XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MYRDA Paulina 48 Cz???stochowa POL 5810 0 0282 8 1:09.500 0 299 1 3:15.74
2 BIGDOWSKA Gabriela ATUT Cz-wa POL 5640 0 0282 7 1:09.410 0 282 2 3:24.39
3 DABROWSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5630 0 0304 1 1:02.190 0 259 18 3:35.94
4 PRUSZYNSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5570 0 0277 12 1:11.250 0 280 4 3:25.37
5 ZYCH Natalia VIKTORIA Radom POL 5570 0 0292 3 1:06.250 0 265 15 3:32.90
6 PODSIAD???Y Nina VIKTORIA Radom POL 5520 0 0281 9 1:09.970 0 271 11 3:29.71
7 WIECKOWSKA Wiktoria JAGIELLONKA W-wa POL 5490 0 0285 5 1:08.600 0 264 16 3:33.49
8 JANUS Daria ???OLIBORZ Warszawa POL 5470 0 0278 10 1:10.910 0 269 12 3:30.81
9 GUTKOWSKA Paulina G-8 Warszawa POL 5440 0 0271 18 1:13.130 0 273 7 3:28.73
10 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkw POL 5400 0 0266 24 1:14.900 0 274 6 3:28.34
11 LOTOWSKA Maja G-8 Warszawa POL 5400 0 0267 22 1:14.370 0 273 8 3:28.94
12 SZMYTKE Karolina ???OLIBORZ Warszawa POL 5370 0 0265 27 1:15.030 0 272 10 3:29.20
13 BITKOWSKA Maria ???OLIBORZ Warszawa POL 5360 0 0263 28 1:15.690 0 273 9 3:28.96
14 STAWSKA Agnieszka Wiking Radomsko POL 5280 0 0265 26 1:15.000 0 263 17 3:33.82
15 WROBEL Maja MKP MYSLIBORZ POL 5270 0 0247 44 1:21.250 0 280 3 3:25.15
16 MATYSIAK Marta ???OLIBORZ Warszawa POL 5260 0 0294 2 1:05.340 0 232 35 3:49.21
17 PLUTA Marta Wiking Radomsko POL 5250 0 0249 41 1:20.470 0 276 5 3:27.28
18 LEWCZUK Natalia G-8 Warszawa POL 5240 0 0267 23 1:14.650 0 257 19 3:36.59
19 ADAMSKA Julia ???OLIBORZ Warszawa POL 5240 0 0276 14 1:11.530 0 248 22 3:41.31
20 KOZACZUK Klara ???OLIBORZ Warszawa POL 5240 0 0287 4 1:07.750 0 237 32 3:46.77
21 TYNDZIK Eleonora JAGIELLONKA W-wa POL 5230 0 0273 16 1:12.620 0 250 21 3:40.34
22 TYNDZIK Maria JAGIELLONKA W-wa POL 5220 0 0278 11 1:10.920 0 244 26 3:43.44
23 ADAMSKA Maria ???OLIBORZ Warszawa POL 5220 0 0285 6 1:08.630 0 237 31 3:46.54
24 KROMOLOWSKA Iga ATUT Cz-wa POL 5200 0 0255 36 1:18.440 0 265 14 3:32.57
25 MARSZA???EK R???a ATUT Cz-wa POL 5190 0 0263 29 1:15.970 0 256 20 3:37.05
26 BORKOWSKA Karolina G-8 Warszawa POL 5190 0 0273 15 1:12.570 0 246 24 3:42.30
27 KOROBLEWSKA Klara ???OLIBORZ Warszawa POL 5140 0 0248 42 1:20.910 0 266 13 3:32.31
28 CA???US Barbara CKP PIRANIA Cz-wa POL 5020 0 0268 21 1:14.120 0 234 34 3:48.34
29 SAD???OWSKA Maja ???OLIBORZ Warszawa POL 4950 0 0260 33 1:16.910 0 235 33 3:47.68
30 BARCZY???SKA Karolina 48 Cz???stochowa POL 4880 0 0261 32 1:16.510 0 227 37 3:51.75
31 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek POR 4870 0 0241 46 1:23.160 0 246 25 3:42.32
32 KOPICA Ada 48 Cz???stochowa POL 4860 0 0239 48 1:23.750 0 247 23 3:41.53
33 FABISZEWSKA Katarzyna VIKTORIA Radom POL 4860 0 0276 13 1:11.460 0 210 42 4:00.06
34 FRANKOWSKA Wiktoria VIKTORIA Radom POL 4820 0 0270 19 1:13.410 0 212 41 3:59.35
35 BOGDANOWICZ Hanna LEGIA Warszawa POL 4810 0 0252 38 1:19.530 0 229 36 3:50.71
36 DUBIETIS Maja G-8 Warszawa POL 4760 0 0236 49 1:24.970 0 240 28 3:45.34
37 BORYS Zofia ???OLIBORZ Warszawa POL 4720 0 0272 17 1:12.720 0 200 45 4:05.02
38 NERC Patrycja MKP Szczecinek POL 4710 0 0252 37 1:19.370 0 219 40 3:55.83
39 MAKLES Julia ATUT Cz-wa POL 4690 0 0248 43 1:20.970 0 221 39 3:54.75
40 GMUROWSKA Aleksandra PENTATHLON SZCZEC POL 4680 0 0230 53 1:26.680 0 238 30 3:46.40
41 WRBLEWSKA Aurelia ???OLIBORZ Warszawa POL 4670 0 0266 25 1:14.910 0 201 44 4:04.99
42 GIESZCZYK Aleksandra DELFINEK Cz-wa POL 4640 0 0270 20 1:13.630 0 194 50 4:08.21
43 WOJTYLA Magdalena ???OLIBORZ Warszawa POL 4610 0 0261 31 1:16.500 0 200 46 4:05.41
44 MAREK Marta CKP PIRANIA Cz-wa POL 4590 0 0218 56 1:30.970 0 241 27 3:44.99
45 KOWALCZYK Daria ATUT Cz-wa POL 4560 0 0258 34 1:17.470 0 198 48 4:06.48
46 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkw POL 4480 0 0209 59 1:33.690 0 239 29 3:45.58
47 MIEGO??? Jagoda ???OLIBORZ Warszawa POL 4430 0 0262 30 1:16.280 0 181 52 4:14.99
48 CYKOWSKA Maja ATUT Cz-wa POL 4400 0 0218 55 1:30.960 0 222 38 3:54.41
49 MORAWIEC Natalia ATUT Cz-wa POL 4390 0 0231 52 1:26.630 0 208 43 4:01.43
50 SALONI Anna ???OLIBORZ Warszawa POL 4390 0 0241 47 1:23.250 0 198 47 4:06.26
51 WJCIK Angelika ATUT Cz-wa POL 4280 0 0232 51 1:26.030 0 196 49 4:07.25
52 GRAF Agata G-8 Warszawa POL 4230 0 0245 45 1:21.790 0 178 53 4:16.48
53 MOLIK Maria ???OLIBORZ Warszawa POL 4120 0 0256 35 1:18.210 0 156 56 4:27.25
54 KOZA Aleksandra ATUT Cz-wa POL 3990 0 0217 57 1:31.280 0 182 51 4:14.25
55 BUDEK Helena ???OLIBORZ Warszawa POL 3940 0 0249 39 1:20.370 0 145 58 4:32.77
56 KULBICKA Zofia LEGIA Warszawa POL 3890 0 0235 50 1:25.120 0 154 57 4:28.15
57 KOZ???OWSKA Zuzanna LEGIA Warszawa POL 3870 0 0219 54 1:30.600 0 168 54 4:21.18
58 HRYCIUK Urszula ???OLIBORZ Warszawa POL 3760 0 0249 40 1:20.460 0 127 59 4:41.98
59 POPIS Klaudia LEGIA Warszawa POL 3680 0 0211 58 1:33.120 0 157 55 4:26.68

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkow POL 5640 0 0290 6 1:00.870 0 274 2 2:58.08
2 KAZEN Marcel ATUT Cz-wa POL 5620 0 0285 9 1:02.460 0 277 1 2:56.61
3 RACZYNSKI Adrian JAGIELLONKA W-wa POL 5510 0 0297 1 0:58.440 0 254 3 3:08.12
4 GRZYBOWSKI Bartosz ZKS Drzonkw POL 5390 0 0289 7 1:01.250 0 250 7 3:10.46
5 WASOWICZ Kajetan ATUT Cz-wa POL 5340 0 0280 11 1:04.250 0 254 4 3:08.34
6 W???GLI???SKI B???a???ej VIKTORIA Radom POL 5260 0 0291 4 1:00.350 0 235 11 3:17.53
7 GROMULSKI Pawe??? ???OLIBORZ Warszawa POL 5250 0 0280 12 1:04.280 0 245 9 3:12.89
8 LUKASIK Mikolaj JAGIELLONKA W-wa POL 5220 0 0293 2 0:59.870 0 229 14 3:20.77
9 KLIMEK Maciej VIKTORIA Radom POL 5180 0 0285 10 1:02.560 0 233 13 3:18.90
10 MICHALCZYK Bartosz G-8 Warszawa POL 5160 0 0265 18 1:09.040 0 251 6 3:09.53
11 PARADOWSKI Olaf G-8 Warszawa POL 5160 0 0269 15 1:07.960 0 247 8 3:11.70
12 BUJAK Kamil ATUT Cz-wa POL 5150 0 0262 20 1:10.000 0 253 5 3:08.62
13 WIECKOWSKI Jakub JAGIELLONKA W-wa POL 5120 0 0292 3 1:00.160 0 220 17 3:25.35
14 BIGOS Tymoteusz LEGIA Warszawa POL 4940 0 0258 23 1:11.440 0 236 10 3:17.46
15 MATUSZY???SKI Miko???aj ???OLIBORZ Warszawa POL 4940 0 0286 8 1:02.150 0 208 26 3:31.08
16 DOBROWOLSKI Maciej JAGIELLONKA W-wa POL 4930 0 0291 5 1:00.590 0 202 31 3:34.07
17 PODGRSKI Oskar JAGIELLONKA W-wa POL 4870 0 0261 21 1:10.410 0 226 15 3:22.28
18 PESTKA Wojciech PENTATHLON SZCZEC POL 4810 0 0248 28 1:14.810 0 233 12 3:18.50
19 DUDKIEWICZ Jan ???OLIBORZ Warszawa POL 4800 0 0255 24 1:12.470 0 225 16 3:22.69
20 RYDZ Jakub CKP PIRANIA Cz-wa POL 4770 0 0260 22 1:10.750 0 217 21 3:26.65
21 MAJEWSKI Maksym ATUT Cz-wa POL 4720 0 0268 16 1:08.060 0 204 28 3:33.04
22 PIASECKI Jakub Wiking Radomsko POL 4710 0 0251 25 1:13.900 0 220 18 3:25.47
23 PLUTA Aleksander VIKTORIA Radom POL 4660 0 0248 27 1:14.780 0 218 20 3:26.15
24 KALETA Cezary ???OLIBORZ Warszawa POL 4640 0 0275 13 1:05.880 0 189 34 3:40.65
25 PIERZCHA???A Adam VIKTORIA Radom POL 4630 0 0274 14 1:06.190 0 189 35 3:40.93
26 POGHOSYAN Vahe PENTATHLON SZCZEC POL 4580 0 0239 35 1:17.930 0 219 19 3:25.82
27 MARCINIAK Adam CKP PIRANIA Cz-wa POL 4570 0 0246 29 1:15.630 0 211 23 3:29.65
28 FLISINSKI Sebastian JAGIELLONKA W-wa POL 4520 0 0267 17 1:08.460 0 185 36 3:42.64
29 GRZE??? Kacper MKP Szczecinek POL 4510 0 0241 33 1:17.000 0 210 24 3:30.38
30 WEGIELEK Julian ???OLIBORZ Warszawa POL 4490 0 0240 34 1:17.530 0 209 25 3:30.84
31 BORYS Antoni MKP Szczecinek POL 4430 0 0230 38 1:20.850 0 213 22 3:28.84
32 BEDNARCZUK Hubert ???OLIBORZ Warszawa POL 4310 0 0237 36 1:18.460 0 194 32 3:38.47
33 PACOCHA Jakub VIKTORIA Radom POL 4300 0 0263 19 1:09.750 0 167 40 3:51.74
34 GRAJCAR Dawid 48 Cz???stochowa POL 4290 0 0244 31 1:16.310 0 185 37 3:42.93
35 DABKOWSKI Maciej MKP Szczecinek POL 4260 0 0223 40 1:23.030 0 203 30 3:33.96
36 MILUCH Pawe??? ZKS Drzonkw POL 4220 0 0218 42 1:24.690 0 204 29 3:33.23
37 GAJEWSKI Szymon VIKTORIA Radom POL 4210 0 0228 39 1:18.220 0 193 33 3:38.65
38 SKOCZYNSKI Jakub ???OLIBORZ Warszawa POL 4140 0 0209 45 1:27.850 0 205 27 3:32.99
39 PARNOWSKI Jan ???OLIBORZ Warszawa POL 4030 0 0250 26 1:14.090 0 153 41 3:58.93
40 BARTOSIEWICZ Eryk ???OLIBORZ Warszawa POL 3930 0 0221 41 1:23.910 0 172 38 3:49.35
41 DUDA Miko???aj CKP PIRANIA Cz-wa POL 3890 0 0218 42 1:24.690 0 171 39 3:49.96
42 GRUCHA???A Miko???aj ???OLIBORZ Warszawa POL 3470 0 0242 32 1:16.780 0 105 44 4:22.66
43 PACHOLCZYK Maciej PENTATHLON SZCZEC POL 3390 0 0207 46 1:28.500 0 132 42 4:09.08
44 SRTUS Jan ???OLIBORZ Warszawa POL 3230 0 0244 30 1:16.090 0 79 45 4:35.51
45 PESHTEWAN Daniel 48 Cz???stochowa POL 3180 0 0205 47 1:29.310 0 113 43 4:18.66
46 PENDRASIK Antoni CKP PIRANIA Cz-wa POL 2350 0 0235 37 1:19.060 0 DNS
47 SOBERKA Dawid ATUT Cz-wa POL 2170 0 0217 44 1:25.160 0 DNS