XML
  • Relay
  • Women
  • Men
  • Team-relay Mix
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Pos Name Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 JAKUBOWSKA Hanna,
TREPCZYK Krystian,
POL 3170 0 0317 1 1:56.970 0 ,
,
0 0 0:00.00
2 WYCZOLEK Zofia,
DUBRAWSKI Franciszek,
POL 3100 0 0310 2 2:00.450 0 ,
,
0 0 0:00.00
3 JECHOVA Eliska,
MAJSTRYSZIN Ales,
CZE 3040 0 0304 3 2:03.040 0 ,
,
0 0 0:00.00
4 PAVELKOVA Ludmila,
HUML Matej,
CZE 3040 0 0304 4 2:03.190 0 ,
,
0 0 0:00.00
5 FERNANDES Alxandra,
RASKA Tobias,
CZE 3030 0 0303 5 2:03.760 0 ,
,
0 0 0:00.00
6 KAZUBSKA Aleksandra,
DOBOSZ Maksymilian,
POL 2990 0 0299 6 2:05.550 0 ,
,
0 0 0:00.00
7 MATUSIK Hanna,
BANUCHA Konrad,
POL 2950 0 0295 7 2:07.690 0 ,
,
0 0 0:00.00
8 HARASZIN Linda,
KISS-SZOLLOSI Almos,
HUN 2950 0 0295 8 2:07.880 0 ,
,
0 0 0:00.00
9 UTIKALOVA Viktoria,
SAMIEC Jakub,
CZE 2950 0 0295 9 2:07.880 0 ,
,
0 0 0:00.00
10 VAZQUEZ Mireia,
PULIDO Raul,
ESP 2940 0 0294 10 2:08.310 0 ,
,
0 0 0:00.00
11 SYKOROVA Linda,
MATEJOV David,
SVK 2920 0 0292 11 2:09.220 0 ,
,
0 0 0:00.00
12 RAJNCSAK Diana,
TORY Andras,
HUN 2910 0 0291 12 2:09.690 0 ,
,
0 0 0:00.00
13 KISS Csenge,
MOHL Zsombor,
HUN 2900 0 0290 13 2:10.310 0 ,
,
0 0 0:00.00
14 DROZDEK Nadia,
KURIANOWICZ Karol,
POL 2870 0 0287 14 2:11.660 0 ,
,
0 0 0:00.00
15 GRADON Zuzanna,
SAWASCIUK Borys,
POL 2860 0 0286 15 2:12.140 0 ,
,
0 0 0:00.00
16 SZONDELMAJER Maja,
BIS Piotr,
POL 2860 0 0286 16 2:12.490 0 ,
,
0 0 0:00.00
17 VOROSOVA Vanesa,
STOFAN Roland,
SVK 2800 0 0280 17 2:15.390 0 ,
,
0 0 0:00.00
18 STARCZALA Maja,
CISEK Antoni,
POL 2760 0 0276 18 2:17.110 0 ,
,
0 0 0:00.00
19 DUDZIAK Kornelia,
SADOWSKI Marcel,
POL 2750 0 0275 19 2:17.640 0 ,
,
0 0 0:00.00
20 DOBRZYNSKA Alicja,
SZPRYNGIEL Kajetan,
POL 2740 0 0274 20 2:18.460 0 ,
,
0 0 0:00.00
21 STOKLOSA Elzbieta,
PAWLAK Szymon,
POL 2690 0 0269 21 2:20.840 0 ,
,
0 0 0:00.00
22 DABROWSKA Maja,
RUZIK Antoni,
POL 2640 0 0264 22 2:23.360 0 ,
,
0 0 0:00.00
23 GRADON Maja,
KRAWCZYK Tymoteusz,
POL 2610 0 0261 23 2:24.550 0 ,
,
0 0 0:00.00
24 JAFERNIK Zuzanna,
LOCH Tymoteusz,
POL 2590 0 0259 24 2:25.560 0 ,
,
0 0 0:00.00
25 GRABOWSKA Oliwia,
SMORAWINSKI Karol,
POL 2570 0 0257 25 2:26.710 0 ,
,
0 0 0:00.00
26 BIALEK Amelia,
MARCINKOWSKI Tymon,
POL 2450 0 0245 26 2:32.940 0 ,
,
0 0 0:00.00

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 HARASZIN Linda HUN 8320 0 0247 17 2:31.900 0 585 1 9:05.23
2 JAKUBOWSKA Hanna POL 8260 0 0282 1 2:14.190 0 544 4 9:46.13
3 RAJNCSAK Diana HUN 8190 0 0256 11 2:27.120 0 563 2 9:27.09
4 KISS Csenge HUN 8080 0 0279 2 2:15.860 0 529 7 10:01.03
5 WYCZOLEK Zofia POL 7970 0 0273 3 2:18.700 0 524 9 10:06.78
6 GRADON Zuzanna POL 7880 0 0241 19 2:34.800 0 547 3 9:43.53
7 FERNANDES Alxandra CZE 7830 0 0248 16 2:31.380 0 535 5 9:55.38
8 BLOCK Jennifer GER 7770 0 0251 15 2:29.880 0 526 8 10:04.54
9 PAVELKOVA Ludmila CZE 7760 0 0268 5 2:21.210 0 508 12 10:22.29
10 MATUSIK Hanna POL 7720 0 0238 20 2:36.170 0 534 6 9:56.92
11 CISEK Olga POL 7710 0 0259 9 2:25.570 0 512 10 10:18.41
12 SZONDELMAJER Maja POL 7640 0 0258 10 2:26.290 0 506 13 10:24.96
13 UTIKALOVA Viktoria CZE 7620 0 0251 14 2:29.730 0 511 11 10:19.48
14 JECHOVA Eliska CZE 7510 0 0254 13 2:28.440 0 497 14 10:33.91
15 DARDOVA Nikola CZE 7430 0 0266 6 2:22.180 0 477 17 10:53.23
16 HAUFOVA Sofia CZE 7340 0 0256 12 2:27.190 0 478 16 10:52.56
17 MARCINKOWSKA Nadia POL 7200 0 0224 25 2:43.000 0 496 15 10:34.95
18 KACAR Melis POL 7100 0 0263 7 2:23.850 0 447 20 11:23.95
19 KAZUBSKA Aleksandra POL 7000 0 0268 4 2:21.120 0 432 22 11:38.69
20 DROZDEK Nadia POL 6880 0 0231 23 2:39.820 0 457 19 11:13.84
21 DUDZIAK Kornelia POL 6850 0 0221 28 2:44.730 0 464 18 11:06.54
22 VOROSOVA Vanesa SVK 6720 0 0236 21 2:37.200 0 436 21 11:34.21
23 DABROWSKA Maja POL 6540 0 0232 22 2:39.230 0 422 23 11:48.22
24 SYKOROVA Linda SVK 6470 0 0245 18 2:32.990 0 402 25 12:08.49
25 ANUSZEWSKA Daria POL 6180 0 0222 27 2:44.110 0 396 26 12:14.83
26 BIALEK Amelia POL 6140 0 0205 31 2:52.670 0 409 24 12:01.39
27 DOBRZYNSKA Alicja POL 6060 0 0224 26 2:43.000 0 382 28 12:28.71
28 STOKLOSA Elzbieta POL 5920 0 0205 32 2:52.780 0 387 27 12:23.25
29 GRABOWSKA Oliwia POL 5790 0 0218 29 2:46.150 0 361 29 12:49.60
30 STARCZA?A Maja POL 5340 0 0218 30 2:46.410 0 316 30 13:34.20
31 JAFERNIK Zuzanna POL 4420 0 0197 33 2:56.750 0 245 31 14:45.50
32 VAZQUEZ Mireia ESP 2600 0 0260 8 2:25.280 0 EL
33 GRADON Maja POL 2290 0 0229 24 2:40.770 0 EL
34 CISZYK Hanna POL 0DSQDSQDSQDSQ
35 GLOGOWSKA Natalia POL 0DSQDSQDSQDSQ
36 SULAK Antonina POL 0DSQDSQDSQDSQ

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 FORREST Sebastian GBR 9090 0 0282 14 2:14.450 0 627 1 8:23.80
2 TREPCZYK Krystian POL 8960 0 0302 1 2:04.140 0 594 6 8:56.10
3 KISS-SZOLLOSI Almos HUN 8950 0 0295 6 2:07.550 0 600 5 8:50.28
4 MAJSTRYSZIN Ales CZE 8940 0 0292 9 2:09.490 0 602 4 8:48.01
5 PULIDO Raul ESP 8940 0 0275 17 2:17.550 0 619 2 8:31.23
6 RADOMYSKI Igor POL 8930 0 0301 3 2:04.980 0 592 7 8:58.30
7 HUML Matej CZE 8810 0 0301 4 2:04.980 0 580 10 9:10.24
8 RASKA Tobias CZE 8790 0 0290 11 2:10.320 0 589 8 9:01.27
9 SIKORA Jan POL 8790 0 0301 2 2:04.670 0 578 11 9:12.45
10 TORY Andras HUN 8750 0 0268 23 2:21.240 0 607 3 8:43.45
11 DUBRAWSKI Franciszek POL 8630 0 0298 5 2:06.440 0 565 14 9:25.40
12 SAWASCIUK Borys POL 8620 0 0290 10 2:10.300 0 572 13 9:18.04
13 BANUCHA Konrad POL 8590 0 0295 7 2:07.820 0 564 15 9:26.96
14 MOHL Zsombor HUN 8550 0 0271 22 2:19.820 0 584 9 9:06.97
15 NOWIK Lukasz POL 8360 0 0293 8 2:08.530 0 543 21 9:47.40
16 SAMIEC Jakub CZE 8320 0 0271 20 2:19.510 0 561 16 9:29.81
17 BIS Piotr POL 8300 0 0257 30 2:26.720 0 573 12 9:17.29
18 DOBOSZ Maksymilian POL 8280 0 0282 13 2:14.250 0 546 18 9:44.78
19 LACHOWSKI Krzysztof POL 8180 0 0263 28 2:23.850 0 555 17 9:35.48
20 RUZICKA Vojtech CZE 8160 0 0280 15 2:15.200 0 536 22 9:54.85
21 KURIANOWICZ Karol POL 8090 0 0282 12 2:14.200 0 527 25 10:03.99
22 STOFAN Roland SVK 8080 0 0264 27 2:23.460 0 544 20 9:46.15
23 MATEJOV David SVK 8010 0 0271 21 2:19.750 0 530 23 10:00.94
24 FIEREK Pawel POL 7800 0 0276 16 2:17.320 0 504 28 10:26.02
25 SADOWSKI Marcel POL 7750 0 0264 25 2:23.030 0 511 26 10:19.16
26 RUZIK Antoni POL 7750 0 0248 32 2:31.090 0 527 24 10:03.31
27 MARCINKOWSKI Tymon POL 7730 0 0228 40 2:41.070 0 545 19 9:45.09
28 SZPRYNGIEL Kajetan POL 7470 0 0272 18 2:19.170 0 475 31 10:55.52
29 PAWLAK Szymon POL 7470 0 0272 19 2:19.410 0 475 32 10:55.83
30 SMORAWINSKI Karol POL 7430 0 0233 38 2:38.700 0 510 27 10:20.20
31 CISEK Antoni POL 7340 0 0264 26 2:23.440 0 470 33 11:00.32
32 LOCH Tymoteusz POL 7240 0 0248 33 2:31.380 0 476 30 10:54.40
33 KRAWCZYK Tymoteusz POL 7230 0 0237 37 2:36.780 0 486 29 10:44.47
34 RADOMYSKI Dominik POL 7170 0 0252 31 2:29.230 0 465 34 11:05.03
35 JOZWIAK Jakub POL 6890 0 0260 29 2:25.100 0 429 36 11:41.21
36 KROLIK Wojciech POL 6880 0 0230 39 2:40.400 0 458 35 11:12.77
37 WYDRYCH Mateusz POL 6720 0 0247 34 2:31.630 0 425 38 11:45.58
38 LOCH Nikodem POL 6540 0 0247 35 2:31.690 0 407 39 12:03.98
39 SZCZUR Borys POL 6500 0 0221 41 2:44.650 0 429 37 11:41.45
40 NOTA Samuel SVK 2650 0 0265 24 2:22.750 0 EL
41 KURIANOWICZ Wojciech POL 2430 0 0243 36 2:33.540 0 EL
42 KORNEL Matej CZE 0DSQDSQDSQDSQ