XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 NIEDZIALKOWSKA Daria RTP Victoria Radom2000 POL 1274260 1 34268 8 2:21.10300 4 Ordynat446 14 14:14.47
2 WYSOKINSKA Agnieszka UKS G-8 Bielany Warszawa2000 POL 1141210 11 24238 25 2:36.30300 2 Kakan393 24 15:07.93
3 HACHULSKA Natalia UKS Zoliborz Warszawa1992 POL 1103200 16 22269 5 2:20.80237 10 Carla397 23 15:03.13
4 KAROLAK Dominika St. PP CWKS Legia Warszawa1998 POL 983230 6 28266 10 2:22.34DNS487 7 13:33.65
5 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow2001 POL 982240 5 30DNS286 7 Wulkan456 10 14:04.07
6 MYRDA Paulina UKS 48 Czestochowa2003 POL 945175 20 17276 2 2:17.13DNS494 5 13:26.67
7 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow2001 POL 922190 17 20268 9 2:21.27DNS464 9 13:56.04
8 PYDYSZEWSKA Ewa UKS 5 Konstantynow Lodzki2002 POL 918200 15 22265 12 2:22.72DNS453 11 14:07.83
9 LAWRYNOWICZ Zuzanna UKS Dwojka Tczew2002 POL 879185 18 19265 11 2:22.70DNS429 17 14:31.97
10 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow2003 POL 875200 13 22246 21 2:32.45DNS429 16 14:31.72
11 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 872170 21 16256 16 2:27.45DNS446 13 14:14.28
12 KAPALA Adrianna UKS G-8 Bielany Warszawa2003 POL 844150 22 12247 20 2:31.80DNS447 12 14:13.21
13 BROJANOWSKA Zofia UKS G-8 Bielany Warszawa2002 POL 803145 24 11257 15 2:26.80DNS401 20 14:59.23
14 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard Gdanski1999 POL 754210 11 24271 4 2:19.98273 8 MaximusEL
15 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS G-8 Bielany Warszawa2003 POL 682DNS263 13 2:23.80DNS419 18 14:41.24
16 CIESIELSKA Zofia UKS Dwojka Tczew2004 POL 664DNS248 19 2:31.02DNS416 19 14:44.49
17 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow2003 POL 602DNS204 27 2:53.17DNS398 22 15:02.81
18 RUTKOWSKA Maja UKS Dwojka Tczew2004 POL 581DNS261 14 2:24.65DNS320 26 16:20.91
19 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow2002 POL 395150 23 12245 23 2:32.75DNSEL

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1462265 2 32306 3 2:02.36293 5 Ordynat598 7 11:42.84
2 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 1432195 15 18286 17 2:12.47300 2 Conen Girl651 1 10:49.05
3 DUKIELSKI Maciej UKS G-8 Bielany Warszawa1995 POL 1421225 7 24286 15 2:12.20293 6 Maximus617 3 11:23.74
4 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1414245 5 28297 6 2:06.50256 11 Lexus616 4 11:24.54
5 ROGOWICZ Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa2001 POL 1407215 8 22285 18 2:12.60293 7 Kakan614 5 11:26.24
6 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1365205 11 20289 10 2:10.60286 9 Maximus585 11 11:55.24
7 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS G-8 Bielany Warszawa2000 POL 1359190 18 17278 26 2:16.20300 4 Kakan591 10 11:49.70
8 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 1353200 12 19288 12 2:11.39300 3 Wulkan565 15 12:15.32
9 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1113225 6 24291 9 2:09.79EL597 8 11:43.75
10 MICHALCZYK Bartosz UKS G-8 Bielany Warszawa2002 POL 1080195 16 18288 11 2:11.36DNS597 9 11:43.89
11 KRAWCZYK Stanislaw UKS Zoliborz Warszawa2001 POL 1058200 12 19294 7 2:08.47DNS564 16 12:16.14
12 PARADOWSKI Olaf UKS G-8 Bielany Warszawa2003 POL 1026200 12 19287 14 2:11.60DNS539 18 12:41.36
13 FRELKE Marceli UKS Dwojka Tczew2001 POL 964165 21 12285 19 2:12.73DNS514 19 13:06.56
14 DUDZINSKI Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa2004 POL 936175 20 14286 16 2:12.26DNS475 20 13:45.32
15 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow2003 POL 921195 17 18280 25 2:15.45DNS446 24 14:14.51
16 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia2003 POL 874135 22 6288 13 2:11.49DNS451 22 14:09.97
17 CYBULSKI Cyprian UKS 5 Konstantynow Lodzki2002 POL 867DNS293 8 2:08.50DNS574 12 12:06.37
18 ZIOLEK Piotr UKS Dwojka Tczew2003 POL 849DNS303 4 2:03.89DNS546 17 12:34.99
19 POTOCKI Mikolaj UKS Zoliborz Warszawa2001 POL 845210 9 21274 27 2:18.46DNS361 27 15:39.30
20 KARNIK Eryk RTP Victoria Radom2000 POL 769175 19 14308 2 2:01.28286 8 Conen GirlDNS
21 WALKOWIAK Marcel UKS Dwojka Tczew2004 POL 744DNS283 20 2:13.90DNS461 21 13:59.16
22 HENDRYSIAK Bartosz UKS Dwojka Tczew2004 POL 729DNS281 22 2:14.90DNS448 23 14:12.89
23 MARON Michal UKS G-8 Bielany Warszawa2004 POL 721DNS281 23 2:14.93DNS440 25 14:20.99
24 GRAJCAR Dawid UKS 48 Czestochowa2005 POL 633DNS256 28 2:27.32DNS377 26 15:23.55