Natalia Dominiak

Rok urodzenia: 1998

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Cygański Tomasz

Numer licencji: K98013000

  Aleksandra Sobolewska

Rok urodzenia: 1999

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Cygański Tomasz

Numer licencji: K99032800

 zawodnik Wiktoria Wierzba

Rok urodzenia: 1999

Miejscowość: Starogard Gdański

Klub: UKS „Ósemka”

Koordynator klubowy: Noetzel Mariusz

Numer licencji: K99121901

 zawodnik Katarzyna Ligęza

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: K00060600

 zawodnik Daria Niedziałkowska

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Radom

Klub: RTP Victoria

Koordynator klubowy: Fokt Marcin

Numer licencji: K00090700

 zawodnik Agnieszka Wysokińska

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: K00031201

 zawodnik Natalia Bieniecka

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Warszawa

Klub: ST „PP-CWKS Legia”

Koordynator klubowy: Krzysztof Gawlikowski

Numer licencji: K01052801

 zawodnik Julia Dąbrowska

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Myślibórz

Klub: Miejski Klub Pływacki

Koordynator klubowy: Grzegorz Dąbrowski

Numer licencji: K01111400

 zawodnik Karolina Stokłosiński

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: K01011601

 zawodnik Angelika Stokłosiński

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: K01011600

Ławrynowicz Daniel

Rok urodzenia: 1997

Miejscowość: Warszawa

Klub: ST „PP-CWKS Legia”

Koordynator klubowy: Krzysztof Gawlikowski

Numer licencji: M97093000

 zawodnik Gutkowski Łukasz

Rok urodzenia: 1998

Miejscowość: Warszawa

Klub: ST „PP-CWKS Legia”

Koordynator klubowy: Krzysztof Gawlikowski

Numer licencji: M98032100

Oskar Paradowski

Rok urodzenia: 1999

Miejscowość: Warszawa

Klub: UKS „G-8 Bielany” Warszawa

Koordynator klubowy: Nowicki Mateusz

Numer licencji: M99040900

 zawodnik Eryk Karnik

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Radom

Klub: RTP Victoria

Koordynator klubowy: Fokt Marcin

Numer licencji: M00010801

 zawodnik Kamil Kasperczak

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: M00123100

 zawodnik Filip Olejnik

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: M00012701

 zawodnik Igor Powroźnik

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: M00072100

 zawodnik Marcel Suliga

Rok urodzenia: 2000

Miejscowość: Zielona Góra

Klub: ZKS Drzonków

Koordynator klubowy: Tomasz Cygański

Numer licencji: M00081100

 zawodnik Stanisław Krawczyk

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Warszawa

Klub: UKS „Żoliborz”

Koordynator klubowy: Kozaczuk Marcin

Numer licencji: M01100100

 zawodnik Jakub Rogowicz

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Warszawa

Klub: UKS „G-8 Bielany”

Koordynator klubowy: Mateusz Nowicki

Numer licencji: M01061501

 zawodnik Jakub Szmytke

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Warszawa

Klub: UKS „Żoliborz”

Koordynator klubowy: Kozaczuk Marcin

Numer licencji: M01082501

 zawodnik Igor Wójcik

Rok urodzenia: 2001

Miejscowość: Warszawa

Klub: UKS „G-8 Bielany”

Koordynator klubowy: Mateusz Nowicki

Numer licencji: M01041701