XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KREJCI Katerina Riga MP2000 LAT 1340262 3 29250 31 2:30.33293 4 Wulkan535 3 12:45.89
2 KOBECKA Marta UKS"KapryArmexim"1995 POL 1334262 3 29268 8 2:21.33300 1 Kakan504 7 13:16.54
3 ADOMAITYTE Elzbieta 2002 LTU 1329268 2 30248 34 2:31.49279 11 Maximus534 4 12:46.02
4 HACHULSKA Natalia UKS "Zoliborz" Wa1992 POL 1316280 1 32268 7 2:21.00286 7 Araval Waro482 14 13:38.41
5 WIERZBA Wiktoria ST.PP"CWKS"LEGIA1999 POL 1312214 20 21265 10 2:22.72275 15 Kakan558 1 12:22.43
6 NIEDZIALKOWSKA Daria "VICTORIA" RADOM2000 POL 1311262 3 29271 6 2:19.97298 3 Cartago480 15 13:40.71
7 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA1997 CZE 1285244 9 26230 37 2:40.48286 8 Cadozo525 5 12:55.55
8 TROJANOVA Kristyna DUKLA PRAHA1999 CZE 1282256 7 28260 16 2:25.38277 13 Cadozo489 12 13:31.69
9 PYDYSZEWSKA Ewa ZKS Drzonkow2002 POL 1271220 18 22262 13 2:24.06287 6 Araval Waro502 8 13:18.50
10 DONDA Esther Fernandez 2003 GER 1247256 6 28259 18 2:25.69231 20 Fire Night501 9 13:19.23
11 SCHREIBER Lena 2002 GER 1240238 10 25258 20 2:26.15265 16 Haris479 17 13:41.23
12 FITZSIMMONS Kelly 1985 CAN 1235220 16 22266 9 2:22.35293 5 Baluboy456 22 14:04.19
13 WALSER Carlotta 2001 GER 1220220 14 22254 27 2:28.29278 12 Fire Night468 20 13:52.48
14 WYSOKINSKA Agnieszka ZKS Drzonkow2000 POL 1219220 16 22261 15 2:24.86283 9 Cartago455 23 14:05.72
15 GINEITYTE Medeja LMPF2003 LTU 1202196 25 18257 22 2:26.71299 2 Baluboy450 25 14:10.87
16 MYRDA Paulina ST.PP"CWKS"LEGIA2003 POL 1197190 26 17273 4 2:18.70276 14 Haris458 21 14:02.07
17 WIERZBA Michalina ST.PP"CWKS"LEGIA2002 POL 1190214 19 21255 26 2:27.95241 19 Dark Diamond480 16 13:40.88
18 WALSER Julie 2001 GER 1172220 13 22253 28 2:28.67256 17 Wulkan443 26 14:17.91
19 SCHEURER Robyn 2002 SUI 1153226 11 23250 31 2:30.33249 18 Maximus428 29 14:32.16
20 HONOVA Marketa 1994 CZE 1094202 21 19245 35 2:32.63281 10 Bahus366 35 15:34.35
21 DOMINIAK Natalia ZKS Drzonkow1998 POL 996244 8 26257 21 2:26.60DNF495 11 13:25.89
22 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 995220 14 22250 30 2:30.02EL525 6 12:55.99
23 HLAVACKOVA Lucie 2005 CZE 983196 24 18251 29 2:29.77DNS536 2 12:44.81
24 HARTMANOVA Barbora 2002 CZE 942226 12 23275 3 2:17.92DNS441 27 14:19.20
25 KARBOWNIK Malgorzata ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 939178 28 15283 1 2:13.67DNS478 18 13:42.21
26 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY2003 POL 935172 31 14263 12 2:23.86DNS500 10 13:20.90
27 CIESIELSKA Zofia UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 908160 33 12261 14 2:24.65DNS487 13 13:33.25
28 BIERNACKA Maja MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 902166 32 13263 11 2:23.66DNS473 19 13:47.79
29 ZDRZENICKA Julia ZKS Drzonkow2004 POL 878184 27 16276 2 2:17.42DNS418 31 14:42.76
30 MRAZKOVA Stepanka 2004 CZE 876172 30 14249 33 2:30.71DNS455 24 14:05.73
31 PAKINKYTE Teja 2004 LTU 866202 22 19234 36 2:38.02DNS430 28 14:30.62
32 FUCIKOVA Marie 2004 CZE 845160 34 12257 23 2:26.77DNS428 30 14:32.59
33 ANDREJEVAITE Ula 2004 LTU 785202 23 19203 40 2:53.72DNS380 34 15:20.34
34 PITRMANOVA Katrina 2004 CZE 781142 38 9228 38 2:41.47DNS411 32 14:49.56
35 SZMYTKE Karolina UKS "Zoliborz" Wa2004 POL 779130 40 7255 25 2:27.56DNS394 33 15:06.32
36 RUTKOWSKA Maja UKS"G-8"BIELANY2004 POL 748142 37 9260 17 2:25.49DNS346 36 15:54.03
37 PETERA Patrycja UKS 5 Konstantyno2004 POL 685136 39 8256 24 2:27.19DNS293 37 16:47.51
38 DOLEZALKOVA Viktorie 2003 CZE 647142 36 9226 39 2:42.16DNS279 38 17:01.70
39 STUDENKOVA Anna LSK FRYDEK-MISTEK2005 CZE 433174 29 16259 19 2:25.80DNSDNS
40 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 426154 35 11272 5 2:19.30DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 DEMETER Bence VOLAN FEHERVAR1990 HUN 1478266 1 40298 7 2:06.06283 11 Maximus631 1 11:09.60
2 LAWRYNOWICZ Daniel ST.PP"CWKS"LEGIA1997 POL 1476262 3 39294 13 2:08.41290 8 Cadozo630 2 11:10.34
3 SWIDERSKI Jaroslaw UKS"G-8"BIELANY1993 POL 1440254 5 37291 17 2:04.86300 1 Baluboy595 15 11:45.04
4 MITTERRAND Fernand 1999 GER 1439262 2 39305 3 2:02.74279 15 Fire Night593 17 11:47.80
5 HARANGOZO Bence VOLAN FEHERVAR1992 HUN 1425242 9 34293 16 2:08.95281 13 Dark Diamond609 6 11:31.54
6 KLINKERT Moritz 2003 GER 1424254 7 37279 36 2:15.65283 11 Haris608 8 11:32.98
7 SALGA Gergo 1999 HUN 1409234 13 32285 29 2:12.97290 8 Araval Waro600 12 11:40.77
8 KASPERCZAK Kamil ZKS Drzonkow2000 POL 1408258 4 38296 9 2:07.40257 19 Wulkan597 14 11:43.08
9 LUKES Matej 2002 CZE 1406210 29 26291 21 2:09.95297 3 Cadozo608 7 11:32.62
10 SPLETZER Marc 2001 GER 1404234 14 32295 11 2:07.66293 6 Kakan582 21 11:58.31
11 BAUER Jiri DUKLA PRAHA2002 CZE 1402238 10 33272 40 2:19.12293 5 Maximus599 13 11:41.02
12 DANA Vojtech 2002 CZE 1395194 37 22290 22 2:10.22298 2 Baluboy613 4 11:27.95
13 DUKIELSKI Maciej UKS"G-8"BIELANY1995 POL 1387250 8 36288 25 2:11.24270 17 Cartago579 24 12:01.22
14 KLIMEK Maciej RTP Victoria Rado2003 POL 1385226 19 30305 2 2:02.67277 16 Fire Night577 26 12:03.71
15 LEH Tim 2003 GER 1379210 26 26288 26 2:11.31294 4 Araval Waro587 19 11:53.90
16 HAUPT Lennard OSC Potsdam2001 GER 1378222 21 29271 43 2:19.89280 14 Haris605 9 11:35.83
17 PURONAS Titas 2002 LTU 1378238 10 33265 47 2:22.62256 20 Bahus619 3 11:21.31
18 STASKIEWICZ Szymon ZKS Drzonkow1987 POL 1367238 12 33280 35 2:15.23284 10 Cartago565 32 12:15.69
19 TOMAN Jan 2002 CZE 1364230 16 31296 10 2:07.44265 18 Dark Diamond573 29 12:07.23
20 MALECEK Jakub DUKLA PRAHA2001 CZE 1362230 16 31297 8 2:06.71292 7 Kakan543 40 12:37.17
21 CYBULSKI Cyprian ZKS Drzonkow2002 POL 1354206 31 25291 20 2:09.82247 21 Wulkan610 5 11:30.17
22 OLEJARZ Dominik 1999 GER 1295254 6 37291 18 2:09.51180 22 Kasaja570 31 12:10.92
23 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1108218 25 28290 24 2:10.39DNS600 11 11:40.65
24 ROGOWICZ Jakub UKS"G-8"BIELANY2001 POL 1096234 15 32281 34 2:14.85EL581 23 11:59.40
25 PARIZEK Tobias 2003 CZE 1093226 20 30264 48 2:23.33DNS603 10 11:37.36
26 JABLONSKI Michal ZKS Drzonkow2004 POL 1081198 34 23291 19 2:09.67EL592 18 11:48.99
27 GAUDIESIUS Lukas 2005 LTU 1073198 35 23302 4 2:04.22DNS573 30 12:07.42
28 MUELLER Vital 2000 SUI 1067198 36 23293 15 2:08.83DNS576 27 12:04.59
29 KLIMCZAK Kacper MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 1058170 46 16310 1 2:00.29DNS578 25 12:02.80
30 SURMA Stepan LSK FRYDEK-MISTEK2004 CZE 1055170 47 16300 5 2:05.37DNS585 20 11:55.63
31 PAJTL Matej 2002 CZE 1049174 43 17282 33 2:14.47DNS593 16 11:47.66
32 PLATEK Daniel 1999 CZE 1047210 27 26299 6 2:05.61DNS538 41 12:42.63
33 MICHALCZYK Bartosz UKS"G-8"BIELANY2002 POL 1045202 32 24282 32 2:14.43DNS561 34 12:19.82
34 KNOCHE Tim 1999 GER 1043230 16 31293 14 2:08.63DNS520 43 13:00.15
35 JASIULEVICIUS Dzastinas 2005 LTU 1040222 23 29269 44 2:20.56DNS549 38 12:31.55
36 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow2004 POL 1039210 28 26273 39 2:18.73DNS556 37 12:24.23
37 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia2003 POL 1034178 42 18283 30 2:13.91DNS573 28 12:07.10
38 JEVENSAPER Danielius 2004 LTU 1029166 48 15282 31 2:14.15DNS581 22 11:59.34
39 VAGNORIUS Paulius 2002 LTU 1025198 33 23266 46 2:22.00DNS561 33 12:19.26
40 SZMYTKE Jakub UKS "Zoliborz" Wa2001 POL 1020222 22 29285 28 2:12.96DNS513 44 13:07.25
41 KALAMINSKAS Jonas 2004 LTU 1014182 40 19272 41 2:19.45DNS560 35 12:20.34
42 PIERZCHALA Adam RTP Victoria Rado2003 POL 1009170 45 16295 12 2:07.89DNS544 39 12:36.87
43 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1003206 30 25287 27 2:11.53DNS510 45 13:10.07
44 NOSEK Jan 2004 CZE 994162 50 14274 38 2:18.33DNS558 36 12:22.06
45 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY2005 POL 927190 38 21256 50 2:27.06DNS481 46 13:39.53
46 RYSKA Jonas LSK FRYDEK-MISTEK2004 CZE 924218 24 28269 45 2:20.94DNS437 50 14:23.76
47 KORNEL Matej LSK FRYDEK-MISTEK2006 CZE 918178 41 18218 52 2:46.32DNS522 42 12:58.30
48 BARKAUSKAS Deividas 2003 LTU 914190 39 21250 51 2:30.43DNS474 47 13:46.88
49 HENDRYSIAK Bartosz UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 892162 49 14271 42 2:19.65DNS459 49 14:01.54
50 VONDRA Matous 2003 CZE 825174 44 17188 53 3:01.20DNS463 48 13:57.06
51 VENGLAR Daniel LSK FRYDEK-MISTEK2006 CZE 734132 53 9259 49 2:25.93DNS343 51 15:57.92
52 PIECHOTA Bartlomiej UKS 5 Konstantyno2004 POL 436146 51 10290 23 2:10.33DNSDNS
53 BARAN Maciej UKS "Zoliborz" Wa2005 POL 419142 52 9277 37 2:16.89DNSDNS