XML
  • Women
  • Qualifications A
  • Qualifications B

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 BATASHOVA Uliana RUS 1035257 1 23270 12 2:20.240 0 508 13 13:12.00
2 GUBAYDULLINA Gulnaz RUS 1016236 7 20289 1 2:10.650 0 491 20 13:29.00
3 VEGA Tamara MEX 1016236 6 20270 13 2:20.300 0 510 11 13:10.68
4 KIM Sunwoo KOR 1015250 2 22269 14 2:20.530 0 496 18 13:24.00
5 OLIVER Mayan MEX 1015229 10 19250 28 2:30.160 0 536 3 12:44.98
6 BIAN Yufei CHN 1014229 11 19281 5 2:14.810 0 504 14 13:16.00
7 YAMANAKA Shino JPN 1012236 9 20256 27 2:27.300 0 520 7 13:00.00
8 OZYUKSEL Ilke TUR 1011201 22 15267 18 2:21.580 0 543 2 12:37.00
9 COYLE Natalya IRL 1011236 4 20275 9 2:17.700 0 500 17 13:20.81
10 BRASSIL Sive IRL 1010215 15 17279 6 2:15.800 0 516 9 13:04.00
11 ISAKSEN Isabella USA 1006222 12 18266 19 2:22.270 0 518 8 13:02.00
12 SCHLEU Annika GER 1004201 21 15267 16 2:21.530 0 536 4 12:44.00
13 MICHELI Elena ITA 1001215 17 17277 7 2:16.830 0 509 12 13:11.00
14 OTEIZA Marie FRA 997236 8 20282 4 2:14.480 0 479 23 13:41.00
15 YANG Soo jin KOR 993222 13 18275 8 2:17.620 0 496 19 13:24.00
16 ZHANG MINGYU CHN 986215 16 17267 17 2:21.550 0 504 15 13:16.00
17 ACHTERBERG Samantha USA 985159 30 9263 21 2:23.750 0 563 1 12:17.00
18 CLOUVEL Elodie FRA 984236 5 20287 2 2:11.560 0 461 25 13:59.00
19 FREZZA Alessandra ITA 982194 24 14260 23 2:25.040 0 528 5 12:52.00
20 Davison Zoe GBR 978194 25 14272 10 2:19.150 0 512 10 13:08.00
21 UCHIDA Misaki JPN 976201 20 15287 3 2:11.660 0 488 21 13:32.00
22 Steinborn Ronja GER 974187 27 13264 20 2:23.030 0 523 6 12:57.00
23 DIEGUEZ Ximena GUA 952215 14 17256 26 2:27.110 0 481 22 13:39.00
24 ZAPATA Ayelen ARG 949215 18 17231 31 2:39.720 0 503 16 13:17.00
25 VARLEY Jessica GBR 936208 19 16262 22 2:24.400 0 466 24 13:54.00
26 OLIVEIRA Priscila BRA 911194 23 14272 11 2:19.340 0 445 28 14:15.00
27 Dominiak Natalia POL 894180 28 12259 24 2:25.520 0 455 26 14:05.00
28 Ross Naomi USA 870243 3 21243 29 2:33.880 0 384 29 15:16.00
29 FERNANDEZ GABRIELA GUA 846131 33 5268 15 2:21.410 0 447 27 14:13.00
30 FITZSIMMONS Kelly CAN 808187 26 13259 25 2:25.970 0 362 31 15:38.00
31 Coscia Erin USA 741131 32 5241 30 2:34.910 0 369 30 15:31.00
32 Hughes Cheryl USA 718152 31 8214 33 2:48.470 0 352 32 15:48.00
33 Diederichs Veronika USA 678166 29 10222 32 2:44.160 0 290 33 16:50.00

Women Qualifications B


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 TOGNETTI Francesca ITA 1008278 1 27256 24 2:27.020 0 474 26 13:46.00
2 POTAPENKO Elena KAZ 1007222 11 19274 9 2:18.280 0 511 7 13:09.00
3 MURRAY Samantha GBR 1007222 10 19286 2 2:12.480 0 499 14 13:21.50
4 ARCEO Mariana MEX 1006215 13 18275 7 2:17.770 0 516 6 13:04.00
5 TOMONAGA Natsumi JPN 1003243 4 22273 10 2:18.510 0 487 21 13:33.00
6 SOTERO Alice ITA 1001215 14 18285 3 2:12.520 0 501 13 13:19.00
7 BETTINELLI Alexandra GER 1001243 5 22266 13 2:22.240 0 492 16 13:28.00
8 SUMMERS Francesca GBR 998250 2 23258 20 2:26.170 0 490 19 13:30.00
9 BELHAMRI Julie FRA 997229 9 20265 14 2:22.570 0 503 10 13:17.00
10 CARRIER Marina AUS 997180 25 13273 11 2:18.780 0 544 2 12:36.50
11 MATTHES Anna GER 995236 7 21256 25 2:27.230 0 503 11 13:17.00
12 KOVACS Sarolta HUN 995222 12 19284 4 2:13.230 0 489 20 13:31.30
13 ALEKSZEJEV Tamara HUN 994243 3 22260 17 2:25.330 0 491 17 13:29.00
14 MALISZEWSKA Anna POL 993229 8 20258 19 2:26.130 0 506 9 13:14.00
15 KHOKHLOVA IRYNA ARG 989236 6 21263 15 2:23.800 0 490 18 13:30.00
16 FRALTSOVA Kseniia RUS 988173 27 12275 8 2:17.900 0 540 3 12:40.00
17 KIM Sehee KOR 979201 19 16276 6 2:17.300 0 502 12 13:18.00
18 CHOUNG Minji KOR 973215 16 18277 5 2:16.920 0 481 24 13:39.00
19 PRISE Eilidh IRL 967180 26 13268 12 2:21.160 0 519 5 13:01.00
20 VASILEVA Anastasiia RUS 965159 31 10221 33 2:44.650 0 585 1 11:55.20
21 ZHONG XIUTING CHN 965208 18 17261 16 2:24.510 0 496 15 13:24.00
22 CABRERA Sofia GUA 959194 21 15258 22 2:26.490 0 507 8 13:13.00
23 BENGS Eevi FIN 950187 22 14244 29 2:33.400 0 519 4 13:01.00
24 HERNANDEZ Sophia GUA 932215 17 18255 26 2:27.520 0 462 28 13:58.00
25 DAVIS Jessica USA 914194 20 15257 23 2:26.950 0 463 27 13:57.00
26 COLEMAN LENEHAN Kate IRL 911180 24 13250 27 2:30.220 0 481 23 13:39.00
27 ARAKI Haruka JPN 901159 30 10258 21 2:26.430 0 484 22 13:36.00
28 Bourdeau Emily USA 892215 15 18242 30 2:34.240 0 435 31 14:25.00
29 PONCE Andrea MEX 890166 29 11248 28 2:31.480 0 476 25 13:44.00
30 Oake Erica USA 870152 32 9259 18 2:25.910 0 459 29 14:01.00
31 Savini Lorenza USA 844187 23 14211 34 2:49.780 0 446 30 14:14.00
32 Niemann Avery USA 798173 28 12290 1 2:10.340 0 335 34 16:05.00
33 Bravo Borbalan Maria J??se CHI 790138 33 7224 32 2:43.050 0 428 32 14:32.00
34 LaMonte Zoe USA 716131 34 6226 31 2:42.120 0 359 33 15:41.00

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Soon...

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Soon...