XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KAROLAK Dominika ST.PP"CWKS"LEGIA1998 POL 1287240 7 26269 14 2:20.78293 21 Maximus485 9 13:35.53
2 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1259230 12 24282 4 2:14.43300 6 Rasputin447 22 14:13.31
3 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1251215 19 21261 21 2:24.77300 14 Kakan475 10 13:45.23
4 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow1999 POL 1220210 22 20278 7 2:16.47300 9 Fire Night432 26 14:28.30
5 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G1999 POL 1151155 39 9248 32 2:31.03300 16 Maximus448 20 14:12.44
6 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 952220 17 22275 9 2:17.58DNS457 15 14:03.30
7 BIENIECKA Natalia ST.PP"CWKS"LEGIA2001 POL 926210 22 20262 20 2:24.33DNS454 16 14:06.86
8 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 912215 19 21257 26 2:26.56DNS440 24 14:20.51
9 HORBACZ Nicola ZKS Drzonkow2001 POL 859150 40 8260 22 2:25.09DNS449 19 14:11.60
10 MARKOWICZ Paula UKS"G-8"BIELANY2002 POL 854185 29 15262 19 2:24.01DNS407 32 14:53.85
11 BERENT Marta UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 844160 37 10255 29 2:27.63DNS429 28 14:31.15
12 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 818170 35 12246 38 2:32.40DNS402 35 14:58.24
13 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow2002 POL 756160 37 10247 37 2:31.85DNS349 38 15:51.69
14 MYRDA Paulina UKS 48 Czestochow2003 POL 738DNS269 15 2:20.79DNS469 13 13:51.65
15 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow2001 POL 734165 36 11266 17 2:22.02DNS303 40 16:37.44
16 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 677DNS247 36 2:31.70DNS430 27 14:30.90
17 BROJANOWSKA Zofia UKS"G-8"BIELANY2002 POL 654135 41 5258 25 2:26.48DNS261 41 17:19.44
18 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow2003 POL 560DNS210 43 2:50.01DNS350 37 15:50.64
19 PYDYSZEWSKA Ewa UKS 5 Konstantyno2002 POL 451180 31 14271 13 2:19.67DNSEL

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 1426246 4 38292 33 2:09.38284 36 Kakan604 14 11:36.92
2 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY1999 POL 1403222 16 32306 8 2:02.28293 31 Promyk582 26 11:58.79
3 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1389198 31 26308 2 2:01.00300 24 Maximus583 24 11:57.86
4 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1383222 16 32291 38 2:09.95293 28 Fire Night577 29 12:03.39
5 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY1995 POL 1378214 22 30285 45 2:12.78283 37 Promyk596 17 11:44.49
6 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1362178 45 21298 21 2:06.01300 15 Maximus586 22 11:54.86
7 JASZCZERSKI Michal UKS"Dwojka"Tczew1999 POL 1347198 31 26287 44 2:11.57286 35 Messi576 30 12:04.49
8 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 1321182 40 22282 51 2:14.16300 18 Caravella557 38 12:23.97
9 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1309190 37 24291 36 2:09.88300 13 Caravella528 43 12:52.05
10 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 1038158 51 16288 43 2:11.42EL592 20 11:48.75
11 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1028178 45 21288 41 2:11.17DNS562 35 12:18.75
12 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 1024194 36 25302 18 2:04.26DNS528 44 12:52.24
13 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow2001 POL 1009206 27 28291 35 2:09.86DNS512 48 13:08.93
14 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM2000 POL 999174 47 20308 3 2:01.10DNS517 47 13:03.50
15 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 995162 49 17292 31 2:09.07EL541 40 12:39.43
16 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 945150 52 14284 48 2:13.45DNS511 49 13:09.00
17 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 941146 54 13294 28 2:08.33DNS501 52 13:19.34
18 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 932142 55 12283 50 2:13.98DNS507 51 13:13.28
19 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkow2002 POL 913170 48 19295 25 2:07.75DNS448 54 14:12.03
20 DUDZINSKI Tomasz UKS"G-8"BIELANY2004 POL 827162 49 17273 56 2:18.66DNS392 56 15:08.99
21 CYBULSKI Cyprian UKS 5 Konstantyno2002 POL 753DNS299 20 2:05.79DNS454 53 14:06.53
22 KRUSZYNSKI Bartosz UKS"G-8"BIELANY2003 POL 710142 55 12255 58 2:27.96DNS313 59 16:27.75
23 ZAWADA Lukasz UKS"G-8"BIELANY2003 POL 700DNS254 59 2:28.14DNS446 55 14:14.59
24 KLIMEK Maciej "VICTORIA" RADOM2003 POL 689DNS307 6 2:01.88DNS382 58 15:18.03
25 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow2004 POL 626DNS242 60 2:34.25DNS384 57 15:16.13