XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 FRALCOVA Ksenia 300998 RUS 1347216 20 21287 2 2:11.76300 4 Cadozo544 2 12:36.64
2 TAMASAUSKAITE Aurelia 230596 LTU 1311220 18 22246 37 2:32.02279 20 Czarodziejka566 1 12:14.85
3 CARRIER Marina 191096 AUS 1310201 25 18272 13 2:19.17300 1 Hektor537 3 12:43.89
4 LANGREHER Rebecca 040498 GER 1297231 13 24277 6 2:16.77293 14 Atletico496 9 13:24.83
5 KHAMPPU Mariia 301298 RUS 1297260 1 30275 9 2:17.93279 19 lexus483 12 13:37.99
6 MIRELES Melissa 100200 MEX 1293232 12 24259 29 2:25.93293 8 Caravella509 5 13:11.53
7 ZS. TOTH Anna 271297 HUN 1267245 6 27276 7 2:17.35293 12 Kamelia453 21 14:07.44
8 IBATULLINA Adelina 260199 RUS 1262248 5 27270 14 2:20.19234 23 Brawur510 4 13:10.25
9 MULLER Anna-Renata 280497 GER 1259258 2 29252 36 2:29.08300 3 Linette449 23 14:11.21
10 EFIMOVA Veronika 140896 RUS 1258227 15 23260 28 2:25.35300 6 Kakan471 16 13:49.52
11 DOMINIAK Natalia ZKS Drzonkow290198 POL 1256238 8 25262 25 2:24.49300 1 Cadozo456 20 14:04.86
12 SERVAIS Emma 091296 FRA 1250255 3 29243 38 2:33.62293 10 Maximus459 19 14:01.83
13 BUKOW Pia 070897 GER 1250207 23 21256 33 2:27.42293 11 Wulkan494 10 13:26.91
14 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G191299 POL 1225175 33 13268 16 2:21.45280 18 Czarodziejka502 6 13:18.96
15 KLEMCZYNSKA Magda ZKS Drzonkow240196 POL 1211222 17 22268 15 2:21.00293 12 Atletico428 27 14:32.19
16 ZELVYTE Ieva 250996 LTU 1207218 19 21278 3 2:16.35286 16 lexus425 29 14:35.17
17 SOBOLEWSKA Aleksandra ZKS Drzonkow280399 POL 1205215 21 21274 10 2:18.31300 5 Caravella416 31 14:44.51
18 GUTIERREZ Monica 050602 MEX 1192160 39 10266 19 2:22.35293 9 Linette473 15 13:47.26
19 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA170497 CZE 1189206 24 19228 41 2:41.05286 17 Kamelia469 17 13:51.71
20 CIPROVA Barbora 090596 CZE 1188235 10 25265 20 2:22.78269 21 Hektor419 30 14:41.88
21 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow060600 POL 1185180 32 14262 24 2:24.24300 7 Kakan443 26 14:17.91
22 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA070496 CZE 1153191 30 16224 42 2:43.32292 15 Maximus446 24 14:14.16
23 LUCET Eline 290397 FRA 1074195 28 17277 5 2:16.61264 22 Wulkan338 38 16:02.77
24 PETER Rebeka 111200 HUN 1000230 14 24288 1 2:11.31DNS482 13 13:38.93
25 KREJCI Katerina 240600 CZE 988240 7 26258 30 2:26.05DNS490 11 13:30.13
26 KISS Virag 061099 HUN 951201 25 18253 35 2:28.68DNS497 8 13:23.16
27 NOVOTNA Veronika 111100 CZE 945170 36 12275 8 2:17.59DNS500 7 13:20.72
28 SERKINA Sofiia 280296 RUS 937250 4 28273 11 2:18.74EL414 32 14:46.58
29 ADOMAITYTE Elzbieta 070102 LTU 913210 22 20229 40 2:40.57DNS474 14 13:46.07
30 TURBUCZ Anna 130200 HUN 913235 10 25267 18 2:21.79DNS411 33 14:49.74
31 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY120300 POL 889198 27 17263 22 2:23.66DNS428 28 14:32.44
32 MARKOWICZ Patrycja UKS"G-8"BIELANY020199 POL 886186 31 15254 34 2:28.29DNS446 25 14:14.46
33 MARTINKOVA Marie 270400 CZE 884172 35 12261 27 2:24.67DNS451 22 14:09.12
34 BANKI Adel 051000 HUN 882162 38 10256 32 2:27.33DNS464 18 13:56.76
35 TOMANOVA Katerina 230201 CZE 855195 28 17261 26 2:24.50DNS399 35 15:01.03
36 MARCIULIONYTE Viktorija 260899 LTU 846225 16 23256 31 2:27.11DNS365 36 15:35.94
37 BARANOWSKA Weronika UKS"G-8"BIELANY200600 POL 780156 40 9267 17 2:21.57DNS357 37 15:43.79
38 NIEDZIALKOWSKA Daria Viktoria Radom070900 POL 762155 41 9272 12 2:19.12DNS335 39 16:05.13
39 PYDYSZEWSKA Ewa UKS 5 Konstantynow181202 POL 760174 34 12264 21 2:23.38DNS322 40 16:18.46
40 ALEKSIEWICZ Ewelina UKS"G-8"BIELANY070300 POL 675170 36 12238 39 2:36.03DNS267 41 17:13.35
41 LAWRYNOWICZ Zuzanna UKS Dwojka Tczew110202 POL 671DNS263 23 2:23.87DNS408 34 14:52.92
42 KRENKOVA Karolina 231098 CZE 514236 9 25278 3 2:16.35DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ZUEV Andrei 240197 RUS 1475254 4 29300 12 2:05.03300 2 Caravella621 1 11:19.28
2 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA300997 POL 1431255 2 30301 10 2:04.92300 4 Kakan575 10 12:05.04
3 GRYCZ Marek 150997 CZE 1430240 7 27304 5 2:03.07293 8 Linette593 5 11:47.06
4 STEPACHEV Alexandr 240197 RUS 1426235 10 25311 1 1:59.72270 14 Kamelia610 3 11:30.47
5 TARASOV Ivan 070698 RUS 1407210 20 21300 13 2:05.38286 11 Maximus611 2 11:29.37
6 GUDLEVICIUS Gytis 090199 LTU 1399220 16 23309 2 2:00.87286 9 Cadozo584 7 11:56.75
7 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow311200 POL 1355230 11 25292 21 2:09.16293 7 Hektor540 25 12:40.18
8 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY090499 POL 1354225 15 24303 7 2:03.66273 13 lexus553 21 12:27.95
9 MACIAS Lorenzo 310301 MEX 1343220 16 23302 8 2:04.06253 16 Posejdon568 16 12:12.94
10 HEALY Michael 311097 IRL 1342190 29 17298 17 2:06.07293 5 Linette561 19 12:19.72
11 SVECHOTA Lukas 060597 CZE 1334205 22 20272 42 2:19.22275 12 Kamelia582 8 11:58.77
12 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow200901 POL 1311200 23 19279 36 2:15.81300 3 Cadozo532 27 12:48.54
13 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow250498 POL 1307193 27 17304 6 2:03.38293 6 Maximus517 33 13:03.52
14 PIOTROWSKI Olgierd ZKS Drzonkow300398 POL 1253195 25 18278 38 2:16.17252 17 Posejdon528 30 12:52.93
15 PLATEK Daniel 080799 CZE 1247227 13 24285 33 2:07.89300 1 Hektor435 41 14:25.28
16 SIOREK Filip ZKS Drzonkow180398 POL 1235178 35 14295 19 2:07.97262 15 lexus500 37 13:20.27
17 PYTEL Piotr ZKS Drzonkow241198 POL 1196208 21 20291 22 2:09.92286 10 Atletico411 42 14:49.09
18 BURCSIK Barnabas 170299 HUN 1174277 1 34290 23 2:10.02DNS607 4 11:33.43
19 SZEP Balazs 181099 HUN 1115240 7 27299 16 2:05.94DNS576 9 12:04.59
20 BOHM Csaba 210700 HUN 1096230 11 25298 18 2:06.40DNS568 14 12:12.15
21 NACHTIGALL Matyas DUKLA PRAHA291000 CZE 1088250 5 29276 40 2:17.23DNS562 18 12:18.53
22 TAMAS Jozsef 270500 HUN 1077255 2 30300 14 2:05.42DNS522 32 12:58.78
23 SALGA Gergo 110299 HUN 1071242 6 27301 11 2:04.97DNS528 29 12:52.50
24 GROMADSKII Egor 060700 RUS 1061181 33 15307 3 2:01.58DNS573 11 12:07.60
25 HOUSKA Filip DUKLA PRAHA070201 CZE 1059220 16 23288 29 2:11.49DNS551 22 12:29.70
26 HEGEDUS Laszlo 120999 HUN 1053185 32 16279 37 2:15.94DNS589 6 11:51.59
27 VALIK Ferenc H041200 HUN 1048226 14 24277 39 2:16.65DNS545 24 12:35.16
28 KVASNICA Lukas 270899 CZE 1043195 25 18302 9 2:04.47DNS546 23 12:34.50
29 KAZLAS Aivaras 301100 LTU 1043240 7 27287 30 2:06.90DNS516 34 13:04.22
30 ADACH Pawel UKS"G-8"BIELANY100399 POL 1037186 30 16283 34 2:13.84DNS568 15 12:12.64
31 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow210700 POL 1034175 36 14294 20 2:08.39DNS565 17 12:15.65
32 KATONA Balint 280600 HUN 1033214 19 21290 25 2:10.24DNS529 28 12:51.04
33 JASZCZERSKI Michal UKS Dwojka Tczew080599 POL 1032175 36 14299 15 2:05.87EL558 20 12:22.16
34 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY230900 POL 1024164 39 11290 24 2:10.14DNS570 13 12:10.66
35 BANASZAK Patryk ZKS Drzonkow250800 POL 1012186 30 16289 27 2:10.66DNS537 26 12:43.76
36 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow110800 POL 1010152 41 9288 28 2:11.44DNS570 12 12:10.34
37 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow270100 POL 986175 36 14289 26 2:10.61DNS522 31 12:58.50
38 SINIAUSKAS Maxvydas 081001 LTU 970191 28 17273 41 2:18.74DNS506 36 13:14.49
39 SPALONY Tadeusz ZKS Drzonkow220901 POL 969197 24 18282 35 2:14.30DNS490 38 13:30.72
40 WIECZORKOWSKI Maksymilian UKS Dwojka Tczew200700 POL 952155 40 10287 31 2:11.93DNS510 35 13:10.80
41 JAWORSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY150200 POL 911181 33 15259 43 2:25.63DNS471 39 13:49.89
42 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM080100 POL 903145 42 8306 4 2:02.12DNS452 40 14:08.12
43 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY170401 POL 286DNF286 32 2:12.36DNSDNS