XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 DONDA Esther Fernandez 2003 GER 1016256 6 28259 18 2:25.69DNS501 9 13:19.23
2 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 995220 14 22250 30 2:30.02DNS525 6 12:55.99
3 HLAVACKOVA Lucie 2005 CZE 983196 24 18251 29 2:29.77DNS536 2 12:44.81
4 KARBOWNIK Malgorzata ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 939178 28 15283 1 2:13.67DNS478 18 13:42.21
5 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY2003 POL 935172 31 14263 12 2:23.86DNS500 10 13:20.90
6 MYRDA Paulina ST.PP"CWKS"LEGIA2003 POL 921190 26 170 4 2:18.70DNS458 21 14:02.07
7 CIESIELSKA Zofia UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 908160 33 12261 14 2:24.65DNS487 13 13:33.25
8 GINEITYTE Medeja LMPF2003 LTU 903196 25 18257 22 2:26.71DNS450 25 14:10.87
9 BIERNACKA Maja MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 902166 32 13263 11 2:23.66DNS473 19 13:47.79
10 ZDRZENICKA Julia ZKS Drzonkow2004 POL 878184 27 16276 2 2:17.42DNS418 31 14:42.76
11 MRAZKOVA Stepanka 2004 CZE 876172 30 14249 33 2:30.71DNS455 24 14:05.73
12 PAKINKYTE Teja 2004 LTU 866202 22 19234 36 2:38.02DNS430 28 14:30.62
13 FUCIKOVA Marie 2004 CZE 845160 34 12257 23 2:26.77DNS428 30 14:32.59
14 ANDREJEVAITE Ula 2004 LTU 785202 23 19203 40 2:53.72DNS380 34 15:20.34
15 PITRMANOVA Katrina 2004 CZE 781142 38 9228 38 2:41.47DNS411 32 14:49.56
16 SZMYTKE Karolina UKS "Zoliborz" Wa2004 POL 779130 40 7255 25 2:27.56DNS394 33 15:06.32
17 RUTKOWSKA Maja UKS"G-8"BIELANY2004 POL 748142 37 9260 17 2:25.49DNS346 36 15:54.03
18 PETERA Patrycja UKS 5 Konstantyno2004 POL 685136 39 8256 24 2:27.19DNS293 37 16:47.51
19 DOLEZALKOVA Viktorie 2003 CZE 647142 36 9226 39 2:42.16DNS279 38 17:01.70
20 STUDENKOVA Anna LSK FRYDEK-MISTEK2005 CZE 433174 29 16259 19 2:25.80DNSDNS
21 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 426154 35 11272 5 2:19.30DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KLINKERT Moritz 2003 GER 1141254 7 37279 36 2:15.65DNS608 8 11:32.98
2 PARADOWSKI Olaf UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1108218 25 28290 24 2:10.39DNS600 11 11:40.65
3 KLIMEK Maciej RTP Victoria Rado2003 POL 1108226 19 30305 2 2:02.67DNS577 26 12:03.71
4 PARIZEK Tobias 2003 CZE 1093226 20 30264 48 2:23.33DNS603 10 11:37.36
5 LEH Tim 2003 GER 1085210 26 26288 26 2:11.31DNS587 19 11:53.90
6 JABLONSKI Michal ZKS Drzonkow2004 POL 1081198 34 23291 19 2:09.67DNS592 18 11:48.99
7 GAUDIESIUS Lukas 2005 LTU 1073198 35 23302 4 2:04.22DNS573 30 12:07.42
8 KLIMCZAK Kacper MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 1058170 46 16310 1 2:00.29DNS578 25 12:02.80
9 SURMA Stepan LSK FRYDEK-MISTEK2004 CZE 1055170 47 16300 5 2:05.37DNS585 20 11:55.63
10 JASIULEVICIUS Dzastinas 2005 LTU 1040222 23 29269 44 2:20.56DNS549 38 12:31.55
11 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow2004 POL 1039210 28 26273 39 2:18.73DNS556 37 12:24.23
12 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia2003 POL 1034178 42 18283 30 2:13.91DNS573 28 12:07.10
13 JEVENSAPER Danielius 2004 LTU 1029166 48 15282 31 2:14.15DNS581 22 11:59.34
14 KALAMINSKAS Jonas 2004 LTU 1014182 40 19272 41 2:19.45DNS560 35 12:20.34
15 PIERZCHALA Adam RTP Victoria Rado2003 POL 1009170 45 16295 12 2:07.89DNS544 39 12:36.87
16 NOSEK Jan 2004 CZE 994162 50 14274 38 2:18.33DNS558 36 12:22.06
17 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY2005 POL 927190 38 21256 50 2:27.06DNS481 46 13:39.53
18 RYSKA Jonas LSK FRYDEK-MISTEK2004 CZE 924218 24 28269 45 2:20.94DNS437 50 14:23.76
19 KORNEL Matej LSK FRYDEK-MISTEK2006 CZE 918178 41 18218 52 2:46.32DNS522 42 12:58.30
20 BARKAUSKAS Deividas 2003 LTU 914190 39 21250 51 2:30.43DNS474 47 13:46.88
21 HENDRYSIAK Bartosz UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 892162 49 14271 42 2:19.65DNS459 49 14:01.54
22 VONDRA Matous 2003 CZE 825174 44 17188 53 3:01.20DNS463 48 13:57.06
23 VENGLAR Daniel LSK FRYDEK-MISTEK2006 CZE 734132 53 9259 49 2:25.93DNS343 51 15:57.92
24 PIECHOTA Bartlomiej UKS 5 Konstantyno2004 POL 436146 51 10290 23 2:10.33DNSDNS
25 BARAN Maciej UKS "Zoliborz" Wa2005 POL 419142 52 9277 37 2:16.89DNSDNS