XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MATTHES Anna OSC Potsdam1998 GER 1316250 2 24264 15 2:23.00300 1 Aravalwaro502 3 13:18.96
2 AKSIN Ipek Turkey1996 TUR 1304232 8 21280 2 2:15.10299 7 Rasputin493 6 13:27.10
3 DOMINIAK Natalia ZKS Drzonkow1998 POL 1295232 6 21273 7 2:18.61293 9 Conen Girl497 5 13:23.37
4 BATULEVICIUTE Lina LMPF1989 LTU 1288244 3 23247 33 2:31.66293 11 Cadozo504 2 13:16.08
5 TAMASAUSKAITE Aurelia LMPF1996 LTU 1266196 24 15254 26 2:28.10300 6 Kakan516 1 13:04.29
6 SARAIVA Stephany BRAZIL1995 BRA 1257240 5 24256 22 2:27.38300 1 Rasputin461 11 13:59.00
7 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1253220 11 19280 3 2:15.39290 13 Wulkan463 9 13:57.51
8 VULETIC Anna Croatia2000 CRO 1219232 9 21233 39 2:38.88300 3 Maximus454 13 14:06.29
9 ROUBICKOVA Anna DUKLA PRAHA1999 CZE 1218202 20 16252 28 2:29.05300 3 Aravalwaro464 8 13:56.40
10 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 1174196 22 15275 5 2:17.60300 3 Lexus403 26 14:57.17
11 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1169214 15 18243 35 2:33.93296 8 Maximus416 22 14:44.97
12 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow2001 POL 1136184 27 13268 10 2:21.37293 10 Lexus391 28 15:09.40
13 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G1999 POL 1122178 31 12269 9 2:20.84267 14 Lexus408 24 14:52.65
14 PAVLASOVA Marketa DUKLA PRAHA1994 CZE 1040178 30 12239 37 2:35.80293 11 Fire Night330 36 16:10.29
15 NOWACKA Oktawia ST.PP"CWKS"LEGIA1991 POL 1020244 4 23276 4 2:17.33DNS500 4 13:20.90
16 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA1996 CZE 963232 9 21243 36 2:33.99EL488 7 13:32.52
17 REKUTE Monika LMPF2002 LTU 949262 1 26273 6 2:18.50DNS414 23 14:46.80
18 YAREN NUR Polat Turkey2001 TUR 939232 6 21266 12 2:22.11DNS441 17 14:19.03
19 ADOMAITYTE Elzbeta LMPF2002 LTU 920214 13 18250 30 2:30.35DNS456 12 14:04.59
20 GINEITYTE Medeja LMPF2003 LTU 914202 19 16265 13 2:22.54DNS447 16 14:13.27
21 ALPUGAN Sesim Turkey1999 TUR 909190 26 14257 21 2:26.99EL462 10 13:58.38
22 PYDYSZEWSKA Ewa ZKS Drzonkow2002 POL 900220 12 19264 15 2:23.00DNS416 21 14:44.40
23 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 889184 28 13255 23 2:27.50DNS450 15 14:10.98
24 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 887208 16 17255 25 2:27.96EL424 20 14:36.46
25 BUSS Lola BVMF BERLIN2003 GER 884178 29 12253 27 2:28.62DNS453 14 14:07.09
26 ASLAN Sidal Turkey1999 TUR 868202 21 16260 19 2:25.20DNS406 25 14:54.61
27 VULETIC Antonija BVMF BERLIN2003 GER 864192 25 16237 38 2:36.73DNS435 18 14:25.61
28 MEKALSKA Martyna ZKS Drzonkow2003 POL 851208 18 17246 34 2:32.03DNS397 27 15:03.22
29 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 833148 35 7250 29 2:30.23DNS435 19 14:25.83
30 WIERZBA Michalina UKS 8 Starogard G2002 POL 826196 23 15272 8 2:19.31DNS358 33 15:42.69
31 BROJANOWSKA Zofia UKS"G-8"BIELANY2002 POL 799160 34 9255 24 2:27.90DNS384 29 15:16.16
32 GUDLEVICIUTE Patricija LMPF2004 LTU 797208 17 17248 32 2:31.33DNS341 35 15:59.33
33 MARKOWICZ Paula UKS"G-8"BIELANY2002 POL 797166 33 10263 17 2:23.71DNS368 31 15:32.47
34 MIVILLE Maxime UNITED STATES2000 USA 777174 32 13248 31 2:31.30DNS355 34 15:45.10
35 KAROLAK Dominika ST.PP"CWKS"LEGIA1998 POL 671214 14 18267 11 2:21.55190 15 LexusDNS
36 KARBOWNIK Malgorzata MKS Jedynka Lodz2005 POL 650DNS290 1 2:10.08DNS360 32 15:40.13
37 ZDRZENICKA Julia MKP Mysliborz2004 POL 641DNS263 18 2:23.80DNS378 30 15:22.51
38 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY2003 POL 584DNS265 14 2:22.82DNS319 37 16:21.47
39 TOMONSKA-MALINOWSKA Natasza ZKS Drzonkow2003 POL 495DNS190 40 3:00.30DNS305 38 16:35.49
40 PETERA Patrycja UKS 5 Konstantyno2004 POL 407DNS259 20 2:25.70DNS148 39 19:12.49

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY1993 POL 1434240 8 27307 4 2:01.70300 1 Rasputin587 4 11:53.31
2 UIBEL Pele Germany2000 GER 1422250 6 29275 34 2:12.88300 5 Wulkan597 1 11:43.57
3 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 1421265 1 32292 14 2:09.00286 13 Cadozo578 6 12:02.62
4 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1418255 4 30296 12 2:07.20275 17 Wulkan592 2 11:48.50
5 KNOCHE Tim BVMF BERLIN1999 GER 1393250 7 29300 7 2:05.08287 11 Aravalwaro556 9 12:24.38
6 SELCUK Arda Turkey1998 TUR 1380255 5 30313 2 1:58.65221 20 Ordynat591 3 11:49.28
7 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 1374210 19 21311 3 1:59.88300 4 Maximus553 10 12:27.50
8 NETZ Alexander BVMF BERLIN2001 GER 1367255 3 30276 33 2:17.22300 5 Kakan536 18 12:44.12
9 SPLETZER Marc Germany2001 GER 1360240 10 27276 32 2:12.34300 2 Rasputin544 14 12:36.04
10 MITTERRAND Fernand BVMF BERLIN1999 GER 1360210 19 21301 6 2:04.52300 8 Cadozo549 12 12:31.25
11 CENBERK HULUSI Ekin Turkey1994 TUR 1346195 27 18287 25 2:11.69278 16 Wulkan586 5 11:54.59
12 OLEJARZ Dominik OSC Potsdam1999 GER 1346230 12 25287 24 2:11.66300 5 Maximus529 21 12:51.72
13 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1309210 18 21292 16 2:09.33242 19 Conen Girl565 7 12:15.78
14 BLECHSCHMIDT Henes OSC Potsdam2000 GER 1279240 11 27280 30 2:10.02220 21 Kakan539 16 12:41.42
15 JAKUBOWSKI Sergiusz UKS"G-8"BIELANY2000 POL 1258205 24 20258 38 2:26.16287 11 Cadozo508 25 13:12.53
16 TRIPPEN Tom BVMF BERLIN2003 GER 1145170 37 13254 43 2:28.10293 10 Cadozo428 34 14:32.27
17 DORA Nusretoglu Turkey1999 TUR 1078225 14 24302 5 2:04.42DNS551 11 12:29.40
18 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 1069220 15 23289 20 2:10.87EL560 8 12:20.64
19 TAS Mehmet Turkey2000 TUR 1058205 22 20314 1 1:58.34DNS539 15 12:41.03
20 HAUPT Lennard OSC Potsdam2001 GER 1015220 16 23256 40 2:27.35DNS539 17 12:41.95
21 CYBULSKI Cyprian ZKS Drzonkow2002 POL 1011170 35 13292 17 2:09.43DNS549 13 12:31.75
22 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 1005195 28 18292 15 2:09.20DNS518 22 13:02.89
23 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 995175 30 16288 22 2:11.47DNS532 19 12:48.45
24 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 994175 31 14287 23 2:11.60DNS532 20 12:48.80
25 KLIMEK Maciej RTP Victoria Rado2003 POL 971160 39 11296 11 2:02.47DNS515 23 13:05.83
26 BEREGI Mate OSC Potsdam2001 GER 944175 33 14255 42 2:27.86DNS514 24 13:06.06
27 KULKA Luca-Janos OSC Potsdam2001 GER 933170 36 13285 27 2:12.50DNS478 27 13:42.03
28 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow2003 POL 929200 25 19291 18 2:09.60DNS438 33 14:22.55
29 FARKAS Nikolai BVMF BERLIN2003 GER 917185 29 16268 36 2:21.06DNS464 29 13:56.39
30 FRELKE Marceli UKS"Dwojka"Tczew2001 POL 894120 42 3286 26 2:12.00DNS488 26 13:32.88
31 YAKOVENKO Petro Ukraine2001 UKR 892175 31 14264 37 2:23.02DNS453 30 14:07.31
32 DASHKEVYCH Ivan Ukraine2004 UKR 892225 13 24258 39 2:26.18DNS409 35 14:51.87
33 SEMENIUK Oleksandr Ukraine2003 UKR 861155 41 10253 44 2:28.50DNS453 31 14:07.56
34 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA1997 POL 857260 2 31297 8 2:06.55300 2 AravalwaroEL
35 UNAL Bugra Turkey1997 TUR 820240 8 27294 13 2:08.21286 14 LexusEL
36 SEBRO Yevhenii Ukraine2002 UKR 806175 34 14255 41 2:27.70DNS376 36 15:24.61
37 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 795210 19 21285 28 2:12.60300 8 MaximusEL
38 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 782215 17 22288 21 2:11.40279 15 KakanEL
39 POTOCKI Mikolaj UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 780160 38 11269 35 2:20.94DNS351 37 15:49.80
40 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 766205 23 20289 19 2:10.77272 18 WulkanEL
41 STANISLAWSKI Szymon MKS Jedynka Lodz2005 POL 762DNS284 29 2:13.38DNS478 28 13:42.41
42 JABLONSKI Michal MKP Mysliborz2004 POL 721DNS277 31 2:16.80DNS444 32 14:16.52
43 ISKRA Szymon UKS 5 Konstantyno2004 POL 615DNS297 10 2:06.90DNS318 38 16:22.59
44 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 497200 26 19297 9 2:06.70DNSDNS
45 VYSHNIAKOV Oleksandr Ukraine2004 UKR 396155 40 10241 45 2:34.80DNSEL