XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MICHELI Elena 290499 ITA 1396250 2 32287 1 2:11.88300 1 Kakan559 1 12:21.68
2 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM070900 POL 1274260 1 34268 8 2:21.10300 4 Ordynat446 14 14:14.47
3 CHALUPNIKOVA Aranka CZECH REPUBLIC170497 CZE 1271215 10 25233 26 2:38.67293 5 Ordynat530 2 12:50.31
4 VALENTOVA Klara DUKLA PRAHA220892 CZE 1240200 13 22249 18 2:30.50300 2 Conen Girl491 6 13:29.40
5 AKSIN Ipek 030796 TUR 1223245 4 31276 3 2:17.16206 11 Fire Night496 4 13:24.46
6 GEORGINA MITCHELL GREAT BRITAIN010101 GBR 1198215 9 25269 6 2:20.96272 9 Fire Night442 15 14:18.83
7 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY120300 POL 1141210 11 24238 25 2:36.30300 2 Kakan393 24 15:07.93
8 PAVLASOVA Marketa DUKLA PRAHA050494 CZE 1112180 19 18246 22 2:32.48286 6 Carla400 21 15:00.69
9 HACHULSKA Natalia UKS "Zoliborz" Wa270292 POL 1103200 16 22269 5 2:20.80237 10 Carla397 23 15:03.13
10 TROJANOVA Kristyna DUKLA PRAHA170699 CZE 988250 2 32253 17 2:28.87DNS485 8 13:35.09
11 KAROLAK Dominika ST.PP"CWKS"LEGIA190798 POL 983230 6 28266 10 2:22.34DNS487 7 13:33.65
12 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow141101 POL 982240 5 30DNS286 7 Wulkan456 10 14:04.07
13 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA070496 CZE 982225 7 27239 24 2:35.50DNF518 3 13:02.44
14 MYRDA Paulina UKS 48 Czestochow090403 POL 945175 20 17276 2 2:17.13DNS494 5 13:26.67
15 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow160101 POL 922190 17 20268 9 2:21.27DNS464 9 13:56.04
16 PYDYSZEWSKA Ewa UKS 5 Konstantyno181202 POL 918200 15 22265 12 2:22.72DNS453 11 14:07.83
17 LAWRYNOWICZ Zuzanna UKS"Dwojka"Tczew110202 POL 879185 18 19265 11 2:22.70DNS429 17 14:31.97
18 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow010703 POL 875200 13 22246 21 2:32.45DNS429 16 14:31.72
19 HARTMANOVA Barbora DUKLA PRAHA040102 CZE 872225 7 27268 7 2:21.00DNS379 25 15:21.06
20 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow160101 POL 872170 21 16256 16 2:27.45DNS446 13 14:14.28
21 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY080603 POL 844150 22 12247 20 2:31.80DNS447 12 14:13.21
22 BROJANOWSKA Zofia UKS"G-8"BIELANY200102 POL 803145 24 11257 15 2:26.80DNS401 20 14:59.23
23 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G191299 POL 754210 11 24271 4 2:19.98273 8 MaximusEL
24 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY111203 POL 682DNS263 13 2:23.80DNS419 18 14:41.24
25 CIESIELSKA Zofia UKS"Dwojka"Tczew260404 POL 664DNS248 19 2:31.02DNS416 19 14:44.49
26 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow060303 POL 602DNS204 27 2:53.17DNS398 22 15:02.81
27 RUTKOWSKA Maja UKS"Dwojka"Tczew081204 POL 581DNS261 14 2:24.65DNS320 26 16:20.91
28 PYTEL Magdalena ZKS Drzonkow021002 POL 395150 23 12245 23 2:32.75DNSEL

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ESPOSITO Max AUSTRALIA150697 AUS 1489270 1 33309 1 2:00.57300 1 Fire Night610 6 11:30.71
2 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow250498 POL 1462265 2 32306 3 2:02.36293 5 Ordynat598 7 11:42.84
3 SVECHOTA Lukas CZECH REPUBLIC060597 CZE 1449255 4 30281 21 2:14.76286 10 Lexus627 2 11:13.06
4 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow110800 POL 1432195 15 18286 17 2:12.47300 2 Conen Girl651 1 10:49.05
5 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY020195 POL 1421225 7 24286 15 2:12.20293 6 Maximus617 3 11:23.74
6 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow311200 POL 1414245 5 28297 6 2:06.50256 11 Lexus616 4 11:24.54
7 ROGOWICZ Jakub UKS"G-8"BIELANY150601 POL 1407215 8 22285 18 2:12.60293 7 Kakan614 5 11:26.24
8 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow270100 POL 1365205 11 20289 10 2:10.60286 9 Maximus585 11 11:55.24
9 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY230900 POL 1359190 18 17278 26 2:16.20300 4 Kakan591 10 11:49.70
10 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow200901 POL 1353200 12 19288 12 2:11.39300 3 Wulkan565 15 12:15.32
11 MALECEK Jakub DUKLA PRAHA240401 CZE 1126260 3 31300 5 2:05.20DNS566 14 12:14.19
12 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow210700 POL 1113225 6 24291 9 2:09.79EL597 8 11:43.75
13 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY170702 POL 1080195 16 18288 11 2:11.36DNS597 9 11:43.89
14 BAUER Jiri DUKLA PRAHA010102 CZE 1059210 10 21280 24 2:15.09DNS569 13 12:11.18
15 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Wa011001 POL 1058200 12 19294 7 2:08.47DNS564 16 12:16.14
16 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY290303 POL 1026200 12 19287 14 2:11.60DNS539 18 12:41.36
17 FRELKE Marceli UKS"Dwojka"Tczew100701 POL 964165 21 12285 19 2:12.73DNS514 19 13:06.56
18 DUDZINSKI Tomasz UKS"G-8"BIELANY160404 POL 936175 20 14286 16 2:12.26DNS475 20 13:45.32
19 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow230603 POL 921195 17 18280 25 2:15.45DNS446 24 14:14.51
20 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia240703 POL 874135 22 6288 13 2:11.49DNS451 22 14:09.97
21 CYBULSKI Cyprian UKS 5 Konstantyno130702 POL 867DNS293 8 2:08.50DNS574 12 12:06.37
22 ZIOLEK Piotr UKS"Dwojka"Tczew270503 POL 849DNS303 4 2:03.89DNS546 17 12:34.99
23 POTOCKI Mikolaj UKS "Zoliborz" Wa080601 POL 845210 9 21274 27 2:18.46DNS361 27 15:39.30
24 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM080100 POL 769175 19 14308 2 2:01.28286 8 Conen GirlDNS
25 WALKOWIAK Marcel UKS"Dwojka"Tczew030404 POL 744DNS283 20 2:13.90DNS461 21 13:59.16
26 HENDRYSIAK Bartosz UKS"Dwojka"Tczew100704 POL 729DNS281 22 2:14.90DNS448 23 14:12.89
27 MARON Michal UKS"G-8"BIELANY280904 POL 721DNS281 23 2:14.93DNS440 25 14:20.99
28 GRAJCAR Dawid UKS 48 Czestochow300505 POL 633DNS256 28 2:27.32DNS377 26 15:23.55