XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 BARBAZA Manon 1995 FRA 1343226 7 21270 15 2:20.34293 10 Baluboy554 1 12:26.24
2 VAN DER MERWE Alida 2003 RSA 1331238 4 23271 14 2:19.90300 4 Wulkan522 8 12:58.28
3 BUKOW Pia 1997 GER 1325220 8 20262 28 2:24.21293 11 Atletico550 2 12:30.18
4 CIPROVA Barbora 1996 CZE 1323214 10 19271 13 2:19.81300 2 Atletico538 4 12:42.39
5 GASZIKOWSKI Annabell 2001 GER 1295208 17 18272 12 2:19.15300 4 Falla515 12 13:05.02
6 WIERZBA Wiktoria UKS 8 Starogard G1999 POL 1284184 26 14269 17 2:20.80293 9 Haris538 3 12:42.03
7 ROUBICKOVA Anna 1999 CZE 1282214 10 19256 36 2:27.23293 12 Kakan519 9 13:01.69
8 WALSER Carlotta 2001 GER 1277190 25 15257 35 2:26.87300 7 Maximus530 6 12:50.01
9 RINAUDO Alice 2000 ITA 1265268 2 28276 7 2:17.40230 21 La Vieen Rose491 18 13:29.31
10 CHALUPNIKOVA Aranka 1997 CZE 1261208 19 18242 40 2:34.27299 8 Cadozo512 14 13:08.65
11 LENCOVA Alice DUKLA PRAHA1993 CZE 1256232 5 22265 24 2:22.78278 19 Lexus481 21 13:39.94
12 SCIARRA DALILA 1997 ITA 1255280 1 30264 25 2:23.15280 17 Dark431 36 14:29.77
13 WALSER Julie 2001 GER 1253178 29 13263 27 2:23.62288 15 La Vieen Rose524 7 12:56.28
14 POLISHCHUK Yana 1997 UKR 1241190 23 15280 5 2:15.20300 1 Maximus471 26 13:49.12
15 DOMINIAK Natalia ZKS Drzonkow1998 POL 1236166 32 11273 10 2:18.80289 14 Haris508 15 13:12.63
16 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 1226190 24 15266 23 2:22.37290 13 Kakan480 22 13:40.61
17 SCHONBORN Emma 2001 GER 1222214 14 19243 39 2:33.65300 3 Bozydar465 29 13:55.88
18 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 1197208 17 18267 19 2:21.55282 16 Cadozo440 35 14:20.04
19 BOICHENIUK Iryna 2000 UKR 1193172 31 12283 2 2:13.90279 18 Lexus459 32 14:01.74
20 DABROWSKA Julia ZKS Drzonkow2001 POL 1164226 6 21270 15 2:20.34245 20 Fire Night423 37 14:37.63
21 PAVLASOVA Marketa DUKLA PRAHA1994 CZE 1086160 35 10250 37 2:30.27300 4 Kakan376 41 15:24.13
22 MERCURI Maria Beatrice 2000 ITA 1061262 3 27284 1 2:13.10EL515 11 13:05.01
23 HARTMANOVA Barbora 2002 CZE 996202 22 17281 3 2:14.89DNS513 13 13:07.12
24 TOMANOVA Katerina 2001 CZE 991208 19 18267 20 2:21.56DNS516 10 13:04.78
25 NOVOTNA Veronika 2000 CZE 984180 28 15272 11 2:19.05DNS532 5 12:48.66
26 LOPEZ Maria Lea 2000 ITA 982214 10 19268 18 2:21.31EL500 16 13:20.27
27 CHYZHOVA Anastasila 1999 UKR 967208 16 18281 4 2:14.99EL478 23 13:42.58
28 EINSIEDLER Anastasia 2001 GER 967220 9 20266 22 2:22.30EL481 20 13:39.62
29 HACHULSKA Natalia UKS "Zoliborz" Wa1992 POL 960208 15 18275 8 2:17.95DNS477 25 13:43.99
30 WYSOKINSKA Agnieszka UKS"G-8"BIELANY2000 POL 932208 19 18261 30 2:24.85EL463 30 13:57.18
31 VALENTOVA Klara DUKLA PRAHA1992 CZE 921214 13 19241 41 2:34.60EL466 27 13:54.48
32 WIERZBA Michalina UKS 8 Starogard G2002 POL 916172 30 12278 6 2:16.30DNS466 28 13:54.79
33 STOKLOSINSKI Angelika ZKS Drzonkow2001 POL 909184 27 14274 9 2:18.29DNS451 34 14:09.77
34 STOKLOSINSKI Karolina ZKS Drzonkow2001 POL 903160 34 10260 31 2:25.30DNS483 19 13:37.43
35 PYDYSZEWSKA Ewa ZKS Drzonkow2002 POL 884162 33 12267 21 2:21.65DNS455 33 14:05.62
36 MARKOWICZ Paula UKS"G-8"BIELANY2002 POL 818136 36 6261 29 2:24.50DNS421 38 14:39.08
37 SZCZUR Nela ZKS Drzonkow2004 POL 757DNS264 26 2:23.29DNS493 17 13:27.37
38 KASPERCZAK Aleksandra ZKS Drzonkow2006 POL 735DNS258 33 2:26.00DNS477 24 13:43.04
39 HORBACZ Matylda ZKS Drzonkow2006 POL 719DNS259 32 2:25.75DNS460 31 14:00.61
40 ZDRZENICKA Julia MKP Mysliborz2004 POL 672DNS258 34 2:26.12DNS414 39 14:46.77
41 WISZNIOWSKA Julia ZKS Drzonkow2005 POL 630DNS245 38 2:32.70DNS385 40 15:15.91
42 MISTA Martyna ZKS Drzonkow2006 POL 585DNS241 42 2:34.67DNS344 42 15:56.36
43 CELUCH Oliwia ZKS Drzonkow2005 POL 553DNS235 43 2:37.60DNS318 43 16:22.43

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ZVEDENIUK Pavlo 1990 UKR 1473262 2 43305 6 2:02.53300 10 Lexus606 17 11:34.24
2 RYDVANSKYI Vladyslav 1996 UKR 1465234 12 36301 13 2:04.77300 8 Falla630 2 11:10.75
3 COLASANTI Alessandro 1995 ITA 1464238 10 37303 9 2:03.90298 16 Baluboy625 5 11:15.53
4 MALTIS Istvan VOLAN FEHERVAR1992 HUN 1462246 6 39287 42 2:11.61300 8 La Vieen Rose629 3 11:11.30
5 DEMETER Bence VOLAN FEHERVAR1990 HUN 1457254 3 41297 20 2:06.86292 23 Amazonka614 13 11:26.88
6 UIBEL Pele 2000 GER 1451242 8 38286 45 2:12.30300 11 Maximus623 8 11:17.18
7 GREZANLE Valentin 1997 FRA 1449250 5 40292 32 2:09.40293 20 Dark614 12 11:26.09
8 BALIUK DMYTRO 1996 UKR 1444242 7 38288 40 2:11.24290 27 Cadozo624 6 11:16.72
9 BILKO Martin 1993 CZE 1442234 12 36303 8 2:03.85295 19 Bozydar610 15 11:30.58
10 FEDECHKO Andriy 1990 UKR 1439230 15 35295 25 2:07.89292 23 Milton K622 10 11:18.92
11 MOHANAD Shaban 2000 EGY 1431214 24 31294 27 2:08.20300 1 Haris623 7 11:17.16
12 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY1999 POL 1422222 19 33306 5 2:02.20300 2 Baluboy594 28 11:46.58
13 OLEJARZ Dominik 1999 GER 1417226 16 34296 21 2:07.09300 6 Lexus595 26 11:45.49
14 MALAN Giorgio 2000 ITA 1415218 20 32311 2 1:59.67276 35 Fire Night610 16 11:30.86
15 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1411238 9 37295 26 2:07.95272 37 Atletico606 18 11:34.50
16 CIANELLI Gabriel 1996 FRA 1411214 22 31306 4 2:02.13300 3 Bozydar591 31 11:49.76
17 SVECHOTA Ondrej 1993 CZE 1402206 29 29288 37 2:11.02286 32 Wulkan622 9 11:18.33
18 CHOONG Henry CAMBRIDGE MPC1997 GBR 1399182 40 23316 1 1:57.20297 17 Baluboy604 20 11:36.01
19 SEWILAN Alyeldin SHAMS CLUB2000 EGY 1397238 11 37279 53 2:15.60278 34 Amazonka602 24 11:38.34
20 MICALIZZI Andrea 1992 ITA 1396190 36 25303 9 2:03.90300 3 La Vieen Rose603 23 11:37.58
21 SPLETZER Marc 2001 GER 1395214 25 31288 38 2:11.14300 3 Milton K593 29 11:47.82
22 KIRPULIANSKY Dmytro 1985 UKR 1379214 22 31302 12 2:04.10286 31 Wulkan577 37 12:03.14
23 DOERKS Felix 2000 GER 1374210 27 30270 56 2:20.18300 15 Maximus594 27 11:46.07
24 IHNATIEV Oleh 1999 UKR 1366182 39 23305 7 2:02.80296 18 Cadozo583 33 11:57.42
25 KAUFMANN Jan 1999 GER 1365178 42 22291 33 2:09.86293 22 Kakan603 22 11:37.20
26 SULIGA Marcel ZKS Drzonkow2000 POL 1365174 44 21290 34 2:10.07273 36 Lexus628 4 11:12.99
27 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY1995 POL 1361202 33 28292 31 2:09.33300 11 Milton K567 44 12:13.30
28 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 1356174 47 21287 41 2:11.50291 26 Falla604 21 11:36.48
29 PORRECA Domenico 1988 ITA 1354214 25 31296 22 2:07.14270 38 Atletico574 39 12:06.07
30 NETZ Alexander BVMF BERLIN2001 GER 1350206 28 29282 51 2:14.00300 13 Kakan562 45 12:18.59
31 BLECHSCHMIDT Henes 2000 GER 1348166 51 19293 29 2:08.85292 23 Falla597 25 11:43.24
32 WOJCIK Igor UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1345198 34 27289 36 2:10.96300 13 Milton K558 47 12:22.32
33 KARNIK Eryk "VICTORIA" RADOM2000 POL 1341170 48 20302 11 2:04.00286 33 Wulkan583 35 11:57.99
34 HODGSON Paul CAMBRIDGE MPC1992 GBR 1333224 18 36284 48 2:13.41286 28 Atletico539 50 12:41.85
35 POWROZNIK Igor ZKS Drzonkow2000 POL 1328174 45 21286 44 2:12.14286 29 Cadozo582 36 11:58.42
36 MITTERRAND Fernand 1999 GER 1326178 43 22307 3 2:01.50293 20 Haris548 49 12:32.51
38 MACHEL Gerard ZKS Drzonkow2001 POL 1285142 55 13282 52 2:14.44300 6 Maximus561 46 12:19.20
39 KNOCHE Tim 1999 GER 1256206 30 29299 15 2:05.50241 41 Fire Night510 53 13:10.11
40 ROGOWICZ Jakub UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1251184 38 26283 49 2:13.82211 42 Dark573 40 12:07.44
41 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1230142 56 13286 43 2:12.03286 30 Wulkan516 52 13:04.88
42 HARANGOZO Bence VOLAN FEHERVAR1992 HUN 1142234 12 36298 19 2:06.10EL610 14 11:30.36
43 GRASSELLI Valerio 1993 ITA 1141262 1 43296 24 2:07.48EL583 32 11:57.32
44 HOUSKA Filip DUKLA PRAHA2001 CZE 1126218 21 32293 28 2:08.54DNS615 11 11:25.77
45 TUMA Matous KMP Kladno2001 CZE 1101178 41 22284 47 2:13.39DNS639 1 11:01.61
46 LUKES Matej 2002 CZE 1090186 37 24299 16 2:05.91DNS605 19 11:35.81
47 TOMAN Jan 2002 CZE 1064202 31 28290 35 2:10.20DNS572 42 12:08.83
48 SCHAEFERS Max 2001 GER 1062194 35 26296 23 2:07.46EL572 41 12:08.60
49 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 1057202 32 28298 18 2:06.03DNS557 48 12:23.64
50 AL REYAHI Sami KMP Kladno2001 CZE 1054170 48 20301 14 2:04.85DNS583 34 11:57.58
51 DANA Vojtech 2002 CZE 1014158 54 17285 46 2:12.71DNS571 43 12:09.29
52 CYBULSKI Cyprian ZKS Drzonkow2002 POL 998134 58 11288 38 2:11.14DNS576 38 12:04.47
53 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 965170 48 20276 54 2:17.43DNS519 51 13:01.76
54 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow2003 POL 940166 51 19293 30 2:08.90DNS481 56 13:39.43
55 KLIMEK Maciej RTP Victoria Rado2003 POL 937138 57 12299 17 2:05.92DNS500 54 13:20.11
56 JABLONSKI Michal MKP Mysliborz2004 POL 772DNS283 50 2:13.87DNS489 55 13:31.97
57 SZCZUR Dragan ZKS Drzonkow2006 POL 699DNS267 57 2:21.80DNS432 57 14:28.94
58 HOLUBICKI Antoni ZKS Drzonkow2006 POL 588DNS243 58 2:33.79DNS345 58 15:55.44
59 DABROWSKI Pawel ZKS Drzonkow1998 POL 268DNSDNS268 39 PosejdonDNS
60 KUF Jan 1991 CZE 250250 4 40DNSDNSDNS
61 VLACH Martin 1997 CZE 226226 17 34DNSDNSDNS
62 KRAWCZYK Stanislaw UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 174174 46 21DNSDNSDNS