Baza Elektronicznych Licencji PZPNow

ID zawodnikaNazwiskoImięRok urodzeniaplecNazwa klubuKategoriaNr licencjiWażność licencji
126NOWACKAOktawia1991KZKS DrzonkówseniorK910102002022-12-31
424DUKIELSKIMaciej1995MUKS "G-8 Bielany" WarszawaseniorM950102002022-12-31
444GUTKOWSKIŁukasz1998MSt Pięciobój Polski CWKS LegiaseniorM980321002022-12-31
446HACHULSKANatalia1992KZKS DrzonkówseniorK920227002022-12-31
555ŚWIDERSKIJarosław1993MUKS "G-8 Bielany" WarszawaseniorM930316002022-12-31
640KASPERCZAKKamil2000MZKS DrzonkówmłodzieżowiecM001231002022-12-31
660MALISZEWSKAAnna1993KKS "Olimpia" Zielona GóraseniorK930704002022-12-31
782STASIAKSebastian1994MKS "Olimpia" Zielona GóraseniorM940908002022-12-31
1099ŁAWRYNOWICZDaniel1997MSt Pięciobój Polski CWKS LegiaseniorM970930002022-12-31
1222WIERZBAWiktoria1999KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzieżowiecK991219012022-12-31
1382KOBECKAMarta1995KUKS Kapry-Armexim PruszkówseniorK950419002022-12-31
1614LIGĘZAKatarzyna2000KZKS DrzonkówmłodzieżowiecK000606002022-12-31
1817DOMINIAKNatalia1998KZKS DrzonkówseniorK980130002022-12-31
1934WYSOKIŃSKAAgnieszka2000KZKS DrzonkówmłodzieżowiecK000312012022-12-31
1963SZMYTKEJakub2001MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzieżowiecM010825012022-12-31
2099MYRDAPaulina2003KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzieżowiecK030409002022-12-31
2123OLEJNIKFilip2000MZKS DrzonkówmłodzieżowiecM000127012022-12-31
2340PARADOWSKIOlaf2003MUKS "G-8 Bielany" WarszawamłodzieżowiecM030329002022-12-31
2378WIERZBAMichalina2002KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzieżowiecK020306002022-12-31
2514PYDYSZEWSKAEwa2002KZKS DrzonkówmłodzieżowiecK021218002022-12-31
2521NIEDZIAŁKOWSKADaria2000KRTP "Victoria" RadommłodzieżowiecK000907002022-12-31
2541BUJKODominik2003MZKS DrzonkówmłodzieżowiecM030623012022-12-31
2568BĄBELEryk2003MUKS "Gromik" GdyniamłodzieżowiecM030724002022-12-31
2593KLIMEKMaciej2003MRTP "Victoria" RadommłodzieżowiecM030421012022-12-31
2595PIERZCHAŁAAdam2003MRTP "Victoria" RadommłodzieżowiecM030928002022-12-31
2668SZCZURNela2004KZKS DrzonkówjuniorK040325012022-12-31
2669MILUCHPaweł2004MZKS DrzonkówjuniorM041126012022-12-31
2687KASPERCZAKAleksandra2006KZKS DrzonkówjuniorK061029002022-12-31
2689HORBACZMatylda2006KZKS DrzonkówjuniorK060724002022-12-31
2715RADOMYSKIIgor2006MSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorM060525002022-12-31
2717NOWIKŁukasz2006MSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorM060611002022-12-31
2727GONTOWIUKKajetan2005MZKS DrzonkówjuniorM050728002022-12-31
2728SZCZURDragan2006MZKS DrzonkówjuniorM060301002022-12-31
2761WALKOWIAKMarcel2004MUKS "Dwójka" TczewjuniorM040403002022-12-31
2808SZONDELMAJERMaja2008KMKP Myślibórzjunior młodszyK080102002022-12-31
2826SKROBOTUNHubert2007MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM070330002022-12-31
2827MULLERDorian2007MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM070929002022-12-31
2840PRUSZYŃSKAWiktoria2003KUKS "G-8 Bielany" WarszawamłodzieżowiecK031211002022-12-31
2875SZMYTKEKarolina2004KUKS "Żoliborz" WarszawajuniorK040725002022-12-31
2926PORADARadosław2005MUKS "Atut" CzęstochowajuniorM050526002022-12-31
2954DĘBSKAKatarzyna2006KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK061230002022-12-31
2957ŚLEDŹZuzanna2007KKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyK070913002022-12-31
2958SAWAŚCIUKBorys2007MZKS Drzonkówjunior młodszyM070220002022-12-31
2968MAJCHERKrzysztof2007MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM070929012022-12-31
2978ISKRASzymon2004MUKS "Piątka" KonstantynówjuniorM041025012022-12-31
2979BROGOSZBartłomiej2005MUKS "Żoliborz" WarszawajuniorM051012012022-12-31
2980GRELOWSKAHanna2005KUKS "Żoliborz" WarszawajuniorK050519002022-12-31
3037JABŁOŃSKIMichał2004MZKS DrzonkówjuniorM040327022022-12-31
3038LEWANDOWSKIAlexander2006MZKS DrzonkówjuniorM061224002022-12-31
3048SULAKAntonina2006KUKS "Piątka" KonstantynówjuniorK060409002022-12-31
3058TREPCZYKKrystian2007MUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyM070222002022-12-31
3104GRZYSTEKBartosz2009MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM090127002022-12-31
3106PURGALHubert2008MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM081009012022-12-31
3112KULBAKAJoanna2008KSTS Pomerania Szczecinekjunior młodszyK080104002022-12-31
3180KAPAŁAAdrianna2003KUKS "G-8 Bielany" WarszawamłodzieżowiecK030608002022-12-31
3182SADOWSKIJakub2008MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM080805002022-12-31
3190KARBOWNIKMałgorzata2005KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK050424022022-12-31
3221MACHAJAdam2006MZKS DrzonkówjuniorM060323012022-12-31
3222JADCZYKWiktoria2008KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK080830002022-12-31
3223BARAŃSKADominika2007KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK070506002022-12-31
3232OSAKJan2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM071207002022-12-31
3236SADŁOWSKAAnna2007KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK070725002022-12-31
3239CISEKOlga2007KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK071231002022-12-31
3247DOBOSZMaksymilian2008MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM080113012022-12-31
3249RADOMYSKIDominik2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM090928002022-12-31
3258BIERNACKAMaja2004KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK040305002022-12-31
3260KLIMCZAKKacper2004MSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorM040507012022-12-31
3273KAZUBSKAAleksandra2008KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK080609002022-12-31
3275MATUSIKHanna2008KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK081230012022-12-31
3277RUZIKAntoni2008MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM081020002022-12-31
3283SZPRYNGIELKajetan2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM090209002022-12-31
3289ZAWADAŁukasz2003MUKS "G-8 Bielany" WarszawamłodzieżowiecM030906002022-12-31
3297SZCZURBorys2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090512002022-12-31
3299DROZDEKNadia2009KZKS Drzonkówjunior młodszyK090717002022-12-31
3302ORAWIECMieszko2006MZKS DrzonkówjuniorM060203012022-12-31
3303PAWLIKOWSKAHanna2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070410002022-12-31
3304JASTRZĘBSKAZuzanna2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070821002022-12-31
3307PIECHOTABartłomiej2004MUKS "Piątka" KonstantynówjuniorM040325022022-12-31
3310BIAŁEKAmelia2007KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK070605012022-12-31
3314JAFERNIKZuzanna2009KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK090804002022-12-31
3316GÓRNYNatalia2008KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK081025002022-12-31
3323GRADOŃZuzanna2008KZKS Drzonkówjunior młodszyK080414002022-12-31
3324GRADOŃMaja2010KZKS Drzonkówjunior młodszyK100403002022-12-31
3325KUPCZAKOlga2008KCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyK080229002022-12-31
3326WŁODARAAleksandra2007KCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyK070512012022-12-31
3327MARCINIAKAmadeusz2009MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM090620002022-12-31
3328WOŻNIAKHubert2007MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM070205012022-12-31
3332WIECZOREKKacper2008MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM080227002022-12-31
3338MŁYNARCZYKJadwiga2007KUKS "Atut" Częstochowajunior młodszyK070212012022-12-31
3342PORADAMartyna2007KUKS "Atut" Częstochowajunior młodszyK070803002022-12-31
3347MAREKPrzemysław2005MUKS "G-8 Bielany" WarszawajuniorM050101032022-12-31
3353BIJAKBartłomiej2009MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM091006002022-12-31
3369SIKORAMaria2007KRTP "Victoria" Radomjunior młodszyK070111002022-12-31
3389JAKUBOWSKAHanna2008KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK080205002022-12-31
3391BILOUSDariia2007KKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyK070816002022-12-31
3396MIERZEJEWSKAZuzanna2007KKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyK071027012022-12-31
3399RUDZIŃSKIPiotr2010MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM100623002022-12-31
3409MACEWICZHanna2009KZKS Drzonkówjunior młodszyK090509002022-12-31
3444SUDOŁZofia2009KMKP Gdańskjunior młodszyK090615002022-12-31
3446MROKAleks2008MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM081221002022-12-31
3451GĄGALSKAAntonina2008KKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyK080504002022-12-31
3453SIENIUĆJulia2006KKS "Orzeł" ElblągjuniorK060310002022-12-31
3454SIENIUĆHelena2008KKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyK081115002022-12-31
3469GÓRSKIFranciszek2006MUKS "Atut" CzęstochowajuniorM061107002022-12-31
3473FIGIELFilip2007MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM070518002022-12-31
3475KACZMAREKAmelia2007KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK071031002022-12-31
3477GŁOGOWSKANatalia2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080130002022-12-31
3479LUNIAKAleksander2009MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM090525002022-12-31
3481ZIAJAGabriela2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080525002022-12-31
3482TAMEMateusz2009MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM090806002022-12-31
3483SIDORCZUKJagna2007KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK070529002022-12-31
3488URBAŃCZYKJulian2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM070206002022-12-31
3490LYSIKPiotr2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM070820002022-12-31
3491GOMUŁKAFranciszek2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM070615002022-12-31
3493WALASEKFilip2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM080317002022-12-31
3494LUBOIŃSKIMateusz2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM071217002022-12-31
3495SZMYTKEBartosz2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM071006002022-12-31
3498BRZOZOWSKIJan2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM080506002022-12-31
3505CHMURANina2008KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK081110002022-12-31
3507GRODNYBarbara2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090427002022-12-31
3508GRODNYBorys2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090427012022-12-31
3509KOPYŚKarolina2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090630012022-12-31
3510KOROLWiktor2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090219002022-12-31
3512LIBERSKAMichalina2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK091220002022-12-31
3514MILANCEJElżbieta2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090122002022-12-31
3518WERTENSTEIN- ŻUŁAWSKIJuliusz2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM081219002022-12-31
3519ZAWISZAJan2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM080312002022-12-31
3521BERNATNatalia2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100130002022-12-31
3522BIAŁEKKacper2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM091110002022-12-31
3523BRONIECKIOliwier2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100207002022-12-31
3524CISZEWSKITomasz2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100727002022-12-31
3527JANGASZofia2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100110002022-12-31
3528JORDAN- DROWANOWSKIMateusz2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM091230002022-12-31
3529KOPYŚHanna2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100807002022-12-31
3530KOŚMIDERAlbert2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100424002022-12-31
3533MROZIŃSKIKazimierz2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100805002022-12-31
3535PŁOSKONKALiliana2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100712002022-12-31
3537SERAFINMichalina2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100618002022-12-31
3539SOBCZAKIwo2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100201002022-12-31
3540STAŃCZYKTomasz2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100223002022-12-31
3542ŚLEDZIŃSKADaria2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090726002022-12-31
3608BIENIECKAMaja2009KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK090712002022-12-31
3613DOBRZYŃSKAAlicja2009KSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyK091221002022-12-31
3615SZMYTKOAleksander2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM090409012022-12-31
3616WASIUKTomasz2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM090826012022-12-31
3617GRYKOJan2010MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM100610002022-12-31
3622SZPRYNGIELTymon2012MSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikM120222002022-12-31
3630BERJulia2007KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK070419022022-12-31
3640MARCINKOWSKAMaja2005KZKS DrzonkówjuniorK050324012022-12-31
3646STASIŃSKIAdam2007MZKS Drzonkówjunior młodszyM070804002022-12-31
3657DWORAKOWSKIBartosz2008MUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyM080206002022-12-31
3661CHYLIŃSKIMaddox2009MMUKS "Kosakowo" Kosakowojunior młodszyM090220002022-12-31
3663WAWRZYNIAKNatalia2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080409012022-12-31
3664KONOPAAgnieszka2009KUKS "Atut" Częstochowajunior młodszyK090824002022-12-31
3672GÓRNYWeronika2011KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK110414002022-12-31
3674STARCZAŁAMaja2008KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK080728002022-12-31
3679PUSZCZYKAleksandra2011KUKS "Orka Częstochowa"młodzikK111201002022-12-31
3683SKIBIAKHubert2004MUKS "G-8 Bielany" WarszawajuniorM041206012022-12-31
3691WOLSKAPola2005KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK050321002022-12-31
3692BARWIŃSKIMaciej2009MUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyM090409022022-12-31
3693WYCZÓŁKOWSKAMilena2008KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK081202002022-12-31
3694WŁODARCZYKKajetan2009MUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyM091008002022-12-31
3697SADOWSKIMarcel2008MZKS Drzonkówjunior młodszyM080716002022-12-31
3698GORZECHOWSKITytus2008MZKS Drzonkówjunior młodszyM080401002022-12-31
3701BODNARMaksymilian2008MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM080723012022-12-31
3702KLONOWSKIKacper2007MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM071223002022-12-31
3706FOKTNatalia2008KRTP "Victoria" Radomjunior młodszyK081120002022-12-31
3708MRÓWCZYŃSKIDaniel2006MUKS "G-8 Bielany" WarszawajuniorM060511002022-12-31
3713WOLDANAntoni2009MUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyM090522002022-12-31
3714BAŁABANAntoni2008MUKS 48 Warszawajunior młodszyM080806012022-12-31
3715JARECKIBartosz2008MUKS 48 Warszawajunior młodszyM080726012022-12-31
3719CISEKAntoni2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090703012022-12-31
3720GIACOBELLIDaniel2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090402012022-12-31
3721KUBICKILeonard2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM081201002022-12-31
3722NOWACKAMagdalena2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090510002022-12-31
3723PŁATEKJan2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090921002022-12-31
3727MISZTALJakub2009MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM091109012022-12-31
3728MOROZIUKMaja2010KCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyK100415012022-12-31
3735KRATAMarcel2009MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM090901002022-12-31
3749BISKaja2010KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK100523002022-12-31
3751CHMIELEWSKIJan2007MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM071213002022-12-31
3752CHMIELEWSKIFranciszek2007MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM071213012022-12-31
3753WYCZOŁEKZofia2007KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK071012002022-12-31
3758MARCINKOWSKITymon2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM091128002022-12-31
3759MARCINKOWSKANadia2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070425012022-12-31
3766OGRODNICZUKDawid2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM091028002022-12-31
3767CHUBALSKIJakub2009MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM090721002022-12-31
3771KALWAJTYSJakub2010MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM100430002022-12-31
3778JAKUBOWSKAKamila2011KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikK110929002022-12-31
3801CISZYKHanna2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080704002022-12-31
3803WALCZYKHanna2010KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK100929002022-12-31
3804BALINAMaja2010KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK100410002022-12-31
3806MAJKAMarcel2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM100915002022-12-31
3807ALIPOWMateusz2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM100726002022-12-31
3809FIEREKKacper2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM100426002022-12-31
3810PLESKOTMarcel2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM100522002022-12-31
3812LEWANDOWSKIAlan2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM101023002022-12-31
3813WYDRYCHMateusz2009MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM090818002022-12-31
3814CZERWIŃSKIIgor2009MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM090101002022-12-31
3816ANUSZEWSKADaria2009KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK090406002022-12-31
3822ZIELASKOWSKIMateusz2009MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM090215002022-12-31
3850JABŁOŃSKAMilena2009KMKP Myślibórzjunior młodszyK090908022022-12-31
3851JOBKEMikołaj2010MMKP Myślibórzjunior młodszyM100730002022-12-31
3852KARWECKAKaja2010KMKP Myślibórzjunior młodszyK100519002022-12-31
3853KOMODAZuzanna2011KMKP MyślibórzmłodzikK110126002022-12-31
3855FIJAŁKOWSKAMartyna2010KMKP Myślibórzjunior młodszyK100911002022-12-31
3856LENARTLena2011KMKP MyślibórzmłodzikK111030002022-12-31
3861NOSALMartyna2007KKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyK070529012022-12-31
3864HARKAWIKMichał2011MKS "Pentathlon Szczecinek"młodzikM110523002022-12-31
3866MICHOWSKIJakub2008MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM080827002022-12-31
3867KAWECKIAdam2011MKS "Pentathlon Szczecinek"młodzikM110314002022-12-31
3870KURIANOWICZWojciech2011MZKS DrzonkówmłodzikM110101002022-12-31
3871KURIANOWICZKarol2008MZKS Drzonkówjunior młodszyM080101012022-12-31
3873SZCZEPANIAKMaciej2009MUKS 48 Warszawajunior młodszyM091021012022-12-31
3875BŁACHNIONatasza2009KUKS 48 Warszawajunior młodszyK090309022022-12-31
3883BOCHEŃSKITomasz2008MUKS "Wawer" Warszawajunior młodszyM080314002022-12-31
3884KACZMAREKStanisław2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100408002022-12-31
3885KOZERSKAWeronika2009KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK090604012022-12-31
3886TAJANOWICZSzymon2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100117002022-12-31
3887BORUCAleksander2008MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM081001012022-12-31
3888KNAPRoman2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090905002022-12-31
3922DUBRAWSKIFranciszek2007MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM070721002022-12-31
3924KULIŃSKALidia2008KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK081117002022-12-31
3925SADOWSKAZofia2008KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK080730012022-12-31
3934JAWORSKIMichał2011MZKS DrzonkówmłodzikM110531002022-12-31
3938BANUCHAKonrad2007MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM070825012022-12-31
3939STYRBICKICyprian2007MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM070821012022-12-31
3940ROHDAKacper2007MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM070610002022-12-31
3941RUDKOAdam2007MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM070408002022-12-31
3942TYBUSZuzanna2007KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK070923002022-12-31
3943BORYCKIViktor2008MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM080104022022-12-31
3944MAJCHRZAKKamil2008MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM080403002022-12-31
3962FERTACZOliwier2006MUKS "Atut" CzęstochowajuniorM061119002022-12-31
3975KOWALCZYKZofia2009KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK090427022022-12-31
3976BOROWSKAWiktoria2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080712002022-12-31
3977RYBARSKAAmelia2009KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK090318002022-12-31
3978RYBARSKAWiktoria2009KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK090318012022-12-31
3979WACIĘGAMartyna2011KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK110316002022-12-31
3981BRZUCHALSKIIgor2007MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM070417002022-12-31
3982SZCZEPANKIEWICZMaja2010KUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyK100531002022-12-31
3984SIELSKANikola2010KUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyK100315002022-02-28
3985BABIELFabian2009MUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyM090828002022-12-31
3991JANICZuzanna2008KUKS "Delfinek" Częstochowajunior młodszyK080820012022-12-31
3996ADRIANOWICZAdrian2008MUKS "Delfinek" Częstochowajunior młodszyM080211002022-12-31
4002MENTELIgor2008MUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyM080622002022-12-31
4003KOŃCZAKMaja2007KUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyK070613002022-12-31
4006DOMAŃSKAHania2009KRTP "Victoria" Radomjunior młodszyK090317002022-12-31
4008GIBAŁAWojciech2009MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM091208002022-12-31
4009FRĄCZEKAdam2007MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM071212012022-12-31
4012KRASKAStanisław2008MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM080517002022-12-31
4013KRASKAJan2011MKS "Pentathlon Szczecinek"młodzikM111216002022-12-31
4014KOCHMAŃSKAŁucja2008KMKS Pułtuskjunior młodszyK080128002022-12-31
4015PURGALMichał2012MKS "Pentathlon Szczecinek"młodzikM120825002022-12-31
4017CIOŁEKDawid2009MUKS 48 Warszawajunior młodszyM090909012022-12-31
4018KABAŁAMarta2011KUKS 48 WarszawamłodzikK110211002022-12-31
4019BAŁABANZofia2012KUKS 48 WarszawamłodzikK120606002022-12-31
4020MILEWSKIJan2011MUKS 48 WarszawamłodzikM110201002022-12-31
4021LOCHNikodem2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090407002022-12-31
4022LOCHTymoteusz2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090407012022-12-31
4023LACHOWSKIMarcel2010MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM101211002022-12-31
4028CZYŻOlga2009KRTP "Victoria" Radomjunior młodszyK090224012022-12-31
4030TURZAŃSKIMiłosz2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100908002022-12-31
4031DUDZIAKKornelia2010KZKS Drzonkówjunior młodszyK100611002022-12-31
4032KRAWCZYKTymoteusz2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100322012022-12-31
4033LACHOWICZKarolina2008KZKS Drzonkówjunior młodszyK080303022022-12-31
4034IGNASZAKMaciej2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100719012022-12-31
4035ANDRZEJEWSKIKarol2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100506002022-12-31
4036MAJEWSKIMaximilian2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM101218002022-12-31
4037CISZYKIga2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100506012022-12-31
4038PEIKOMaria2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100909012022-12-31
4039GRABOWSKAMaja2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100702022022-12-31
4040PRZYROWSKADagmara2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100421002022-12-31
4041LEŚNIEWSKIOliwier2010MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM100218002022-12-31
4042ISKRAWiktor2010MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM101118002022-12-31
4043SZTAUDYNGERFranciszek2010MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM100322022022-12-31
4044MARKIEWICZWojciech2011MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM110101012022-12-31
4045ADAMCZEWSKAAlicja2011KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK111110002022-12-31
4046BEDNARCZYKTymoteusz2010MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM100624002022-12-31
4047NOWAKNikodem2011MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM110816002022-12-31
4050MIELCZAREKMaciej2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM070829002022-12-31
4053TYMCZUKEmilia2010KUKS "51" Lublinjunior młodszyK100330002022-12-31
4061WAŚKOWICZMałgorzata2007KKS "Olimpia" Lublinjunior młodszyK070722012022-12-31
4067TAMA-PONIATOWSKIMiłosz2007MKS "Olimpia" Lublinjunior młodszyM070409002022-12-31
4080KAZUBSKAAnna2011KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikK110920002022-12-31
4093KACARMelis2006KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK060606002022-12-31
4109SZPAKIEWICZBianka2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100315012022-12-31
4110SZCZEŚNIAKZofia2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100411002022-12-31
4111TRAUTZELMatylda2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100228012022-12-31
4112MARCZAKAntoni2010MUKS H2O Warszawajunior młodszyM100624012022-02-07
4115LEWANDOWSKIKajetan2007MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM070118002022-12-31
4125BISPiotr2008MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM080701002022-12-31
4127SADOWSKAZuzanna2010KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK100224012022-12-31
4129DĄBROWSKAMaja2009KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK090522012022-12-31
4130GRABOWSKAOliwia2009KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK090516002022-12-31
4131LELENIEWSKIMarcel2009MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM090225002022-12-31
4136PIASECKAJulia2009KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK090630022022-12-31
4137PIASECKIIgor2011MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM110217002022-12-31
4138LACHOWSKIBartosz2010MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM100528002022-12-31
4139PIÓRJulia2011KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK110523012022-12-31
4141KRAJEWSKAWeronika2010KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK100416012022-12-31
4142SIKORAJan2006MZKS DrzonkówjuniorM060318002022-12-31
4147DZIĘCIOŁOWSKITomasz2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100315022022-12-31
4148ZDZIENIECKITeo2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090628002022-12-31
4150GOMUŁKAPola2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK110823002022-12-31
4151GRABIAKalina2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK111025002022-12-31
4156KALISZEWSKAHelena2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110514012022-12-31
4157BALCERWojciech2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM101231002022-12-31
4160GRABIAMichalina2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK101001002022-12-31
4161KOCHNOWICZMikołaj2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100913012022-12-31
4162MACIOCHMichał2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM101106002022-12-31
4164PORAY- ZBROŻEKMikołaj2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100623012022-12-31
4165ROSTEKKarol2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110805002022-12-31
4166RYMARZJagoda2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100510002022-12-31
4167SADOCHMichał2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100901002022-12-31
4169SZPUNARAleksander2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110816012022-12-31
4173KURAMiłosz2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090515002022-12-31
4174MACIOCHFranciszek2009MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM090620012022-12-31
4175PRZYBYTNIAKSimon2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100310022022-12-31
4176BOGUSZEWSKAZofia2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK120309002022-12-31
4177CZARNYAlan2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120126002022-12-31
4178KALINOWSKISzymon2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120817002022-12-31
4179KAMODAAnna2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK121122002022-12-31
4180MACIOCHJakub2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120601002022-12-31
4181MAŃKJan2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120801002022-12-31
4182MARCINKIEWICZKrzysztof2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120405002022-12-31
4184PŁOSSOWSKIIvo2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120626002022-12-31
4185PORAY- ZBROŻEKFilip2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM121208002022-12-31
4186SURAWSKAZofia2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK120316002022-12-31
4187SWOSZOWSKIWiktor2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120502002022-12-31
4188SZCZEPANIK- SZYMAŃSKIKornel2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120730002022-12-31
4189TOPIŃSKAPola2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK121010002022-12-31
4191GORTATOWSKINikodem2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120523002022-12-31
4192KACPROWICZFilip2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120119002022-12-31
4193KAWAFranciszek2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM121020002022-12-31
4194KOMOROWSKALidia2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK120212002022-12-31
4195KOZACZUKTymon2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120918002022-12-31
4196MATYSIAKAbigail2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK121020012022-12-31
4197PADZIKStanisław2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120718002022-12-31
4198PAPLIŃSKIFilip2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120725002022-12-31
4199RYMARZMaja2012KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK121107002022-12-31
4200TARARAJ VEL TARARUJBogusław2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120627002022-12-31
4202PELCKalina2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100517002022-02-07
4203MACKIEWICZMichał2010MUKS H2O Warszawajunior młodszyM100307002022-12-31
4204SZMALECGustaw2010MUKS H2O Warszawajunior młodszyM100817002022-02-07
4208BIELECKAJagoda2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100928002022-02-07
4211ROSAJakub2011MSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikM110413002022-12-31
4212KOWIECZNIKOWSzymon2010MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM101108002022-12-31
4213CZYŻDawid2010MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM100904022022-12-31
4232ŁAPADaria2011KUKS "Orka Częstochowa"młodzikK110119002022-12-31
4233WYCZÓŁKOWSKAAmelia2011KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK110329002022-12-31
4234WALOCHAleksandra2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK120508002022-12-31
4235BARWIŃSKIPatryk2012MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM120618002022-12-31
4236BARWIŃSKIFilip2012MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM120618012022-12-31
4237RADOSZMateusz2011MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM110122002022-12-31
4239BIAŁEKLaura2011KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK111023002022-12-31
4240KONIECZNYMaja2011KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK110303002022-12-31
4241KUPCZAKMaria2012KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK120711002022-12-31
4242JAFERNIKKaja2012KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK121126002022-12-31
4243KRAKOWIANAnna2012KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK120117002022-12-31
4244KRAKOWSKIMateusz2012MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM120112002022-12-31
4245LUNIAKHelena2011KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK111214002022-12-31
4246LUNIAKAntonina2011KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK111214012022-12-31
4247DUDZIŃSKIBartłomiej2011MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM110426002022-12-31
4249TOMCZYKPatryk2012MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM120429002022-12-31
4250KOTUSMaria2012KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK121207002022-12-31
4251ŚMIGIELSKIAlbert2010MUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyM100819002022-12-31
4252GŁOWACKIWojciech2012MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM120830002022-12-31
4254GRUDZIŃSKALaura2012KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK120118002022-12-31
4255SZTAUDYNGERHanna2012KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK120221002022-12-31
4256AMBROŻMaja2011KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK110708002022-12-31
4257MROCZEKKsawery2012MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM121021002022-12-31
4258KOSZAŃSKAApolonia2012KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK121214002022-12-31
4259PŁACZEKKatarzyna2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100308012022-12-31
4260GRABOWSKIPiotr2011MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM110825002022-12-31
4262KRÓLIKWojciech2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM101113002022-12-31
4263ORAWIECBenjamin2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100707002022-12-31
4265CZUBAStanisław2007MZKS Drzonkówjunior młodszyM071008002022-12-31
4266SZULCZYŃSKIKuba2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM101011002022-12-31
4267SZULCZYŃSKAOliwia2012KZKS DrzonkówmłodzikK121222002022-12-31
4268WĄCHAŁAViktor2007MZKS Drzonkówjunior młodszyM071026002022-12-31
4271PILARZPatryk2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100225002022-12-31
4272WOJDAZuzanna2009KZKS Drzonkówjunior młodszyK090617002022-12-31
4275POLONISAlicja2008KZKS Drzonkówjunior młodszyK080820022022-12-31
4276SMORAWIŃSKIKarol2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090303012022-12-31
4277CIEŚLAKMalwina2010KZKS Drzonkówjunior młodszyK101210002022-12-31
4280SOBALAKJulia2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070724022022-12-31
4283PISKORZAdela2008KRTP "Victoria" Radomjunior młodszyK081228032022-12-31
4284KLIMEKPiotr2008MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM080307002022-12-31
4285WALICKIMarcel2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM091104002022-12-31
4286CHORĄŻYCZEWSKIKonrad2007MZKS Drzonkówjunior młodszyM070430002022-12-31
4294PIESTALena2011KKS "Orzeł" ElblągmłodzikK110216002022-12-31
4295GÓRKAMaciej2009MKS "Pentathlon Szczecinek"junior młodszyM090312002022-12-31
4303SPOCZYŃSKIMaciej2010MUKS 48 Warszawajunior młodszyM100615002022-12-31
4304ZIELINSKAWiktoria2011KUKS 48 WarszawamłodzikK110602002022-12-31
4305OSADCZUKLaura2011KUKS 48 WarszawamłodzikK110506002022-12-31
4306ZIÓŁKOWSKIJan2010MUKS 48 Warszawajunior młodszyM100204002022-12-31
4307SOBÓTKAOliwia2010KUKS 48 Warszawajunior młodszyK101212002022-12-31
4323ANTKOWIAKAntonina2014KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK140516002022-12-31
4373SOSNOWSKAMalwina2011KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK111110012022-12-31
4408MAJEWSKAKonstancja2013KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK130101002022-12-31
4411PASZTELANOktawia2012KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK121116002022-12-31
4421KOZŁOWSKIMikołaj2014MZKS DrzonkówmłodzikM140815002022-12-31
4422KRÓLIKFranciszek2013MZKS DrzonkówmłodzikM130902002022-12-31
4423JAROSSzymon2012MZKS DrzonkówmłodzikM120920002022-12-31
4424JAROSKarolina2009KZKS Drzonkówjunior młodszyK090907002022-12-31
4425MACEWICZKonstanty2013MZKS DrzonkówmłodzikM130703002022-12-31
4427GONTOWIUKNikodem2014MZKS DrzonkówmłodzikM140707002022-12-31
4428GONTOWIUKLena2012KZKS DrzonkówmłodzikK120816002022-12-31
4429WEROWSKISzymon2014MZKS DrzonkówmłodzikM140930002022-12-31
4430BUCZACKAZuzanna2012KZKS DrzonkówmłodzikK120126022022-12-31
4431DUBERAlicja2010KZKS Drzonkówjunior młodszyK100329002022-12-31
4432DUBERMaciej2012MZKS DrzonkówmłodzikM120521012022-12-31
4433SMORAWIŃSKAAleksandra2013KZKS DrzonkówmłodzikK130820002022-12-31
4434DROZDEKLilianna2013KZKS DrzonkówmłodzikK131018002022-12-31
4437KNOTTMaja2013KZKS DrzonkówmłodzikK130131002022-12-31
4438ELIASZKamila2013KZKS DrzonkówmłodzikK130205002022-12-31
4439JABŁONKAKajetan2013MZKS DrzonkówmłodzikM131109002022-12-31
4440CZARNECKIStanisław2012MZKS DrzonkówmłodzikM120422002022-12-31
4441MAJEWSKASusan2013KZKS DrzonkówmłodzikK130716012022-12-31
4442KAVATSYUKSergiej2014MZKS DrzonkówmłodzikM140516012022-12-31
4443KAPUSTKAAnna2015KZKS DrzonkówmłodzikK150602002022-12-31
4445TURZAŃSKISzymon2014MZKS DrzonkówmłodzikM140304012022-12-31
4446LESZCZYŃSKISzymon2010MMKP Myślibórzjunior młodszyM100305022022-12-31
4447FIJAŁKOWSKIPatryk2013MMKP MyślibórzmłodzikM130810002022-12-31
4453JOBKENikodem2013MMKP MyślibórzmłodzikM131014002022-12-31
4454KOCAleksander2011MMKP MyślibórzmłodzikM110831002022-12-31
4455JANKOWSKIMikołaj2013MMKP MyślibórzmłodzikM130118002022-12-31
4460STERNEMikołaj2014MUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikM140205002022-12-31
4489WOŹNIAKOlivia2014KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK140106002022-12-31
4530KACZMARCZYKWiktoria2008KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK080930012022-12-31
4533GAIKHanna2010KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK100908012022-12-31
4535WOLSKAMaria2011KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK111022002022-12-31
4537KRZEMIŃSKAMarta2011KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK110526002022-12-31
4540ADAMCZYKZuzanna2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK121003012022-12-31
4541KOZIEŁOliwia2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK120701002022-12-31
4542MARCZAKMaria2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK120625002022-12-31
4543ZASKÓRSKAJulia2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK121020022022-12-31
4545SĘKOWSKAJulia2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK120807002022-12-31
4546MACHURAOliwia2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK121116012022-12-31
4547WOJCIESZKOAlicja2012KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK120807012022-12-31
4548GAIKAlicja2013KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK130805002022-12-31
4552WOLSKIJan2013MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM130316002022-12-31
4554GAWOROWSKIMarcel2009MUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyM091024002022-12-31
4555POROSZEWSKIBartosz2013MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM131103002022-12-31
4558KUŚMIERCZYKAntoni2014MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM140212002022-12-31
4560MACHURAMaksymilian2011MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM110818012022-12-31
4561WRONANatan2015MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM150813002022-12-31
4562SZWEDOWSKISzymon2011MUKS "Wiking" RadomskomłodzikM111113002022-12-31
4603STOKŁOSAAlicja2011KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK110803002022-12-31
4604STOKŁOSAElżbieta2008KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK080317012022-12-31
4607STARCZAŁADawid2012MKS marbi-sport ŻywiecmłodzikM120618022022-12-31
4609WACIĘGATomasz2012MKS marbi-sport ŻywiecmłodzikM121224002022-12-31
4631ORAWIECHalszka2014KZKS DrzonkówmłodzikK140315002022-12-31
4632MACIASZCZYKMałgorzata2016KZKS DrzonkówmłodzikK160823002022-12-31
4633WITKOWSKILeon2013MZKS DrzonkówmłodzikM130216002022-12-31
4651BURDEŃSKAAlicja2012KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK121109002022-12-31
4682GAŁKIEWICZMaksymilian2011MUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikM110726002022-12-31
4731TOKARCZYKPiotr2010MUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyM100325002022-12-31
4740STRZELCZYKZofia2011KZKS DrzonkówmłodzikK110331002022-12-31
4763CEGIEŁKASzymon2011MUKS "Orlik" ElblągmłodzikM111117002022-12-31
4818MAJCHERAnna2011KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikK110518002022-12-31
4821RUCHNIEWICZWojciech2010MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM100215002022-12-31
4830JARZĘBSKAAntonina2011KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikK110220002022-12-31
4836KRAKOWIANBartłomiej2009MUKS "Delfinek" Częstochowajunior młodszyM091228002022-12-31
4837SOBOTAKarol2011MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM110131002022-12-31
4838ZIELIŃSKANadia2011KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK110305002022-12-31
4839SAMULKarolina2010KUKS "Delfinek" Częstochowajunior młodszyK100429012022-12-31
4840PIETRUSZKAJulia2011KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK111217002022-12-31
4841MIŚJakub2011MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM111127002022-12-31
4842HOŁODNIUKKonstancja2011KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK111224002022-12-31
4843DZIEDZICLaura2011KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK110905002022-12-31
4846JANICKAJulia2012KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK121226002022-12-31
4848WOŹNIAKFranciszek2012MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM120320002022-12-31
4850PŁUSKAPaula2013KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK130207012022-12-31
4858BABIELAntonina2012KUKS "Orlik" ElblągmłodzikK120706002022-12-31
4860TUORAKlaudia2009KUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyK091205012022-12-31
4861MYTYCHBartosz2008MUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyM080930022022-12-31
4865FIGANTAntoni2013MUKS "Orlik" ElblągmłodzikM131203002022-12-31
4866FIGANTFranciszek2011MUKS "Orlik" ElblągmłodzikM110512002022-12-31
4867MYTYCHAdam2012MUKS "Orlik" ElblągmłodzikM120216002022-12-31
4875PARTYKAMaja2014KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK140824012022-12-31
4935PĘZIKAgata2002KKS "Orzeł" ElblągmłodzieżowiecK021217032022-12-31
4938WĘGŁOWSKAAlicja2010KKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyK101027002022-12-31
4943SZULCAleksander2006MKS "Orzeł" ElblągjuniorM060922002022-12-31
4944PULKAMarcel2013MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM130128022022-12-31
4947ROBAKDorian2007MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM070130002022-12-31
4950SKROBOTUNFranciszek2013MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM131120002022-12-31
4951TYBURSKIHubert2014MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM140809002022-12-31
4952LUBIŃSKABarbara2012KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK120129002022-12-31
4953KOWALSKAMaja2012KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK120310002022-12-31
4954GUSTEwa2012KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK121107022022-12-31
4955LIPNIEWSKAPola2012KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK120124002022-12-31
4958PALCZEWSKAAgata2012KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK120225012022-12-31
4960SALAMONJan2012MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM120117012022-12-31
4961BURKIEWICZKarol2012MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM120102012022-12-31
4963FIEREKPaweł2007MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM070709002022-12-31
4964MROZEKKlaudia2010KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK100905002022-12-31
4965BIAŁCZAKJulia2011KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK110705002022-12-31
4967CZAJKOWSKAMaria2011KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK110208002022-12-31
4968LACHOWSKIKrzysztof2007MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM070113012022-12-31
4995RUTKOWSKADominika2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070105012022-12-31
4996WALUŚJulia2008KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK080213002022-12-31
4997NAGÓRSKAMaja2010KMKP Gdańskjunior młodszyK100416022022-12-31
4999KURKOWSKIBłażej2010MMKP Gdańskjunior młodszyM101015002022-12-31
5000JEZIERSKAAmelia2010KUKS "51" Lublinjunior młodszyK100209002022-12-31
5001STECTomasz2011MUKS "51" LublinmłodzikM110116002022-12-31
5002STASZYCPiotr2011MUKS "51" LublinmłodzikM110406002022-12-31
5003KRÓLGrzegorz2011MUKS "51" LublinmłodzikM110926002022-12-31
5004SZCZECHURAEryk2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100814002022-12-31
5005DUKJulian2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM101129002022-12-31
5006BORUCHelena2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK110407002022-12-31
5007MILEWSKIMaurycy2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110123002022-12-31
5008MOĆKOAleksander2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100816012022-12-31
5009BRZOZOWSKIMichal2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100821002022-12-31
5010BŁAŻEJCZYKMateusz2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM101004012022-12-31
5011ORNATOskar2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110311002022-12-31
5014KOSSOWSKIFilip2010MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM100708012022-12-31
5016TRACZEWSKISzymon2007MUKS "Wawer" Warszawajunior młodszyM070303002022-12-31
5024GRZONEKHelena2011KUKS "Wawer" WarszawamłodzikK110402012022-12-31
5028SADŁOŃIgnacy2010MUKS "Wawer" Warszawajunior młodszyM100924002022-12-31
5115SWOBODAZofia2010KKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyK100205012022-12-31
5156KOŁAKOWSKIPatryk2014MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM141225002022-12-31
5157NIEDZIAŁEKTomasz2004MKS "Orzeł" ElblągjuniorM040711012022-12-31
5176KALWAJTYSWiktoria2011KSt Pięciobój Polski CWKS LegiamłodzikK111223002022-12-31
5214BANASZCZYKLena2009KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK090614002022-12-31
5220JANKOWSKIHubert2009MMKP Gdańskjunior młodszyM090603012022-12-31
5221KĘSYFranciszek2007MUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyM070418012022-12-31
5224MUSIAŁIga2010KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK100915012022-12-31
5227NAJIKamila2008KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK080408012022-12-31
5230PŁUSAZofia2011KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK110927032022-12-31
5233SULIMALeon2011MUKS "G-8 Bielany" WarszawamłodzikM111014002022-12-31
5234SULIMAJan2010MUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyM100522022022-12-31
5246WĄTŁYKacper2010MUKS "Gromik" Gdyniajunior młodszyM100302002022-12-31
5249MARKOWSKAŁucja2013KMKP MyślibórzmłodzikK130123002022-12-31
5250GZELAJulian2013MMKP MyślibórzmłodzikM130326012022-12-31
5251KOSTRZEWASara2012KMKP MyślibórzmłodzikK121018002022-12-31
5252MULEWICZMaciej2011MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM111021002022-12-31
5255BLUKACZPola2012KUKS "Orka Częstochowa"młodzikK120519002022-12-31
5256ZIĘBIŃSKIAntoni2013MUKS "Orka Częstochowa"młodzikM130424002022-12-31
5258GOCZOŁZuzanna2013KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK130220002022-12-31
5259KNAPCZYKWeronika2010KKS marbi-sport Żywiecjunior młodszyK101007012022-12-31
5260PACHOWICZNataniel2012MKS marbi-sport ŻywiecmłodzikM120225022022-12-31
5261WALUŚAnna2012KKS marbi-sport ŻywiecmłodzikK120110002022-12-31
5263WÓJCIKLaura2012KPZPNOW.młodzikK120502022022-01-30
5265LESICKIJulian2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100609002022-12-31
5266STASZAŁEKAlicja2012KCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikK120627012022-12-31
5267GŁOGOWSKAMaja2010KUKS "Piątka" Konstantynówjunior młodszyK100429022022-12-31
5268LEWANDOWSKINorbert2012MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM121116022022-12-31
5269KWAŚNIAKMaciej2012MUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikM121006002022-12-31
5270GŁOWACKAAnna2012KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK120830032022-12-31
5272BERNATPaulina2011KUKS "Piątka" KonstantynówmłodzikK110503002022-12-31
5273KWACZEKMaria2011KUKS 48 WarszawamłodzikK111023012022-12-31
5276ŁODZIŃSKAHanna2010KUKS "G-8 Bielany" Warszawajunior młodszyK100127002022-12-31
5282KRZYŻAŃSKAGabriela2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110525002022-12-31
5283KRAWCZYKMarta2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110107012022-12-31
5284BUJAKLena2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110215002022-12-31
5285PRÓCHNICKAJoanna2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110727002022-12-31
5286KLEPKAWiktoria2010KUKS "Atut" Częstochowajunior młodszyK100213012022-12-31
5287ZAWIDZKIJoao2013MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM130829002022-12-31
5288RZEPKAMaja2010KUKS "Żoliborz" Warszawajunior młodszyK100304002022-12-31
5289BĄKArtur2010MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM100108012022-12-31
5290KUCHTAZuzanna2010KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK101029012022-12-31
5292RUDKOMagdalena2009KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK091205022022-12-31
5293SZRAMKEMichalina2009KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK090611002022-12-31
5297AUSIANNIKAVAUlyana2009KUKS H2O Warszawajunior młodszyK090807002022-12-31
5298KRÓLKaja2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK101027012022-12-31
5314BRZEZIŃSKAHanna2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK111121002022-12-31
5315CHMIELECKAZoja2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK110621012022-12-31
5316CZAJKOWSKAMaya2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK111201012022-12-31
5317DOMINIKAleksander2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120608002022-12-31
5318FIJOŁEKAdam2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110116012022-12-31
5319GIACOBELLIGabriel2012MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM120104002022-12-31
5320KUBIKNina2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK110517002022-12-31
5321KUZNETSOVDenis2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110428002022-12-31
5322MARKIEWICZKacper2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110819002022-12-31
5323RADOWSKIRobert2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM110315002022-12-31
5325STĘCLIKJan2011MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM111207002022-12-31
5326ZAWADAAntoni2013MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM130304012022-12-31
5327MOSERita2013KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK130728002022-12-31
5328CZĘSTOCHOWSKAMichalina2013KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK130515012022-12-31
5329SROKAMateusz2013MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM130405002022-12-31
5330KIERSNOWSKIWojciech2013MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM130312002022-12-31
5331BARTOSZEWSKASylwia2011KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK110515002022-12-31
5332STRZELCZYKMaria2007KUKS "Wawer" Warszawajunior młodszyK070623022022-12-31
5333PRZYBYLSKIWitold2012MUKS "Wawer" WarszawamłodzikM120101002022-12-31
5342KALISZEWSKAKalina2013KUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikK131212002022-12-31
5343MARCINKIEWICZAdam2013MUKS "Żoliborz" WarszawamłodzikM130509002022-12-31
5344KIERAGAPatrycja2004KSt Pięciobój Polski CWKS LegiajuniorK040422012022-12-31
5345BIENIEKJulia2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK111230012022-12-31
5346GUZEKAleksandra2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110728022022-12-31
5347KILIANEKNikodem2011MUKS "Atut" CzęstochowamłodzikM110601012022-12-31
5348KLEPKAPiotr2012MUKS "Atut" CzęstochowamłodzikM120625022022-12-31
5349KOLASIŃSKAMaja2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110623002022-12-31
5350KOPEĆKinga2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110310002022-12-31
5351RUTKOWSKANatalia2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK111126012022-12-31
5352KULISIEWICZJulia2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110317002022-12-31
5354POPCZYKOliwier2011MUKS "Atut" CzęstochowamłodzikM111213022022-12-31
5356ŁOPATKARobert2006MKS marbi-sport ŻywiecjuniorM060428002022-12-31
5357GAJOWNIKJakub2011MRTP "Victoria" RadommłodzikM110922022022-12-31
5358GAJOWNIKIgnacy2011MRTP "Victoria" RadommłodzikM110922032022-12-31
5359RATYŃSKINikodem2012MRTP "Victoria" RadommłodzikM120218022022-12-31
5360SMORĄGIEWICZLena2011KRTP "Victoria" RadommłodzikK111115002022-12-31
5361KOWALSKAZofia2011KRTP "Victoria" RadommłodzikK110919002022-12-31
5362WILANOWICZKacper2013MRTP "Victoria" RadommłodzikM131229002022-12-31
5363ANDRZEJEWSKAPaula2012KZKS DrzonkówmłodzikK121115002022-12-31
5364BODIULOleksjia2013KZKS DrzonkówmłodzikK130804002022-12-31
5365BORUSZEWSKAZuzanna2008KZKS Drzonkówjunior młodszyK080301012022-12-31
5366CZAPSKAOliwia2014KZKS DrzonkówmłodzikK141026022022-12-31
5367DUDZIKIgnacy2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090719002022-12-31
5368DUDZIKTadeusz2011MZKS DrzonkówmłodzikM110615002022-12-31
5369DUDZIŃSKIKarol2013MZKS DrzonkówmłodzikM130507002022-12-31
5370GAWROŃSKIKacper2008MZKS Drzonkówjunior młodszyM080803012022-12-31
5371GRACZYKEwa2015KZKS DrzonkówmłodzikK150302002022-12-31
5372GRACZYKJacek2013MZKS DrzonkówmłodzikM130124002022-12-31
5373HUDAKJagoda2013KZKS DrzonkówmłodzikK131101002022-12-31
5374JABŁONKAKornelia2016KZKS DrzonkówmłodzikK160409002022-12-31
5375JAŚKIEWICZAdam2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM090522022022-12-31
5376KARPOWICZHubert2013MZKS DrzonkówmłodzikM130106002022-12-31
5377KIBALANicole2013KZKS DrzonkówmłodzikK130107002022-12-31
5378KLIMKOWSKIJakub2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100323002022-12-31
5379KNOTTEmilia2015KZKS DrzonkówmłodzikK150519002022-12-31
5380KNOTTLily2015KZKS DrzonkówmłodzikK150519012022-12-31
5381KORWEKMarcel2013MZKS DrzonkówmłodzikM130215002022-12-31
5382KUBEBorys2015MZKS DrzonkówmłodzikM151224002022-12-31
5383KUBEŁucja2012KZKS DrzonkówmłodzikK120921002022-12-31
5384KUKUĆJoanna2013KZKS DrzonkówmłodzikK131208002022-12-31
5385KUKULSKIFilip2008MZKS Drzonkówjunior młodszyM081210002022-12-31
5386LACHOWICZMaja2014KZKS DrzonkówmłodzikK140508012022-12-31
5387MATUSZAKLeon2015MZKS DrzonkówmłodzikM151018002022-12-31
5388MATUSZAKTosia2010KZKS Drzonkówjunior młodszyK101006032022-12-31
5389MICHALAKLiwia2015KZKS DrzonkówmłodzikK150628002022-12-31
5390MULVANEYMaya2011KZKS DrzonkówmłodzikK110424002022-12-31
5391MULVANEYPatryk2016MZKS DrzonkówmłodzikM160115002022-12-31
5392POŻEGAMarcel2012MZKS DrzonkówmłodzikM120419002022-12-31
5393PYDZIKZosia2015KZKS DrzonkówmłodzikK150618002022-12-31
5394RADCZYCWojciech2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM101204002022-12-31
5395ROZMYSŁOWICZAlex2009MZKS Drzonkówjunior młodszyM091215002022-12-31
5396SKOWROŃSKIBolesław2013MZKS DrzonkówmłodzikM130904002022-12-31
5397STRZELCZYKJoanna2014KZKS DrzonkówmłodzikK140616002022-12-31
5398ULMERFilip2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM101231012022-12-31
5399ULMERMaria2012KZKS DrzonkówmłodzikK121013002022-12-31
5400WALICKALiwia2015KZKS DrzonkówmłodzikK150225012022-12-31
5401WEJCHERTJulia2013KZKS DrzonkówmłodzikK130701002022-12-31
5402WOJCIECHOWSKAKlaudia2014KZKS DrzonkówmłodzikK141024022022-12-31
5403WOJCIECHOWSKIStanisław2013MZKS DrzonkówmłodzikM130713002022-12-31
5404WOJDAJeremi2016MZKS DrzonkówmłodzikM160417002022-12-31
5405ZAŁĘSKAEwa2007KZKS Drzonkówjunior młodszyK070727002022-12-31
5406ZAŁĘSKIJakub2015MZKS DrzonkówmłodzikM150527012022-12-31
5407ZAŁĘSKISzymon2011MZKS DrzonkówmłodzikM110516012022-12-31
5408ZAWADASzymon2010MZKS Drzonkówjunior młodszyM100925002022-12-31
5409ZIOBROAlex2015MZKS DrzonkówmłodzikM151105002022-12-31
5410KUBIAKMartyna2014KZKS DrzonkówmłodzikK141114012022-12-31
5411MIKLISMiłosz2010MUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyM100421022022-12-31
5412NOWAKUŃSKANadia2013KZKS DrzonkówmłodzikK130803002022-12-31
5413WILCZEWSKIJaremi2012MUKS "Gromik" GdyniamłodzikM120221012022-12-31
5414GRUBBAKacper2012MUKS "Gromik" GdyniamłodzikM120323002022-12-31
5415BAŃKOWSKIMaksymilian2013MUKS "Gromik" GdyniamłodzikM130307002022-12-31
5416GRIGORYANAnna2014KUKS "Gromik" GdyniamłodzikK141218012022-12-31
5417WISZNIEWSKIDorian2014MUKS "Gromik" GdyniamłodzikM140804002022-12-31
5418PIETRZYKAnna2010KUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyK101105002022-12-31
5419WOLEWSKIWojciecz2009MUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyM090704012022-02-28
5420JARMUŻEWSKIFilip2010MUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyM100821012022-02-28
5421GORGOLOliwier2010MUKS "Orlik" Elblągjunior młodszyM100804022022-02-28
5422CHALECKAAlicja2006KKS marbi-sport ŻywiecjuniorK061026002022-12-31
5423CEGLAREKPaulina2013KUKS "Gromik" GdyniamłodzikK130219012022-12-31
5424CHRUŚCICKIOliwer2014MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM140509002022-12-31
5425GRZEGORCZYKAntoni2012MUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikM120512002022-12-31
5426GRZEGORCZYKOtylia2012KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK120512012022-12-31
5427GRZEGORCZYKWeronika2012KUKS "Delfinek" CzęstochowamłodzikK120512022022-12-31
5428KRĘCIWILKMaksymilian2010MUKS "Delfinek" Częstochowajunior młodszyM100921002022-12-31
5429CZEŚNIKMaria1977MZKS DrzonkówseniorM770803002022-12-31
5430GRABARCZYKGabriela2013KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK131222002022-12-31
5431KLIMASZEWSKARóża2009KSTS Pomerania Szczecinekjunior młodszyK091003012022-12-31
5432STĘPIEŃAda2012KSTS Pomerania SzczecinekmłodzikK120527002022-12-31
5433KOWIESKAAmelia2013KSTS Pomerania SzczecinekmłodzikK130105002022-12-31
5434GLISZCZYŃSKITymoteusz2011MSTS Pomerania SzczecinekmłodzikM110509002022-12-31
5435MAJKAPola2013KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK130429002022-12-31
5436LIPCZYŃSKARita2013KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK131221002022-12-31
5437POMIANOWSKIBartosz2013MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM131122002022-12-31
5438KOZAKMikołaj2013MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM130215012022-12-31
5439ŚWIETLIKStanisław2013MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM130311002022-12-31
5440PLESKOTAlicja2013KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK130909002022-12-31
5441MÓWIŃSKIFilip2011MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM110601022022-12-31
5442FOLTYŃSKIJakub2013MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM131023002022-12-31
5443SIEROCKAZofia2013KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK130826002022-12-31
5444GUTOWSKIGustaw2011MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM110408002022-12-31
5445BALINAPatryk2013MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM130701012022-12-31
5446MANIKOWSKAJulia2011KGKP "Orka" GrudziądzmłodzikK110416002022-12-31
5447JÓŹWIAKJakub2009MGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyM090927012022-12-31
5448WIŚNIEWSKIKsawery2012MGKP "Orka" GrudziądzmłodzikM120315012022-12-31
5449CIESIELSKAMarta2010KGKP "Orka" Grudziądzjunior młodszyK100801012022-12-31
5450WONSMartyna2012KUKS "8" Starogard GdańskimłodzikK120222012022-12-31
5451SZUBERTPiotr2011MUKS "8" Starogard GdańskimłodzikM111026002022-12-31
5452DZIUBAKPaweł2011MUKS "8" Starogard GdańskimłodzikM110911012022-12-31
5453TOCZEKPatrycja2011KUKS "8" Starogard GdańskimłodzikK110515012022-12-31
5454URBANNadia2011KUKS "8" Starogard GdańskimłodzikK110202002022-12-31
5455ŁASKIKonrad2011MUKS "8" Starogard GdańskimłodzikM110319002022-12-31
5456ZBROCHJulian2011MUKS "8" Starogard GdańskimłodzikM110831022022-12-31
5457SUBOCZWeronika2010KSTS Pomerania Szczecinekjunior młodszyK100807012022-12-31
5458SZAFRANMikołaj2006MKS "Orzeł" ElblągjuniorM061022002022-12-31
5459SZAFRANMateusz2009MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM091103002022-12-31
5460MAKOWSKIAdam2006MKS "Orzeł" ElblągjuniorM060803022022-12-31
5461BOGUSŁAWSKIStanisław2011MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM111028002022-12-31
5462PABICHMaja2008KKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyK080604002022-12-31
5463ZABOROWSKIDawid2007MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM070217002022-12-31
5464JANKOWSKIFilip2009MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM091106002022-12-31
5465MACIEJEWSKIAlan2013MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM130626002022-12-31
5466JASIŃSKIKarol2010MKS "Orzeł" Elblągjunior młodszyM100831002022-12-31
5467KOŁAKOWSKIKacper2012MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM120905002022-12-31
5468KOŁAKOWSKIŁukasz2011MKS "Orzeł" ElblągmłodzikM110529002022-12-31
5469GALWiktoria2009KUKS "Wiking" Radomskojunior młodszyK090925002022-12-31
5470STĘPIEŃAleksandra2011KUKS "Wiking" RadomskomłodzikK110405002022-12-31
5471BORYŚAmelia2011KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK110811012022-12-31
5472BUTKOWSKIBartłomiej2011MUKS "Atut" CzęstochowamłodzikM110518012022-12-31
5473WILCZYŃSKAAlicja2012KUKS "Atut" CzęstochowamłodzikK120322002022-12-31
5474WALASZCZYKAleksander2012MUKS "Atut" CzęstochowamłodzikM120322012022-12-31
5475CYBULSKALaura2014KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK140313022022-12-31
5476MAŁOCHLEBMikołaj2015MUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikM150526002022-12-31
5477BYCZKOWSKAZuzanna2012KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK120316012022-12-31
5478FILIPIAKAlicja2013KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK131020002022-12-31
5479NOVIKOVAleksej2010MSt Pięciobój Polski CWKS Legiajunior młodszyM100101012022-12-31
5480WALCZAKJakub2014MUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikM140306002022-12-31
5481DOŁĘGOWSKAAgata2014KUKS Akademia Młodych SportowcówmłodzikK141231002022-12-31
5482PAWEŁEKEmilia2010KUKS "Dwójka" Tczewjunior młodszyK101019002022-12-31
5483MAKUCHAMirosław2009MRTP "Victoria" Radomjunior młodszyM091222012022-12-31
5484BUZANOWSKALena2011KKS "Pentathlon Szczecinek"młodzikK111204002022-12-31
5485FIJAŁKOWSKAOlivia2012KCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikK120118012022-12-31
5486SMAGINJulij2013MCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikM130204012022-12-31
5487KOZAAlicja2013KCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikK130408002022-12-31
5488FILAKPaweł2010MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM100122002022-12-31
5489FILAKAleksandra2013KCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikK130204022022-12-31
5490UJMADagna2012KCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikK121205012022-12-31
5491BOLESŁAWSKIFilip2012MCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikM121211002022-12-31
5492BOLESŁAWSKISebastian2012MCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikM121211012022-12-31
5493SIEKACZSzymon2012MCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikM120616002022-12-31
5494KLIŃSKIAleksy2012MCKP "Pirania" CzęstochowamłodzikM121229002022-12-31
5495KACNERTadeusz2009MCKP "Pirania" Częstochowajunior młodszyM091019002022-12-31
5496SZYMANIAKAlicja2010KUKS H2O Warszawajunior młodszyK100221022022-12-31
Dokument wygenerowany automatycznie