POL 834152 29 8262 18 2:24.25DNS420 26 14:40.29
26 SHIGEHARA Hinano 2001 JPN 834131 32 5258 21 2:26.19DNS445 22 14:15.92
27 ALEKSIEWICZ Ewelina UKS"G-8"BIELANY2000 POL 827146 31 7239 25 2:35.56DNS442 23 14:18.03
28 SMORAGIEWICZ Sara "VICTORIA" RADOM2000 POL 803152 29 8266 15 2:22.16DNS385 29 15:15.33
29 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA1996 CZE 747259 1 23DNFDNS488 11 13:32.55
30 KAROLAK Dominika UKS Dwojka Tczew1998 POL 508236 10 20272 9 2:19.47DNSDNS
31 CIPROVA Barbora 1996 CZE 507222 14 18DNS285 7 KakanDNS
32 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 246246 5 21DNSDNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY1993 POL 1488263 3 29308 4 2:01.29279 17 Wulkan638 1 11:02.15
2 GUDLEVICIUS Gytis 1999 LTU 1481268 2 30307 5 2:01.83300 1 Kakan606 10 11:34.04
3 KLEKOT Lukasz ZKS Drzonkow1989 POL 1459245 7 26300 11 2:05.03300 5 lexus614 6 11:26.70
4 KIWATA Naoto 1992 JPN 1435239 8 25321 1 1:54.58286 13 Hektor589 15 11:51.17
5 DUKIELSKI Maciej UKS G-8 Bielany1995 POL 1428258 6 28288 21 2:11.07293 8 Maximus589 17 11:51.63
6 ONISHI Sho 1997 JPN 1427215 17 21311 3 1:59.51290 11 Kakan611 9 11:29.76
7 SVECHOTA Lukas 1997 CZE 1425209 20 20280 33 2:15.06300 2 Posejdon636 2 11:04.75
8 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1414214 19 21300 10 2:05.02300 7 Posejdon600 11 11:40.73
9 JASZCZERSKI Michal UKS Dwojka Tczew1999 POL 1404262 5 29290 19 2:10.28238 19 lexus614 7 11:26.92
10 KUWAHARA Keito 1995 JPN 1398172 33 13313 2 1:58.65286 14 Posejdon627 3 11:13.30
11 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 1365215 17 21285 27 2:12.52291 10 Maximus574 21 12:06.38
12 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY1999 POL 1359187 24 16302 8 2:04.06300 2 Hektor570 24 12:10.71
13 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1354239 8 25294 13 2:08.25286 12 Caravella535 30 12:45.81
14 PIOTROWSKI Olgierd ZKS Drzonkow1998 POL 1353232 10 24276 37 2:17.30284 15 Wulkan561 25 12:19.65
15 PYTEL Piotr ZKS Drzonkow1998 POL 1338222 14 22291 17 2:09.90300 5 Posejdon525 31 12:55.63
16 PLATEK Daniel DUKLA PRAHA1999 CZE 1309229 12 23294 14 2:08.28265 18 Wulkan521 33 12:59.83
17 KOTLEWSKI Michal Dwojka Morena Gda1998 POL 1259209 20 20288 22 2:11.15300 2 Maximus462 36 13:58.79
18 SZALAY Jan 1992 SVK 1128263 3 29293 15 2:08.56EL572 23 12:08.33
19 ROGOWICZ Jakub UKS G-8 Bielany2001 POL 1095216 16 21287 25 2:11.62DNS592 12 11:48.78
20 NACHTIGALL Matyas DUKLA PRAHA2000 CZE 1086221 15 22278 36 2:16.34DNS587 19 11:53.73
21 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 1081186 25 16284 30 2:13.09DNS611 8 11:29.62
22 KVASNICA Lukas 1999 CZE 1077184 26 16304 6 2:03.30DNS589 16 11:51.18
23 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1069166 34 13288 23 2:11.18DNS615 5 11:25.37
24 BANASZAK Patryk ZKS Drzonkow2000 POL 1051184 26 16286 26 2:12.18DNS581 20 11:59.63
25 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1050142 39 9291 16 2:09.64DNS617 4 11:23.51
26 HOUSKA Filip DUKLA PRAHA2001 CZE 1048173 30 14284 29 2:13.03DNS591 13 11:49.02
27 TUMA Matous KMP KLADNO2001 CZE 1031166 34 13275 38 2:17.78DNS590 14 11:50.03
28 HAVLENA Jan SK SPIRIT BRNO2000 CZE 1029190 23 17251 41 2:29.87DNS588 18 11:52.65
29 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1021172 31 14290 18 2:10.14DNS559 26 12:21.21
30 ADACH Pawel UKS G-8 Bielany1999 POL 1018166 34 13279 34 2:15.56DNS573 22 12:07.68
31 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow2001 POL 1018197 22 18278 35 2:16.33DNS543 29 12:37.94
32 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1007172 31 14288 24 2:11.25DNS547 28 12:33.41
33 KOSTEJN Ondrej DUKLA PRAHA1999 CZE 998174 29 14302 9 2:04.25DNS522 32 12:58.29
34 ZURAUSKAS Jokubas 1996 LTU 985232 10 24285 27 2:12.52DNS468 35 13:52.70
35 WIECZORKOWSKI Maksymilian UKS Dwojka Tczew2000 POL 971130 40 7282 32 2:14.28DNS559 27 12:21.54
36 MAKSIMOVIC Thomas 2000 LTU 950178 28 15290 20 2:10.39DNS482 34 13:38.75
37 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM2000 POL 907144 38 9303 7 2:03.58DNS460 37 14:00.97
38 JAWORSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY2000 POL 870149 37 10263 40 2:23.90DNS458 38 14:02.07
39 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 859270 1 30296 12 2:07.49293 9 CaravellaDNS
40 LICHANEC Filip 1995 SVK 790226 13 23283 31 2:13.86281 16 HektorDNS
41 SIOREK Filip ZKS Drzonkow1998 POL 274DNS274 39 2:18.38DNSDNS