Baza Elektronicznych Licencji PZPNow

id_zawodnikaNazwiskoImięNazwa Kluburok urodzeniaplecKategoriaKategoria - oznaczenienr licencjiważność licencji
3328WOŻNIAKHubertCKP "Pirania" Częstochowa2007Mjunior młodszyU15M070205012021-12-31 00:00:00
3326WŁODARAAleksandraCKP "Pirania" Częstochowa2007Kjunior młodszyU15K070512012021-12-31 00:00:00
3332WIECZOREKKacperCKP "Pirania" Częstochowa2008Mjunior młodszyU15M080227002021-12-31 00:00:00
3325KUPCZAKOlgaCKP "Pirania" Częstochowa2008Kjunior młodszyU15K080229002021-12-31 00:00:00
3214SULIGAIdaliaCKP "Pirania" Częstochowa2009KmłodzikU13K090212002021-12-31 00:00:00
3327MARCINIAKAmadeuszCKP "Pirania" Częstochowa2009MmłodzikU13M090620002021-12-31 00:00:00
3482TAMEMateuszCKP "Pirania" Częstochowa2009MmłodzikU13M090806002021-12-31 00:00:00
3727MISZTALJakubCKP "Pirania" Częstochowa2009MmłodzikU13M091109012021-12-31 00:00:00
3729GOŚCINIAKSoniaCKP "Pirania" Częstochowa2010KmłodzikU13K100314002021-12-31 00:00:00
3334KLIŃSKAAmeliaCKP "Pirania" Częstochowa2010KmłodzikU13K100403012021-12-31 00:00:00
3728MOROZIUKMajaCKP "Pirania" Częstochowa2010KmłodzikU13K100415012021-12-31 00:00:00
3717BUBNOWICZWaleriaGKP "Orka" Grudziądz2006Kjunior młodszyU17K060309022021-12-31 00:00:00
4968LACHOWSKIKrzysztofGKP "Orka" Grudziądz2007Mjunior młodszyU15M070113012021-12-31 00:00:00
4963FIEREKPawełGKP "Orka" Grudziądz2007Mjunior młodszyU15M070709002021-12-31 00:00:00
3820BARUCHPiotrGKP "Orka" Grudziądz2008Mjunior młodszyU15M080426012021-12-31 00:00:00
3819MAKLESMilenaGKP "Orka" Grudziądz2008Kjunior młodszyU15K080925012021-12-31 00:00:00
3814CZERWIŃSKIIgorGKP "Orka" Grudziądz2009MmłodzikU13M090101002021-12-31 00:00:00
3822ZIELASKOWSKIMateuszGKP "Orka" Grudziądz2009MmłodzikU13M090215002021-12-31 00:00:00
3816ANUSZEWSKADariaGKP "Orka" Grudziądz2009KmłodzikU13K090406002021-12-31 00:00:00
4136PIASECKAJuliaGKP "Orka" Grudziądz2009KmłodzikU13K090630022021-12-31 00:00:00
4966ADAMCZYKIgorGKP "Orka" Grudziądz2009MmłodzikU13M090703022021-12-31 00:00:00
3813WYDRYCHMateuszGKP "Orka" Grudziądz2009MmłodzikU13M090818002021-12-31 00:00:00
3804BALINAMajaGKP "Orka" Grudziądz2010KmłodzikU13K100410002021-12-31 00:00:00
4141KRAJEWSKAWeronikaGKP "Orka" Grudziądz2010KmłodzikU13K100416012021-12-31 00:00:00
3809FIEREKKacperGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100426002021-12-31 00:00:00
3810PLESKOTMarcelGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100522002021-12-31 00:00:00
4138LACHOWSKIBartoszGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100528002021-12-31 00:00:00
3811EJMONTKonradGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100708002021-12-31 00:00:00
3807ALIPOWMateuszGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100726002021-12-31 00:00:00
4964MROZEKKlaudiaGKP "Orka" Grudziądz2010KmłodzikU13K100905002021-12-31 00:00:00
3806MAJKAMarcelGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M100915002021-12-31 00:00:00
3803WALCZYKHannaGKP "Orka" Grudziądz2010KmłodzikU13K100929002021-12-31 00:00:00
3812LEWANDOWSKIAlanGKP "Orka" Grudziądz2010MmłodzikU13M101023002021-12-31 00:00:00
3808GUSTLiliannaGKP "Orka" Grudziądz2010KmłodzikU13K101130002021-12-31 00:00:00
4967CZAJKOWSKAMariaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K110208002021-12-31 00:00:00
4137PIASECKIIgorGKP "Orka" Grudziądz2011MmłodzikU11M110217002021-12-31 00:00:00
5231OLSZEWSKAJuliaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K110501002021-12-31 00:00:00
4139PIÓRJuliaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K110523012021-12-31 00:00:00
4965BIAŁCZAKJuliaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K110705002021-12-31 00:00:00
5230PŁUSAZofiaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K110927032021-12-31 00:00:00
4140KOWALKOWSKAWeronikaGKP "Orka" Grudziądz2011KmłodzikU11K111015002021-12-31 00:00:00
4961BURKIEWICZKarolGKP "Orka" Grudziądz2012MmłodzikU11M120102012021-12-31 00:00:00
4962BURKIEWICZJanGKP "Orka" Grudziądz2012MmłodzikU11M120102022021-12-31 00:00:00
4960SALAMONJanGKP "Orka" Grudziądz2012MmłodzikU11M120117012021-12-31 00:00:00
4955LIPNIEWSKAPolaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120124002021-12-31 00:00:00
4952LUBIŃSKABarbaraGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120129002021-12-31 00:00:00
4956URBAŃSKAAmeliaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120220002021-12-31 00:00:00
4957GOSSAntoninaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120225002021-12-31 00:00:00
4958PALCZEWSKAAgataGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120225012021-12-31 00:00:00
4953KOWALSKAMajaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120310002021-12-31 00:00:00
4959MAJROWSKANataszaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K120621012021-12-31 00:00:00
4954GUSTEwaGKP "Orka" Grudziądz2012KmłodzikU11K121107022021-12-31 00:00:00
5022AMILKIEWICZAleksandraKS "Olimpia" Lublin2005KjuniorU17K050102022021-12-31 00:00:00
4068ZIELIŃSKIEmilKS "Olimpia" Lublin2006Mjunior młodszyU17M060213002021-12-31 00:00:00
4065KOZAKJanKS "Olimpia" Lublin2006Mjunior młodszyU17M061113002021-12-31 00:00:00
4066PONIEWAŻOliwierKS "Olimpia" Lublin2007Mjunior młodszyU15M070203012021-12-31 00:00:00
4067TAMA-PONIATOWSKIMiłoszKS "Olimpia" Lublin2007Mjunior młodszyU15M070409002021-12-31 00:00:00
4061WAŚKOWICZMałgorzataKS "Olimpia" Lublin2007Kjunior młodszyU15K070722012021-12-31 00:00:00
4060TURSKARozaliaKS "Olimpia" Lublin2007Kjunior młodszyU15K071103002021-12-31 00:00:00
4054BIELAKKamilaKS "Olimpia" Lublin2008Kjunior młodszyU15K080102032021-12-31 00:00:00
4055CIEPAŁOWICZAleksanderKS "Olimpia" Lublin2008Mjunior młodszyU15M080227032021-12-31 00:00:00
5021PONIEWAŻIgorKS "Olimpia" Lublin2010MmłodzikU13M100212002021-12-31 00:00:00
5019RYSZKOWSKIKamilKS "Olimpia" Lublin2010MmłodzikU13M100226002021-12-31 00:00:00
5018JEZIERSKIWiktorKS "Olimpia" Lublin2010MmłodzikU13M100317002021-12-31 00:00:00
5020JUSIAKBartłomiejKS "Olimpia" Lublin2011MmłodzikU11M110307002021-12-31 00:00:00
660MALISZEWSKAAnnaKS "Olimpia" Zielona Góra1993KseniorseniorK930704002021-12-31 00:00:00
782STASIAKSebastianKS "Olimpia" Zielona Góra1994MseniorseniorM940908002021-12-31 00:00:00
4935PĘZIKAgataKS "Orzeł" Elbląg2002KmłodzieżowiecU24K021217032021-12-31 00:00:00
5157NIEDZIAŁEKTomaszKS "Orzeł" Elbląg2004MjuniorU19M040711012021-12-31 00:00:00
4942CZAJORRafałKS "Orzeł" Elbląg2005MjuniorU17M050409012021-12-31 00:00:00
3090KUCABAGabrielaKS "Orzeł" Elbląg2005KjuniorU17K050422002021-12-31 00:00:00
4937KOZŁOWSKIMarcinKS "Orzeł" Elbląg2005MjuniorU17M050726002021-12-31 00:00:00
3448OLSZEWSKIMarcelKS "Orzeł" Elbląg2006Mjunior młodszyU17M060221002021-12-31 00:00:00
4943SZULCAleksanderKS "Orzeł" Elbląg2006Mjunior młodszyU17M060922002021-12-31 00:00:00
4939WILMAŃSKIBartoszKS "Orzeł" Elbląg2006Mjunior młodszyU17M061223012021-12-31 00:00:00
4947ROBAKDorianKS "Orzeł" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070130002021-12-31 00:00:00
2826SKROBOTUNHubertKS "Orzeł" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070330002021-12-31 00:00:00
4945DANIŁÓWMaksymilianKS "Orzeł" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070704012021-12-31 00:00:00
2827MULLERDorianKS "Orzeł" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070929002021-12-31 00:00:00
4946NAKIELSKIJakubKS "Orzeł" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M071115012021-12-31 00:00:00
3182SADOWSKIJakubKS "Orzeł" Elbląg2008Mjunior młodszyU15M080805002021-12-31 00:00:00
4289SOSIŃSKAIgaKS "Orzeł" Elbląg2009KmłodzikU13K090317022021-12-31 00:00:00
4290ROMANOWSKANataszaKS "Orzeł" Elbląg2009KmłodzikU13K090615022021-12-31 00:00:00
4288KOWALCZYKEmiliaKS "Orzeł" Elbląg2009KmłodzikU13K090828012021-12-31 00:00:00
4287LINKOWSKIMaxymilianKS "Orzeł" Elbląg2009MmłodzikU13M091027002021-12-31 00:00:00
5115SWOBODAZofiaKS "Orzeł" Elbląg2010KmłodzikU13K100205012021-12-31 00:00:00
4292POŁETEKPiotrKS "Orzeł" Elbląg2010MmłodzikU13M100720002021-12-31 00:00:00
4291MACHAŁAJuliaKS "Orzeł" Elbląg2010KmłodzikU13K100806002021-12-31 00:00:00
4938WĘGŁOWSKAAlicjaKS "Orzeł" Elbląg2010KmłodzikU13K101027002021-12-31 00:00:00
4293WALUKIEWICZMartaKS "Orzeł" Elbląg2010KmłodzikU13K101213002021-12-31 00:00:00
4294PIESTALenaKS "Orzeł" Elbląg2011KmłodzikU11K110216002021-12-31 00:00:00
4941ROMANOWSKAIgaKS "Orzeł" Elbląg2011KmłodzikU11K110906002021-12-31 00:00:00
4936SOSIŃSKIIgnacyKS "Orzeł" Elbląg2011MmłodzikU11M111003002021-12-31 00:00:00
4948ZIELIŃSKALilianaKS "Orzeł" Elbląg2012KmłodzikU11K121112002021-12-31 00:00:00
4944PULKAMarcelKS "Orzeł" Elbląg2013MmłodzikU9M130128022021-12-31 00:00:00
5116CYMUTACyntiaKS "Orzeł" Elbląg2013KmłodzikU9K131028012021-12-31 00:00:00
4950SKROBOTUNFranciszekKS "Orzeł" Elbląg2013MmłodzikU9M131120002021-12-31 00:00:00
4949CYMUTAAdamKS "Orzeł" Elbląg2013MmłodzikU9M131206012021-12-31 00:00:00
4951TYBURSKIHubertKS "Orzeł" Elbląg2014MmłodzikU9M140809002021-12-31 00:00:00
5177JURCZAKKsaweryKS "Orzeł" Elbląg2014MmłodzikU9M141202012021-12-31 00:00:00
5156KOŁAKOWSKIPatrykKS "Orzeł" Elbląg2014MmłodzikU9M141225002021-12-31 00:00:00
4940OLENIACZMałgorzataKS "Orzeł" Elbląg2015KmłodzikU7K151116002021-12-31 00:00:00
4913JAROSZYŃSKIMariuszKS "Pentathlon Szczecinek"1964MweteranU60M640514002021-12-31 00:00:00
4910RAKDanielKS "Pentathlon Szczecinek"1971MweteranU60M710721002021-12-31 00:00:00
4916BURZYŃSKIAndrzejKS "Pentathlon Szczecinek"1971MweteranU60M711026002021-12-31 00:00:00
4915BURZYŃSKAEdytaKS "Pentathlon Szczecinek"1973KweteranU50K730724002021-12-31 00:00:00
4911MAKSELONAnnaKS "Pentathlon Szczecinek"1980KweteranU50K801126002021-12-31 00:00:00
4912MAKSELONMaciejKS "Pentathlon Szczecinek"1981MweteranU50M811110002021-12-31 00:00:00
5167PIETRUCZUKChristopherKS "Pentathlon Szczecinek"1990MseniorseniorM901009002021-12-31 00:00:00
1365SIÓDMIAKIgorKS "Pentathlon Szczecinek"1998MmłodzieżowiecU24M980603002021-12-31 00:00:00
2417STĘPIEŃRobertKS "Pentathlon Szczecinek"2001MmłodzieżowiecU24M010911002021-12-31 00:00:00
2411FOLTYNIEWICZZofiaKS "Pentathlon Szczecinek"2002KmłodzieżowiecU24K020601012021-12-31 00:00:00
2443PESTKAWojciechKS "Pentathlon Szczecinek"2003MjuniorU19M030602002021-12-31 00:00:00
4900LEWANDOWSKADariaKS "Pentathlon Szczecinek"2003KjuniorU19K031012002021-12-31 00:00:00
4894KOBIECZuzannaKS "Pentathlon Szczecinek"2004KjuniorU19K040610012021-12-31 00:00:00
3092ŁOZIŃSKANataliaKS "Pentathlon Szczecinek"2005KjuniorU17K050407012021-12-31 00:00:00
3093ŁOZIŃSKAJuliaKS "Pentathlon Szczecinek"2005KjuniorU17K050407022021-12-31 00:00:00
4886PIEŃKOSIgnacyKS "Pentathlon Szczecinek"2005MjuniorU17M050704012021-12-31 00:00:00
4899PIEŃKOSTymonKS "Pentathlon Szczecinek"2005MjuniorU17M050704022021-12-31 00:00:00
4882SKWIERAWSKIMateuszKS "Pentathlon Szczecinek"2005MjuniorU17M050823012021-12-31 00:00:00
4897RAFAŁOWICZOliwiaKS "Pentathlon Szczecinek"2005KjuniorU17K051103002021-12-31 00:00:00
4878KOLASIŃSKIMateuszKS "Pentathlon Szczecinek"2005MjuniorU17M051217012021-12-31 00:00:00
2725OKUNIEWICZPawełKS "Pentathlon Szczecinek"2006Mjunior młodszyU17M060305002021-12-31 00:00:00
2698BYKOWSKAAmeliaKS "Pentathlon Szczecinek"2006Kjunior młodszyU17K060330002021-12-31 00:00:00
3108BARYŁOŁukaszKS "Pentathlon Szczecinek"2006Mjunior młodszyU17M060414002021-12-31 00:00:00
4880BURZYŃSKIMateuszKS "Pentathlon Szczecinek"2006Mjunior młodszyU17M060510002021-12-31 00:00:00
3402KULESZYŃSKAZofiaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070122002021-12-31 00:00:00
3110OSTROMECKIGrzegorzKS "Pentathlon Szczecinek"2007Mjunior młodszyU15M070222012021-12-31 00:00:00
3859BIAŁOCHNikolaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070323002021-12-31 00:00:00
3074SOROCZYŃSKAJustynaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070411002021-12-31 00:00:00
3073TASZERMartaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070514002021-12-31 00:00:00
3861NOSALMartynaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070529012021-12-31 00:00:00
3109LEWANDOWSKIPatrykKS "Pentathlon Szczecinek"2007Mjunior młodszyU15M070611002021-12-31 00:00:00
3391BILOUSDariiaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070816002021-12-31 00:00:00
2957ŚLEDŹZuzannaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K070913002021-12-31 00:00:00
3396MIERZEJEWSKAZuzannaKS "Pentathlon Szczecinek"2007Kjunior młodszyU15K071027012021-12-31 00:00:00
3112KULBAKAJoannaKS "Pentathlon Szczecinek"2008Kjunior młodszyU15K080104002021-12-31 00:00:00
4890TURSKIKacperKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080205012021-12-31 00:00:00
3403KIEŁTYKAJoannaKS "Pentathlon Szczecinek"2008Kjunior młodszyU15K080402012021-12-31 00:00:00
4893ŁADYŃSKIBartoszKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080422022021-12-31 00:00:00
4012KRASKAStanisławKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080517002021-12-31 00:00:00
4879ANTONIAKHannaKS "Pentathlon Szczecinek"2008Kjunior młodszyU15K080714002021-12-31 00:00:00
3866MICHOWSKIJakubKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080827002021-12-31 00:00:00
3400KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIELDawidKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080917002021-12-31 00:00:00
4299NIEDZIELINWiktorKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M080918002021-12-31 00:00:00
3106PURGALHubertKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081009012021-12-31 00:00:00
4881RÓŻEWICKIBartoszKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081009042021-12-31 00:00:00
4891OLESZEKSzymonKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081013002021-12-31 00:00:00
4312LUBCZYKRadosławKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081123002021-12-31 00:00:00
3401DOROGUSZ-DOROSZKIEWICZMaciejKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081215002021-12-31 00:00:00
3397MARYNICZKarolKS "Pentathlon Szczecinek"2008Mjunior młodszyU15M081228022021-12-31 00:00:00
3860GUZNicolaKS "Pentathlon Szczecinek"2008Kjunior młodszyU15K081229002021-12-31 00:00:00
3104GRZYSTEKBartoszKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090127002021-12-31 00:00:00
4718RADOMIŃSKIHubertKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090203002021-12-31 00:00:00
4922JURKOWSKIJacekKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090207002021-12-31 00:00:00
3398PILARSKIFilipKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090302002021-12-31 00:00:00
4295GÓRKAMaciejKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090312002021-12-31 00:00:00
4296AMBROŻEWICZKingaKS "Pentathlon Szczecinek"2009KmłodzikU13K090321002021-12-31 00:00:00
3103SZEREMIOTADawidKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090409002021-12-31 00:00:00
3077TYLUŚInkaKS "Pentathlon Szczecinek"2009KmłodzikU13K090416002021-12-31 00:00:00
3395KULINIAKArturKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M090822002021-12-31 00:00:00
3353BIJAKBartłomiejKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M091006002021-12-31 00:00:00
3113OSTROMECKIKrzysztofKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M091012002021-12-31 00:00:00
4884DAROSZEWSKALenaKS "Pentathlon Szczecinek"2009MmłodzikU13M091013012021-12-31 00:00:00
4389BOBRYKZuzannaKS "Pentathlon Szczecinek"2010KmłodzikU13K100102002021-12-31 00:00:00
4885BIAŁOCHMateuszKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100305032021-12-31 00:00:00
4901ADLERHubertKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100404002021-12-31 00:00:00
4298MAKSELONStanisławKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100418002021-12-31 00:00:00
4898RAFAŁOWICZStanisławKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100522012021-12-31 00:00:00
4390BIAŁCZYKMajaKS "Pentathlon Szczecinek"2010KmłodzikU13K100621002021-12-31 00:00:00
3399RUDZIŃSKIPiotrKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100623002021-12-31 00:00:00
4392CYRANHannaKS "Pentathlon Szczecinek"2010KmłodzikU13K100722012021-12-31 00:00:00
4877BARTOSIAKFilipKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M100907012021-12-31 00:00:00
4712POLANOWSKIDawidKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M101002002021-12-31 00:00:00
4917LUBCZYKAntoniKS "Pentathlon Szczecinek"2010MmłodzikU13M101002012021-12-31 00:00:00
4391KOŃCZAKMartaKS "Pentathlon Szczecinek"2010KmłodzikU13K101125012021-12-31 00:00:00
3865CYBULSKITomaszKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110224002021-12-31 00:00:00
3867KAWECKIAdamKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110314002021-12-31 00:00:00
4883ŚMIECHOWSKISebastianKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110316012021-12-31 00:00:00
4918RÓŻEWICKAAgataKS "Pentathlon Szczecinek"2011KmłodzikU11K110427002021-12-31 00:00:00
3864HARKAWIKMichałKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110523002021-12-31 00:00:00
4876CZUSZELMarcelKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110621002021-12-31 00:00:00
4914MACHUTOliwierKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M110829012021-12-31 00:00:00
4013KRASKAJanKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M111216002021-12-31 00:00:00
4297MAKSELONAntoniKS "Pentathlon Szczecinek"2011MmłodzikU11M111216012021-12-31 00:00:00
4311PIEŃKOSMaxKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M120130002021-12-31 00:00:00
4301GLANCKacperKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M120727002021-12-31 00:00:00
4302WOLANINPiotrKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M120727012021-12-31 00:00:00
4015PURGALMichałKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M120825002021-12-31 00:00:00
4300NIEDZIELINSzymonKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M120831002021-12-31 00:00:00
4919RÓŻEWICKIAleksanderKS "Pentathlon Szczecinek"2012MmłodzikU11M121203002021-12-31 00:00:00
4895SZEREMIOTADariaKS "Pentathlon Szczecinek"2013KmłodzikU9K130114002021-12-31 00:00:00
4896KULBAKAAleksandraKS "Pentathlon Szczecinek"2013KmłodzikU9K130128012021-12-31 00:00:00
4887KOPCZYŃSKIBartłomiejKS "Pentathlon Szczecinek"2013MmłodzikU9M130315012021-12-31 00:00:00
4889KRISCHIKAmeliaKS "Pentathlon Szczecinek"2013KmłodzikU9K130407012021-12-31 00:00:00
4924DBAJAdamKS "Pentathlon Szczecinek"2013MmłodzikU9M131031002021-12-31 00:00:00
4892BOBRYKKacperKS "Pentathlon Szczecinek"2014MmłodzikU9M140118002021-12-31 00:00:00
4921KAWECKIAleksanderKS "Pentathlon Szczecinek"2014MmłodzikU9M140125002021-12-31 00:00:00
4888KOZŁOWSKIFilipKS "Pentathlon Szczecinek"2014MmłodzikU9M140320012021-12-31 00:00:00
3318KMIEĆIgorKS marbi-sport Żywiec2007Mjunior młodszyU15M070506012021-12-31 00:00:00
3319KMIEĆKacperKS marbi-sport Żywiec2007Mjunior młodszyU15M070506022021-12-31 00:00:00
3310BIAŁEKAmeliaKS marbi-sport Żywiec2007Kjunior młodszyU15K070605012021-12-31 00:00:00
3321KUBIKBartoszKS marbi-sport Żywiec2007Mjunior młodszyU15M071009002021-12-31 00:00:00
3313MAGIERAMagdalenaKS marbi-sport Żywiec2007Kjunior młodszyU15K071019002021-12-31 00:00:00
4602POLAKAgnieszkaKS marbi-sport Żywiec2008Kjunior młodszyU15K080113022021-12-31 00:00:00
3676KARATZISMariosKS marbi-sport Żywiec2008Mjunior młodszyU15M080207002021-12-31 00:00:00
4996WALUŚJuliaKS marbi-sport Żywiec2008Kjunior młodszyU15K080213002021-12-31 00:00:00
4604STOKŁOSAElżbietaKS marbi-sport Żywiec2008Kjunior młodszyU15K080317012021-12-31 00:00:00
3674STARCZAŁAMajaKS marbi-sport Żywiec2008Kjunior młodszyU15K080728002021-12-31 00:00:00
3316GÓRNYNataliaKS marbi-sport Żywiec2008Kjunior młodszyU15K081025002021-12-31 00:00:00
3673DZIKIZofiaKS marbi-sport Żywiec2009KmłodzikU13K090110002021-12-31 00:00:00
3977RYBARSKAAmeliaKS marbi-sport Żywiec2009KmłodzikU13K090318002021-12-31 00:00:00
3978RYBARSKAWiktoriaKS marbi-sport Żywiec2009KmłodzikU13K090318012021-12-31 00:00:00
3314JAFERNIKZuzannaKS marbi-sport Żywiec2009KmłodzikU13K090804002021-12-31 00:00:00
4606MICHALSKIMarcelKS marbi-sport Żywiec2010MmłodzikU13M100811002021-12-31 00:00:00
4610WYPARŁOJakubKS marbi-sport Żywiec2010MmłodzikU13M100916012021-12-31 00:00:00
4240KONIECZNYMajaKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K110303002021-12-31 00:00:00
3979WACIĘGAMartynaKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K110316002021-12-31 00:00:00
3672GÓRNYWeronikaKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K110414002021-12-31 00:00:00
4608TOMASZEKFranciszekKS marbi-sport Żywiec2011MmłodzikU11M110516002021-12-31 00:00:00
4603STOKŁOSAAlicjaKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K110803002021-12-31 00:00:00
4239BIAŁEKLauraKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K111023002021-12-31 00:00:00
4605ŻUŁAWSKANadiaKS marbi-sport Żywiec2011KmłodzikU11K111111002021-12-31 00:00:00
4607STARCZAŁADawidKS marbi-sport Żywiec2012MmłodzikU11M120618022021-12-31 00:00:00
4241KUPCZAKMariaKS marbi-sport Żywiec2012KmłodzikU11K120711002021-12-31 00:00:00
4242JAFERNIKKajaKS marbi-sport Żywiec2012KmłodzikU11K121126002021-12-31 00:00:00
4609WACIĘGATomaszKS marbi-sport Żywiec2012MmłodzikU11M121224002021-12-31 00:00:00
5220JANKOWSKIHubertMKP Gdańsk2009MmłodzikU13M090603012021-12-31 00:00:00
3444SUDOŁZofiaMKP Gdańsk2009KmłodzikU13K090615002021-12-31 00:00:00
4997NAGÓRSKAMajaMKP Gdańsk2010KmłodzikU13K100416022021-12-31 00:00:00
4999KURKOWSKIBłażejMKP Gdańsk2010MmłodzikU13M101015002021-12-31 00:00:00
4998BURZAKHenrykMKP Gdańsk2010MmłodzikU13M101222002021-12-31 00:00:00
2811KARWECKAWiktoriaMKP Myślibórz2006Kjunior młodszyU17K060110002021-12-31 00:00:00
3687PAWLAKKajetanMKP Myślibórz2007Mjunior młodszyU15M070502002021-12-31 00:00:00
2808SZONDELMAJERMajaMKP Myślibórz2008Kjunior młodszyU15K080102002021-12-31 00:00:00
3166CHURSKISzymonMKP Myślibórz2008Mjunior młodszyU15M080425002021-12-31 00:00:00
3688PAWLAKJakubMKP Myślibórz2008Mjunior młodszyU15M081225002021-12-31 00:00:00
3850JABŁOŃSKAMilenaMKP Myślibórz2009KmłodzikU13K090908022021-12-31 00:00:00
4451KOZŁOWSKIMiłoszMKP Myślibórz2010MmłodzikU13M100219002021-12-31 00:00:00
4446LESZCZYŃSKISzymonMKP Myślibórz2010MmłodzikU13M100305022021-12-31 00:00:00
5248GARNCARZAlanMKP Myślibórz2010MmłodzikU13M100318002021-12-31 00:00:00
3852KARWECKAKajaMKP Myślibórz2010KmłodzikU13K100519002021-12-31 00:00:00
4448FUSAleksanderMKP Myślibórz2010MmłodzikU13M100712022021-12-31 00:00:00
3851JOBKEMikołajMKP Myślibórz2010MmłodzikU13M100730002021-12-31 00:00:00
3855FIJAŁKOWSKAMartynaMKP Myślibórz2010KmłodzikU13K100911002021-12-31 00:00:00
3853KOMODAZuzannaMKP Myślibórz2011KmłodzikU11K110126002021-12-31 00:00:00
4452WIŚNIAKIgorMKP Myślibórz2011MmłodzikU11M110721002021-12-31 00:00:00
4454KOCAleksanderMKP Myślibórz2011MmłodzikU11M110831002021-12-31 00:00:00
4449KRUKOWSKIKarolMKP Myślibórz2011MmłodzikU11M110930002021-12-31 00:00:00
3856LENARTLenaMKP Myślibórz2011KmłodzikU11K111030002021-12-31 00:00:00
4450GULCZYŃSKIMateuszMKP Myślibórz2011MmłodzikU11M111213002021-12-31 00:00:00
5251KOSTRZEWASaraMKP Myślibórz2012KmłodzikU11K121018002021-12-31 00:00:00
4455JANKOWSKIMikołajMKP Myślibórz2013MmłodzikU9M130118002021-12-31 00:00:00
5249MARKOWSKAŁucjaMKP Myślibórz2013KmłodzikU9K130123002021-12-31 00:00:00
5250GZELAJulianMKP Myślibórz2013MmłodzikU9M130326012021-12-31 00:00:00
4447FIJAŁKOWSKIPatrykMKP Myślibórz2013MmłodzikU9M130810002021-12-31 00:00:00
4453JOBKENikodemMKP Myślibórz2013MmłodzikU9M131014002021-12-31 00:00:00
3258BIERNACKAMajaMKS "Jedynka" Łódź2004KjuniorU19K040305002021-12-31 00:00:00
3260KLIMCZAKKacperMKS "Jedynka" Łódź2004MjuniorU19M040507012021-12-31 00:00:00
3256STANISŁAWSKISzymonMKS "Jedynka" Łódź2005MjuniorU17M050323012021-12-31 00:00:00
3255ARENTArturMKS "Jedynka" Łódź2005MjuniorU17M050505002021-12-31 00:00:00
4014KOCHMAŃSKAŁucjaMKS Pułtusk2008Kjunior młodszyU15K080128002021-12-31 00:00:00
3792KRAWCZYKMaciejMKS Pułtusk2008Mjunior młodszyU15M081125002021-12-31 00:00:00
3796ŁYSZKOWSKIFranciszekMKS Pułtusk2009MmłodzikU13M090824012021-12-31 00:00:00
3658WITTBROTTomaszMUKS "Kosakowo" Kosakowo2007Mjunior młodszyU15M070831002021-12-31 00:00:00
3659GÓRNICKIGrzegorzMUKS "Kosakowo" Kosakowo2008Mjunior młodszyU15M080806002021-12-31 00:00:00
4395KOPEĆJuliaMUKS "Kosakowo" Kosakowo2008Kjunior młodszyU15K080813012021-12-31 00:00:00
4135WYŻLICDamianMUKS "Kosakowo" Kosakowo2008Mjunior młodszyU15M080910002021-12-31 00:00:00
3660SZYMAŃSKITymonMUKS "Kosakowo" Kosakowo2009MmłodzikU13M090130002021-12-31 00:00:00
3661CHYLIŃSKIMaddoxMUKS "Kosakowo" Kosakowo2009MmłodzikU13M090220002021-12-31 00:00:00
4396KOWALSKAKrystynaMUKS "Kosakowo" Kosakowo2010KmłodzikU13K100616002021-12-31 00:00:00
4397KOWALSKIFranekMUKS "Kosakowo" Kosakowo2010MmłodzikU13M100616012021-12-31 00:00:00
3971OBRĘBSKALilianaMUKS "Kosakowo" Kosakowo2011KmłodzikU11K110701002021-12-31 00:00:00
5245MADELSKALenaMUKS "Kosakowo" Kosakowo2011KmłodzikU11K111213012021-12-31 00:00:00
3970OBRĘBSKILucjanMUKS "Kosakowo" Kosakowo2012MmłodzikU11M121216002021-12-31 00:00:00
4761SZYMAŃSKIFilipMUKS "Kosakowo" Kosakowo2013MmłodzikU9M130214002021-12-31 00:00:00
4762POBŁOCKIWitoldMUKS "Kosakowo" Kosakowo2013MmłodzikU9M130514012021-12-31 00:00:00
3972WYŻLICSophiaMUKS "Kosakowo" Kosakowo2013KmłodzikU9K130607002021-12-31 00:00:00
4923GREENClairePZPNOW.1996KseniorseniorK960512012021-12-31 00:00:00
4737SADOWSKAMariaPZPNOW.2008Kjunior młodszyU15K081219012021-12-31 00:00:00
4738SADOWSKAZofiaPZPNOW.2010KmłodzikU13K100213002021-12-31 00:00:00
2520KARNIKErykRTP "Victoria" Radom2000MmłodzieżowiecU24M000108012021-12-31 00:00:00
2521NIEDZIAŁKOWSKADariaRTP "Victoria" Radom2000KmłodzieżowiecU24K000907002021-12-31 00:00:00
2593KLIMEKMaciejRTP "Victoria" Radom2003MjuniorU19M030421012021-12-31 00:00:00
2595PIERZCHAŁAAdamRTP "Victoria" Radom2003MjuniorU19M030928002021-12-31 00:00:00
3388BĄKMikołajRTP "Victoria" Radom2006Mjunior młodszyU17M060519032021-12-31 00:00:00
3387PROKOPCZYKMichałRTP "Victoria" Radom2006Mjunior młodszyU17M060525022021-12-31 00:00:00
4004ZAJĄCZKOWSKAMajaRTP "Victoria" Radom2006Kjunior młodszyU17K061109022021-12-31 00:00:00
3369SIKORAMariaRTP "Victoria" Radom2007Kjunior młodszyU15K070111002021-12-31 00:00:00
5170PĘKSYKKrzysztofRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M070928002021-12-31 00:00:00
5169KAZIRODEKDominikRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M071022012021-12-31 00:00:00
3703BIERNATJanRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M071114002021-12-31 00:00:00
5168PISKORZFranciszekRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M071114012021-12-31 00:00:00
4009FRĄCZEKAdamRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M071212012021-12-31 00:00:00
3702KLONOWSKIKacperRTP "Victoria" Radom2007Mjunior młodszyU15M071223002021-12-31 00:00:00
4284KLIMEKPiotrRTP "Victoria" Radom2008Mjunior młodszyU15M080307002021-12-31 00:00:00
3701BODNARMaksymilianRTP "Victoria" Radom2008Mjunior młodszyU15M080723012021-12-31 00:00:00
5171STANIEWSKAZuzannaRTP "Victoria" Radom2008Kjunior młodszyU15K081007002021-12-31 00:00:00
3705PIECUCHFilipRTP "Victoria" Radom2008Mjunior młodszyU15M081011002021-12-31 00:00:00
3706FOKTNataliaRTP "Victoria" Radom2008Kjunior młodszyU15K081120002021-12-31 00:00:00
4027GÓRNICKAGabrysiaRTP "Victoria" Radom2008Kjunior młodszyU15K081227002021-12-31 00:00:00
4283PISKORZAdelaRTP "Victoria" Radom2008Kjunior młodszyU15K081228032021-12-31 00:00:00
4028CZYŻOlgaRTP "Victoria" Radom2009KmłodzikU13K090224012021-12-31 00:00:00
4006DOMAŃSKAHaniaRTP "Victoria" Radom2009KmłodzikU13K090317002021-12-31 00:00:00
4007MARSULAAleksanderRTP "Victoria" Radom2009MmłodzikU13M091128012021-12-31 00:00:00
4008GIBAŁAWojciechRTP "Victoria" Radom2009MmłodzikU13M091208002021-12-31 00:00:00
4026GÓRNICKAKingaRTP "Victoria" Radom2010KmłodzikU13K100221002021-12-31 00:00:00
4023LACHOWSKIMarcelRTP "Victoria" Radom2010MmłodzikU13M101211002021-12-31 00:00:00
4024MENDREKBorysRTP "Victoria" Radom2011MmłodzikU11M110218002021-12-31 00:00:00
4025ZAJĄCZKOWSKIKrzysztofRTP "Victoria" Radom2011MmłodzikU11M110612002021-12-31 00:00:00
4310KORZENIOWSKAKarolinaSt Pięciobój Polski CWKS Legia1989KseniorseniorK890105002021-12-31 00:00:00
626FLORCZAKMarikaSt Pięciobój Polski CWKS Legia1990KseniorseniorK900520002021-12-31 00:00:00
126NOWACKAOktawiaSt Pięciobój Polski CWKS Legia1991KseniorseniorK910102002021-12-31 00:00:00
1099ŁAWRYNOWICZDanielSt Pięciobój Polski CWKS Legia1997MseniorseniorM970930002021-12-31 00:00:00
444GUTKOWSKIŁukaszSt Pięciobój Polski CWKS Legia1998MmłodzieżowiecU24M980321002021-12-31 00:00:00
1222WIERZBAWiktoriaSt Pięciobój Polski CWKS Legia1999KmłodzieżowiecU24K991219012021-12-31 00:00:00
2378WIERZBAMichalinaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2002KmłodzieżowiecU24K020306002021-12-31 00:00:00
2099MYRDAPaulinaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2003KjuniorU19K030409002021-12-31 00:00:00
3691WOLSKAPolaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2005KjuniorU17K050321002021-12-31 00:00:00
3190KARBOWNIKMałgorzataSt Pięciobój Polski CWKS Legia2005KjuniorU17K050424022021-12-31 00:00:00
4834ZAGRODZKAMajaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Kjunior młodszyU17K060408022021-12-31 00:00:00
4829JARZĘBSKAOliwiaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Kjunior młodszyU17K060506002021-12-31 00:00:00
4103WEIKUMKacperSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Mjunior młodszyU17M060520022021-12-31 00:00:00
2715RADOMYSKIIgorSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Mjunior młodszyU17M060525002021-12-31 00:00:00
4093KACARMelisSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Kjunior młodszyU17K060606002021-12-31 00:00:00
2717NOWIKŁukaszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Mjunior młodszyU17M060611002021-12-31 00:00:00
2954DĘBSKAKatarzynaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2006Kjunior młodszyU17K061230002021-12-31 00:00:00
4987JASIKJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070111022021-12-31 00:00:00
3245BIENIECKIStefanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070411012021-12-31 00:00:00
4973WARDAJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070506032021-12-31 00:00:00
2965GĘBOREKAntoninaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Kjunior młodszyU15K070516002021-12-31 00:00:00
3765OGRODNICZUKAngelikaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Kjunior młodszyU15K070611012021-12-31 00:00:00
2964WASĄŻNIKSandraSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Kjunior młodszyU15K070624002021-12-31 00:00:00
4969DERLATKASzymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070716002021-12-31 00:00:00
5175MILCZARSKIPiotrSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070812002021-12-31 00:00:00
4819GERASIMIUKNinaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Kjunior młodszyU15K070905012021-12-31 00:00:00
2968MAJCHERKrzysztofSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M070929012021-12-31 00:00:00
4974WILGOSFilipSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Mjunior młodszyU15M071029012021-12-31 00:00:00
3239CISEKOlgaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2007Kjunior młodszyU15K071231002021-12-31 00:00:00
3274SZCZEPANIKTymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Mjunior młodszyU15M080123002021-12-31 00:00:00
3389JAKUBOWSKAHannaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Kjunior młodszyU15K080205002021-12-31 00:00:00
4970PERKOWSKAIgaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Kjunior młodszyU15K080518002021-12-31 00:00:00
3273KAZUBSKAAleksandraSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Kjunior młodszyU15K080609002021-12-31 00:00:00
4976WRÓBLEWSKAKingaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Kjunior młodszyU15K080718002021-12-31 00:00:00
3277RUZIKAntoniSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Mjunior młodszyU15M081020002021-12-31 00:00:00
3275MATUSIKHannaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2008Kjunior młodszyU15K081230012021-12-31 00:00:00
3283SZPRYNGIELKajetanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090209002021-12-31 00:00:00
3615SZMYTKOAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090409012021-12-31 00:00:00
4814GODLEWSKANataliaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K090410012021-12-31 00:00:00
3285ŚPIEWAKZofiaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K090420002021-12-31 00:00:00
3281MIERZYŃSKIMichałSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090701002021-12-31 00:00:00
3608BIENIECKAMajaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K090712002021-12-31 00:00:00
3767CHUBALSKIJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090721002021-12-31 00:00:00
3284SUŁEKJagodaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K090814002021-12-31 00:00:00
3616WASIUKTomaszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090826012021-12-31 00:00:00
3249RADOMYSKIDominikSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090928002021-12-31 00:00:00
3280PAWLAKSzymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M090930002021-12-31 00:00:00
3766OGRODNICZUKDawidSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009MmłodzikU13M091028002021-12-31 00:00:00
3613DOBRZYŃSKAAlicjaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K091221002021-12-31 00:00:00
4972SZTEJERZuzannaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2009KmłodzikU13K091224002021-12-31 00:00:00
4811DROBIŃSKIWiktorSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100110012021-12-31 00:00:00
4821RUCHNIEWICZWojciechSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100215002021-12-31 00:00:00
3618MICHALSKAKlaudiaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100316012021-12-31 00:00:00
4989SMAKOSZEmiliaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100406002021-12-31 00:00:00
4261MIERZEJEWSKIBartoszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100408012021-12-31 00:00:00
4978RAWICKAAnnaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100408022021-12-31 00:00:00
4108JANKOWSKITymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100416002021-12-31 00:00:00
3771KALWAJTYSJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100430002021-12-31 00:00:00
3617GRYKOJanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100610002021-12-31 00:00:00
4825BARWICKAHelenaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100616022021-12-31 00:00:00
3777REDYKSzymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100820002021-12-31 00:00:00
3620WASĄŻNIKDariaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100830002021-12-31 00:00:00
4213CZYŻDawidSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M100904022021-12-31 00:00:00
4990WIKTORIAGodlewskaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010KmłodzikU13K100914012021-12-31 00:00:00
4975WÓJCIKMikołajSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M101004002021-12-31 00:00:00
4816MARKIEWICZKrzysztofSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M101007002021-12-31 00:00:00
4212KOWIECZNIKOWSzymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2010MmłodzikU13M101108002021-12-31 00:00:00
4830JARZĘBSKAAntoninaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K110220002021-12-31 00:00:00
4983ZIELIŃSKIAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110224022021-12-31 00:00:00
4828KRAJEWSKIMateuszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110225002021-12-31 00:00:00
4985GAJCYAdamSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110325002021-12-31 00:00:00
3621JANKOWSKILeonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110412002021-12-31 00:00:00
4211ROSAJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110413002021-12-31 00:00:00
3779SZCZEPANIKIgorSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110504002021-12-31 00:00:00
4818MAJCHERAnnaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K110518002021-12-31 00:00:00
5218ROSTKOWSKIAugustynSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110611002021-12-31 00:00:00
4979OSIŃSKIAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110626002021-12-31 00:00:00
4981WITANNataliaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110709002021-12-31 00:00:00
4822RUCHNIEWICZJanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110716002021-12-31 00:00:00
5172POMYKAŁAJanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110728002021-12-31 00:00:00
4992JAKUBIECMikołajSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110809012021-12-31 00:00:00
3780MIROSZJadwigaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K110902002021-12-31 00:00:00
4080KAZUBSKAAnnaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K110920002021-12-31 00:00:00
4986BYCZEKNatanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M110927012021-12-31 00:00:00
3778JAKUBOWSKAKamilaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K110929002021-12-31 00:00:00
4827RUTKOWSKAZofiaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K111010012021-12-31 00:00:00
4820GERASIMIUKTymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M111019002021-12-31 00:00:00
4083LIPKAJakubSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011MmłodzikU11M111105002021-12-31 00:00:00
5176KALWAJTYSWiktoriaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2011KmłodzikU11K111223002021-12-31 00:00:00
3783PRONKIEWICZAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120105002021-12-31 00:00:00
4085STEPULAKAntoniSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120218002021-12-31 00:00:00
4809ZINCZUKAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120218012021-12-31 00:00:00
3622SZPRYNGIELTymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120222002021-12-31 00:00:00
4988JASIKAntoninaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012KmłodzikU11K120309012021-12-31 00:00:00
4210WŁODARCZYKMiłoszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120318002021-12-31 00:00:00
4984REKMaksymilianSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120410012021-12-31 00:00:00
4086KASPRZAKHannaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012KmłodzikU11K120417002021-12-31 00:00:00
4082RZĘPAŁAErykSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120524002021-12-31 00:00:00
4214DOBRZYŃSKIRadosławSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M120717002021-12-31 00:00:00
3782PAWLAKSebastianSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121001002021-12-31 00:00:00
4813GODLEWSKIAntoniSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121005012021-12-31 00:00:00
4081SIEMICKIKajetanSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121017002021-12-31 00:00:00
4824TURALSKIAdamSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121027002021-12-31 00:00:00
4079TABĘDZKIIgorSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121205002021-12-31 00:00:00
4084LEDERMANDeboraSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012KmłodzikU11K121216012021-12-31 00:00:00
4087NAWROCKIStanisławSt Pięciobój Polski CWKS Legia2012MmłodzikU11M121219002021-12-31 00:00:00
4817MARKIEWICZTomaszSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M130219002021-12-31 00:00:00
4833MYSZKOWSKIOliwierSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M130315002021-12-31 00:00:00
4831JARZĘBSKIAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M130415002021-12-31 00:00:00
4812DROBIŃSKIHugoSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M130623002021-12-31 00:00:00
4982WYRZYKOWSKIWiktorSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M130712012021-12-31 00:00:00
4994WIŚNIEWSKAMajaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013KmłodzikU9K130722002021-12-31 00:00:00
4826BARWICKIIgnacySt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M131027002021-12-31 00:00:00
4980OSIŃSKIFranciszekSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013MmłodzikU9M131028002021-12-31 00:00:00
4993PLAISANTNelaSt Pięciobój Polski CWKS Legia2013KmłodzikU9K131115002021-12-31 00:00:00
4977RAWICKIWojciechSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140129002021-12-31 00:00:00
4991FICOTSophieSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014KmłodzikU9K140130002021-12-31 00:00:00
4810SZPRYNGIELMarcelSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140203002021-12-31 00:00:00
4823LIPKASzymonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140502002021-12-31 00:00:00
4832ROSAAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140706002021-12-31 00:00:00
5173POMYKAŁAAleksanderSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140805002021-12-31 00:00:00
4835WOJTASIKLeonSt Pięciobój Polski CWKS Legia2014MmłodzikU9M140814002021-12-31 00:00:00
4815RADOMYSKIFilipSt Pięciobój Polski CWKS Legia2015MmłodzikU7M150217002021-12-31 00:00:00
4971STAWICKIFranciszekSt Pięciobój Polski CWKS Legia2015MmłodzikU7M150225002021-12-31 00:00:00
5174HOFFMANNAntoniSt Pięciobój Polski CWKS Legia2016MmłodzikU7M160704002021-12-31 00:00:00
4051NIEZGODAAleksandraUKS "51" Lublin2007Kjunior młodszyU15K070104002021-12-31 00:00:00
4052ROCZONJagodaUKS "51" Lublin2007Kjunior młodszyU15K070110022021-12-31 00:00:00
4796GOŚCIŃSKIJakubUKS "51" Lublin2007Mjunior młodszyU15M070923012021-12-31 00:00:00
4049KAZANOWSKAKlaudiaUKS "51" Lublin2008Kjunior młodszyU15K080305012021-12-31 00:00:00
4053TYMCZUKEmiliaUKS "51" Lublin2010KmłodzikU13K100330002021-12-31 00:00:00
3955WELTROWSKISzymonUKS "8" Starogard Gdański2009MmłodzikU13M090621022021-12-31 00:00:00
3952MIŁKOWSKIJakubUKS "8" Starogard Gdański2010MmłodzikU13M100108002021-12-31 00:00:00
3957KAWKAJanUKS "8" Starogard Gdański2010MmłodzikU13M100524022021-12-31 00:00:00
3951KŁOSLenaUKS "8" Starogard Gdański2010KmłodzikU13K100711002021-12-31 00:00:00
3960GRABARZAntoniUKS "8" Starogard Gdański2010MmłodzikU13M100909002021-12-31 00:00:00
3954PRZYTARSKAKingaUKS "8" Starogard Gdański2010KmłodzikU13K101014002021-12-31 00:00:00
2926PORADARadosławUKS "Atut" Częstochowa2005MjuniorU17M050526002021-12-31 00:00:00
3338MŁYNARCZYKJadwigaUKS "Atut" Częstochowa2007Kjunior młodszyU15K070212012021-12-31 00:00:00
3342PORADAMartynaUKS "Atut" Częstochowa2007Kjunior młodszyU15K070803002021-12-31 00:00:00
5229MICHALAKJuliaUKS "Atut" Częstochowa2008Kjunior młodszyU15K080729022021-12-31 00:00:00
3667SZULCAlicjaUKS "Atut" Częstochowa2009KmłodzikU13K090605002021-12-31 00:00:00
3664KONOPAAgnieszkaUKS "Atut" Częstochowa2009KmłodzikU13K090824002021-12-31 00:00:00
4734NOSALNataliaUKS "Atut" Częstochowa2010KmłodzikU13K100328002021-12-31 00:00:00
4733ŻUCZEKPiotrUKS "Atut" Częstochowa2010MmłodzikU13M100716012021-12-31 00:00:00
4732KATOLIKAdamUKS "Atut" Częstochowa2010MmłodzikU13M101006022021-12-31 00:00:00
3996ADRIANOWICZAdrianUKS "Delfinek" Częstochowa2008Mjunior młodszyU15M080211002021-12-31 00:00:00
3991JANICZuzannaUKS "Delfinek" Częstochowa2008Kjunior młodszyU15K080820012021-12-31 00:00:00
4836KRAKOWIANBartłomiejUKS "Delfinek" Częstochowa2009MmłodzikU13M091228002021-12-31 00:00:00
4839SAMULKarolinaUKS "Delfinek" Częstochowa2010KmłodzikU13K100429012021-12-31 00:00:00
3993CAŁUSIgorUKS "Delfinek" Częstochowa2010MmłodzikU13M100802002021-12-31 00:00:00
5247KIERSZKAIgnacyUKS "Delfinek" Częstochowa2011MmłodzikU11M110107002021-12-31 00:00:00
4837SOBOTAKarolUKS "Delfinek" Częstochowa2011MmłodzikU11M110131002021-12-31 00:00:00
4838ZIELIŃSKANadiaUKS "Delfinek" Częstochowa2011KmłodzikU11K110305002021-12-31 00:00:00
4843DZIEDZICLauraUKS "Delfinek" Częstochowa2011KmłodzikU11K110905002021-12-31 00:00:00
4841MIŚJakubUKS "Delfinek" Częstochowa2011MmłodzikU11M111127002021-12-31 00:00:00
4840PIETRUSZKAJuliaUKS "Delfinek" Częstochowa2011KmłodzikU11K111217002021-12-31 00:00:00
4842HOŁODNIUKKonstancjaUKS "Delfinek" Częstochowa2011KmłodzikU11K111224002021-12-31 00:00:00
4844SIARKOWSKANadiaUKS "Delfinek" Częstochowa2011KmłodzikU11K111230002021-12-31 00:00:00
4244KRAKOWSKIMateuszUKS "Delfinek" Częstochowa2012MmłodzikU11M120112002021-12-31 00:00:00
4243KRAKOWIANAnnaUKS "Delfinek" Częstochowa2012KmłodzikU11K120117002021-12-31 00:00:00
4847KACZMAREKNikodemUKS "Delfinek" Częstochowa2012MmłodzikU11M120224012021-12-31 00:00:00
4848WOŹNIAKFranciszekUKS "Delfinek" Częstochowa2012MmłodzikU11M120320002021-12-31 00:00:00
4849KOKOTAnnaUKS "Delfinek" Częstochowa2012KmłodzikU11K120603002021-12-31 00:00:00
4845STĘPNIAKDominikUKS "Delfinek" Częstochowa2012MmłodzikU11M121025012021-12-31 00:00:00
4846JANICKAJuliaUKS "Delfinek" Częstochowa2012KmłodzikU11K121226002021-12-31 00:00:00
4850PŁUSKAPaulaUKS "Delfinek" Częstochowa2013KmłodzikU9K130207012021-12-31 00:00:00
4875PARTYKAMajaUKS "Delfinek" Częstochowa2014KmłodzikU9K140824012021-12-31 00:00:00
1998ŁAWRYNOWICZZuzannaUKS "Dwójka" Tczew2002KmłodzieżowiecU24K020211002021-12-31 00:00:00
2761WALKOWIAKMarcelUKS "Dwójka" Tczew2004MjuniorU19M040403002021-12-31 00:00:00
2762CIESIELSKAZofiaUKS "Dwójka" Tczew2004KjuniorU19K040426002021-12-31 00:00:00
2759HENDRYSIAKBartoszUKS "Dwójka" Tczew2004MjuniorU19M040710002021-12-31 00:00:00
3652SZYMKIEWICZZofiaUKS "Dwójka" Tczew2006Kjunior młodszyU17K060420012021-12-31 00:00:00
3651MURAWSKAKatarzynaUKS "Dwójka" Tczew2006Kjunior młodszyU17K060423012021-12-31 00:00:00
3650MODZELEWSKANikolaUKS "Dwójka" Tczew2006Kjunior młodszyU17K061030002021-12-31 00:00:00
3654WOŁYŃSKAWiktoriaUKS "Dwójka" Tczew2007Kjunior młodszyU15K070111012021-12-31 00:00:00
3941RUDKOAdamUKS "Dwójka" Tczew2007Mjunior młodszyU15M070408002021-12-31 00:00:00
3981BRZUCHALSKIIgorUKS "Dwójka" Tczew2007Mjunior młodszyU15M070417002021-12-31 00:00:00
3940ROHDAKacperUKS "Dwójka" Tczew2007Mjunior młodszyU15M070610002021-12-31 00:00:00
3939STYRBICKICyprianUKS "Dwójka" Tczew2007Mjunior młodszyU15M070821012021-12-31 00:00:00
3938BANUCHAKonradUKS "Dwójka" Tczew2007Mjunior młodszyU15M070825012021-12-31 00:00:00
3942TYBUSZuzannaUKS "Dwójka" Tczew2007Kjunior młodszyU15K070923002021-12-31 00:00:00
3943BORYCKIViktorUKS "Dwójka" Tczew2008Mjunior młodszyU15M080104022021-12-31 00:00:00
3944MAJCHRZAKKamilUKS "Dwójka" Tczew2008Mjunior młodszyU15M080403002021-12-31 00:00:00
4131LELENIEWSKIMarcelUKS "Dwójka" Tczew2009MmłodzikU13M090225002021-12-31 00:00:00
4130GRABOWSKAOliwiaUKS "Dwójka" Tczew2009KmłodzikU13K090516002021-12-31 00:00:00
4129DĄBROWSKAMajaUKS "Dwójka" Tczew2009KmłodzikU13K090522012021-12-31 00:00:00
4133TASARZMarcelUKS "Dwójka" Tczew2009MmłodzikU13M091013002021-12-31 00:00:00
555ŚWIDERSKIJarosławUKS "G-8 Bielany" Warszawa1993MseniorseniorM930316002021-12-31 00:00:00
424DUKIELSKIMaciejUKS "G-8 Bielany" Warszawa1995MseniorseniorM950102002021-12-31 00:00:00
499PARADOWSKIOskarUKS "G-8 Bielany" Warszawa1999MmłodzieżowiecU24M990409002021-12-31 00:00:00
1907ROGOWICZJakubUKS "G-8 Bielany" Warszawa2001MmłodzieżowiecU24M010615012021-12-31 00:00:00
481MARKOWICZPaulaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2002KmłodzieżowiecU24K020404002021-12-31 00:00:00
2338MICHALCZYKBartoszUKS "G-8 Bielany" Warszawa2002MmłodzieżowiecU24M020717002021-12-31 00:00:00
2340PARADOWSKIOlafUKS "G-8 Bielany" Warszawa2003MjuniorU19M030329002021-12-31 00:00:00
3180KAPAŁAAdriannaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2003KjuniorU19K030608002021-12-31 00:00:00
3289ZAWADAŁukaszUKS "G-8 Bielany" Warszawa2003MjuniorU19M030906002021-12-31 00:00:00
2840PRUSZYŃSKAWiktoriaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2003KjuniorU19K031211002021-12-31 00:00:00
2342DUDZIŃSKITomaszUKS "G-8 Bielany" Warszawa2004MjuniorU19M040416002021-12-31 00:00:00
3709DĄBROWSKAPolaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2004KjuniorU19K041124002021-12-31 00:00:00
3683SKIBIAKHubertUKS "G-8 Bielany" Warszawa2004MjuniorU19M041206012021-12-31 00:00:00
3119RUTKOWSKAMajaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2004KjuniorU19K041208002021-12-31 00:00:00
3347MAREKPrzemysławUKS "G-8 Bielany" Warszawa2005MjuniorU17M050101032021-12-31 00:00:00
3360ODROBINAAleksanderUKS "G-8 Bielany" Warszawa2005MjuniorU17M050713012021-12-31 00:00:00
3708MRÓWCZYŃSKIDanielUKS "G-8 Bielany" Warszawa2006Mjunior młodszyU17M060511002021-12-31 00:00:00
3001ROLIŃSKAKatarzynaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2006Kjunior młodszyU17K061108002021-12-31 00:00:00
4115LEWANDOWSKIKajetanUKS "G-8 Bielany" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070118002021-12-31 00:00:00
3922DUBRAWSKIFranciszekUKS "G-8 Bielany" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070721002021-12-31 00:00:00
3753WYCZOŁEKZofiaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2007Kjunior młodszyU15K071012002021-12-31 00:00:00
4128DĄBROWSKIAdamUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080601012021-12-31 00:00:00
4125BISPiotrUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080701002021-12-31 00:00:00
3925SADOWSKAZofiaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K080730012021-12-31 00:00:00
5232RYMARCZUKAntoniUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080801022021-12-31 00:00:00
3927WITKOWSKIMarcusUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080806022021-12-31 00:00:00
4225MINASOWICZStefanUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080831022021-12-31 00:00:00
3924KULIŃSKALidiaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K081117002021-12-31 00:00:00
4216LEWANDOWSKARóżaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K081128002021-12-31 00:00:00
5235BENIGNIAnitaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K081215012021-12-31 00:00:00
3911KLIBERAleksanderUKS "G-8 Bielany" Warszawa2009MmłodzikU13M090320002021-12-31 00:00:00
4313NIWICZIgnacyUKS "G-8 Bielany" Warszawa2009MmłodzikU13M090707002021-12-31 00:00:00
3915NIEWIŃSKAMichalinaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2009KmłodzikU13K090915002021-12-31 00:00:00
3791BORUCPrzemysławUKS "G-8 Bielany" Warszawa2009MmłodzikU13M091119002021-12-31 00:00:00
4127SADOWSKAZuzannaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2010KmłodzikU13K100224012021-12-31 00:00:00
4117WĘGRODZKIWitoldUKS "G-8 Bielany" Warszawa2010MmłodzikU13M100319002021-12-31 00:00:00
5234SULIMAJanUKS "G-8 Bielany" Warszawa2010MmłodzikU13M100522022021-12-31 00:00:00
3749BISKajaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2010KmłodzikU13K100523002021-12-31 00:00:00
3933YAROSHENKOAlexanderUKS "G-8 Bielany" Warszawa2010MmłodzikU13M100619002021-12-31 00:00:00
4636KOMOSAJakubUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011MmłodzikU11M110228002021-12-31 00:00:00
4639PAWLINAMateuszUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011MmłodzikU11M110328002021-12-31 00:00:00
4229MIŁEKFilipUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011MmłodzikU11M110531012021-12-31 00:00:00
4221ROSZCZYKKamilaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011KmłodzikU11K110818002021-12-31 00:00:00
5236BORUCMonikaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011KmłodzikU11K110824022021-12-31 00:00:00
4642SUSKASebastianUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011MmłodzikU11M110829002021-12-31 00:00:00
5233SULIMALeonUKS "G-8 Bielany" Warszawa2011MmłodzikU11M111014002021-12-31 00:00:00
4643WOŹNIAKMajaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2012KmłodzikU11K120227002021-12-31 00:00:00
4767SZREJDERAmeliaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2012KmłodzikU11K120526002021-12-31 00:00:00
4638PAWLINAAnielaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2012KmłodzikU11K121016002021-12-31 00:00:00
4640POGOŃSKAGabrielaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2012KmłodzikU11K121218002021-12-31 00:00:00
5237SEPCZYŃSKAKarolinaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130321012021-12-31 00:00:00
4646PISKAMartynaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130416002021-12-31 00:00:00
4644ŻULIŃSKAHannaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130428002021-12-31 00:00:00
4768SZREJDERZuzannaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130515002021-12-31 00:00:00
4641POSTUPALSKAMajaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130816002021-12-31 00:00:00
4637KOWALSKALenaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K130901002021-12-31 00:00:00
4766SUSKAAleksanderUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013MmłodzikU9M130921002021-12-31 00:00:00
4635GOBRYSJeremiaszUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013MmłodzikU9M131004002021-12-31 00:00:00
4729PAJĄKKalinaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013KmłodzikU9K131201002021-12-31 00:00:00
4645BARANOWSKIStanisławUKS "G-8 Bielany" Warszawa2013MmłodzikU9M131206002021-12-31 00:00:00
4647TOBIASZHelenaUKS "G-8 Bielany" Warszawa2014KmłodzikU9K140505002021-12-31 00:00:00
4648NIECHAJLeonUKS "G-8 Bielany" Warszawa2014MmłodzikU9M140703002021-12-31 00:00:00
2568BĄBELErykUKS "Gromik" Gdynia2003MjuniorU19M030724002021-12-31 00:00:00
4730TOFILEmiliaUKS "Gromik" Gdynia2005KjuniorU17K050329022021-12-31 00:00:00
3178ŻOCHOWSKALilianaUKS "Gromik" Gdynia2006Kjunior młodszyU17K060422012021-12-31 00:00:00
3062HAŃSKIHubertUKS "Gromik" Gdynia2006Mjunior młodszyU17M061223002021-12-31 00:00:00
3058TREPCZYKKrystianUKS "Gromik" Gdynia2007Mjunior młodszyU15M070222002021-12-31 00:00:00
3643JOŃCZYKPatrykUKS "Gromik" Gdynia2007Mjunior młodszyU15M070410012021-12-31 00:00:00
3057GAWŁOWSKIBorysUKS "Gromik" Gdynia2007Mjunior młodszyU15M071108002021-12-31 00:00:00
4704YAKOVENKODanielUKS "Gromik" Gdynia2008Mjunior młodszyU15M080203002021-12-31 00:00:00
3657DWORAKOWSKIBartoszUKS "Gromik" Gdynia2008Mjunior młodszyU15M080206002021-12-31 00:00:00
4002MENTELIgorUKS "Gromik" Gdynia2008Mjunior młodszyU15M080622002021-12-31 00:00:00
4393MOSTOWSKAZuzannaUKS "Gromik" Gdynia2008Kjunior młodszyU15K080813002021-12-31 00:00:00
4684TARNOWSKALauraUKS "Gromik" Gdynia2008Kjunior młodszyU15K080903002021-12-31 00:00:00
3969KUBICKAMalwinaUKS "Gromik" Gdynia2009KmłodzikU13K090306022021-12-31 00:00:00
3842WILCZEWSKAKorneliaUKS "Gromik" Gdynia2009KmłodzikU13K090622002021-12-31 00:00:00
3968WOŁODKOWICZAlexUKS "Gromik" Gdynia2009MmłodzikU13M090821012021-12-31 00:00:00
4689SOKÓŁWktorUKS "Gromik" Gdynia2009MmłodzikU13M091003002021-12-31 00:00:00
4308BUDKAZuzannaUKS "Gromik" Gdynia2009KmłodzikU13K091031002021-12-31 00:00:00
4685WIŚNIEWSKAWeronikaUKS "Gromik" Gdynia2009KmłodzikU13K091108002021-12-31 00:00:00
4797BAIDAKRostyslavUKS "Gromik" Gdynia2009MmłodzikU13M091209002021-12-31 00:00:00
5246WĄTŁYKacperUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100302002021-12-31 00:00:00
4731TOKARCZYKPiotrUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100325002021-12-31 00:00:00
4695KOBRYNJanUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100413012021-12-31 00:00:00
5240SZCZECHBłażejUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100521002021-12-31 00:00:00
4698HASMANJakubUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100602002021-12-31 00:00:00
4144JELEŃSKIKsaweryUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100626002021-12-31 00:00:00
4705MIELEWCZYKSamuelUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100711012021-12-31 00:00:00
3973URBAŃSKIMichałUKS "Gromik" Gdynia2010MmłodzikU13M100913002021-12-31 00:00:00
4687STASIAKZofiaUKS "Gromik" Gdynia2010KmłodzikU13K101102002021-12-31 00:00:00
4799DOPKE-WALISZEWSKAMartaUKS "Gromik" Gdynia2011KmłodzikU11K110327002021-12-31 00:00:00
4700ZAWADZIŃSKAAlicjaUKS "Gromik" Gdynia2011KmłodzikU11K110508002021-12-31 00:00:00
4701SEMMERLINGAmeliaUKS "Gromik" Gdynia2011KmłodzikU11K110628002021-12-31 00:00:00
3967DROSAKISZoeUKS "Gromik" Gdynia2011KmłodzikU11K110704002021-12-31 00:00:00
4394OLSZEWSKIAdrianUKS "Gromik" Gdynia2011MmłodzikU11M110707002021-12-31 00:00:00
4688STASIAKFranciszekUKS "Gromik" Gdynia2011MmłodzikU11M110918002021-12-31 00:00:00
4143RAMUTKOWKALenaUKS "Gromik" Gdynia2011KmłodzikU11K111215002021-12-31 00:00:00
4693FEDORCZYKKacperUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M120121002021-12-31 00:00:00
4309KŁOSOWSKAJuliaUKS "Gromik" Gdynia2012KmłodzikU11K120122002021-12-31 00:00:00
4690SOKÓŁOktawiuszUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M120224002021-12-31 00:00:00
4706SZCZYGIEŁNataliaUKS "Gromik" Gdynia2012KmłodzikU11K120306002021-12-31 00:00:00
4760MIKOŁAJEWSKIJanUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M120613002021-12-31 00:00:00
4692MATYSIAKMajaUKS "Gromik" Gdynia2012KmłodzikU11K120621002021-12-31 00:00:00
3966PATURAMaksymilianUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M120624002021-12-31 00:00:00
4702PAWŁOWSKIPawełUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M120629002021-12-31 00:00:00
5242PLASUNKalinaUKS "Gromik" Gdynia2012KmłodzikU11K120903002021-12-31 00:00:00
4736CISZEWSKIIgorUKS "Gromik" Gdynia2012MmłodzikU11M121005002021-12-31 00:00:00
4696KOBRYNMaksymiljanUKS "Gromik" Gdynia2013MmłodzikU9M130122002021-12-31 00:00:00
5241MENTELIgnacyUKS "Gromik" Gdynia2013MmłodzikU9M130203002021-12-31 00:00:00
4801DOPKE-WALISZEWSKITymonUKS "Gromik" Gdynia2013MmłodzikU9M130213002021-12-31 00:00:00
4691PRZYBYŁOAleksandraUKS "Gromik" Gdynia2013KmłodzikU9K130421002021-12-31 00:00:00
4798NIEDŹWIECKIOskarUKS "Gromik" Gdynia2013MmłodzikU9M130619002021-12-31 00:00:00
4686WIŚNIEWSKIPawełUKS "Gromik" Gdynia2014MmłodzikU9M140107002021-12-31 00:00:00
4697MAŚLIŃSKIAdamUKS "Gromik" Gdynia2014MmłodzikU9M140117002021-12-31 00:00:00
5239RAMUTKOWSKAZoeUKS "Gromik" Gdynia2014KmłodzikU9K140131002021-12-31 00:00:00
4735DWORAKOWSKIMikołajUKS "Gromik" Gdynia2014MmłodzikU9M140320002021-12-31 00:00:00
4683KUŻDŻAŁAntoniUKS "Gromik" Gdynia2014MmłodzikU9M140513002021-12-31 00:00:00
4694KARSZNIAHannaUKS "Gromik" Gdynia2014KmłodzikU9K140816012021-12-31 00:00:00
4699CHOJNACKINikolasUKS "Gromik" Gdynia2015MmłodzikU7M150404002021-12-31 00:00:00
4800DOPKE-WALISZEWSKAKlaraUKS "Gromik" Gdynia2015KmłodzikU7K150406012021-12-31 00:00:00
4703PAWŁOWSKAZofiaUKS "Gromik" Gdynia2015KmłodzikU7K150716002021-12-31 00:00:00
3200MARCJANEKWiktoriaUKS "Orka Częstochowa"2007Kjunior młodszyU15K070917012021-12-31 00:00:00
3882OGRODNIKAleksanderUKS "Orka Częstochowa"2008Mjunior młodszyU15M080108002021-12-31 00:00:00
3205BORECKAKlaudiaUKS "Orka Częstochowa"2009KmłodzikU13K090325002021-12-31 00:00:00
3682MERMERWeronikaUKS "Orka Częstochowa"2010KmłodzikU13K100119012021-12-31 00:00:00
3680MAJEWSKAEmiliaUKS "Orka Częstochowa"2010KmłodzikU13K100310002021-12-31 00:00:00
4231JAKUBOWSKAUrszulaUKS "Orka Częstochowa"2010KmłodzikU13K100319012021-12-31 00:00:00
4232ŁAPADariaUKS "Orka Częstochowa"2011KmłodzikU11K110119002021-12-31 00:00:00
5254BACHNIAKLidiaUKS "Orka Częstochowa"2011KmłodzikU11K110728012021-12-31 00:00:00
3679PUSZCZYKAleksandraUKS "Orka Częstochowa"2011KmłodzikU11K111201002021-12-31 00:00:00
5255BLUKACZPolaUKS "Orka Częstochowa"2012KmłodzikU11K120519002021-12-31 00:00:00
5253BACHNIAKKacperUKS "Orka Częstochowa"2013MmłodzikU9M130206012021-12-31 00:00:00
5256ZIĘBIŃSKIAntoniUKS "Orka Częstochowa"2013MmłodzikU9M130424002021-12-31 00:00:00
5257MERMERKorneliuszUKS "Orka Częstochowa"2013MmłodzikU9M130918002021-12-31 00:00:00
3097GUDALEWICZAlanUKS "Orlik" Elbląg2005MjuniorU17M050810002021-12-31 00:00:00
3655KOŹLIKKrzysztofUKS "Orlik" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070509002021-12-31 00:00:00
4764BARAŃSKIJanUKS "Orlik" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070515002021-12-31 00:00:00
4864DAWIDOWICZLeonUKS "Orlik" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070516012021-12-31 00:00:00
4857OGŁODZIŃSKIMarcinUKS "Orlik" Elbląg2007Mjunior młodszyU15M070820012021-12-31 00:00:00
4861MYTYCHBartoszUKS "Orlik" Elbląg2008Mjunior młodszyU15M080930022021-12-31 00:00:00
4863WIECHOWSKITomaszUKS "Orlik" Elbląg2009MmłodzikU13M090325012021-12-31 00:00:00
4765BARAŃSKIMichałUKS "Orlik" Elbląg2009MmłodzikU13M090410002021-12-31 00:00:00
4851SANIGÓRSKAKarolinaUKS "Orlik" Elbląg2009KmłodzikU13K090617022021-12-31 00:00:00
4856CIEŚLAKWiktorUKS "Orlik" Elbląg2009MmłodzikU13M090627022021-12-31 00:00:00
3985BABIELFabianUKS "Orlik" Elbląg2009MmłodzikU13M090828002021-12-31 00:00:00
4860TUORAKlaudiaUKS "Orlik" Elbląg2009KmłodzikU13K091205012021-12-31 00:00:00
3983PIECHOWSKAOliwiaUKS "Orlik" Elbląg2010KmłodzikU13K100120012021-12-31 00:00:00
4854IŻYKKingaUKS "Orlik" Elbląg2010KmłodzikU13K100225012021-12-31 00:00:00
3982SZCZEPANKIEWICZMajaUKS "Orlik" Elbląg2010KmłodzikU13K100531002021-12-31 00:00:00
4855KUBERAFranciszekUKS "Orlik" Elbląg2010MmłodzikU13M101225002021-12-31 00:00:00
4853WOJTYNAOlafUKS "Orlik" Elbląg2011MmłodzikU11M110313002021-12-31 00:00:00
4852NARULSKISzymonUKS "Orlik" Elbląg2011MmłodzikU11M110413022021-12-31 00:00:00
4866FIGANTFranciszekUKS "Orlik" Elbląg2011MmłodzikU11M110512002021-12-31 00:00:00
5219KOPICZKOMajaUKS "Orlik" Elbląg2011KmłodzikU11K111003012021-12-31 00:00:00
4869MISIEWICZJuliaUKS "Orlik" Elbląg2011KmłodzikU11K111102002021-12-31 00:00:00
4859WESOŁOWSKISzymonUKS "Orlik" Elbląg2011MmłodzikU11M111109012021-12-31 00:00:00
4763CEGIEŁKASzymonUKS "Orlik" Elbląg2011MmłodzikU11M111117002021-12-31 00:00:00
4867MYTYCHAdamUKS "Orlik" Elbląg2012MmłodzikU11M120216002021-12-31 00:00:00
4872BŁASZCZAKDominikaUKS "Orlik" Elbląg2012KmłodzikU11K120223002021-12-31 00:00:00
4873KOMONIEWSKAMajaUKS "Orlik" Elbląg2012KmłodzikU11K120518002021-12-31 00:00:00
4870PISKORZLenaUKS "Orlik" Elbląg2012KmłodzikU11K120530002021-12-31 00:00:00
4858BABIELAntoninaUKS "Orlik" Elbląg2012KmłodzikU11K120706002021-12-31 00:00:00
4862DANILCZUKDominikUKS "Orlik" Elbląg2012MmłodzikU11M120815002021-12-31 00:00:00
4874NISZTUKSzymonUKS "Orlik" Elbląg2012MmłodzikU11M120817012021-12-31 00:00:00
4871CIEŚLAKLiliannaUKS "Orlik" Elbląg2013KmłodzikU9K130330012021-12-31 00:00:00
4868KOPEĆLiliannaUKS "Orlik" Elbląg2013KmłodzikU9K130712002021-12-31 00:00:00
4865FIGANTAntoniUKS "Orlik" Elbląg2013MmłodzikU9M131203002021-12-31 00:00:00
2544ROMANOWSKIDawidUKS "Piątka" Konstantynów2003MjuniorU19M030616022021-12-31 00:00:00
3268PETERAPatrycjaUKS "Piątka" Konstantynów2004KjuniorU19K040104012021-12-31 00:00:00
3307PIECHOTABartłomiejUKS "Piątka" Konstantynów2004MjuniorU19M040325022021-12-31 00:00:00
2978ISKRASzymonUKS "Piątka" Konstantynów2004MjuniorU19M041025012021-12-31 00:00:00
4048KOWALCZYKJoannaUKS "Piątka" Konstantynów2005KjuniorU17K051014002021-12-31 00:00:00
3201OLCZAKLiwiaUKS "Piątka" Konstantynów2006Kjunior młodszyU17K060303002021-12-31 00:00:00
3044ŁYSAKOWSKAKarinaUKS "Piątka" Konstantynów2006Kjunior młodszyU17K060322012021-12-31 00:00:00
3048SULAKAntoninaUKS "Piątka" Konstantynów2006Kjunior młodszyU17K060409002021-12-31 00:00:00
3045MISZTALPatrykUKS "Piątka" Konstantynów2006Mjunior młodszyU17M060412002021-12-31 00:00:00
3630BERJuliaUKS "Piątka" Konstantynów2007Kjunior młodszyU15K070419022021-12-31 00:00:00
3473FIGIELFilipUKS "Piątka" Konstantynów2007Mjunior młodszyU15M070518002021-12-31 00:00:00
3475KACZMAREKAmeliaUKS "Piątka" Konstantynów2007Kjunior młodszyU15K071031002021-12-31 00:00:00
3477GŁOGOWSKANataliaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080130002021-12-31 00:00:00
5227NAJIKamilaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080408012021-12-31 00:00:00
3663WAWRZYNIAKNataliaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080409012021-12-31 00:00:00
3481ZIAJAGabrielaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080525002021-12-31 00:00:00
3801CISZYKHannaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080704002021-12-31 00:00:00
3976BOROWSKAWiktoriaUKS "Piątka" Konstantynów2008Kjunior młodszyU15K080712002021-12-31 00:00:00
3975KOWALCZYKZofiaUKS "Piątka" Konstantynów2009KmłodzikU13K090427022021-12-31 00:00:00
3479LUNIAKAleksanderUKS "Piątka" Konstantynów2009MmłodzikU13M090525002021-12-31 00:00:00
3974WAWRZYNIAKAmeliaUKS "Piątka" Konstantynów2009KmłodzikU13K090722002021-12-31 00:00:00
3735KRATAMarcelUKS "Piątka" Konstantynów2009MmłodzikU13M090901002021-12-31 00:00:00
4041LEŚNIEWSKIOliwierUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M100218002021-12-31 00:00:00
4259PŁACZEKKatarzynaUKS "Piątka" Konstantynów2010KmłodzikU13K100308012021-12-31 00:00:00
4043SZTAUDYNGERFranciszekUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M100322022021-12-31 00:00:00
4040PRZYROWSKADagmaraUKS "Piątka" Konstantynów2010KmłodzikU13K100421002021-12-31 00:00:00
4037CISZYKIgaUKS "Piątka" Konstantynów2010KmłodzikU13K100506012021-12-31 00:00:00
4046BEDNARCZYKTymoteuszUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M100624002021-12-31 00:00:00
4039GRABOWSKAMajaUKS "Piątka" Konstantynów2010KmłodzikU13K100702022021-12-31 00:00:00
4251ŚMIGIELSKIAlbertUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M100819002021-12-31 00:00:00
5228ZIAJABorysUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M100907022021-12-31 00:00:00
4038PEIKOMariaUKS "Piątka" Konstantynów2010KmłodzikU13K100909012021-12-31 00:00:00
4042ISKRAWiktorUKS "Piątka" Konstantynów2010MmłodzikU13M101118002021-12-31 00:00:00
4044MARKIEWICZWojciechUKS "Piątka" Konstantynów2011MmłodzikU11M110101012021-12-31 00:00:00
4247DUDZIŃSKIBartłomiejUKS "Piątka" Konstantynów2011MmłodzikU11M110426002021-12-31 00:00:00
4256AMBROŻMajaUKS "Piątka" Konstantynów2011KmłodzikU11K110708002021-12-31 00:00:00
4047NOWAKNikodemUKS "Piątka" Konstantynów2011MmłodzikU11M110816002021-12-31 00:00:00
4260GRABOWSKIPiotrUKS "Piątka" Konstantynów2011MmłodzikU11M110825002021-12-31 00:00:00
4045ADAMCZEWSKAAlicjaUKS "Piątka" Konstantynów2011KmłodzikU11K111110002021-12-31 00:00:00
4245LUNIAKHelenaUKS "Piątka" Konstantynów2011KmłodzikU11K111214002021-12-31 00:00:00
4246LUNIAKAntoninaUKS "Piątka" Konstantynów2011KmłodzikU11K111214012021-12-31 00:00:00
4248DĘBSKAJuliaUKS "Piątka" Konstantynów2012KmłodzikU11K120102002021-12-31 00:00:00
4254GRUDZIŃSKALauraUKS "Piątka" Konstantynów2012KmłodzikU11K120118002021-12-31 00:00:00
4255SZTAUDYNGERHannaUKS "Piątka" Konstantynów2012KmłodzikU11K120221002021-12-31 00:00:00
4249TOMCZYKPatrykUKS "Piątka" Konstantynów2012MmłodzikU11M120429002021-12-31 00:00:00
4253KRAJEWSKIJanUKS "Piątka" Konstantynów2012MmłodzikU11M120521002021-12-31 00:00:00
4252GŁOWACKIWojciechUKS "Piątka" Konstantynów2012MmłodzikU11M120830002021-12-31 00:00:00
4257MROCZEKKsaweryUKS "Piątka" Konstantynów2012MmłodzikU11M121021002021-12-31 00:00:00
4250KOTUSMariaUKS "Piątka" Konstantynów2012KmłodzikU11K121207002021-12-31 00:00:00
4258KOSZAŃSKAApoloniaUKS "Piątka" Konstantynów2012KmłodzikU11K121214002021-12-31 00:00:00
5190MANRIKYANManvelUKS "V" Łomianki2005MjuniorU17M050804002021-12-31 00:00:00
5179KALISKIJanUKS "V" Łomianki2005MjuniorU17M050909002021-12-31 00:00:00
5201WALCZAKJanUKS "V" Łomianki2006Mjunior młodszyU17M060919002021-12-31 00:00:00
5183DORNOWSKANataliaUKS "V" Łomianki2008Kjunior młodszyU15K080121002021-12-31 00:00:00
5189MANRIKYANMarkUKS "V" Łomianki2008Mjunior młodszyU15M080603002021-12-31 00:00:00
5182CZECHOWSKISzymonUKS "V" Łomianki2008Mjunior młodszyU15M080704012021-12-31 00:00:00
5184JAWORSKITymoteuszUKS "V" Łomianki2009MmłodzikU13M090129002021-12-31 00:00:00
5185MINIEWICZJuliaUKS "V" Łomianki2009KmłodzikU13K090317032021-12-31 00:00:00
5180PIOTROWSKAZuzannaUKS "V" Łomianki2009KmłodzikU13K090403002021-12-31 00:00:00
5188STUPAKNataliaUKS "V" Łomianki2009KmłodzikU13K090519012021-12-31 00:00:00
5186WYSZYŃSKAJuliaUKS "V" Łomianki2009KmłodzikU13K090802002021-12-31 00:00:00
5202KUKOWSKIFranciszekUKS "V" Łomianki2009MmłodzikU13M090827012021-12-31 00:00:00
5187SOKOŁOWSKIFilipUKS "V" Łomianki2009MmłodzikU13M091011002021-12-31 00:00:00
5181POSKROBKOMikołajUKS "V" Łomianki2010MmłodzikU13M100726012021-12-31 00:00:00
5197PIERŚCIENIAKAntoninaUKS "V" Łomianki2011KmłodzikU11K110308002021-12-31 00:00:00
5192KARCZEWSKIFilipUKS "V" Łomianki2011MmłodzikU11M110523032021-12-31 00:00:00
5196PACHOLAKWeronikaUKS "V" Łomianki2011KmłodzikU11K110831012021-12-31 00:00:00
5198MAĆKOWIAKMateuszUKS "V" Łomianki2011MmłodzikU11M110916002021-12-31 00:00:00
5193JEZIORSKAHannaUKS "V" Łomianki2011KmłodzikU11K110922012021-12-31 00:00:00
5194KACZMAREKKlaudiaUKS "V" Łomianki2011KmłodzikU11K110927022021-12-31 00:00:00
5191WIĘCKOWSKAAntoninaUKS "V" Łomianki2012KmłodzikU11K120112012021-12-31 00:00:00
5199JOPAWiktoriaUKS "V" Łomianki2012KmłodzikU11K120504002021-12-31 00:00:00
5195KARCZEWSKAMariaUKS "V" Łomianki2012MmłodzikU11M121014002021-12-31 00:00:00
5200TUZIMEKZuzannaUKS "V" Łomianki2012KmłodzikU11K121112012021-12-31 00:00:00
5016TRACZEWSKISzymonUKS "Wawer" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070303002021-12-31 00:00:00
3883BOCHEŃSKITomaszUKS "Wawer" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080314002021-12-31 00:00:00
5023GRZONEKPolaUKS "Wawer" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K080326002021-12-31 00:00:00
5027MAŁEKMikołajUKS "Wawer" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080626012021-12-31 00:00:00
5025KARCZEWSKIMateuszUKS "Wawer" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080908012021-12-31 00:00:00
5029PRZYBYLSKAZosiaUKS "Wawer" Warszawa2009KmłodzikU13K090503002021-12-31 00:00:00
5028SADŁOŃIgnacyUKS "Wawer" Warszawa2010MmłodzikU13M100924002021-12-31 00:00:00
5026WYSOCKIKrzysztofUKS "Wawer" Warszawa2011MmłodzikU11M110113002021-12-31 00:00:00
5024GRZONEKHelenaUKS "Wawer" Warszawa2011KmłodzikU11K110402012021-12-31 00:00:00
5017TRACZEWSKIJanUKS "Wawer" Warszawa2011MmłodzikU11M110920012021-12-31 00:00:00
2945WINKLEROliwierUKS "Wiking" Radomsko2005MjuniorU17M051110002021-12-31 00:00:00
4773STOLARSKIJuliuszUKS "Wiking" Radomsko2006Mjunior młodszyU17M060318012021-12-31 00:00:00
2940WALOCHKingaUKS "Wiking" Radomsko2006Kjunior młodszyU17K060708002021-12-31 00:00:00
2939SADOWSKAVictoriaUKS "Wiking" Radomsko2006Kjunior młodszyU17K061205002021-12-31 00:00:00
3223BARAŃSKADominikaUKS "Wiking" Radomsko2007Kjunior młodszyU15K070506002021-12-31 00:00:00
4775GÓRAKMariaUKS "Wiking" Radomsko2007Kjunior młodszyU15K070620022021-12-31 00:00:00
3222JADCZYKWiktoriaUKS "Wiking" Radomsko2008Kjunior młodszyU15K080830002021-12-31 00:00:00
4530KACZMARCZYKWiktoriaUKS "Wiking" Radomsko2008Kjunior młodszyU15K080930012021-12-31 00:00:00
3693WYCZÓŁKOWSKAMilenaUKS "Wiking" Radomsko2008Kjunior młodszyU15K081202002021-12-31 00:00:00
4770MODRZEJEWSKIAdamUKS "Wiking" Radomsko2008Mjunior młodszyU15M081218002021-12-31 00:00:00
4713SZULERPolaUKS "Wiking" Radomsko2009KmłodzikU13K090301012021-12-31 00:00:00
3692BARWIŃSKIMaciejUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M090409022021-12-31 00:00:00
3713WOLDANAntoniUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M090522002021-12-31 00:00:00
5214BANASZCZYKLenaUKS "Wiking" Radomsko2009KmłodzikU13K090614002021-12-31 00:00:00
3712WINKLERFilipUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M090621002021-12-31 00:00:00
3710KUKIEŁKAKacperUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M090627012021-12-31 00:00:00
3694WŁODARCZYKKajetanUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M091008002021-12-31 00:00:00
4554GAWOROWSKIMarcelUKS "Wiking" Radomsko2009MmłodzikU13M091024002021-12-31 00:00:00
4550KUCHARSKIMateuszUKS "Wiking" Radomsko2010MmłodzikU13M100410012021-12-31 00:00:00
4715KRZYSZKOWSKIFilipUKS "Wiking" Radomsko2010MmłodzikU13M100614002021-12-31 00:00:00
4533GAIKHannaUKS "Wiking" Radomsko2010KmłodzikU13K100908012021-12-31 00:00:00
4774AMBROZIKMartynaUKS "Wiking" Radomsko2010KmłodzikU13K100914002021-12-31 00:00:00
5222WAWRZYNIAKKacperUKS "Wiking" Radomsko2010MmłodzikU13M100914022021-12-31 00:00:00
5224MUSIAŁIgaUKS "Wiking" Radomsko2010KmłodzikU13K100915012021-12-31 00:00:00
4531ŁYCZBAJuliaUKS "Wiking" Radomsko2010KmłodzikU13K101005012021-12-31 00:00:00
4539WĘGRZYŃSKAAgataUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110106002021-12-31 00:00:00
4237RADOSZMateuszUKS "Wiking" Radomsko2011MmłodzikU11M110122002021-12-31 00:00:00
4538JACHIMCZAKOlgaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110210002021-12-31 00:00:00
4233WYCZÓŁKOWSKAAmeliaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110329002021-12-31 00:00:00
4559ŁABĘCKIMikołajUKS "Wiking" Radomsko2011MmłodzikU11M110519002021-12-31 00:00:00
4537KRZEMIŃSKAMartaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110526002021-12-31 00:00:00
4532FIREKJuliaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110527002021-12-31 00:00:00
4534KULKAAlicjaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110601002021-12-31 00:00:00
4560MACHURAMaksymilianUKS "Wiking" Radomsko2011MmłodzikU11M110818012021-12-31 00:00:00
5223FRONTCZAKGabrielaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K110921002021-12-31 00:00:00
4535WOLSKAMariaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K111022002021-12-31 00:00:00
4551KUCHARSKIArturUKS "Wiking" Radomsko2011MmłodzikU11M111027002021-12-31 00:00:00
4562SZWEDOWSKISzymonUKS "Wiking" Radomsko2011MmłodzikU11M111113002021-12-31 00:00:00
4536PURGAŁAntoninaUKS "Wiking" Radomsko2011KmłodzikU11K111123002021-12-31 00:00:00
4544POKORALenaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120427012021-12-31 00:00:00
4234WALOCHAleksandraUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120508002021-12-31 00:00:00
4553WIECZOREKMikołajUKS "Wiking" Radomsko2012MmłodzikU11M120614002021-12-31 00:00:00
4235BARWIŃSKIPatrykUKS "Wiking" Radomsko2012MmłodzikU11M120618002021-12-31 00:00:00
4236BARWIŃSKIFilipUKS "Wiking" Radomsko2012MmłodzikU11M120618012021-12-31 00:00:00
4542MARCZAKMariaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120625002021-12-31 00:00:00
4541KOZIEŁOliwiaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120701002021-12-31 00:00:00
4714PIWOWARCZYKJuliaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120702002021-12-31 00:00:00
4545SĘKOWSKAJuliaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120807002021-12-31 00:00:00
4547WOJCIESZKOAlicjaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120807012021-12-31 00:00:00
4716NOWICKAMajaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K120809012021-12-31 00:00:00
4769OLCZYKAntoniUKS "Wiking" Radomsko2012MmłodzikU11M120823002021-12-31 00:00:00
4556KOWALSKIKonradUKS "Wiking" Radomsko2012MmłodzikU11M120926002021-12-31 00:00:00
4540ADAMCZYKZuzannaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K121003012021-12-31 00:00:00
4543ZASKÓRSKAJuliaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K121020022021-12-31 00:00:00
4546MACHURAOliwiaUKS "Wiking" Radomsko2012KmłodzikU11K121116012021-12-31 00:00:00
4717DRĄŻKIEWICZTymonUKS "Wiking" Radomsko2013MmłodzikU9M130218002021-12-31 00:00:00
4552WOLSKIJanUKS "Wiking" Radomsko2013MmłodzikU9M130316002021-12-31 00:00:00
4557KRUPAWojciechUKS "Wiking" Radomsko2013MmłodzikU9M130326002021-12-31 00:00:00
4548GAIKAlicjaUKS "Wiking" Radomsko2013KmłodzikU9K130805002021-12-31 00:00:00
4555POROSZEWSKIBartoszUKS "Wiking" Radomsko2013MmłodzikU9M131103002021-12-31 00:00:00
4558KUŚMIERCZYKAntoniUKS "Wiking" Radomsko2014MmłodzikU9M140212002021-12-31 00:00:00
4772AUGUŚCIKSzymonUKS "Wiking" Radomsko2014MmłodzikU9M140326002021-12-31 00:00:00
4771FELIKSKacperUKS "Wiking" Radomsko2015MmłodzikU7M150101012021-12-31 00:00:00
4549JACHIMCZAKJuliaUKS "Wiking" Radomsko2015KmłodzikU7K150510002021-12-31 00:00:00
4561WRONANatanUKS "Wiking" Radomsko2015MmłodzikU7M150813002021-12-31 00:00:00
446HACHULSKANataliaUKS "Żoliborz" Warszawa1992KseniorseniorK920227002021-12-31 00:00:00
1963SZMYTKEJakubUKS "Żoliborz" Warszawa2001MmłodzieżowiecU24M010825012021-12-31 00:00:00
1974BERENTMartaUKS "Żoliborz" Warszawa2001KmłodzieżowiecU24K011023002021-12-31 00:00:00
2863KOROBLEWSKAKlaraUKS "Żoliborz" Warszawa2004KjuniorU19K040709002021-12-31 00:00:00
2875SZMYTKEKarolinaUKS "Żoliborz" Warszawa2004KjuniorU19K040725002021-12-31 00:00:00
2966BARANMaciejUKS "Żoliborz" Warszawa2005MjuniorU17M050102002021-12-31 00:00:00
3485MICHALEWSKIFranciszekUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070120002021-12-31 00:00:00
5221KĘSYFranciszekUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070418012021-12-31 00:00:00
3483SIDORCZUKJagnaUKS "Żoliborz" Warszawa2007Kjunior młodszyU15K070529002021-12-31 00:00:00
3491GOMUŁKAFranciszekUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070615002021-12-31 00:00:00
3236SADŁOWSKAAnnaUKS "Żoliborz" Warszawa2007Kjunior młodszyU15K070725002021-12-31 00:00:00
3490LYSIKPiotrUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070820002021-12-31 00:00:00
4050MIELCZAREKMaciejUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M070829002021-12-31 00:00:00
3489SROKASalomeaUKS "Żoliborz" Warszawa2007Kjunior młodszyU15K070930002021-12-31 00:00:00
3495SZMYTKEBartoszUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M071006002021-12-31 00:00:00
3487NIEPORĘCKIBłażejUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M071029002021-12-31 00:00:00
3232OSAKJanUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M071207002021-12-31 00:00:00
3494LUBOIŃSKIMateuszUKS "Żoliborz" Warszawa2007Mjunior młodszyU15M071217002021-12-31 00:00:00
3493WALASEKFilipUKS "Żoliborz" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080317002021-12-31 00:00:00
3505CHMURANinaUKS "Żoliborz" Warszawa2008Kjunior młodszyU15K081110002021-12-31 00:00:00
3721KUBICKILeonardUKS "Żoliborz" Warszawa2008Mjunior młodszyU15M081201002021-12-31 00:00:00
3514MILANCEJElżbietaUKS "Żoliborz" Warszawa2009KmłodzikU13K090122002021-12-31 00:00:00
3510KOROLWiktorUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090219002021-12-31 00:00:00
3722NOWACKAMagdalenaUKS "Żoliborz" Warszawa2009KmłodzikU13K090510002021-12-31 00:00:00
4173KURAMiłoszUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090515002021-12-31 00:00:00
3885KOZERSKAWeronikaUKS "Żoliborz" Warszawa2009KmłodzikU13K090604012021-12-31 00:00:00
4174MACIOCHFranciszekUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090620012021-12-31 00:00:00
4148ZDZIENIECKITeoUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090628002021-12-31 00:00:00
3719CISEKAntoniUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090703012021-12-31 00:00:00
3888KNAPRomanUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090905002021-12-31 00:00:00
3723PŁATEKJanUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M090921002021-12-31 00:00:00
3522BIAŁEKKacperUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M091110002021-12-31 00:00:00
3528JORDAN- DROWANOWSKIMateuszUKS "Żoliborz" Warszawa2009MmłodzikU13M091230002021-12-31 00:00:00
3886TAJANOWICZSzymonUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100117002021-12-31 00:00:00
3521BERNATNataliaUKS "Żoliborz" Warszawa2010KmłodzikU13K100130002021-12-31 00:00:00
3539SOBCZAKIwoUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100201002021-12-31 00:00:00
4175PRZYBYTNIAKSimonUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100310022021-12-31 00:00:00
4147DZIĘCIOŁOWSKITomaszUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100315022021-12-31 00:00:00
3884KACZMAREKStanisławUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100408002021-12-31 00:00:00
3530KOŚMIDERAlbertUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100424002021-12-31 00:00:00
4166RYMARZJagodaUKS "Żoliborz" Warszawa2010KmłodzikU13K100510002021-12-31 00:00:00
5012ORLIŃSKIJakubUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100602012021-12-31 00:00:00
3537SERAFINMichalinaUKS "Żoliborz" Warszawa2010KmłodzikU13K100618002021-12-31 00:00:00
5014KOSSOWSKIFilipUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100708012021-12-31 00:00:00
3535PŁOSKONKALilianaUKS "Żoliborz" Warszawa2010KmłodzikU13K100712002021-12-31 00:00:00
5004SZCZECHURAErykUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100814002021-12-31 00:00:00
5015TARASFranciszekUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100814012021-12-31 00:00:00
5008MOĆKOAleksanderUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100816012021-12-31 00:00:00
5009BRZOZOWSKIMichalUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M100821002021-12-31 00:00:00
4160GRABIAMichalinaUKS "Żoliborz" Warszawa2010KmłodzikU13K101001002021-12-31 00:00:00
5010BŁAŻEJCZYKMateuszUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M101004012021-12-31 00:00:00
5005DUKJulianUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M101129002021-12-31 00:00:00
4157BALCERWojciechUKS "Żoliborz" Warszawa2010MmłodzikU13M101231002021-12-31 00:00:00
5007MILEWSKIMaurycyUKS "Żoliborz" Warszawa2011MmłodzikU11M110123002021-12-31 00:00:00
5011ORNATOskarUKS "Żoliborz" Warszawa2011MmłodzikU11M110311002021-12-31 00:00:00
5006BORUCHelenaUKS "Żoliborz" Warszawa2011KmłodzikU11K110407002021-12-31 00:00:00
5013GOSZYKJakubUKS "Żoliborz" Warszawa2011MmłodzikU11M110628012021-12-31 00:00:00
4169SZPUNARAleksanderUKS "Żoliborz" Warszawa2011MmłodzikU11M110816012021-12-31 00:00:00
4199RYMARZMajaUKS "Żoliborz" Warszawa2012KmłodzikU11K121107002021-12-31 00:00:00
3874BŁACHNIOBorysUKS 48 Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080212002021-12-31 00:00:00
3715JARECKIBartoszUKS 48 Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080726012021-12-31 00:00:00
3714BAŁABANAntoniUKS 48 Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080806012021-12-31 00:00:00
3716ROZBICKIKacperUKS 48 Warszawa2008Mjunior młodszyU15M080829002021-12-31 00:00:00
3877PAŚKMikołajUKS 48 Warszawa2008Mjunior młodszyU15M081024002021-12-31 00:00:00
3875BŁACHNIONataszaUKS 48 Warszawa2009KmłodzikU13K090309022021-12-31 00:00:00
4017CIOŁEKDawidUKS 48 Warszawa2009MmłodzikU13M090909012021-12-31 00:00:00
3873SZCZEPANIAKMaciejUKS 48 Warszawa2009MmłodzikU13M091021012021-12-31 00:00:00
4306ZIÓŁKOWSKIJanUKS 48 Warszawa2010MmłodzikU13M100204002021-12-31 00:00:00
4303SPOCZYŃSKIMaciejUKS 48 Warszawa2010MmłodzikU13M100615002021-12-31 00:00:00
4307SOBÓTKAOliwiaUKS 48 Warszawa2010KmłodzikU13K101212002021-12-31 00:00:00
4020MILEWSKIJanUKS 48 Warszawa2011MmłodzikU11M110201002021-12-31 00:00:00
4018KABAŁAMartaUKS 48 Warszawa2011KmłodzikU11K110211002021-12-31 00:00:00
4305OSADCZUKLauraUKS 48 Warszawa2011KmłodzikU11K110506002021-12-31 00:00:00
4304ZIELINSKAWiktoriaUKS 48 Warszawa2011KmłodzikU11K110602002021-12-31 00:00:00
4019BAŁABANZofiaUKS 48 Warszawa2012KmłodzikU11K120606002021-12-31 00:00:00
4660DZIOSAKatarzynaUKS Akademia Młodych Sportowców2004KjuniorU19K041217022021-12-31 00:00:00
4755KANKOWSKIFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2007Mjunior młodszyU15M071223012021-12-31 00:00:00
4340WOLENSZLEGERJulkaUKS Akademia Młodych Sportowców2008Kjunior młodszyU15K080520002021-12-31 00:00:00
4332JEZIORSKIMikołajUKS Akademia Młodych Sportowców2008Mjunior młodszyU15M080605002021-12-31 00:00:00
4320PODREZAdrianUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M090313002021-12-31 00:00:00
4377MASAKubaUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M090517012021-12-31 00:00:00
4612TRELAAleksandraUKS Akademia Młodych Sportowców2009KmłodzikU13K090529002021-12-31 00:00:00
4348KRYZELBorysUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M090608002021-12-31 00:00:00
4416CEBULSKISzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M090619002021-12-31 00:00:00
4383MŁODZIANOWSKAAntoninaUKS Akademia Młodych Sportowców2009KmłodzikU13K090621032021-12-31 00:00:00
4410WIŚNIEWSKIPiotrUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M090716012021-12-31 00:00:00
4524HELDTMagdalenaUKS Akademia Młodych Sportowców2009KmłodzikU13K091030012021-12-31 00:00:00
4903NOWAKOWSKIFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M091110012021-12-31 00:00:00
4419GALUBADominikaUKS Akademia Młodych Sportowców2009KmłodzikU13K091121012021-12-31 00:00:00
4588KARWOWSKIBartoszUKS Akademia Młodych Sportowców2009MmłodzikU13M091205002021-12-31 00:00:00
4458BOIKEMartynaUKS Akademia Młodych Sportowców2009KmłodzikU13K091206002021-12-31 00:00:00
4349KOWALKEZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100130012021-12-31 00:00:00
4342POWROŹNIKIgnacyUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100314012021-12-31 00:00:00
4719OSSOWSKANataliaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100322032021-12-31 00:00:00
4386LIPIŃSKAPatrycjaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100417002021-12-31 00:00:00
4803DYŻEWSKIMateuszUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100421012021-12-31 00:00:00
4658RUCIŃSKAMayaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100428012021-12-31 00:00:00
4346BOLESTAPatrykUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100508002021-12-31 00:00:00
4326DOBRZYŃSKIArkadiuszUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100725002021-12-31 00:00:00
4929KRALKAAgnieszkaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100804002021-12-31 00:00:00
4362KUMOROWSKISzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100809002021-12-31 00:00:00
4723PODOLSKAWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100830012021-12-31 00:00:00
4724PODOLSKIOliwierUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M100830022021-12-31 00:00:00
4664JAŻDŻEWSKAAnnaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100909022021-12-31 00:00:00
4587WTULICHMariannaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K100913022021-12-31 00:00:00
4316OKRÓJZbigniewUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M101014012021-12-31 00:00:00
4459STERNEJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K101016002021-12-31 00:00:00
4668WROŃSKIAntoniUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M101025002021-12-31 00:00:00
4330RÓŻYCKAMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2010KmłodzikU13K101029002021-12-31 00:00:00
4361ZAMOJSKISzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2010MmłodzikU13M101122002021-12-31 00:00:00
4470IGNASIAKMaksymilianUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110105002021-12-31 00:00:00
4681MATYSZEWSKAMartaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110108002021-12-31 00:00:00
4629GŁOBIŃSKIJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110127002021-12-31 00:00:00
4380BIEŃKOWSKIArturUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110221002021-12-31 00:00:00
4599DROSTFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110318012021-12-31 00:00:00
4616ZŁOCKIJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110318022021-12-31 00:00:00
4334ZULEWSKA-RÓŻYŃSKANadiaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110322002021-12-31 00:00:00
4476LISEWSKAMagdalenaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110330002021-12-31 00:00:00
4529WRÓBELTymoteuszUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110402002021-12-31 00:00:00
4471SUCHANMartaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110404002021-12-31 00:00:00
4614SZEMPLIŃSKIStanisławUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110409002021-12-31 00:00:00
4568LACHOWICZAnnaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110411002021-12-31 00:00:00
4499OSTALSKAOliwiaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110609002021-12-31 00:00:00
4682GAŁKIEWICZMaksymilianUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110726002021-12-31 00:00:00
4398MILEWSKIMarcelUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110804002021-12-31 00:00:00
4579BOGUSŁAWSKIMaksymilianUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110809002021-12-31 00:00:00
4778TARNOWSKISebastianUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110817002021-12-31 00:00:00
4573WARGACKAMalenaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110824002021-12-31 00:00:00
4753WILMANOWSKAMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K110824012021-12-31 00:00:00
4339BUTOWSKISzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110922002021-12-31 00:00:00
4363SZCZERBICKIMarcinUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M110927002021-12-31 00:00:00
4325JAKUBMajkaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K111010002021-12-31 00:00:00
4354ZAKRZEWSKIPiotrUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M111109002021-12-31 00:00:00
4373SOSNOWSKAMalwinaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K111110012021-12-31 00:00:00
4659DZIOSAMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K111130002021-12-31 00:00:00
4403FIGLAREKKajetanUKS Akademia Młodych Sportowców2011MmłodzikU11M111218002021-12-31 00:00:00
4932DOLLMartaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K111219002021-12-31 00:00:00
4792KASSKlaudiaUKS Akademia Młodych Sportowców2011KmłodzikU11K111229002021-12-31 00:00:00
4597GELINSKAZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120119012021-12-31 00:00:00
4623LISTEWNIKJanUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120125002021-12-31 00:00:00
4368ROGOWSKIAntoniUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120126012021-12-31 00:00:00
4358KUKWISZMaciejUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120127002021-12-31 00:00:00
4934GLOMBINMałgorzataUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120201002021-12-31 00:00:00
4415CHRZANOWSKIDawidUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120213002021-12-31 00:00:00
4619WILKMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120304002021-12-31 00:00:00
4371STÓJEmiliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120307002021-12-31 00:00:00
4364PIOTROWSKIKajetanUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120313002021-12-31 00:00:00
4802BAJORKrzysztofUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120315002021-12-31 00:00:00
4412ŚWIERCZYŃSKAAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120319002021-12-31 00:00:00
4381LUDWIKOWSKAZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120331002021-12-31 00:00:00
4492TRUSZKOWSKAKarolinaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120405012021-12-31 00:00:00
4727MASZTALERZGabrielUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120406002021-12-31 00:00:00
4514LEWALSKIWiktorUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120408002021-12-31 00:00:00
4367ZIELIŃSKAAlicjaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120410002021-12-31 00:00:00
4571GLEŃSKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120412002021-12-31 00:00:00
4781BŁASZCZAKAdamUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120417012021-12-31 00:00:00
4793ĆWIKLIŃSKIAntoniUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120423002021-12-31 00:00:00
4319PODREZWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120427002021-12-31 00:00:00
4409WIŚNIEWSKABlankaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120430002021-12-31 00:00:00
4384BRUCKIKacperUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120502012021-12-31 00:00:00
4401WALCZUKStanisławUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120506002021-12-31 00:00:00
4473JAROCKAKarolinaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120525002021-12-31 00:00:00
4655KACPOWICZBasiaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120618032021-12-31 00:00:00
4576WITFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120619002021-12-31 00:00:00
4501ZIELONKAPiotrUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120624012021-12-31 00:00:00
4333JEZIORSKIMateuszUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120630002021-12-31 00:00:00
4624NOWODZIŃSKIJanUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120712002021-12-31 00:00:00
4906ĆWIKLIŃSKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120723002021-12-31 00:00:00
4677KOZŁOWSKAAgnieszkaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K120809002021-12-31 00:00:00
4456DEMBNIAKŁukaszUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120814002021-12-31 00:00:00
4341WOLENSZLEGERMaciejUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120830012021-12-31 00:00:00
4457ROSZCZYKPawełUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M120830022021-12-31 00:00:00
4583MROZOWSKANataliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121001012021-12-31 00:00:00
4420KILENJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121003002021-12-31 00:00:00
4669KOMAJDAKarolinaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121025002021-12-31 00:00:00
4726PIONKERafałUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M121031002021-12-31 00:00:00
4388WIERZBOWSKAAntoninaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121105002021-12-31 00:00:00
4930KRALKAJustynaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121107012021-12-31 00:00:00
4651BURDEŃSKAAlicjaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121109002021-12-31 00:00:00
4411PASZTELANOktawiaUKS Akademia Młodych Sportowców2012KmłodzikU11K121116002021-12-31 00:00:00
4580BĄKTymonUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M121119002021-12-31 00:00:00
4505PIONKEMichałUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M121127002021-12-31 00:00:00
4589GRABOWSKIGrzegorzUKS Akademia Młodych Sportowców2012MmłodzikU11M121208012021-12-31 00:00:00
4408MAJEWSKAKonstancjaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130101002021-12-31 00:00:00
4711MYTLEWSKIKacperUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130104002021-12-31 00:00:00
4708PŁOTKAAleksUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130128002021-12-31 00:00:00
4375JANCZEWSKIDominikUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130204002021-12-31 00:00:00
4590WITTBRODTZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130205012021-12-31 00:00:00
4626GRABIŃSKIJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130206002021-12-31 00:00:00
4908BOYKEMartynaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130223002021-12-31 00:00:00
4404SŁOWIKJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130302002021-12-31 00:00:00
4322USYDUSSzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130304002021-12-31 00:00:00
4572WARGACKINatanielUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130314002021-12-31 00:00:00
4789SIEMIŃSKADorotaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130318002021-12-31 00:00:00
4902WIŚNIEWSKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130318012021-12-31 00:00:00
4613TRELAAnnaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130321002021-12-31 00:00:00
4596DREWANikodemUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130323002021-12-31 00:00:00
4497SZLASKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130325002021-12-31 00:00:00
4620PLUTOWSKAMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130330002021-12-31 00:00:00
4399KONCEWICZLauraUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130407002021-12-31 00:00:00
4578CZURYŁOZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130420002021-12-31 00:00:00
4324ZBOROWSKAZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130519002021-12-31 00:00:00
4584BRUCKAAleksandraUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130523002021-12-31 00:00:00
4678KOLENDADorotaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130527002021-12-31 00:00:00
4329NIEMIECMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130531002021-12-31 00:00:00
4407WREDEZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130601002021-12-31 00:00:00
4600DROSTMartaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130603002021-12-31 00:00:00
4585KACZMAREKTomaszUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130609002021-12-31 00:00:00
4649WASĄŻNIKMałgorzataUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130620002021-12-31 00:00:00
4481WIŚNICKAWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130630002021-12-31 00:00:00
4661SZECHNIUKAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130704002021-12-31 00:00:00
4667ŁAPAJanUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130704012021-12-31 00:00:00
4787HAŁYSZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130711002021-12-31 00:00:00
4477KUPCZYKLenaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130715002021-12-31 00:00:00
4350GODLEWSKAZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130716002021-12-31 00:00:00
4581WRONIEWICZLenaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130721002021-12-31 00:00:00
4622GRABARCZYKWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130727002021-12-31 00:00:00
4523PIETRASZUNWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130801002021-12-31 00:00:00
4347PILARSKADariaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130802002021-12-31 00:00:00
4353ZAKRZEWSKAPaulinaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130808002021-12-31 00:00:00
4406ELANDTZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130814002021-12-31 00:00:00
4486KRASOWSKAMilenaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K130903002021-12-31 00:00:00
4335ZULEWSKI-RÓŻYŃSKIMichałUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130919002021-12-31 00:00:00
4370AMBROZIAKBartoszUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130923002021-12-31 00:00:00
4328SALWINJanUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130930002021-12-31 00:00:00
4461OLCZYKŁukaszUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M130930012021-12-31 00:00:00
4570PUZDROWSKANikolaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131114002021-12-31 00:00:00
4582KULANikolaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131125002021-12-31 00:00:00
4710CHŁOPIKOliwiaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131202002021-12-31 00:00:00
4360CZECHNinaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131207002021-12-31 00:00:00
4382WRÓBELCezaryUKS Akademia Młodych Sportowców2013MmłodzikU9M131217002021-12-31 00:00:00
4784WOJACZYKDianaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131218002021-12-31 00:00:00
4317KOCIŃSKAZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2013KmłodzikU9K131220002021-12-31 00:00:00
4526MANULIKNataliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140101002021-12-31 00:00:00
4673JUSZKIEWICZMartynaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140102002021-12-31 00:00:00
4780PIOTROWICZKalinaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140103002021-12-31 00:00:00
4489WOŹNIAKOliviaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140106002021-12-31 00:00:00
4744SONDEJGabrielUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140120002021-12-31 00:00:00
4525DYROŃAlicjaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140204002021-12-31 00:00:00
4460STERNEMikołajUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140205002021-12-31 00:00:00
4779TARNOWSKIMikołajUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140219002021-12-31 00:00:00
4653GRZESZAKJanUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140302002021-12-31 00:00:00
4327BŁASZCZUKJulianUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140304002021-12-31 00:00:00
4498BARDOŃSKAWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140313002021-12-31 00:00:00
4741PACZOSPaulinaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140313012021-12-31 00:00:00
4656KACPOWICZWojciechUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140323002021-12-31 00:00:00
4926ATANACKOVICFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140402002021-12-31 00:00:00
4759BRILLOWSKAAureliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140408002021-12-31 00:00:00
4746BILLOTTadeuszUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140417002021-12-31 00:00:00
4680DAMPSOskarUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140419002021-12-31 00:00:00
4331KREFTAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140508002021-12-31 00:00:00
4466KASZKOWIAKZosiaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140511002021-12-31 00:00:00
4467KASZKOWIAKMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140511012021-12-31 00:00:00
4323ANTKOWIAKAntoninaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140516002021-12-31 00:00:00
4786AUSIANIKKiraUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140518002021-12-31 00:00:00
4611FORMELAAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140520002021-12-31 00:00:00
4927LACHOWICZJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140526002021-12-31 00:00:00
4318MUSZYŃSKIAnatolUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140530002021-12-31 00:00:00
4756ŻUCHOWSKIJanUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140601002021-12-31 00:00:00
4402ŁAPAZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140604002021-12-31 00:00:00
4805BARANOWSKAGabrielaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140604012021-12-31 00:00:00
4469MALCZEWSKABarbaraUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140611002021-12-31 00:00:00
4338TOCZEKTymonUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140614002021-12-31 00:00:00
4405KĘCIKOliwiaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140620002021-12-31 00:00:00
4671ZAWISZALeonUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140626002021-12-31 00:00:00
4485FIRMOWSKAJoannaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140704002021-12-31 00:00:00
4657KAMIŃSKIJerzyUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140718002021-12-31 00:00:00
4628KURDINAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140721002021-12-31 00:00:00
4663KONKELLeonardUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140726002021-12-31 00:00:00
4592CZAJKOWSKAWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140801002021-12-31 00:00:00
4321SULEWSKIWojciechUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140807002021-12-31 00:00:00
4483OSTROWSKAMajaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140816002021-12-31 00:00:00
4414CHRZANOWSKAAlicjaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140824002021-12-31 00:00:00
4372GUŹDZIOŁMarcelaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140830002021-12-31 00:00:00
4337PUZDROWSKIWojciechUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140904002021-12-31 00:00:00
4482GÓRAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140906002021-12-31 00:00:00
4504JASKÓLSKIMikołajUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140910002021-12-31 00:00:00
4400KONCEWICZNadiaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140915002021-12-31 00:00:00
4491SASMartynaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140922002021-12-31 00:00:00
4565MICHNIKJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140924002021-12-31 00:00:00
4591KOWALCZYKAureliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K140929002021-12-31 00:00:00
4627SKOLMOWSKITomaszUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M140929012021-12-31 00:00:00
4359LEWALSKAUrszulaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141003002021-12-31 00:00:00
4374DZIUBEKSzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141003012021-12-31 00:00:00
4601BIAŁEKAlicjaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141010002021-12-31 00:00:00
4464BUDKIEWICZAleksandraUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141020002021-12-31 00:00:00
4709ROGALADariaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141022002021-12-31 00:00:00
4672PAWŁOWSKAPolaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141023002021-12-31 00:00:00
4314ALECHNOAntoniUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141024002021-12-31 00:00:00
4355LEWICKIAndrzejUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141024012021-12-31 00:00:00
4387LIPIŃSKIWiktorUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141025002021-12-31 00:00:00
4376OLSZEWSKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141026002021-12-31 00:00:00
4752KOSIOROWSKIFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141026012021-12-31 00:00:00
4630ZIEMNICKANataliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141105002021-12-31 00:00:00
4721LEHMANOliwiaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141105012021-12-31 00:00:00
4351ZIELIŃSKIBartoszUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141108002021-12-31 00:00:00
4586POWAŁKAAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141114002021-12-31 00:00:00
4369POWIRSKAMilenaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141118002021-12-31 00:00:00
4357LEBIECKIBartoszUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141121002021-12-31 00:00:00
4595DREWAAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141130002021-12-31 00:00:00
4933STAIŃSKIFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141202002021-12-31 00:00:00
4748OTLEWSKIMarcelUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141204002021-12-31 00:00:00
4621SZYSZKANikodemUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141217002021-12-31 00:00:00
4465SZERFCHENMartynaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141218002021-12-31 00:00:00
4794ĆWIKLIŃSKAAnielaUKS Akademia Młodych Sportowców2014KmłodzikU9K141221002021-12-31 00:00:00
4720MIELEWCZYKPawełUKS Akademia Młodych Sportowców2014MmłodzikU9M141227002021-12-31 00:00:00
4479OWCZARZAKSebastianUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150101002021-12-31 00:00:00
4728MASZTALERZUrielUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150104002021-12-31 00:00:00
4904NIZIOŁLilianaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150108002021-12-31 00:00:00
4788ŻEREBECKAHannaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150109002021-12-31 00:00:00
4418CZAJAMaksymilianUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150111002021-12-31 00:00:00
4654LEŚNIAKJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150124002021-12-31 00:00:00
4356RESZKAMaksymilianUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150129002021-12-31 00:00:00
4493SADOWSKITymonUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150129012021-12-31 00:00:00
4670KOMAJDAGabrielaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150201002021-12-31 00:00:00
4503SPISAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150219002021-12-31 00:00:00
4413KORECKISzymonUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150226002021-12-31 00:00:00
4675WIATROWSKAJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150305002021-12-31 00:00:00
4478MAJCHRZAKZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150309002021-12-31 00:00:00
4925KARWOWSKITomaszUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150309012021-12-31 00:00:00
4679KOLENDAMilenaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150320002021-12-31 00:00:00
4496GRAJEWSKAUrszulaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150321002021-12-31 00:00:00
4593BUCZKOWSKAAdrianaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150325002021-12-31 00:00:00
4345BOLESTAAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150331002021-12-31 00:00:00
4743CHUTEKJagodaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150403002021-12-31 00:00:00
4468ROGALSKAMałgorzataUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150406002021-12-31 00:00:00
4417PIETRUCZUKMarysiaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150413002021-12-31 00:00:00
4463POPŁAWSKILeonUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150417002021-12-31 00:00:00
4783WĄCHAŁAAgataUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150422002021-12-31 00:00:00
4745POLASZEKIgaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150424002021-12-31 00:00:00
4776BARTOCHALeonUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150428002021-12-31 00:00:00
4385GOŁOŚJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150506002021-12-31 00:00:00
4472SIDORHannaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150513002021-12-31 00:00:00
4365SZAJMANMikołajUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150521002021-12-31 00:00:00
4665JAŻDŻEWSKIStanisławUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150527002021-12-31 00:00:00
4475LEJKJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150530002021-12-31 00:00:00
4575KROPLEWSKAJagodaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150605012021-12-31 00:00:00
4315MIEDZIŃSKALilianaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150610002021-12-31 00:00:00
4807KURIATAWojciechUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150612002021-12-31 00:00:00
4343ANTONIEWICZPiotrekUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150626002021-12-31 00:00:00
4625BARTNIKAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150627002021-12-31 00:00:00
4378PTASZNIKKordianUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150701002021-12-31 00:00:00
4500OSTALSKIAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150702002021-12-31 00:00:00
4494KELERDominikUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150706002021-12-31 00:00:00
4804RASZKABarbaraUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150706012021-12-31 00:00:00
4506KAHRAMANAdaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150707002021-12-31 00:00:00
4782HESSKrzysztofUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150727002021-12-31 00:00:00
4790SIEMIŃSKAAgataUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150728002021-12-31 00:00:00
4379BAKALARZKornelUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150823002021-12-31 00:00:00
4487NOWAKZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150828002021-12-31 00:00:00
4758KWIATKOWSKITymoteuszUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M150830002021-12-31 00:00:00
4615SZEMPLIŃSKALilianaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150831002021-12-31 00:00:00
4750WENDTAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K150924002021-12-31 00:00:00
4795KACPRZAKJanUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M151008002021-12-31 00:00:00
4336CHIREKZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K151016002021-12-31 00:00:00
4352KACZMAREKIgaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K151017002021-12-31 00:00:00
4484OSTROWSKIFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M151029002021-12-31 00:00:00
4366JANUSZKOFilipUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M151122002021-12-31 00:00:00
4662SZECHNIUKAdrianaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K151124002021-12-31 00:00:00
4462BUŁAKOWSKAAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2015KmłodzikU7K151208002021-12-31 00:00:00
4598DREBEZGHOVJegorUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M151208012021-12-31 00:00:00
4344BARTKOWIAKTymonUKS Akademia Młodych Sportowców2015MmłodzikU7M151209002021-12-31 00:00:00
4569WESTFALHelenaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160103002021-12-31 00:00:00
4931BARANOWSKITymoteuszUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160107002021-12-31 00:00:00
4674RYŚEmiliaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160113002021-12-31 00:00:00
4725PATRONDawidUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160124002021-12-31 00:00:00
4507KRAJEWSKIAdrianUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160125002021-12-31 00:00:00
4650WASĄŻNIKJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160127002021-12-31 00:00:00
4512BUTOWSKIDominikUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160223002021-12-31 00:00:00
4474PIĄTEKJanUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160316002021-12-31 00:00:00
4511SPYCHAŁAEmiliaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160318002021-12-31 00:00:00
4617BARANStanisławUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160328002021-12-31 00:00:00
4510NAGÓRSKAAgnieszkaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160411002021-12-31 00:00:00
4722HANUSIKZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160415002021-12-31 00:00:00
4907BOUKASLeonidasUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160421002021-12-31 00:00:00
4522KOPEĆKajetanUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160427002021-12-31 00:00:00
4666SZTYGOWSKIJanUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160509002021-12-31 00:00:00
4518GUŹDZIOŁJulianUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160511002021-12-31 00:00:00
4577WITJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160515002021-12-31 00:00:00
4676WIATROWSKIKrzysztofUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160527002021-12-31 00:00:00
4707KOLARCZYKAleksanderUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160530002021-12-31 00:00:00
4490BRZEZIŃSKIIgaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160604002021-12-31 00:00:00
4480OWCZARZAKCezaryUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160617002021-12-31 00:00:00
4567KOTOWICZJanUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160622002021-12-31 00:00:00
4520LOCHBarbaraUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160624002021-12-31 00:00:00
4909GRZANKOWSKADorotaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160711002021-12-31 00:00:00
4502ZIELONKAZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160715002021-12-31 00:00:00
4742JARZYNARobertUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160804002021-12-31 00:00:00
4618BELEWICZTomaszUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160809002021-12-31 00:00:00
4574ZBOROWSKIJakubUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160813002021-12-31 00:00:00
4508MUSZYŃSKIFeliksUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160909002021-12-31 00:00:00
4517STACHOWIAKKatarzynaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160912002021-12-31 00:00:00
4488KICIORLeonUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M160913002021-12-31 00:00:00
4749OTLEWSKAJoannaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160917002021-12-31 00:00:00
4516LEWANDOWSKAZofiaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K160930002021-12-31 00:00:00
4521BOGUSZAnnaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161011002021-12-31 00:00:00
4806MALINOWSKAAmeliaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161011012021-12-31 00:00:00
4905NIZIOŁNadiaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161108002021-12-31 00:00:00
4652BURDEŃSKAHannaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161124002021-12-31 00:00:00
4751MENTELNinaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161201002021-12-31 00:00:00
4777BARTOCHAPolaUKS Akademia Młodych Sportowców2016KmłodzikU7K161212002021-12-31 00:00:00
4513WYRWIAKIgnacyUKS Akademia Młodych Sportowców2016MmłodzikU7M161220002021-12-31 00:00:00
4594BUCZKOWSKIFabianUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170119002021-12-31 00:00:00
4785CHEŁCHOWSKAJustynaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170124002021-12-31 00:00:00
4564KLONOWSKIZacharyUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170127002021-12-31 00:00:00
4509SZARMACHMariannaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170211002021-12-31 00:00:00
4563SIEMASZKOEmiliaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170220002021-12-31 00:00:00
4757ŻUCHOWSKIAntoniUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170226002021-12-31 00:00:00
4747ŁAWICKIKacperUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170331002021-12-31 00:00:00
4519BIEDUNKIEWICZJuliaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170502002021-12-31 00:00:00
4566WYRZYKOWSKITymonUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170603002021-12-31 00:00:00
4528KILENMiłoszUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170706002021-12-31 00:00:00
4527CZAJAWiktoriaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170710002021-12-31 00:00:00
4515KOŚCIELSKADorotaUKS Akademia Młodych Sportowców2017KmłodzikU5K170728002021-12-31 00:00:00
4495BARTKOWIAKAdamUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M170906002021-12-31 00:00:00
4791BRZEZIŃSKIPawełUKS Akademia Młodych Sportowców2017MmłodzikU5M171217002021-12-31 00:00:00
4754WILMANOWSKAZuzannaUKS Akademia Młodych Sportowców2018KmłodzikU5K180106002021-12-31 00:00:00
4928ŁAPAMariaUKS Akademia Młodych Sportowców2018KmłodzikU5K180327002021-12-31 00:00:00
4114DELUGAKazimierzUKS H2O Warszawa2009MmłodzikU13M090626012021-12-31 00:00:00
4111TRAUTZELMatyldaUKS H2O Warszawa2010KmłodzikU13K100228012021-12-31 00:00:00
4203MACKIEWICZMichałUKS H2O Warszawa2010MmłodzikU13M100307002021-12-31 00:00:00
4109SZPAKIEWICZBiankaUKS H2O Warszawa2010KmłodzikU13K100315012021-12-31 00:00:00
4110SZCZEŚNIAKZofiaUKS H2O Warszawa2010KmłodzikU13K100411002021-12-31 00:00:00
4202PELCKalinaUKS H2O Warszawa2010KmłodzikU13K100517002021-12-31 00:00:00
4112MARCZAKAntoniUKS H2O Warszawa2010MmłodzikU13M100624012021-12-31 00:00:00
4205KOWALCZEWSKIStanisławUKS H2O Warszawa2010MmłodzikU13M100816002021-12-31 00:00:00
4204SZMALECGustawUKS H2O Warszawa2010MmłodzikU13M100817002021-12-31 00:00:00
4208BIELECKAJagodaUKS H2O Warszawa2010KmłodzikU13K100928002021-12-31 00:00:00
1382KOBECKAMartaUKS Kapry-Armexim Pruszków1995KseniorseniorK950419002021-12-31 00:00:00
691STAŚKIEWICZSzymonZKS Drzonków1987MseniorseniorM870103002021-12-31 00:00:00
1817DOMINIAKNataliaZKS Drzonków1998KmłodzieżowiecU24K980130002021-12-31 00:00:00
2123OLEJNIKFilipZKS Drzonków2000MmłodzieżowiecU24M000127012021-12-31 00:00:00
1934WYSOKIŃSKAAgnieszkaZKS Drzonków2000KmłodzieżowiecU24K000312012021-12-31 00:00:00
1614LIGĘZAKatarzynaZKS Drzonków2000KmłodzieżowiecU24K000606002021-12-31 00:00:00
640KASPERCZAKKamilZKS Drzonków2000MmłodzieżowiecU24M001231002021-12-31 00:00:00
2512CYBULSKICyprianZKS Drzonków2002MmłodzieżowiecU24M020713002021-12-31 00:00:00
2514PYDYSZEWSKAEwaZKS Drzonków2002KmłodzieżowiecU24K021218002021-12-31 00:00:00
5049SMRECZAKMarcinZKS Drzonków2003MjuniorU19M030526002021-12-31 00:00:00
2541BUJKODominikZKS Drzonków2003MjuniorU19M030623012021-12-31 00:00:00
5059KRYNICKAAleksandraZKS Drzonków2004KjuniorU19K040103012021-12-31 00:00:00
2032ZDRZENICKAJuliaZKS Drzonków2004KjuniorU19K040114002021-12-31 00:00:00
2668SZCZURNelaZKS Drzonków2004KjuniorU19K040325012021-12-31 00:00:00
3037JABŁOŃSKIMichałZKS Drzonków2004MjuniorU19M040327022021-12-31 00:00:00
3296DYKAIgaZKS Drzonków2004KjuniorU19K040808002021-12-31 00:00:00
3647MAĆKOWIAKMartynaZKS Drzonków2004KjuniorU19K040926002021-12-31 00:00:00
2669MILUCHPawełZKS Drzonków2004MjuniorU19M041126012021-12-31 00:00:00
5213GRALAKacperZKS Drzonków2005MjuniorU17M050110012021-12-31 00:00:00
3640MARCINKOWSKAMajaZKS Drzonków2005KjuniorU17K050324012021-12-31 00:00:00
2730WISZNIOWSKAJuliaZKS Drzonków2005KjuniorU17K050430002021-12-31 00:00:00
2727GONTOWIUKKajetanZKS Drzonków2005MjuniorU17M050728002021-12-31 00:00:00
4282SŁAWIŃSKIKrzysztofZKS Drzonków2005MjuniorU17M050908002021-12-31 00:00:00
3031JAWORSKIBartoszZKS Drzonków2005MjuniorU17M051030002021-12-31 00:00:00
5037HAŁADUDAJakubZKS Drzonków2005MjuniorU17M051215012021-12-31 00:00:00
3302ORAWIECMieszkoZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060203012021-12-31 00:00:00
5057KLIMEK-ZOŁNOWSKIMichałZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060208002021-12-31 00:00:00
2728SZCZURDraganZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060301002021-12-31 00:00:00
5064MIKODAJarosławZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060311012021-12-31 00:00:00
4142SIKORAJanZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060318002021-12-31 00:00:00
3221MACHAJAdamZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060323012021-12-31 00:00:00
3135GRZELAKIgorZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060408002021-12-31 00:00:00
4269GŁOWACKARozaliaZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K060427022021-12-31 00:00:00
5034BEDNARSKIBłażejZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060429002021-12-31 00:00:00
2771HOŁUBICKIAntoniZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M060519012021-12-31 00:00:00
5178ŚWIETLICKAJuliaZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K060718002021-12-31 00:00:00
2689HORBACZMatyldaZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K060724002021-12-31 00:00:00
5043KACAŁAHaniaZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K060926012021-12-31 00:00:00
5071PAŁASIKKorneliaZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K061011012021-12-31 00:00:00
2687KASPERCZAKAleksandraZKS Drzonków2006Kjunior młodszyU17K061029002021-12-31 00:00:00
5039JABŁONSKIJanZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M061206022021-12-31 00:00:00
3038LEWANDOWSKIAlexanderZKS Drzonków2006Mjunior młodszyU17M061224002021-12-31 00:00:00
4995RUTKOWSKADominikaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070105012021-12-31 00:00:00
2770URBANIAKPawełZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070212002021-12-31 00:00:00
2958SAWAŚCIUKBorysZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070220002021-12-31 00:00:00
5068NIECZKOWSKAKarolinaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070307012021-12-31 00:00:00
5041JASKULSKIHubertZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070329022021-12-31 00:00:00
3303PAWLIKOWSKAHannaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070410002021-12-31 00:00:00
5058KOZAKSzymonZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070410022021-12-31 00:00:00
3759MARCINKOWSKANadiaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070425012021-12-31 00:00:00
4286CHORĄŻYCZEWSKIKonradZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070430002021-12-31 00:00:00
5055RYSBartłomiejZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070507012021-12-31 00:00:00
5048TYPANSKIKacperZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070512022021-12-31 00:00:00
5075STASZAKWeraZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070523002021-12-31 00:00:00
5067MOSZONKAAmeliaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070613012021-12-31 00:00:00
5069NIESYNNikolaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070623012021-12-31 00:00:00
5060KUZNIKBartoszZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070626012021-12-31 00:00:00
4264JANUSZEWICZMikołajZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070723012021-12-31 00:00:00
4280SOBALAKJuliaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070724022021-12-31 00:00:00
3646STASIŃSKIAdamZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070804002021-12-31 00:00:00
5137WITCZAKOliwerZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070811002021-12-31 00:00:00
3304JASTRZĘBSKAZuzannaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K070821002021-12-31 00:00:00
5135DZIECIĄTKOWSKIOskarZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M070925002021-12-31 00:00:00
4265CZUBAStanisławZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M071008002021-12-31 00:00:00
5062MALICKAHannaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K071019032021-12-31 00:00:00
4268WĄCHAŁAViktorZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M071026002021-12-31 00:00:00
5076SURMAMikaelZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M071124002021-12-31 00:00:00
5070NOWAKMartynaZKS Drzonków2007Kjunior młodszyU15K071126002021-12-31 00:00:00
5033BEDNARSKIAntoniZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M071217012021-12-31 00:00:00
5046ROBERTOrianaZKS Drzonków2007Mjunior młodszyU15M071230002021-12-31 00:00:00
3871KURIANOWICZKarolZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080101012021-12-31 00:00:00
5079WARECKIAdamZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080108012021-12-31 00:00:00
5036DZIEWIAŁTOWSKI -GINTOWTMichałZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080214012021-12-31 00:00:00
4033LACHOWICZKarolinaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080303022021-12-31 00:00:00
3132PILCHLenaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080328002021-12-31 00:00:00
3698GORZECHOWSKITytusZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080401002021-12-31 00:00:00
3323GRADOŃZuzannaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080414002021-12-31 00:00:00
5053PAWLAKWiktorZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080705002021-12-31 00:00:00
5040JAGIEŁOWICZKingaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080714012021-12-31 00:00:00
3697SADOWSKIMarcelZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080716002021-12-31 00:00:00
4279NAPIERALSKAMonikaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080723022021-12-31 00:00:00
4275POLONISAlicjaZKS Drzonków2008Kjunior młodszyU15K080820022021-12-31 00:00:00
5056SAŁAMAJPatrykZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080909002021-12-31 00:00:00
5074SKRZYPCZYNSKIJanZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M080918012021-12-31 00:00:00
5054CZARNECKIGustawZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M081102012021-12-31 00:00:00
4273SYROKAPiotrZKS Drzonków2008Mjunior młodszyU15M081107002021-12-31 00:00:00
5065MIKODAKrystianZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090115002021-12-31 00:00:00
4276SMORAWIŃSKIKarolZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090303012021-12-31 00:00:00
4021LOCHNikodemZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090407002021-12-31 00:00:00
4022LOCHTymoteuszZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090407012021-12-31 00:00:00
3409MACEWICZHannaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090509002021-12-31 00:00:00
3297SZCZURBorysZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090512002021-12-31 00:00:00
5081WIACEKFranciszekZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090518002021-12-31 00:00:00
4281ELIASZEmiliaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090520012021-12-31 00:00:00
5044FILARPiotrZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090528002021-12-31 00:00:00
4272WOJDAZuzannaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090617002021-12-31 00:00:00
4808ANTOSZKÓWMajaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090617012021-12-31 00:00:00
5061ŁOZINSKIAlexZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090630032021-12-31 00:00:00
5136ŁOZIŃSKIAlexZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090630042021-12-31 00:00:00
3299DROZDEKNadiaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090717002021-12-31 00:00:00
4274KRYSIKLenaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090720032021-12-31 00:00:00
5047STAROSCICAdamZKS Drzonków2009MmłodzikU13M090808002021-12-31 00:00:00
4424JAROSKarolinaZKS Drzonków2009KmłodzikU13K090907002021-12-31 00:00:00
4285WALICKIMarcelZKS Drzonków2009MmłodzikU13M091104002021-12-31 00:00:00
3758MARCINKOWSKITymonZKS Drzonków2009MmłodzikU13M091128002021-12-31 00:00:00
5163TOMASZEWSKAZuzannaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100105002021-12-31 00:00:00
5063MIELCZAREKKacperZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100118012021-12-31 00:00:00
5159BRODZIKJakubZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100131002021-12-31 00:00:00
4271PILARZPatrykZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100225002021-12-31 00:00:00
5120WALANIAOlafZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100309012021-12-31 00:00:00
5077SYTYMarcelZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100312002021-12-31 00:00:00
5078SYTYMikołajZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100312012021-12-31 00:00:00
5123GRUCZMANMichałZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100315032021-12-31 00:00:00
4032KRAWCZYKTymoteuszZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100322012021-12-31 00:00:00
4431DUBERAlicjaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100329002021-12-31 00:00:00
3324GRADOŃMajaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100403002021-12-31 00:00:00
4029STASIŃSKIKamilZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100413002021-12-31 00:00:00
4035ANDRZEJEWSKIKarolZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100506002021-12-31 00:00:00
4031DUDZIAKKorneliaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100611002021-12-31 00:00:00
5160SAWRONEmilZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100612002021-12-31 00:00:00
5121ŁOJEWSKAEmiliaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100613002021-12-31 00:00:00
4263ORAWIECBenjaminZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100707002021-12-31 00:00:00
5118KUCHTAKrzysztofZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100715012021-12-31 00:00:00
5038HOŁOBOTOWSKAAleksandraZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100717002021-12-31 00:00:00
4034IGNASZAKMaciejZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100719012021-12-31 00:00:00
5166SZYMCZAKJuliaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100720012021-12-31 00:00:00
5158KOSTRZEWAMałgorzataZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100723002021-12-31 00:00:00
5117RADECKIMichałZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100730012021-12-31 00:00:00
4030TURZAŃSKIMiłoszZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100908002021-12-31 00:00:00
5165JURCZAKAmaliaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100918002021-12-31 00:00:00
5119MIRSKIKarolZKS Drzonków2010MmłodzikU13M100919002021-12-31 00:00:00
5066MIKODAZuzannaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100927012021-12-31 00:00:00
5124SALWAWeronikaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K100930002021-12-31 00:00:00
4270GŁOWACKAKingaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101005002021-12-31 00:00:00
5162KNAFLEWSKAJessykaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101005022021-12-31 00:00:00
4266SZULCZYŃSKIKubaZKS Drzonków2010MmłodzikU13M101011002021-12-31 00:00:00
4262KRÓLIKWojciechZKS Drzonków2010MmłodzikU13M101113002021-12-31 00:00:00
5122FIEDUREKMartynaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101119002021-12-31 00:00:00
4277CIEŚLAKMalwinaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101210002021-12-31 00:00:00
5164SHAHABIMariannaZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101211012021-12-31 00:00:00
4036MAJEWSKIMaximilianZKS Drzonków2010MmłodzikU13M101218002021-12-31 00:00:00
5161FELIŃSKAAgataZKS Drzonków2010KmłodzikU13K101224002021-12-31 00:00:00
3870KURIANOWICZWojciechZKS Drzonków2011MmłodzikU11M110101002021-12-31 00:00:00
4740STRZELCZYKZofiaZKS Drzonków2011KmłodzikU11K110331002021-12-31 00:00:00
4278HEYDUKBartoszZKS Drzonków2011MmłodzikU11M110413012021-12-31 00:00:00
5045PAŁASIKWiktorZKS Drzonków2011MmłodzikU11M110504012021-12-31 00:00:00
3934JAWORSKIMichałZKS Drzonków2011MmłodzikU11M110531002021-12-31 00:00:00
5052JASINOWSKAJuliaZKS Drzonków2011KmłodzikU11K110703012021-12-31 00:00:00
5031BABINSKAHaniaZKS Drzonków2011KmłodzikU11K111113012021-12-31 00:00:00
5042JASKULSKIWiktorZKS Drzonków2011MmłodzikU11M111127012021-12-31 00:00:00
4430BUCZACKAZuzannaZKS Drzonków2012KmłodzikU11K120126022021-12-31 00:00:00
5080WARECKIGrzegorzZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120404002021-12-31 00:00:00
4440CZARNECKIStanisławZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120422002021-12-31 00:00:00
4432DUBERMaciejZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120521012021-12-31 00:00:00
5051CZAPLAFilipZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120610002021-12-31 00:00:00
5035BOBROWICZTymonZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120625012021-12-31 00:00:00
5072REWAJAndrzejZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120809022021-12-31 00:00:00
4428GONTOWIUKLenaZKS Drzonków2012KmłodzikU11K120816002021-12-31 00:00:00
4423JAROSSzymonZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120920002021-12-31 00:00:00
5073SKOREKFranciszekZKS Drzonków2012MmłodzikU11M120924002021-12-31 00:00:00
5030AWRAMIKMieszkoZKS Drzonków2012MmłodzikU11M121110002021-12-31 00:00:00
5032BEDNARSKAHelenaZKS Drzonków2012KmłodzikU11K121121002021-12-31 00:00:00
4267SZULCZYŃSKAOliwiaZKS Drzonków2012KmłodzikU11K121222002021-12-31 00:00:00
4437KNOTTMajaZKS Drzonków2013KmłodzikU9K130131002021-12-31 00:00:00
4438ELIASZKamilaZKS Drzonków2013KmłodzikU9K130205002021-12-31 00:00:00
4435KRAWCZYSZYNMajaZKS Drzonków2013KmłodzikU9K130207002021-12-31 00:00:00
4633WITKOWSKILeonZKS Drzonków2013MmłodzikU9M130216002021-12-31 00:00:00
4634POLEWSKIJacekZKS Drzonków2013MmłodzikU9M130514002021-12-31 00:00:00
4425MACEWICZKonstantyZKS Drzonków2013MmłodzikU9M130703002021-12-31 00:00:00
4441MAJEWSKASusanZKS Drzonków2013KmłodzikU9K130716012021-12-31 00:00:00
4426EFFENBERGAleksanderZKS Drzonków2013MmłodzikU9M130812002021-12-31 00:00:00
4433SMORAWIŃSKAAleksandraZKS Drzonków2013KmłodzikU9K130820002021-12-31 00:00:00
4422KRÓLIKFranciszekZKS Drzonków2013MmłodzikU9M130902002021-12-31 00:00:00
4434DROZDEKLiliannaZKS Drzonków2013KmłodzikU9K131018002021-12-31 00:00:00
4439JABŁONKAKajetanZKS Drzonków2013MmłodzikU9M131109002021-12-31 00:00:00
4445TURZAŃSKISzymonZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140304012021-12-31 00:00:00
4631ORAWIECHalszkaZKS Drzonków2014KmłodzikU9K140315002021-12-31 00:00:00
5050APPELBAUNJanZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140515002021-12-31 00:00:00
4442KAVATSYUKSergiejZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140516012021-12-31 00:00:00
4427GONTOWIUKNikodemZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140707002021-12-31 00:00:00
4421KOZŁOWSKIMikołajZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140815002021-12-31 00:00:00
4429WEROWSKISzymonZKS Drzonków2014MmłodzikU9M140930002021-12-31 00:00:00
4443KAPUSTKAAnnaZKS Drzonków2015KmłodzikU7K150602002021-12-31 00:00:00
4436DUDZIAKAureliaZKS Drzonków2015KmłodzikU7K150914002021-12-31 00:00:00
4444SZULCKubaZKS Drzonków2015MmłodzikU7M151009002021-12-31 00:00:00
4739WĄSIKAdamZKS Drzonków2015MmłodzikU7M151013002021-12-31 00:00:00
4632MACIASZCZYKMałgorzataZKS Drzonków2016KmłodzikU7K160823002021-12-31 00:00:00
Dokument wygenerowany automatycznie