XMLXLSX
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ESPOSITO Chloe AUS 1372215 13 19303 7 2:12.38284 19 570 2 12:10.19
2 CLOUVEL Elodie FRA 1356227 7 21315 2 2:08.62293 11 521 17 12:59.06
3 NOWACKA Oktawia POL 1349264 1 27290 16 2:16.67293 9 502 25 13:18.50
4 CHEN Qian CHN 1343232 5 22284 20 2:18.87292 13 535 9 12:45.07
5 SCHLEU Annika GER 1336202 16 17282 21 2:19.34293 12 559 3 12:21.95
6 FRENCH Kate GBR 1331202 19 17292 15 2:16.17300 1 537 8 12:43.08
7 COYLE Natalya IRL 1325215 12 19288 18 2:17.38300 4 522 16 12:58.13
8 SOTERO Alice ITA 1323221 9 20303 8 2:12.63279 23 520 18 13:00.47
9 MURRAY Samantha GBR 1321192 31 14308 4 2:10.81279 22 542 7 12:38.54
10 POTAPENKO Elena KAZ 1314202 20 17306 5 2:11.52293 7 513 22 13:07.48
11 VEGA Tamara MEX 1311190 26 15290 17 2:16.89300 5 531 11 12:49.39
12 RIMSAITE Donata RUS 1308202 15 17274 30 2:22.09284 18 548 6 12:32.67
13 TOMONAGA Natsumi JPN 1307190 27 15294 12 2:15.63298 6 525 15 12:55.44
14 KIM Sunwoo KOR 1305197 23 16292 14 2:16.06300 2 516 20 13:04.28
15 GUBAYDULLINA Gulnaz RUS 1305148 36 8317 1 2:07.94290 14 550 5 12:30.76
16 MCCANN Melanie CAN 1296240 3 23278 26 2:20.81300 3 478 32 13:42.43
17 KOVACS Sarolta HUN 1287203 18 17313 3 2:09.02268 24 503 24 13:17.09
18 ZHANG Xiaonan CHN 1285234 6 22272 33 2:22.67279 21 500 26 13:20.79
19 MALISZEWSKA Anna POL 1281200 22 16280 25 2:20.30282 20 519 19 13:01.21
20 ISAKSEN Margaux USA 1280209 14 18281 23 2:19.91293 10 497 27 13:23.90
21 BRAND Isabel GUA 1276184 30 14273 32 2:22.57293 8 526 13 12:54.11
22 PROKOPENKO Anastasiya BLR 1272162 35 10263 35 2:25.69289 15 558 4 12:22.98
23 MARQUES Yane BRA 1269196 21 16298 9 2:14.30286 16 489 30 13:11.64
24 CESARINI Claudia ITA 1260205 17 17278 27 2:20.85261 27 516 21 13:00.47
25 ISAKSEN Isabella USA 1255221 8 20280 24 2:20.20285 17 469 33 13:51.96
26 KODEDOVA Barbora CZE 1230220 10 20266 34 2:24.70249 28 495 29 13:25.36
27 FOLDHAZI Zsofia HUN 1228168 33 11304 6 2:12.05222 29 534 10 12:46.02
28 KHOKHLOVA IRYNA ARG 1200184 28 14281 22 2:19.77268 25 467 34 13:53.53
29 SERAPINAITE Ieva LTU 1183190 25 15297 10 2:14.43265 26 431 35 14:29.68
30 SPAS Anastasiya UKR 1098196 24 16297 11 2:14.54221 30 384 36 15:16.82
31 ASADAUSKAITE Laura LTU 1072216 11 19277 28 2:21.01EL579 1 12:01.01
32 SCHONEBORN Lena GER 1045244 2 24275 29 2:21.74EL526 14 12:54.21
33 VAKALIS Donna CAN 991233 4 22274 31 2:22.12EL484 31 13:36.19
34 MOYA Leidis Laura CUB 986184 29 14293 13 2:15.75EL509 23 13:11.07
35 OZYUKSEL Ilke TUR 978160 34 10287 19 2:17.79EL531 12 12:49.98
36 MORSY Haydy EGY 942184 32 14262 36 2:26.11EL496 28 13:24.93

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 LESUN Aleksander RUS 268268 1 280 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
2 DOGUE Patrick GER 238238 2 230 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
3 EL GEZIRY Omar EGY 238238 3 230 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
4 STASKIEWICZ Szymon POL 226226 4 210 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
5 TYMOSHCHENKO Pavlo UKR 226226 5 210 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
6 PRADES Valentin FRA 226226 6 210 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
7 SVOBODA David CZE 226226 7 210 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
8 CHOONG Joseph GBR 222222 8 220 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
9 SCHRIMSHER Nathan USA 220220 9 200 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
10 DE LUCA Riccardo ITA 220220 10 200 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
11 MIGUCHI Tomoya JPN 220220 11 200 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
12 BELAUD Valentin FRA 214214 12 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
13 KUF Jan CZE 214214 13 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
14 FERNANDEZ Charles GUA 214214 14 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
15 GUO Jianli CHN 214214 15 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
16 DEMETER Bence HUN 214214 16 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
17 KRASTANOV Dimitar BUL 214214 17 190 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
18 EL GEZIRY Amro EGY 208208 18 180 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
19 HERNANDEZ USCANGA Ismael MEX 208208 19 180 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
20 KINDERIS Justinas LTU 208208 20 180 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
21 ILYASHENKO Pavel KAZ 208208 21 180 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
22 CAO Zhongrong CHN 202202 22 170 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
23 JUNG Jinhwa KOR 202202 23 170 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
24 MAROSI Adam HUN 196196 24 160 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
25 LANIGAN-O KEEFFE Arthur IRL 196196 25 160 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
26 ZILLEKENS Christian GER 196196 26 160 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
27 FEDECHKO Andriy UKR 196196 27 160 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
28 COOKE James GBR 184184 28 140 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
29 ESPOSITO Max AUS 184184 29 140 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
30 JUN Woongtae KOR 178178 30 130 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
31 NAKONECHNYI Ruslan LAT 178178 31 130 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
32 PETRONI Pierpaolo ITA 178178 32 130 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
33 ZAPATA Emanuel ARG 166166 33 110 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
34 FIGUEROA Jose CUB 154154 34 90 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
35 NASCIMENTO Felipe BRA 154154 35 90 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00
36 IWAMOTO Shohei JPN 154154 36 90 0 0:00.000 0 0 0 0:00.00