XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 OLIVER Mayan 1993 MEX 1379258 1 37260 21 2:25.11293 3 Dark Diamond568 1 12:12.21
2 ADOMAITYTE Elzbieta 2002 LTU 1344258 1 37243 30 2:33.77300 1 Baluboy543 3 12:37.50
3 KREJCI Katerina Riga MP2000 LAT 1335222 12 28252 28 2:29.29293 4 Cadozo568 2 12:12.72
4 WIERZBA Michalina ST.PP"CWKS"LEGIA2002 POL 1296238 6 32269 9 2:20.53286 6 Cadozo503 6 13:17.62
5 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1282234 7 31260 22 2:25.22248 11 Haris540 4 12:40.17
6 PYDYSZEWSKA Ewa ZKS Drzonkow2002 POL 1272234 8 31269 12 2:20.91263 7 Maximus506 5 13:14.67
7 MYRDA Paulina ST.PP"CWKS"LEGIA2003 POL 1264206 14 24279 4 2:15.66300 1 Baluboy479 9 13:41.07
8 TOMANOVA Katerina 2001 CZE 1239234 9 31268 13 2:21.07290 5 Haris447 14 14:13.29
9 TROJANOVA Kristyna DUKLA PRAHA1999 CZE 1225254 3 36257 25 2:26.50253 10 Wulkan461 12 13:59.34
10 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 1218246 5 34273 7 2:18.86254 8 Bahus445 15 14:15.44
11 SCHREIBER Lena 2002 GER 1189222 11 28262 20 2:24.15253 9 Dark Diamond452 13 14:08.20
12 CIESIELSKA Zofia UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 971214 13 26269 11 2:20.76DNS488 8 13:32.66
13 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY2003 POL 935206 14 24264 16 2:23.00DNS465 11 13:55.08
14 LAWRYNOWICZ Zuzanna UKS"Dwojka"Tczew2002 POL 919186 18 19259 24 2:25.50DNF474 10 13:46.57
15 ZDRZENICKA Julia ZKS Drzonkow2004 POL 908182 20 18281 3 2:14.89DNS445 16 14:15.56
16 BIERNACKA Maja MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 899190 17 20272 8 2:19.00DNS437 17 14:23.09
17 MRAZKOVA Stepanka 2004 CZE 894150 26 10255 27 2:27.54DNS489 7 13:31.47
18 MACKOWIAK Martyna ZKS Drzonkow2004 POL 764166 24 14236 31 2:37.11DNS362 18 15:38.84
19 PETERA Patrycja UKS 5 Konstantyno2004 POL 696158 25 12263 19 2:23.85DNS275 19 17:05.37
20 SZCZUR Nela ZKS Drzonkow2004 POL 679198 16 22269 10 2:20.75212 12 Fire NightDNS
21 KARBOWNIK Malgorzata ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 522230 10 30292 1 2:09.07DNSDNS
22 WYSOKINSKA Agnieszka ZKS Drzonkow2000 POL 503246 4 34257 26 2:26.88ELDNS
23 MARCINKOWSKA Maja ZKS Drzonkow2005 POL 461178 22 17283 2 2:13.80DNSDNS
24 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 460182 19 18278 5 2:16.15DNSDNS
25 VANOVA Katerina 2005 CZE 450174 23 16276 6 2:17.23DNSDNS
26 HORBACZ Matylda ZKS Drzonkow2006 POL 442182 21 18260 23 2:25.43DNSDNS
27 DABROWSKA Pola UKS"G-8"BIELANY2004 POL 271DNS245 29 2:32.53DNS26 20 21:14.39

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 SPLETZER Marc 2001 GER 1441238 8 24303 8 2:03.99286 8 Wulkan614 4 11:26.40
2 KLINKERT Moritz 2003 GER 1431256 3 27284 29 2:13.06279 12 Wulkan612 5 11:28.56
3 PADILLA Manuel 1992 MEX 1421256 4 27282 30 2:14.44249 17 Maximus634 1 11:06.87
4 PURONAS Titas 2002 LTU 1417250 5 26275 34 2:17.59293 2 Baluboy599 7 11:41.20
5 TOMAN Jan 2002 CZE 1405256 2 27306 4 2:02.25286 9 Haris557 21 12:23.58
6 ROGOWICZ Jakub UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1380214 14 20286 25 2:12.10293 4 Dark Diamond587 12 11:53.24
7 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY1993 POL 1380238 7 24306 3 2:02.09226 18 Maximus610 6 11:30.52
8 CYBULSKI Cyprian ZKS Drzonkow2002 POL 1368190 24 16295 17 2:07.53286 10 Kakan597 9 11:43.39
9 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1363226 12 22291 20 2:09.83293 6 Kakan553 22 12:27.66
10 RIEGER Miklos 2004 GER 1362244 6 25260 40 2:25.18293 2 Cadozo565 19 12:15.12
11 HAUPT Lennard OSC Potsdam2001 GER 1360232 9 23281 31 2:14.55279 14 Cadozo568 17 12:12.95
12 KARNIK Eryk RTP Victoria Radom2000 POL 1356214 14 20303 7 2:03.89272 15 Dark Diamond567 18 12:13.98
13 PLATEK Daniel 1999 CZE 1353190 24 16303 6 2:03.79300 1 Kakan560 20 12:20.83
14 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia2003 POL 1350178 28 14295 18 2:07.94283 11 Baluboy594 10 11:46.40
15 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow2003 POL 1329208 19 19303 5 2:03.71291 7 Bahus527 26 12:53.08
16 JABLONSKI Michal ZKS Drzonkow2004 POL 1318208 19 19298 12 2:06.22220 19 Fire Night592 11 11:48.79
17 VAGNORIUS Paulius 2002 LTU 1299190 27 16277 33 2:16.70293 5 Kakan539 23 12:41.16
18 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 1294160 33 11290 22 2:10.29272 16 Haris572 16 12:08.92
19 LUKES Matej 2002 CZE 1137226 10 22296 15 2:07.03DNS615 3 11:25.38
20 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1101214 14 20288 23 2:11.46DNS599 8 11:41.23
21 DANA Vojtech 2002 CZE 1098214 14 20297 14 2:06.77DNS587 13 11:53.34
22 PIERZCHALA Adam RTP Victoria Radom2003 POL 1095208 19 19302 9 2:04.30DNS585 14 11:55.29
23 LEH Tim 2003 GER 1071202 22 18287 24 2:11.68EL582 15 11:58.02
24 PAJTL Matej 2002 CZE 1071166 31 12285 28 2:12.52DNS620 2 11:20.81
25 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow2004 POL 1038220 13 21286 27 2:12.43DNS532 25 12:48.36
26 KLIMCZAK Kacper MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 1001154 37 10311 1 1:59.80DNS536 24 12:44.86
27 PIECHOTA Bartlomiej UKS 5 Konstantyno2004 POL 978172 30 13296 16 2:07.28DNS510 27 13:10.59
28 HENDRYSIAK Bartosz UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 928160 32 11281 32 2:14.57DNS487 28 13:33.29
29 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 553274 1 30DNS279 12 WulkanDNS
30 GAUDIESIUS Lukas 2005 LTU 506196 23 17310 2 2:00.43DNSDNS
31 HOLUBICKI Antoni ZKS Drzonkow2006 POL 469214 14 20255 41 2:27.51DNSDNS
32 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY2005 POL 456190 24 16266 38 2:22.18DNSDNS
33 GONTOWIUK Kajetan ZKS Drzonkow2005 POL 448154 35 10294 19 2:08.23DNSDNS
34 MACHAJ Adam ZKS Drzonkow2006 POL 446160 34 11286 26 2:12.15DNSDNS
35 LEWANDOWSKI Alexander ZKS Drzonkow2006 POL 445154 36 10291 21 2:09.90DNSDNS
36 JAWORSKI Bartosz ZKS Drzonkow2005 POL 440178 29 14262 39 2:24.11DNSDNS
37 SVARC Krystof 2005 CZE 414144 38 10270 37 2:20.48DNSDNS
38 BAUER Jiri DUKLA PRAHA2002 CZE 226226 11 22DNSDNSDNS