XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MICHELI Elena ITA 1049219 11 12292 1 2:09.270 0 538 1 12:42.22
2 MALISZEWSKA Anna POL 1032239 4 14274 7 2:18.230 0 519 5 13:01.92
3 ABOUBAKR Sondos EGY 1027258 2 17263 16 2:23.520 0 506 7 13:14.02
4 KOBECKA Marta POL 1021250 3 16282 4 2:14.300 0 489 11 13:31.61
5 RETI Kamilla HUN 1021235 6 14249 18 2:30.610 0 537 2 12:43.90
6 PRISE Eilidh IRL 1018203 14 10280 6 2:15.370 0 535 3 12:45.93
7 FRALTSOVA Kseniia RUS 1006197 16 9289 2 2:10.710 0 520 4 13:00.51
8 CIPROVA Barbora CZE 996235 7 14274 8 2:18.280 0 487 12 13:33.92
9 ZS. TOTH Anna HUN 981235 5 14281 5 2:14.870 0 465 14 13:55.84
10 RIFF Lisa FRA 966194 18 9265 14 2:22.670 0 507 6 13:13.62
11 NOVIKOVA Viktoriia RUS 962194 20 9270 11 2:20.040 0 498 9 13:22.46
12 ABREU Isabela BRA 950186 22 8269 12 2:20.910 0 495 10 13:25.32
13 CHALUPNIKOVA Aranka CZE 948203 15 10241 20 2:34.590 0 504 8 13:16.76
14 HAJDUKOVA Michaela CZE 944227 10 13233 22 2:38.690 0 484 13 13:36.33
15 BOROS Alexandra HUN 932211 13 11285 3 2:12.700 0 436 16 14:24.91
16 RINAUDO Emma ITA 917234 8 14271 10 2:19.660 0 412 18 14:48.17
17 SAITO Ayumu JPN 917266 1 18265 15 2:22.970 0 386 20 15:14.85
18 ORMANDI Rebeka HUN 916188 21 8273 9 2:18.520 0 455 15 14:05.16
19 SCIARRA DALILA ITA 893227 9 13266 13 2:22.050 0 400 19 15:00.70
20 JOZAN Be??ta HUN 876194 19 9256 17 2:27.250 0 426 17 14:34.23
21 MIKOSCH Alina AUT 725178 23 7240 21 2:35.130 0 307 22 16:33.96
22 MAHMOUD Grace AUS 695155 24 4227 23 2:41.540 0 313 21 16:27.13
23 YAKOUT Reem EGY 654196 17 9246 19 2:32.110 0 212 23 18:08.06
24 GRUBAK Line Baun DEN 630219 12 12224 24 2:43.300 0 187 24 18:33.09

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 LOUBET Brice FRA 1163226 7 16304 9 2:03.360 0 633 1 11:07.08
2 ELGENDY AHMED EGY 1159211 12 14317 1 1:56.610 0 631 2 11:09.64
3 SVECHOTA Lukas CZE 1152242 3 18288 23 2:11.450 0 622 3 11:18.76
4 GUTKOWSKI Lukasz POL 1140226 7 16301 12 2:04.590 0 613 4 11:27.33
5 LAWRYNOWICZ Daniel POL 1134234 6 17292 22 2:09.280 0 608 5 11:32.97
6 HORVATH Norbert HUN 1131252 1 19311 6 1:59.540 0 568 21 12:12.99
7 HERNANDEZ Emiliano MEX 1121225 10 15295 20 2:07.610 0 601 10 11:39.55
8 DUKIELSKI Maciej POL 1116211 13 14298 18 2:06.090 0 607 7 11:33.54
9 RASHAD Sherif EGY 1112218 11 15308 8 2:01.120 0 586 15 11:54.02
10 FARKAS Martin HUN 1109237 4 17284 24 2:13.090 0 588 13 11:52.74
11 MICHELI Roberto ITA 1106202 17 13301 14 2:04.680 0 603 9 11:37.18
12 MATVEEV Nikolai RUS 1103226 7 16299 17 2:05.940 0 578 17 12:02.21
13 CIANELLI Gabriel FRA 1098178 24 11313 3 1:58.560 0 607 6 11:33.11
14 HEALY Michael IRL 1098202 18 13300 16 2:05.390 0 596 12 11:44.76
15 COLASANTI Alessandro ITA 1096211 14 14309 7 2:00.610 0 576 18 12:04.30
16 VON ALLMEN Jonas SUI 1092242 2 18275 27 2:17.960 0 575 19 12:05.12
17 BRUCKMANN Gergo HUN 1089186 21 11300 15 2:05.180 0 603 8 11:37.08
18 GREZANLE Valentin FRA 1083205 15 13297 19 2:06.600 0 581 16 11:59.68
19 BRAZDA G??bor HUN 1079234 5 17292 21 2:09.190 0 553 23 12:27.44
20 TARASOV GEORGY RUS 1066188 19 11280 25 2:15.420 0 598 11 11:42.29
21 AGAZZOTTI Riccardo ITA 1063188 20 11313 4 1:58.790 0 562 22 12:18.89
22 NAZEIR Sherif EGY 1059170 26 9301 13 2:04.600 0 588 14 11:52.75
23 KLIS Krisztian HUN 1057186 23 11301 11 2:04.520 0 570 20 12:10.75
24 PATAKI Balazs HUN 989171 25 9302 10 2:04.380 0 516 24 13:04.48
25 SCHMIDT Robin GER 965203 16 13266 28 2:22.040 0 496 25 13:24.92
26 WADA Kazuya JPN 955164 27 8312 5 1:59.090 0 479 26 13:41.15
27 ITO Yuki JPN 936146 28 6315 2 1:57.630 0 475 27 13:45.76
28 BISTROVS Nikita LAT 920186 22 11275 26 2:17.750 0 459 28 14:01.36