DSC_0569W drugim dniu Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców U24 i U22 w pięcioboju nowoczesnym rozgrywanym w Drzonkowie rywalizowali mężczyźni. Łukasz Gutkowski z UKS G-8 Bielany Warszawa został nowym mistrzem Polski seniorów,miejsce drugie zajął jego klubowy kolega Jarosław Świderski, a trzeci był Szymon Staśkiewicz z ZKS Drzonków. W kategorii open na pierwszych dwóch miejscach uplasowali się zawodnicy z Niemiec Fabian Liebig i Alexander Nobis, a trzeci był Gutkowski.

W kategorii młodzieżowców U24 zwyciężył Łukasz Gutkowski z UKS G-8 Bielany Warszawa, drugie miejsce zajął Daniel Ławrynowicz z St PP CWKS Legia Warszawa, a trzecie Sebastian Stasiak z UKS Żoliborz Warszawa. W kategorii open wygrał Niemiec Fabian  Liebig, drugi był Gutkowski z UKS G-8 Bielany Warszawa, a trzecie Gergo Bruckmann z Węgier.

Młodzieżowym mistrzem Polski do lat 21 (U22)został Łukasz Gutkowski, pierwszym wicemistrzem został Daniel Ławrynowicz, a drugim wicemistrzem Paweł Dąbrowski z ZKS Drzonków. W kategorii open wygrał Gutkowski przed Markiem Gryczem z Czech i Danielem Ławrynowiczem

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców U24 i U22 – wyniki meżczyzn