XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ADOMAITYTE Elzbieta LITHUANIA070102 LTU 1359258 2 19248 24 2:31.44300 6 Maximus553 2 12:27.47
2 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"190495 POL 1351258 1 19267 8 2:21.59300 3 Haris526 5 12:54.91
3 TAMASAUSKAITE Aurelia LMPF230596 LTU 1350234 5 16249 23 2:30.77293 8 Lilienthal574 1 12:06.51
4 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA170497 CZE 1319250 3 18237 28 2:36.85293 7 Cadozo539 4 12:41.61
5 ROUBICKOVA Anna DUKLA PRAHA171199 CZE 1308250 4 18262 12 2:24.04300 1 Cadozo496 9 13:24.30
6 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY080603 POL 1307226 8 15261 15 2:24.53279 11 Wulkan541 3 12:39.96
7 PYDYSZEWSKA Ewa ZKS Drzonkow181202 POL 1290218 10 14264 10 2:23.00293 9 Wulkan515 6 13:05.67
8 MARKOWICZ Paula UKS"G-8"BIELANY040402 POL 1278210 12 13264 10 2:23.00300 5 Maximus504 8 13:16.41
9 WYSOKINSKA Agnieszka ZKS Drzonkow120300 POL 1252210 13 13262 13 2:24.33273 12 Lilienthal507 7 13:13.89
10 GINEITYTE Medeja LMPF120203 LTU 1224202 14 12257 20 2:21.73293 10 Wulkan472 15 13:48.80
11 WIERZBA Michalina ST.PP"CWKS"LEGIA060302 POL 1215218 9 14273 5 2:18.81241 14 Wulkan483 13 13:37.41
12 HAJDUKOVA Michaela DUKLA PRAHA070496 CZE 1199178 20 9232 29 2:39.42300 4 Kakan489 11 13:31.58
13 MYRDA Paulina UKS 48 Czestochow090403 POL 1192162 24 7276 4 2:17.01300 2 Haris454 19 14:06.08
14 BIENIECKA Natalia ST.PP"CWKS"LEGIA280501 POL 1160234 7 16239 27 2:35.67264 13 Bahus423 23 14:37.65
15 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM070900 POL 961234 6 16272 6 2:19.12EL455 18 14:05.92
16 KARBOWNIK Malgorzata MKS"Jedynka"Lodz240405 POL 950202 14 12290 1 2:10.09DNS458 17 14:02.84
17 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA210305 POL 941170 23 8280 3 2:15.36DNS491 10 13:29.27
18 CUASPUD Marcela FEPEM280495 ECU 915194 17 11247 25 2:31.60DNS474 14 13:46.62
19 BIERNACKA Maja MKS"Jedynka"Lodz050304 POL 907202 14 12268 7 2:21.10DNS437 21 14:23.01
20 MARCINKOWSKA Maja ZKS Drzonkow240305 POL 887154 25 6280 2 2:15.01DNS453 20 14:07.16
21 CIESIELSKA Zofia UKS"Dwojka"Tczew260404 POL 874146 26 5261 16 2:24.67DNS467 16 13:53.91
22 LAWRYNOWICZ Zuzanna UKS"Dwojka"Tczew110202 POL 864186 18 10262 14 2:24.38DNS416 25 14:44.09
23 KASPERCZAK Aleksandra ZKS Drzonkow291006 POL 859186 19 10255 21 2:27.89DNS418 24 14:42.20
24 PAKINKYTE Teja KMP080904 LTU 858210 11 13247 26 2:31.86DNS401 28 14:59.41
25 RUTKOWSKA Maja UKS"Dwojka"Tczew081204 POL 846170 22 8265 9 2:22.75DNS411 26 14:49.53
26 PETERA Patrycja UKS 5 Konstant.040104 POL 792178 21 9258 19 2:26.16DNS356 29 15:44.59
27 DEBSKA Katarzyna ST.PP"CWKS"LEGIA POL 744DNS258 18 2:26.09DNS486 12 13:34.08
28 MATUSIK Hanna ST.PP"CWKS"LEGIA301208 POL 660DNS227 30 2:41.99DNS433 22 14:27.97
29 KAZUBSKA Aleksandra ST.PP"CWKS"LEGIA090608 POL 659DNS254 22 2:28.15DNS405 27 14:55.66
30 JAKUBOWSKA Hanna ST.PP"CWKS"LEGIA050208 POL 605DNS261 17 2:24.86DNS344 30 15:56.39

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KAUFMANN Jan Germany311299 GER 1473280 1 35284 24 2:13.44293 8 Bahus616 5 11:24.49
2 UIBEL Pele Germany240400 GER 1461255 4 30283 26 2:13.75293 10 Maximus630 3 11:10.72
3 VAIVADA Dovidas KMP270497 LTU 1455245 5 28303 7 2:03.76300 6 Araval Waro607 10 11:33.31
4 OLEJARZ Dominik Germany111199 GER 1452275 2 34294 11 2:08.11286 16 Wulkan597 13 11:43.89
5 CYBULSKI Cyprian ZKS Drzonkow130702 POL 1441225 11 24294 12 2:08.30290 14 Dark Diamond632 2 11:08.14
6 SPLETZER Marc Germany040801 GER 1439245 5 28291 17 2:09.58300 1 Bahus603 11 11:37.02
7 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY020195 POL 1437240 9 27289 19 2:10.75300 2 Cadozo608 9 11:32.95
8 TORRES Andres FEPEM011200 ECU 1435215 16 22309 3 2:00.51300 4 Fala611 7 11:29.49
9 MITTERRAND Fernand Germany221199 GER 1425245 5 28291 18 2:09.96300 2 Haris589 14 11:51.15
10 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY160393 POL 1416240 8 27304 6 2:03.08293 12 Kakan579 17 12:01.50
11 KLINKERT Moritz Germany110203 GER 1415230 10 25272 38 2:14.06293 11 Maximus620 4 11:20.37
12 KLIMEK Maciej RTP Victoria Rado210403 POL 1412205 21 20310 2 2:00.10300 6 Fala597 12 11:43.05
13 PARADOWSKI Oskar UKS"G-8"BIELANY090499 POL 1386270 3 33307 4 2:01.88293 12 Kakan516 34 13:04.56
14 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY170702 POL 1377220 14 23286 22 2:12.34283 17 Cadozo588 15 11:52.22
15 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow230603 POL 1369225 13 24299 9 2:05.58300 4 Maximus545 25 12:35.27
16 RULKE Caspar Germany010803 GER 1319225 12 24276 34 2:17.20286 15 Lilienthal532 31 12:48.71
17 KARNIK Eryk RTP Victoria Rado080100 POL 1305200 22 19302 8 2:04.06256 18 Lilienthal547 24 12:33.59
18 KOLODZIEJ Damian KS "TECZA" LOMIANKI230498 POL 1124170 36 13258 43 2:26.26293 9 Araval Waro403 43 14:57.53
19 ROGOWICZ Jakub UKS"G-8"BIELANY150601 POL 1114215 17 22284 23 2:13.33EL615 6 11:25.39
20 KABELINSKAS Ugnius KMP030404 LTU 1109200 25 19275 37 2:17.94DNS634 1 11:06.48
21 LEH Tim Germany270903 GER 1103215 18 22278 33 2:16.46EL610 8 11:30.62
22 PIERZCHALA Adam RTP Victoria Rado280903 POL 1062195 26 18292 14 2:09.22DNS575 19 12:05.22
23 GUDIESIUS Lukas LITHUANIA150605 LTU 1054205 20 20305 5 2:02.70DNS544 26 12:36.42
24 MAROZAS Kajus KMP100204 LTU 1051220 15 23292 15 2:09.24DNS539 30 12:41.66
25 SKIBIAK Hubert UKS"G-8"BIELANY061204 POL 1047175 33 14313 1 1:58.99DNS559 20 12:21.11
26 JABLONSKI Michal ZKS Drzonkow270304 POL 1042180 30 15286 21 2:12.06DNS576 18 12:04.84
27 ZAWADA Lukasz UKS"G-8"BIELANY060903 POL 1031170 35 13281 28 2:14.78DNS580 16 12:00.98
28 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia240703 POL 1020185 28 16292 13 2:09.08DNS543 27 12:37.50
29 WALKOWIAK Marcel UKS"Dwojka"Tczew030404 POL 1006160 40 11288 20 2:11.23DNS558 21 12:22.44
30 JASIULEVICIUS Dzastinas LITHUANIA060505 LTU 1004205 19 22259 42 2:25.87DNS540 29 12:40.04
31 BATAKIS Kristupas LITHUANIA260602 LTU 1001165 38 12283 25 2:13.50DNS553 22 12:27.56
32 JEVENSAPER Danielius LITHUANIA110904 LTU 995170 34 13278 30 2:16.07DNS547 23 12:33.32
33 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow261104 POL 992200 22 19275 36 2:17.86DNS517 33 13:03.66
34 KALAMINSKAS Jonas LITHUANIA090404 LTU 988190 27 17257 44 2:26.68DNS541 28 12:39.60
35 SAVICKIS Ervinas KMP230105 LTU 958185 29 16251 45 2:29.88DNS522 32 12:58.40
36 SZCZUR Dragan ZKS Drzonkow010306 POL 956180 31 15280 29 2:15.10DNS496 35 13:24.46
37 PIECHOTA Bartlomiej UKS 5 Konstantyno250304 POL 933155 41 12298 10 2:06.39DNS480 38 13:40.30
38 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY010105 POL 925175 32 14265 39 2:22.86DNS485 37 13:35.35
39 MACHAJ Adam ZKS Drzonkow230306 POL 918165 37 14275 35 2:17.68DNS478 39 13:42.91
40 LEWANDOWSKI Alexander MKP Mysliborz241206 POL 832145 42 8278 32 2:16.38DNS409 42 14:51.40
41 RADOMYSKI Igor ST.PP"CWKS"LEGIA250506 POL 788DNS292 16 2:09.26DNS496 35 13:24.46
42 MROWCZYNSKI Daniel UKS"G-8"BIELANY110506 POL 682DNS264 40 2:23.12DNS418 40 14:42.13
43 ODROBINA Aleksander UKS"G-8"BIELANY130705 POL 676DNS260 41 2:25.41DNS416 41 14:44.63
44 VAGNORIUS Paulius KMP210602 LTU 482200 24 19282 27 2:14.06DNSEL
45 HENDRYSIAK Bartosz UKS"Dwojka"Tczew100704 POL 438160 39 13278 31 2:16.27DNSDNS