XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ESPOSITO Chloe AUSTRALIA1991 AUS 1355238 5 25280 3 2:15.31290 16 Rasputin547 1 12:33.91
2 BETTINELLI Alexandra Germany1995 GER 1345238 5 25275 6 2:17.80300 8 Messi532 2 12:48.60
3 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow1999 POL 1299244 3 26278 4 2:16.29300 11 Caravella477 9 13:43.03
4 RAHACHOVA Tatsiana BELARUS1995 BLR 1275232 10 24271 7 2:19.56284 18 Gibus488 6 13:32.06
5 SCHIRMER Chiara OSC Potsdam1999 GER 1274232 10 24251 26 2:29.90300 2 Fire Night491 5 13:29.62
6 MULLER Anna-Renata Germany1997 GER 1274244 3 26249 28 2:30.70293 12 Hektor488 7 13:32.92
7 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1266238 5 25281 2 2:14.70300 10 Maximus447 15 14:13.24
8 CIPROVA Barbora DUKLA PRAHA1996 CZE 1253208 18 20267 12 2:21.75293 14 Ordynat485 8 13:35.84
9 HRYNKEVICH Mikhalina 1995 BLR 1243280 1 32260 17 2:25.30286 17 Kalina417 24 14:43.44
10 ASTROUSKAYA Viktoryia BELARUS1997 BLR 1233238 5 25270 9 2:20.28300 9 Fire Night425 20 14:35.96
11 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1201184 25 16261 16 2:24.60300 2 Ordynat456 11 14:04.11
12 BIENIECKA Natalia ST.PP"CWKS"LEGIA2001 POL 1178196 22 18259 19 2:25.77293 13 Hektor430 19 14:30.92
13 VULETIC Anna Croatia2000 CRO 1155214 16 21241 35 2:34.72300 2 AravalWarszawaro400 28 15:00.34
14 VALENTOVA Klara DUKLA PRAHA1992 CZE 1137184 25 16244 33 2:33.28267 21 Posejdon442 16 14:18.53
15 ROUBICKOVA Anna DUKLA PRAHA1999 CZE 1096196 22 18227 37 2:41.80300 6 AravalWarszawaro373 31 15:27.41
16 ALEKSIEWICZ Ewelina UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1056178 29 15246 32 2:32.30281 19 Gibus351 34 15:49.72
17 PAVLASOVA Marketa DUKLA PRAHA1994 CZE 1033208 18 20244 34 2:33.32292 15 Baluboy289 36 16:51.61
18 LASKOWSKA Weronika UKS 8 Starogard G1999 POL 1004148 34 10255 22 2:27.80300 1 Caravella301 35 16:39.72
19 ETSINA Katsiaryna BELARUS2002 BLR 991178 29 15284 1 2:13.29DNS529 3 12:51.64
20 KREJCI Katerina CZECH REPUBLIC2000 CZE 978226 13 23260 18 2:25.46DNS492 4 13:28.92
21 MELNIKAVA Aliaksandra BELARUS2000 BLR 941220 14 22267 11 2:21.52DNS454 12 14:06.64
22 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 930220 14 22276 5 2:17.40DNS434 18 14:26.87
23 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA1996 CZE 902208 18 20233 36 2:38.87DNS461 10 13:59.53
24 EINSIEDLER Anastasia Germany2001 GER 887214 16 21223 38 2:43.50DNS450 13 14:10.48
25 PYDYSZEWSKA EWarszawa UKS 5 Konstantynow L.2002 POL 872178 29 15258 20 2:26.20DNS436 17 14:24.19
26 BERENT Marta UKS "Zoliborz" Warszawa2001 POL 869160 32 12261 15 2:24.58DNS448 14 14:12.09
27 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 869202 21 19254 24 2:28.24DNS413 25 14:47.74
28 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow2001 POL 859184 25 16263 14 2:23.87EL412 26 14:48.73
29 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow2003 POL 855184 25 16250 27 2:30.35DNS421 21 14:39.81
30 TROJANOVA Kristyna DUKLA PRAHA1999 CZE 842232 10 24246 30 2:32.15DNS364 33 15:36.93
31 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow2001 POL 836196 22 18271 8 2:19.72DNS369 32 15:31.28
32 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 835160 32 12255 21 2:27.70DNS420 22 14:40.95
33 HORBACZ Nicola ZKS Drzonkow2001 POL 816142 36 9255 23 2:27.90DNS419 23 14:41.25
34 WIERZBA Michalina UKS 8 Starogard G2002 POL 801136 37 8264 13 2:23.12DNS401 27 14:59.66
35 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow2002 POL 655148 34 10246 31 2:32.19DNS261 37 17:19.17
36 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 647DNS247 29 2:31.51DNS400 29 15:00.75
37 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow2003 POL 586DNS209 39 2:50.52DNS377 30 15:23.60
38 LANGREHR Rebecca BVMF BERLIN1998 GER 550250 2 27DNS300 6 KalinaDNS
39 BUKOW Pia BVMF BERLIN1997 GER 517238 5 25DNS279 20 MaximusDNS
40 GORNA Julia UKS Orlik Elblag2001 POL 509124 39 6199 40 2:55.90DNS186 38 18:34.38
41 BROJANOWSKA Zofia UKS"G-8"BIELANY2002 POL 389136 37 8253 25 2:28.87DNSEL
42 KLEMCZYNSKA Magda ZKS Drzonkow1996 POL 300DNFDNS300 2 Fire NightDNS
43 KAROLAK Dominika ST.PP"CWKS"LEGIA1998 POL 268DNS268 10 2:21.30DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 GUTKOWSKI Lukasz UKS"G-8"BIELANY1998 POL 1474240 7 30300 10 2:05.41293 18 Messi641 1 10:59.84
2 STASIAK Sebastian UKS "Zoliborz" Warszawa1994 POL 1466255 4 33304 6 2:03.29300 10 Caravella607 7 11:33.00
3 ZELIANKEVICH Dzianis BELARUS1993 BLR 1454240 7 30304 7 2:03.30300 6 Messi610 5 11:30.85
4 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA1997 POL 1448235 9 29297 17 2:06.69300 9 Maximus616 2 11:24.35
5 ESPOSITO Max AUSTRALIA1997 AUS 1434220 15 26308 2 2:01.45293 15 Kalina613 3 11:27.44
6 SVECOVS Pavels 1994 LAT 1429260 1 34307 4 2:01.64289 24 Rasputin573 19 12:07.13
7 IVANOU Ivan BELARUS1996 BLR 1422250 5 32298 14 2:06.20293 12 Rasputin581 16 11:59.27
8 UIBEL Pele Germany2000 GER 1419245 6 31277 43 2:16.70300 7 Ordynat597 8 11:43.39
9 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 1417260 1 34295 22 2:07.65277 26 Ordynat585 13 11:55.29
10 EVSTIGNEEV Artem BELARUS1995 BLR 1416225 13 27308 1 2:01.05293 17 Ordynat590 11 11:50.59
11 PINCHUK Oleksandr Riga MP1995 LAT 1409220 15 26290 26 2:10.05286 25 Hektor613 4 11:27.76
12 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY1995 POL 1407230 12 28287 31 2:11.81293 14 AravalWarszawaro597 9 11:43.87
13 YEUSIYEVICH Pavel BELARUS1994 BLR 1395215 18 25277 42 2:16.58293 21 Gibus610 6 11:30.87
14 KHAMICHENKA Artsiom BELARUS1999 BLR 1376220 15 26299 11 2:05.53293 18 Baluboy564 21 12:16.13
15 SPLETZER Marc Germany2001 GER 1370235 9 29281 38 2:14.70293 20 Maximus561 22 12:19.13
16 NAKONECHNYI Ruslan MP RIGA1989 LAT 1362225 13 27307 3 2:01.61241 30 Posejdon589 12 11:51.62
17 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1358235 9 29302 9 2:04.35244 29 Hollywood Star577 18 12:03.84
18 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1347170 35 16295 21 2:07.50300 1 Fire Night582 15 11:58.86
19 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1332195 26 21298 15 2:06.30259 28 Posejdon580 17 12:00.96
20 BISTROVS Nikita Rigas JSK1996 LAT 1329210 19 24284 36 2:13.25300 5 Ordynat535 28 12:45.91
21 SVECHOTA Lukas DUKLA PRAHA1997 CZE 1325210 19 24281 39 2:14.84241 31 Fire Night593 10 11:47.28
22 MITTERRAND Fernand BVMF BERLIN1999 GER 1325200 24 22304 8 2:03.32300 1 AravalWarszawaro521 30 12:59.81
23 BLECHSCHMIDT Henes OSC Potsdam2000 GER 1323180 31 20287 30 2:11.55300 1 Hektor556 23 12:24.31
24 BANASZAK Patryk ZKS Drzonkow2000 POL 1316165 37 15289 29 2:10.86290 23 Hektor572 20 12:08.31
25 GLAPIAK Arthur Germany1999 GER 1310165 37 15267 45 2:21.83293 16 Messi585 14 11:55.93
26 KNOCHE Tim BVMF BERLIN1999 GER 1301200 24 22296 19 2:07.16293 12 Baluboy512 36 13:08.54
27 NETZ Alexander Germany2001 GER 1282210 19 24262 46 2:24.10291 22 Gibus519 31 13:01.47
28 WIECZORKOWSKI Maksymilian UKS"Dwojka"Tczew2000 POL 1273155 40 13278 41 2:16.13300 7 Baluboy540 26 12:40.61
29 DOERKS Felix OSC Potsdam2000 GER 1057260 1 34270 44 2:20.10DNS527 29 12:53.26
30 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1052210 19 24292 25 2:09.03EL550 24 12:30.03
31 SCHAEFERS Max Germany2001 GER 1029190 29 20289 28 2:10.71EL550 25 12:30.05
32 MALECEK Jakub DUKLA PRAHA2001 CZE 1010195 26 21299 12 2:05.90DNS516 33 13:04.19
33 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1006205 23 23286 32 2:12.03EL515 35 13:05.64
34 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM2000 POL 1002180 32 18307 5 2:01.91DNS515 34 13:05.22
35 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 973150 43 12285 34 2:12.79DNS538 27 12:42.78
36 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Warszawa2001 POL 966155 40 13293 24 2:08.74DNS518 32 13:02.45
37 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow2001 POL 961170 35 16289 27 2:10.70DNS502 37 13:18.23
38 KRASNODEBSKI Andrzej UKS "Zoliborz" Warszawa2001 POL 910180 32 18297 18 2:06.99DNS433 39 14:27.20
39 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 862145 44 11285 33 2:12.69DNS432 40 14:28.72
40 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkow2002 POL 830140 45 10296 20 2:07.43DNS394 42 15:06.05
41 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 778195 26 21283 37 2:13.95300 1 MaximusEL
42 PYTEL Piotr ZKS Drzonkow1998 POL 762185 30 19279 40 2:15.65298 11 HektorDNS
43 OLEJARZ Dominik OSC Potsdam1999 GER 719175 34 19284 35 2:13.16260 27 RasputinDNS
44 ZAWarszawaDA Lukasz UKS"G-8"BIELANY2003 POL 710DNS242 48 2:34.13DNS468 38 13:52.25
45 CYBULSKI Cyprian UKS 5 Konstantynow L.2002 POL 694DNS295 23 2:07.72DNS399 41 15:01.86
46 KOSTEJN Ondrej DUKLA PRAHA1999 CZE 462165 37 15297 16 2:06.58DNSEL
47 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Warszawa2001 POL 454155 40 13299 13 2:05.94DNSDNS
48 POTOCKI Mikolaj UKS "Zoliborz" Warszawa2001 POL 396140 45 10256 47 2:27.09DNSEL