XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow1999 POL 1299244 3 26278 4 2:16.29300 11 Caravella477 9 13:43.03
2 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1266238 5 25281 2 2:14.70300 10 Maximus447 15 14:13.24
3 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1201184 25 16261 16 2:24.60300 2 Ordynat456 11 14:04.11
4 BIENIECKA Natalia ST.PP"CWKS"LEGIA2001 POL 1178196 22 18259 19 2:25.77293 13 Hektor430 19 14:30.92
5 ALEKSIEWICZ Ewelina UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1056178 29 15246 32 2:32.30281 19 Gibus351 34 15:49.72
6 LASKOWSKA Weronika UKS 8 Starogard G1999 POL 1004148 34 10255 22 2:27.80300 1 Caravella301 35 16:39.72
7 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 930220 14 22276 5 2:17.40DNS434 18 14:26.87
8 PYDYSZEWSKA Ewa UKS 5 Konstantyno2002 POL 872178 29 15258 20 2:26.20DNS436 17 14:24.19
9 BERENT Marta UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 869160 32 12261 15 2:24.58DNS448 14 14:12.09
10 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 869202 21 19254 24 2:28.24DNS413 25 14:47.74
11 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow2001 POL 859184 25 16263 14 2:23.87EL412 26 14:48.73
12 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow2003 POL 855184 25 16250 27 2:30.35DNS421 21 14:39.81
13 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow2001 POL 836196 22 18271 8 2:19.72DNS369 32 15:31.28
14 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 835160 32 12255 21 2:27.70DNS420 22 14:40.95
15 HORBACZ Nicola ZKS Drzonkow2001 POL 816142 36 9255 23 2:27.90DNS419 23 14:41.25
16 WIERZBA Michalina UKS 8 Starogard G2002 POL 801136 37 8264 13 2:23.12DNS401 27 14:59.66
17 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow2002 POL 655148 34 10246 31 2:32.19DNS261 37 17:19.17
18 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 647DNS247 29 2:31.51DNS400 29 15:00.75
19 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow2003 POL 586DNS209 39 2:50.52DNS377 30 15:23.60
20 GORNA Julia UKS Orlik Elblag2001 POL 509124 39 6199 40 2:55.90DNS186 38 18:34.38
21 BROJANOWSKA Zofia UKS"G-8"BIELANY2002 POL 389136 37 8253 25 2:28.87DNSEL
22 KLEMCZYNSKA Magda ZKS Drzonkow1996 POL 300DNFDNS300 2 Fire NightDNS
23 KAROLAK Dominika ST.PP"CWKS"LEGIA1998 POL 268DNS268 10 2:21.30DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 GUTKOWSKI Lukasz UKS"G-8"BIELANY1998 POL 1474240 7 30300 10 2:05.41293 18 Messi641 1 10:59.84
2 STASIAK Sebastian UKS "Zoliborz" Wa1994 POL 1466255 4 33304 6 2:03.29300 10 Caravella607 7 11:33.00
3 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA1997 POL 1448235 9 29297 17 2:06.69300 9 Maximus616 2 11:24.35
4 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 1417260 1 34295 22 2:07.65277 26 Ordynat585 13 11:55.29
5 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY1995 POL 1407230 12 28287 31 2:11.81293 14 Aravalwaro597 9 11:43.87
6 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1358235 9 29302 9 2:04.35244 29 Hollywood Star577 18 12:03.84
7 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1347170 35 16295 21 2:07.50300 1 Fire Night582 15 11:58.86
8 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1332195 26 21298 15 2:06.30259 28 Posejdon580 17 12:00.96
9 BANASZAK Patryk ZKS Drzonkow2000 POL 1316165 37 15289 29 2:10.86290 23 Hektor572 20 12:08.31
10 WIECZORKOWSKI Maksymilian UKS"Dwojka"Tczew2000 POL 1273155 40 13278 41 2:16.13300 7 Baluboy540 26 12:40.61
11 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1052210 19 24292 25 2:09.03EL550 24 12:30.03
12 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1006205 23 23286 32 2:12.03EL515 35 13:05.64
13 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM2000 POL 1002180 32 18307 5 2:01.91DNS515 34 13:05.22
14 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 973150 43 12285 34 2:12.79DNS538 27 12:42.78
15 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 966155 40 13293 24 2:08.74DNS518 32 13:02.45
16 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow2001 POL 961170 35 16289 27 2:10.70DNS502 37 13:18.23
17 KRASNODEBSKI Andrzej UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 910180 32 18297 18 2:06.99DNS433 39 14:27.20
18 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 862145 44 11285 33 2:12.69DNS432 40 14:28.72
19 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkow2002 POL 830140 45 10296 20 2:07.43DNS394 42 15:06.05
20 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 778195 26 21283 37 2:13.95300 1 MaximusEL
21 PYTEL Piotr ZKS Drzonkow1998 POL 762185 30 19279 40 2:15.65298 11 HektorDNS
22 ZAWADA Lukasz UKS"G-8"BIELANY2003 POL 710DNS242 48 2:34.13DNS468 38 13:52.25
23 CYBULSKI Cyprian UKS 5 Konstantyno2002 POL 694DNS295 23 2:07.72DNS399 41 15:01.86
24 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 454155 40 13299 13 2:05.94DNSDNS
25 POTOCKI Mikolaj UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 396140 45 10256 47 2:27.09DNSEL