XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MATTHES Anna GER 1329264 1 23270 14 2:20.36285 10 Californie510 4 13:10.16
2 DAVISON Zoe GBR 1312215 13 16283 2 2:13.92293 4 Quilain521 2 12:59.64
3 FOLLETT Charlie GBR 1298236 4 19273 11 2:18.71286 9 Philadelphia503 5 13:17.17
4 KRENKOVA Karolina CZE 1294222 9 17280 4 2:15.38292 6 K-Trumf500 7 13:20.27
5 LANGREHR Rebecca GER 1287236 5 19280 3 2:15.22259 18 Lorier512 3 13:08.43
6 BARTCZAK Pauline FRA 1285222 10 17279 5 2:15.63293 3 Edina491 8 13:29.29
7 BRYSON Kerenza GBR 1264243 3 20257 19 2:26.72293 5 Samson471 11 13:49.82
8 CHALUPNIKOVA Aranka CZE 1260229 7 18239 25 2:35.63291 7 Obelix501 6 13:19.28
9 RIFF Emma FRA 1248215 14 16283 1 2:13.91209 20 Japan541 1 12:39.31
10 MULLER Anna GER 1244229 6 18253 20 2:28.51275 14 Merlin487 9 13:33.05
11 BUKOW Pia GER 1223222 10 17249 22 2:30.54281 11 Elor471 10 13:49.59
12 PARKER Holly GBR 1221215 16 16276 9 2:17.20266 16 Dubar464 13 13:56.38
13 DABROWSKA Julia POL 1194173 29 10269 15 2:20.75296 2 Philadelphia456 16 14:04.27
14 SMIRNOV Lea GER 1193187 20 12264 18 2:23.15279 12 Quilain463 14 13:57.80
15 SCHIRMER Chiara GER 1154215 15 16253 21 2:28.64236 19 Lorier450 17 14:10.37
16 BIEDER Clarisse FRA 1149159 30 8245 23 2:32.93288 8 Edina457 15 14:03.65
17 COLLIN Sarah GBR 1149187 24 12278 6 2:16.05271 15 K-Trumf413 23 14:47.33
18 LUCET Eline FRA 1116187 22 12275 10 2:17.70265 17 Merlin389 24 15:11.71
19 ROUBICKOVA Anna CZE 1111187 22 12238 26 2:36.13298 1 Obelix388 25 15:12.03
20 MIKOSCH Alina AUT 1063208 17 15237 27 2:36.57276 13 Dubar342 27 15:58.51
21 TOMANOVA Katerina CZE 1004264 2 23271 13 2:19.95DNS469 12 13:51.15
22 HANNAM Georgia GBR 940229 8 18278 7 2:16.16DNS433 20 14:27.64
23 SOBOLEWSKA Aleksandra POL 936222 10 17272 12 2:19.01EL442 18 14:18.93
24 HARTMANOVA Barbora CZE 902187 20 12278 8 2:16.19DNS437 19 14:23.36
25 KAROLAK Dominika POL 856173 28 10268 17 2:21.25EL415 22 14:45.81
26 HAVLENOVA Barbora CZE 844194 19 13230 29 2:40.07DNS420 21 14:40.60
27 LICHANCOVA Alica SVK 805180 26 11237 28 2:36.79DNS388 26 15:12.33
28 EWALD Lara SUI 726194 18 13208 30 2:51.33EL324 28 16:16.42
29 FREBORTOVA Michaela CZE 702180 26 11269 16 2:20.94DNS253 29 17:27.51
30 GAZDOVA Beata CZE 547152 31 7244 24 2:33.01DNS151 30 19:09.13
31 DEGUISNE Clo FRA 180180 25 11DNSDNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 GUSTENAU Gustav AUT 1467250 3 29317 2 1:56.99282 6 Merlin618 4 11:22.81
2 SINGH Paolo FRA 1464240 9 29297 19 2:06.82290 2 Obelix637 2 11:03.57
3 GRYCZ Marek CZE 1434260 2 31299 15 2:05.52276 9 A-Cinzano599 10 11:41.84
4 SHABAN Mohanad EGY 1422250 4 29291 26 2:09.88285 5 Quilain596 13 11:44.48
5 ATTEYA Shehabeldin EGY 1422245 5 28307 6 2:01.80271 12 Californie599 9 11:41.70
6 PILLAGE Myles GBR 1417245 7 28319 1 1:55.82273 10 Lorier580 19 12:00.38
7 SVECHOTA Lukas CZE 1410235 11 26283 35 2:13.74280 7 K-Trumf612 6 11:28.62
8 SUTTON Bradley GBR 1406215 17 22312 4 1:59.09295 1 Merlin584 17 11:56.57
9 DUFOUR Xavier FRA 1401190 32 17296 22 2:07.33286 4 Samson629 3 11:11.88
10 CHAMIZO Cristian ESP 1391220 15 23292 25 2:09.09263 15 Edina616 5 11:24.20
11 POWROZNIK Igor POL 1371210 19 21286 31 2:12.39270 13 Dubar605 8 11:35.05
12 HERCIK Vojtech CZE 1370220 16 23296 21 2:07.03289 3 Philadelphia565 25 12:15.79
13 VLACH Martin CZE 1369200 25 19301 12 2:04.94221 19 Japan647 1 10:53.87
14 KAUFFMANN Jan GER 1359240 10 27290 27 2:10.42256 16 A-Cinzano573 23 12:07.17
15 GREZANLE Valentin FRA 1358230 12 25299 16 2:05.57250 17 Obelix579 20 12:01.24
16 BUDDEN George GBR 1354200 25 19300 13 2:05.17271 11 Lorier583 18 11:57.73
17 CHEVAUCHE Loic FRA 1349280 1 35297 20 2:06.96196 20 Dubar576 21 12:04.98
18 PLATEK Daniel CZE 1337210 20 21295 23 2:07.75278 8 Samson554 28 12:26.19
19 GLAPIAK Arthur GER 1337205 21 20271 41 2:19.80269 14 K-Trumf592 14 11:48.24
20 KHAMICHENKA Artsiom BLR 1328200 24 19303 11 2:03.83239 18 Californie586 16 11:54.41
21 SHIVEL Luis ESP 1132245 7 28298 18 2:06.25EL589 15 11:51.07
22 TOMAN Jan CZE 1100245 5 28287 29 2:11.85DNS568 24 12:12.39
23 TROYA MARC ESP 1085195 30 18315 3 1:57.91EL575 22 12:05.51
24 OLEJARZ Dominik GER 1081230 13 25295 24 2:07.77EL556 27 12:24.59
25 TUMA Matous CZE 1079200 29 19282 37 2:14.45DNS597 12 11:43.25
26 PASTOR Joaquim ESP 1062220 14 23284 34 2:13.00EL558 26 12:22.50
27 HAVLENA Jan CZE 1059200 28 19260 42 2:25.24DNS599 10 11:41.84
28 PAJTL Matej CZE 1044155 43 10283 35 2:13.74DNS606 7 11:34.03
29 MALECEK Jakub CZE 1035205 22 20305 9 2:02.65DNS525 33 12:55.97
30 NETZ Alexander GER 1025205 23 20277 40 2:16.83DNS543 30 12:37.16
31 AL REYAHI Sami CZE 1009160 42 11305 10 2:02.92DNS544 29 12:36.36
32 MITTERRAND Fernand GER 1007200 25 19311 5 1:59.88DNS496 38 13:24.04
33 ONAY Okan GBR 1006185 34 16285 32 2:12.80DNS536 31 12:44.98
34 BELL Tristen CZE 1002190 33 17286 30 2:12.22DNS526 32 12:54.51
35 KOSTEJN Ondrej CZE 987180 36 15306 7 2:02.18DNS501 36 13:19.88
36 KNOCHE Tim GER 981215 18 22298 17 2:06.04DNS468 39 13:52.28
37 DANA Vojtech CZE 971165 38 12285 33 2:12.96DNS521 34 12:59.65
38 OLEJNIK Filip POL 957170 37 13287 28 2:11.71DNS500 37 13:20.70
39 ZEMAN Jan CZE 947165 40 12281 39 2:14.94DNS501 35 13:19.27
40 JANCIK Filip CZE 927165 38 12300 14 2:05.29DNS462 40 13:58.60
41 SPANNAGL Peter AUT 840165 40 12282 38 2:14.48DNS393 41 15:07.08
42 DABROWSKI Pawel POL 500195 31 18305 8 2:02.51DNSDNS
43 HOUSKA Filip CZE 185185 35 16DNSDNSDNS