XML
  • Relay
  • Women
  • Men
  • Team-relay Mix
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Pos Name Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KARBOWNIK Malgorzata,
JABLONSKI Michal,
POL 9140 0 0317 2 1:56.690 0 ,
,
597 1 11:43.24
2 MARCINKOWSKA Maja,
WALKOWIAK Marcel,
POL 8870 0 0306 3 2:02.260 0 ,
,
581 2 11:59.52
3 ZDRZENICKA Julia,
SKIBIAK Hubert,
POL 8680 0 0319 1 1:55.560 0 ,
,
549 3 12:31.64
4 DEBSKA Katarzyna,
DUDZINSKI Tomasz,
POL 8260 0 0302 5 2:04.100 0 ,
,
524 4 12:56.46
5 HORBACZ Matylda,
PORADA Radoslaw,
POL 8060 0 0291 8 2:09.860 0 ,
,
515 6 13:05.95
6 MARCINKOWSKA Nadia,
RADOMYSKI Igor,
POL 7990 0 0283 11 2:13.510 0 ,
,
516 5 13:04.81
7 SZONDELMAJER Maja,
PIECHOTA Bartlomiej,
POL 7900 0 0298 6 2:06.070 0 ,
,
492 7 13:28.19
8 KAZUBSKA Aleksandra,
MACHAJ Adam,
POL 7770 0 0289 9 2:10.560 0 ,
,
488 8 13:32.32
9 KOROBLEWSKA Klara,
TREPCZYK Krystian,
POL 7680 0 0297 7 2:06.950 0 ,
,
471 11 13:49.84
10 PAWLIKOWSKA Hanna,
NOWIK Lukasz,
POL 7600 0 0278 12 2:16.390 0 ,
,
482 9 13:38.02
11 MATUSIK Hanna,
SZCZUR Dragan,
POL 7510 0 0277 13 2:16.570 0 ,
,
474 10 13:46.53
12 MACKOWIAK Martyna,
ARENT Artur,
POL 7020 0 0286 10 2:12.130 0 ,
,
416 12 14:44.14
13 ZOCHOWSKA Liliana,
BAK Mikolaj,
POL 7000 0 0305 4 2:02.600 0 ,
,
395 13 15:05.34

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 HLAVACKOVA Lucie DUKLA PRAHA300905 CZE 8520 0 0263 15 2:23.950 0 589 1 9:01.79
2 SZCZUR Nela ZKS DRZONKOW250304 POL 8470 0 0267 11 2:21.540 0 580 2 9:10.61
3 KARBOWNIK Malgorzata MKS "JEDYNKA" LODZ240405 POL 8350 0 0290 2 2:10.320 0 545 5 9:45.32
4 MARCINKOWSKA Maja MKS "JEDYNKA" LODZ240305 POL 8280 0 0279 5 2:15.960 0 549 3 9:41.25
5 DEBSKA Katarzyna STPP"CWKS"LEGIA301206 POL 8100 0 0264 14 2:23.220 0 546 4 9:44.60
6 MRAZKOVA Stepanka CZE 7960 0 0258 16 2:26.110 0 538 6 9:52.69
7 FUCIKOVA Marie CZE 7930 0 0264 13 2:23.200 0 529 7 10:01.69
8 WOLSKA Pola STPP"CWKS"LEGIA210305 POL 7930 0 0279 4 2:15.510 0 514 8 10:16.99
9 STUDENKOVA Anna CZE 7820 0 0278 6 2:16.380 0 504 10 10:26.00
10 BIERNACKA Maja MKS "JEDYNKA" LODZ050304 POL 7820 0 0274 9 2:18.130 0 508 9 10:22.22
11 ZDRZENICKA Julia MKP MYSLIBORZ140104 POL 7740 0 0278 7 2:16.400 0 496 12 10:34.50
12 VANOVA Katerina 100605 CZE 7740 0 0277 8 2:16.680 0 497 11 10:33.75
13 SZMYTKE Karolina UKS"ZOLIBORZ"WARSZAW250704 POL 7460 0 0266 12 2:22.300 0 480 13 10:50.63
14 HORBACZ Matylda ZKS DRZONKOW240706 POL 7030 0 0250 19 2:30.160 0 453 16 11:17.69
15 KAZUBSKA Aleksandra STPP"CWKS"LEGIA060908 POL 7010 0 0250 20 2:30.220 0 451 17 11:19.90
16 SZONDELMAJER Maja MKP MYSLIBORZ010208 POL 6960 0 0240 22 2:35.010 0 456 15 11:14.11
17 KOROBLEWSKA Klara UKS"ZOLIBORZ"WARSZAW090704 POL 6890 0 0249 21 2:30.670 0 440 18 11:30.10
18 PETERA Patrycja UKS"5"KONSTANTYNO040104 POL 6860 0 0254 18 2:28.290 0 432 20 11:38.96
19 MATUSIK Hanna STPP"CWKS"LEGIA301208 POL 6850 0 0223 23 2:43.740 0 462 14 11:08.31
20 MARCINKOWSKA Nadia ZKS DRZONKOW250407 POL 6490 0 0214 25 2:48.220 0 435 19 11:35.06
21 LYSAKOWSKA Karina UKS"5"KONSTANTYNO POL 2920 0 0292 1 2:09.340 0 DNS
22 SULAK Antonina UKS"5"KONSTANTYNO POL 2800 0 0280 3 2:15.340 0 DNS
23 WICHULSKA Ma?gorzata UKS"48"WARSZAWA POL 2700 0 0270 10 2:20.020 0 DNS
24 ZOCHOWSKA Liliana UKS"GROMIK"GDYNIA POL 2540 0 0254 17 2:28.270 0 DNS
25 PAWLIKOWSKA Hanna ZKS DRZONKOW100407 POL 2160 0 0216 24 2:47.170 0 EL
26 MACKOWIAK Martyna ZKS DRZONKOW260904 POL 2120 0 0212 26 2:49.470 0 EL

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 JABLONSKI Michal MKP MYSLIBORZ270304 POL 9260 0 0294 4 2:08.000 0 632 1 8:18.28
2 WALKOWIAK Marcel UKS"DWOJKA"TCZEW030404 POL 9200 0 0292 6 2:09.180 0 628 2 8:22.92
3 SURMA Stepan CZE 8870 0 0312 2 1:59.440 0 575 5 9:15.57
4 DUDZINSKI Tomasz UKS"G-8"BIELANY160404 POL 8850 0 0290 9 2:10.310 0 595 4 8:55.00
5 SKIBIAK Hubert UKS"G-8"BIELANY061204 POL 8850 0 0315 1 1:57.830 0 570 8 9:20.26
6 PORADA Radoslaw UKS"ATUT"CZESTOCH260505 POL 8730 0 0270 19 2:20.190 0 603 3 8:47.80
7 MACHAJ Adam ZKS DRZONKOW230306 POL 8490 0 0275 15 2:17.650 0 574 6 9:16.35
8 PIECHOTA Bartlomiej UKS"5"KONSTANTYNO250304 POL 8490 0 0291 7 2:09.700 0 558 11 9:32.75
9 TREPCZYK Krystian UKS"GROMIK"GDYNIA220207 POL 8440 0 0285 11 2:12.510 0 559 10 9:31.31
10 MILUCH Pawel ZKS DRZONKOW261104 POL 8390 0 0275 16 2:17.740 0 564 9 9:26.76
11 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY010105 POL 8310 0 0259 22 2:25.890 0 572 7 9:18.61
12 SZCZUR Dragan ZKS DRZONKOW010306 POL 8300 0 0273 18 2:18.960 0 557 12 9:33.05
13 RADOMYSKI Igor STPP"CWKS"LEGIA250506 POL 8250 0 0294 5 2:08.440 0 531 15 9:59.50
14 NOWIK Lukasz STPP"CWKS"LEGIA110606 POL 8170 0 0268 20 2:21.410 0 549 13 9:41.15
15 ARENT Artur MKS "JEDYNKA" LODZ050505 POL 8140 0 0301 3 2:04.810 0 513 18 10:17.90
16 BAK Mikolaj RTP"VICTORIA"RAD.090506 POL 8110 0 0291 8 2:09.830 0 520 16 10:10.43
17 GAWLOWSKI Borys UKS"GROMIK"GDYNIA081107 POL 8080 0 0265 21 2:22.860 0 543 14 9:47.87
18 GONTOWIUK Kajetan ZKS DRZONKOW280705 POL 7940 0 0279 13 2:15.600 0 515 17 10:15.01
19 LEWANDOWSKI Alexander ZKS DRZONKOW241206 POL 7920 0 0285 12 2:12.710 0 507 19 10:23.12
20 BARAN Maciej UKS"ZOLIBORZ"WARSZAW020105 POL 7750 0 0288 10 2:11.000 0 487 21 10:43.36
21 HENDRYSIAK Bartosz UKS"DWOJKA"TCZEW100704 POL 7750 0 0278 14 2:16.400 0 497 20 10:33.69
22 JONCZYK Patryk UKS"GROMIK"GDYNIA100407 POL 7440 0 0275 17 2:17.980 0 469 23 11:01.95
23 SAWASCIUK Borys ZKS DRZONKOW200207 POL 7280 0 0245 23 2:32.530 0 483 22 10:47.83