XMLXLSX
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 BATULEVICIUTE Lina 1989 LTU 1349265 1 32248 31 2:31.31300 1 Caravella536 1 12:44.19
2 LANGREHR Rebecca 1998 GER 1325245 8 28276 4 2:17.35293 8 Kamelia511 6 13:09.23
3 RAHACHOVA Tatsiana 1995 BLR 1316220 21 23279 1 2:15.68286 11 Posejdon531 3 12:49.25
4 SUSLAVA Aliaksandra 1998 BLR 1315265 1 32263 17 2:23.57300 4 Caravella487 12 13:33.31
5 BUKOW Pia 1997 GER 1296225 15 24260 19 2:25.28300 2 Maximus511 7 13:09.58
6 KLEIDON Anne 1999 GER 1296265 1 32255 23 2:27.51300 3 Caravella476 16 13:44.94
7 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow1999 POL 1268245 8 28276 3 2:17.04300 5 Kakan447 25 14:13.44
8 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1264225 15 24272 7 2:19.07293 7 Kakan474 17 13:46.69
9 SVEDAITE Egle 1998 LTU 1254240 11 27274 6 2:18.35290 10 Kakan450 24 14:10.52
10 DOMINIAK Natalia ZKS Drzonkow1998 POL 1243225 15 24268 13 2:21.30215 16 Wulkan535 2 12:45.04
11 RACHUT Carla 2000 GER 1225220 21 23253 25 2:28.87276 14 Wulkan476 15 13:44.84
12 EBERSBACH Valentina 2000 GER 1223210 24 21260 19 2:25.28300 5 Posejdon453 21 14:07.88
13 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA1997 CZE 1212205 25 20229 37 2:40.66279 13 lexus499 9 13:21.64
14 VALENTOVA Klara DUKLA PRAHA1992 CZE 1191225 15 24227 40 2:41.69292 9 Wulkan447 26 14:13.90
15 KAROLAK Dominika UKS Dwojka Tczew1998 POL 1168225 15 24269 10 2:20.68231 15 Good Bye443 28 14:17.85
16 ENGEL Nele 1999 GER 1081255 6 30252 26 2:29.03163 17 Good Bye411 35 14:49.43
17 MATTHES Anna 1998 GER 1025265 1 32268 12 2:21.28EL492 10 13:28.98
18 ZELVYTE Ieva 1996 LTU 998235 13 26275 5 2:17.62EL488 11 13:32.28
19 KREJCI Katerina DUKLA PRAHA2000 CZE 992220 21 23253 24 2:28.52DNS519 5 13:01.50
20 MULLER Anna-Renata 1997 GER 985260 5 31252 27 2:29.15EL473 18 13:47.32
21 WIERZBA Wiktoria UKS Osemka Starog1999 POL 947195 28 18270 8 2:20.16EL482 14 13:38.36
22 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA1996 CZE 945225 15 24221 41 2:39.94DNS499 8 13:21.04
23 ADOMAITYTE Elzbieta 2002 LTU 941200 26 19219 42 2:45.78DNS522 4 12:58.82
24 SCHONBORN Emma 2001 GER 937235 13 26258 21 2:26.38DNS444 27 14:16.99
25 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 930200 26 19267 14 2:21.57DNS463 20 13:57.52
26 ZIEMANN Zoe 2001 GER 929240 11 27238 34 2:36.40DNS451 23 14:09.44
27 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 926175 32 14264 15 2:23.01DNS487 13 13:33.54
28 WALSER Julie 2001 GER 889170 35 13248 32 2:31.34DNS471 19 13:49.06
29 VULETIC Anna 2000 CRO 881245 8 28229 38 2:40.72DNS407 36 14:53.87
30 KOWALEWSKA Nadia UKS"G-8"BIELANY2001 POL 872175 32 14257 22 2:26.56DNS440 30 14:20.19
31 DABROWSKA Julia MKP Mysliborz.2001 POL 870190 29 17264 15 2:23.01DNS416 33 14:44.54
32 WALSER Carlotta 2001 GER 861160 38 11249 30 2:30.94DNS452 22 14:08.42
33 MARKOWICZ Patrycja UKS"G-8"BIELANY1999 POL 853190 29 17250 28 2:30.18DNS413 34 14:47.17
34 BARANOWSKA Weronika UKS"G-8"BIELANY2000 POL 848140 42 7270 9 2:20.36DNS438 31 14:22.23
35 BIENIECKA Natalia ST.PP"CWKS"LEGIA2001 POL 848190 29 17262 18 2:24.33DNS396 37 15:04.40
36 HORBACZ Nicola ZKS Drzonkow2001 POL 835165 37 12240 33 2:35.14DNS430 32 14:30.08
37 NIEDZIALKOWSKA Daria Viktoria Radom2000 POL 826170 35 13277 2 2:16.85DNS379 40 15:21.25
38 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow2003 POL 814145 40 8227 39 2:41.55DNS442 29 14:18.38
39 ALEKSIEWICZ Ewelina UKS"G-8"BIELANY2000 POL 793175 32 14236 35 2:37.37DNS382 39 15:18.32
40 MARKOWICZ Paula UKS"G-8"BIELANY2002 POL 785145 40 8250 29 2:30.42DNS390 38 15:10.14
41 SMORAGIEWICZ Sara Viktoria Radom2000 POL 763125 43 4269 11 2:20.92DNS369 41 15:31.41
42 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow2002 POL 734160 38 11233 36 2:38.60DNS341 42 15:59.80
43 SCHLAU Annika 1994 GER 536250 7 29DNS286 12 BrawurDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 DOGUE Marvin Faly OSC POTSDAM1995 GER 1503278 1 43289 27 2:10.68300 3 lexus636 6 11:04.17
2 LIEBIG Fabian OSC POTSDAM1994 GER 1496254 3 37296 14 2:07.33300 1 Caravella646 2 10:54.98
3 NAKONECHNYI Ruslan MP RIGA1989 LAT 1480222 19 29306 5 2:02.10300 1 Caravella652 1 10:48.91
4 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY1993 POL 1478234 13 32309 3 2:00.53293 11 Maximus642 4 10:58.55
5 BARANOWSKI Maciej UKS Zoliborz Wars1993 POL 1477258 2 38290 25 2:10.20296 8 Wulkan633 9 11:07.24
6 GOLIS Remigiusz UKS Zoliborz Wars1990 POL 1461242 9 34323 1 1:53.55283 17 Posejdon613 14 11:27.20
7 GUTKOWSKI Lukasz 1998 POL 1456234 13 32297 12 2:06.89283 16 Brawur642 3 10:58.39
8 ZILLEKENS Christian OSC POTSDAM1995 GER 1454250 6 36301 9 2:04.83268 21 Good Bye635 7 11:05.53
9 VASILIONAK Aliaksandr 1986 BLR 1453242 9 34293 17 2:08.68290 14 Kakan628 13 11:12.43
10 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA1997 POL 1451250 6 36299 11 2:05.75268 20 Brawur634 8 11:06.64
11 UIBEL Pele 2000 GER 1451230 16 31279 40 2:15.59300 4 Caravella642 5 10:58.93
12 KLEKOT Lukasz ZKS Drzonkow1989 POL 1445254 3 37302 8 2:04.43286 15 Posejdon603 16 11:37.21
13 POUPE Aliaksandr 1992 BLR 1426242 9 34287 30 2:11.73267 22 Wulkan630 11 11:10.54
14 ZELIANKEVICH Dzianis 1993 BLR 1404246 8 35302 7 2:04.39251 25 Wulkan605 15 11:35.03
15 JASZCZERSKI Michal MKS Sambor Tczew1999 POL 1392218 22 28296 13 2:07.00293 9 Posejdon585 22 11:55.88
16 GUDLEVICIUS Gytis 1999 LTU 1390242 9 34310 2 2:00.27253 24 lexus585 21 11:55.13
17 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1380226 18 30291 21 2:09.94300 6 Kakan563 28 12:17.70
18 DUKIELSKI Maciej UKS G-8 Bielany1995 POL 1378254 3 37290 24 2:10.19243 27 Kamelia591 19 11:49.79
19 YEUSTSIHNEYEU Artsiom 1995 BLR 1370234 13 32308 4 2:01.07279 18 Maximus549 32 12:31.31
20 SVECHOTA Lukas 1997 CZE 1350186 37 20277 42 2:16.98293 9 lexus594 18 11:46.55
21 HIERL Tobias Germany1998 GER 1345214 24 27271 48 2:19.56293 13 Kakan567 27 12:13.80
22 BISTROVS Nikita 1996 LAT 1319222 19 29291 20 2:09.79220 28 Good Bye586 20 11:54.31
23 KNOCHE Tim 1999 GER 1298214 24 27283 35 2:08.70300 7 Maximus501 46 13:19.97
24 PLATEK Daniel DUKLA PRAHA1999 CZE 1296206 28 25291 19 2:09.64279 19 Posejdon520 39 13:00.94
25 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY1999 POL 1291202 29 24302 6 2:04.22300 5 Maximus487 48 13:33.53
26 KOTLEWSKI Michal UKS Dwojka Tczew1998 POL 1269198 32 23274 45 2:18.42293 12 Kakan504 45 13:16.11
27 PYTEL Piotr ZKS Drzonkow1998 POL 1231218 22 28288 28 2:11.21262 23 Wulkan463 50 13:57.64
28 PINCHUK Oleksandr RIGA MP1995 LAT 1157230 16 31295 16 2:07.88EL632 10 11:08.61
29 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1073154 47 12291 23 2:09.97DNS628 12 11:12.00
30 KAZLAS Aivaras 2000 LTU 1064202 29 24295 15 2:07.50DNS567 26 12:13.65
31 ROGOWICZ Jakub UKS G-8 Bielany2001 POL 1064178 41 18285 34 2:12.66DNS601 17 11:39.90
32 OLEJARZ Dominik OSC POTSDAM1999 GER 1047214 24 27277 41 2:16.83DNS556 30 12:24.73
33 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1043182 38 19301 10 2:04.95EL560 29 12:20.78
34 NACHTIGALL Matyas DUKLA PRAHA2000 CZE 1033222 19 29280 38 2:15.00DNS531 38 12:49.50
35 MALECEK Jakub DUKLA PRAHA2001 CZE 1031198 32 23286 32 2:12.26DNS547 33 12:33.35
36 SCHAEFERS Max 2001 GER 1031178 41 18283 36 2:13.62DNS570 24 12:10.74
37 SINIAUSKAS Maxvydas 2001 LTU 1028214 24 27262 50 2:24.41DNS552 31 12:28.20
38 STOLZ Maximilian OSC POTSDAM1999 GER 1017198 32 23274 44 2:18.25DNS545 35 12:35.20
39 BLECHSCHMIDT Henes OSC POTSDAM2000 GER 1015182 38 19287 29 2:11.68DNS546 34 12:34.66
40 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1015146 50 10290 26 2:10.42DNS579 23 12:01.70
41 JASPER Hes 2001 GER 993194 36 22292 18 2:09.32DNS507 43 13:13.44
42 SPLETZER Marc 2001 GER 992174 43 17274 43 2:18.03DNS544 36 12:36.05
43 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow2001 POL 991174 43 17281 37 2:14.90DNS536 37 12:44.58
44 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 990150 48 11272 46 2:19.05DNS568 25 12:12.44
45 ZEMAN Jakub DUKLA PRAHA2001 CZE 982182 38 19291 22 2:09.96DNS509 42 13:11.68
46 KOLBECK Jeremias 2001 GER 955198 32 23251 52 2:29.77DNS506 44 13:14.11
47 WIECZORKOWSKI Maksymilian UKS Dwojka Tczew2000 POL 951150 48 11287 31 2:11.95DNS514 40 13:06.79
48 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 937162 45 14280 39 2:15.16DNS495 47 13:25.32
49 DOERKS Felix OSC POTSDAM2000 GER 919202 29 24254 51 2:23.18DNS463 49 13:57.46
50 MICHALCZYK Bartosz UKS G-8 Bielany2002 POL 910130 52 6269 49 2:20.96DNS511 41 13:09.06
51 WISNIEWSKI Adrian ZKS Drzonkow2002 POL 760138 51 8271 47 2:19.50DNS351 51 15:49.83
52 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 444158 46 13286 33 2:12.33DNSDNS
53 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 245DNSDNS245 26 PosejdonDNS