XML
  • Relay
  • Women
  • Men
  • Team-relay Mix
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Pos Name Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MESZAROS Emma,
JASSO Zalan,
HUN 9360 0 0304 6 2:03.480 0 ,
,
632 1 11:08.79
2 PATAKI Emma,
KOSZEGI Kristof,
HUN 9230 0 0302 8 2:04.490 0 ,
,
621 2 11:19.08
3 UNTERBERGER Josefine,
SOCKE Arthur,
GER 9070 0 0302 7 2:04.120 0 ,
,
605 3 11:35.44
4 DEBSKA Katarzyna,
PORADA Radoslaw,
POL 9030 0 0300 9 2:05.490 0 ,
,
603 4 11:37.82
5 KISS Csenge,
SIMON Barnabas,
HUN 8950 0 0304 5 2:03.250 0 ,
,
591 7 11:49.05
6 MATUSIK Hanna,
TREPCZYK Krystian,
POL 8910 0 0296 12 2:07.260 0 ,
,
595 6 11:45.11
7 DUBROVINA Darya-Marya,
SVARC Krystof,
8900 0 0290 15 2:10.050 0 ,
,
600 5 11:40.41
8 NYERGES Reka,
MARSCHALL Attila,
HUN 8870 0 0298 10 2:06.260 0 ,
,
589 8 11:51.75
9 JAKUBOWSKA Hanna,
LEWANDOWSKI Alexander,
POL 8830 0 0306 3 2:02.410 0 ,
,
577 9 12:03.82
10 DARDOVA Nikola,
VITKOVIC Patrik,
CZE 8680 0 0306 2 2:02.280 0 ,
,
562 10 12:18.88
11 WYCZOLEK Zofia,
SIKORA Jan,
POL 8620 0 0307 1 2:01.880 0 ,
,
555 12 12:25.02
12 SZONDELMAJER Maja,
RADOMYSKI Igor,
POL 8560 0 0305 4 2:02.920 0 ,
,
551 14 12:29.70
13 DROZDEK Nadia,
MACHAJ Adam,
POL 8400 0 0285 16 2:12.940 0 ,
,
555 13 12:25.39
14 MARCINKOWSKA Nadia,
MROWCZYNSKI Daniel,
POL 8350 0 0279 19 2:15.560 0 ,
,
556 11 12:24.21
15 FRIEDRICH Malin,
WILD Theo,
GER 8320 0 0284 17 2:13.280 0 ,
,
548 15 12:32.71
16 KAZUBSKA Aleksandra,
SZCZUR Dragan,
POL 8210 0 0296 11 2:07.200 0 ,
,
525 16 12:55.14
17 CISEK Olga,
STASINSKI Adam,
POL 8030 0 0292 13 2:09.020 0 ,
,
511 17 13:09.25
18 PAWLIKOWSKA Hanna,
NOWIK Lukasz,
POL 7890 0 0291 14 2:09.570 0 ,
,
498 19 13:22.72
19 DABROWSKA Maja,
DUBRAWSKI Franciszek,
POL 7810 0 0279 18 2:15.500 0 ,
,
502 18 13:18.08
20 GRADON Zuzanna,
ORAWIEC Mieszko,
POL 7540 0 0261 21 2:24.890 0 ,
,
493 20 13:27.30
21 LACHOWICZ Karolina,
KURIANOWICZ Karol,
POL 2770 0 0277 20 2:16.990 0 ,
,
EL

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 MARCINKOWSKA Maja ZKS Drzonkow2005 POL 8690 0 0282 2 2:14.430 0 587 2 9:03.51
2 MESZAROS Emma 2006 HUN 8590 0 0261 12 2:24.820 0 598 1 8:52.80
3 PATAKI Emma 2005 HUN 8520 0 0276 4 2:17.350 0 576 3 9:14.27
4 KARBOWNIK Malgorzata ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 8480 0 0293 1 2:08.970 0 555 6 9:35.50
5 KISS Csenge 2008 HUN 8390 0 0272 6 2:19.420 0 567 4 9:23.05
6 DEBSKA Katarzyna ST.PP"CWKS"LEGIA2006 POL 8280 0 0272 7 2:19.450 0 556 5 9:34.12
7 JAKUBOWSKA Hanna ST.PP"CWKS"LEGIA2008 POL 8070 0 0272 5 2:19.310 0 535 8 9:55.10
8 NYERGES Reka 2006 HUN 7930 0 0254 17 2:28.050 0 539 7 9:51.32
9 KASPERCZAK Aleksandra ZKS Drzonkow2006 POL 7860 0 0265 10 2:22.520 0 521 12 10:09.41
10 UNTERBERGER Josefine OSC Potsdam2005 GER 7820 0 0256 16 2:27.470 0 526 10 10:04.50
11 FRIEDRICH Malin 2006 GER 7760 0 0251 19 2:29.860 0 525 11 10:05.86
12 DUBROVINA Darya-Marya 2007 HUN 7690 0 0251 18 2:29.630 0 518 14 10:12.16
13 DARDOVA Nikola 2006 CZE 7680 0 0268 9 2:21.310 0 500 18 10:30.60
14 CUNHA Luisa 2006 POR 7680 0 0235 24 2:37.510 0 533 9 9:57.92
15 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 7670 0 0281 3 2:14.740 0 486 23 10:44.47
16 SZONDELMAJER Maja MKP Mysliborz2008 POL 7610 0 0246 20 2:32.040 0 515 16 10:15.46
17 MATUSIK Hanna ST.PP"CWKS"LEGIA2008 POL 7610 0 0240 22 2:35.410 0 521 13 10:09.75
18 WYCZOLEK Zofia UKS"G-8"BIELANY2007 POL 7560 0 0257 15 2:26.660 0 499 19 10:31.62
19 KAZUBSKA Aleksandra ST.PP"CWKS"LEGIA2008 POL 7550 0 0264 11 2:23.300 0 491 22 10:39.43
20 HORBACZ Matylda ZKS Drzonkow2006 POL 7550 0 0259 13 2:25.820 0 496 20 10:34.51
21 MARCINKOWSKA Nadia ZKS Drzonkow2007 POL 7440 0 0227 27 2:41.980 0 517 15 10:13.72
22 CISEK Olga ST.PP"CWKS"LEGIA2007 POL 7300 0 0258 14 2:26.460 0 472 25 10:58.93
23 GRADON Zuzanna ZKS Drzonkow2008 POL 7270 0 0218 29 2:46.180 0 509 17 10:21.76
24 DROZDEK Nadia ZKS Drzonkow2009 POL 7260 0 0231 25 2:39.540 0 495 21 10:35.05
25 ULINAUSKAITE Emilija 2007 LTU 7160 0 0268 8 2:21.060 0 448 29 11:22.20
26 PAWLIKOWSKA Hanna ZKS Drzonkow2007 POL 7070 0 0243 21 2:33.870 0 464 26 11:06.55
27 WAISMAYER Tatjana AUSTRIA2005 AUT 6980 0 0239 23 2:35.580 0 459 28 11:11.25
28 SYKOROVA Linda 2008 SVK 6920 0 0206 30 2:52.220 0 486 24 10:44.61
29 DABROWSKA Maja UKS"Dwojka"Tczew2009 POL 6890 0 0228 26 2:41.450 0 461 27 11:09.51
30 LACHOWICZ Karolina ZKS Drzonkow2008 POL 6270 0 0223 28 2:43.600 0 404 30 12:06.84

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 JASSO Zalan 2005 HUN 8960 0 0289 7 2:10.840 0 607 4 8:43.35
2 PORADA Radoslaw UKS Atut Czestoch2005 POL 8940 0 0280 14 2:15.310 0 614 1 8:36.72
3 LEWANDOWSKI Alexander ZKS Drzonkow2006 POL 8910 0 0282 12 2:14.110 0 609 2 8:41.09
4 VITKOVIC Patrik 2005 CZE 8880 0 0288 9 2:11.350 0 600 5 8:50.93
5 SVARC Krystof 2005 CZE 8860 0 0277 16 2:16.770 0 609 3 8:41.75
6 SIMON Barnabas 2005 HUN 8850 0 0299 4 2:05.550 0 586 8 9:04.29
7 RADOMYSKI Igor ST.PP"CWKS"LEGIA2006 POL 8840 0 0300 3 2:05.150 0 584 9 9:06.22
8 SLADKY Matej 2005 CZE 8780 0 0316 1 1:57.070 0 562 15 9:28.00
9 TREPCZYK Krystian UKS Gromik Gdynia2007 POL 8680 0 0296 5 2:07.310 0 572 11 9:18.20
10 KOSZEGI Kristof 2005 HUN 8680 0 0275 18 2:17.720 0 593 7 8:57.46
11 SIKORA Jan ZKS Drzonkow2006 POL 8560 0 0300 2 2:05.110 0 556 16 9:34.21
12 SZCZUR Dragan ZKS Drzonkow2006 POL 8540 0 0289 6 2:10.820 0 565 14 9:25.89
13 MROWCZYNSKI Daniel UKS"G-8"BIELANY2006 POL 8520 0 0277 15 2:16.650 0 575 10 9:15.82
14 STASINSKI Adam ZKS Drzonkow2007 POL 8390 0 0269 19 2:20.900 0 570 12 9:20.10
15 ORAWIEC Mieszko ZKS Drzonkow2006 POL 8390 0 0242 27 2:34.380 0 597 6 8:53.89
16 SAVICKIS Ervinas KMP2005 LTU 8350 0 0268 20 2:21.020 0 567 13 9:23.02
17 MACHAJ Adam ZKS Drzonkow2006 POL 8330 0 0288 8 2:11.080 0 545 18 9:45.86
18 NOWIK Lukasz ST.PP"CWKS"LEGIA2006 POL 8040 0 0277 17 2:16.980 0 527 19 10:03.43
19 STOFAN Ronald 2007 SVK 7930 0 0246 26 2:32.120 0 547 17 9:43.72
20 DUBRAWSKI Franciszek UKS"G-8"BIELANY2007 POL 7920 0 0284 11 2:13.110 0 508 22 10:22.75
21 KURIANOWICZ Karol ZKS Drzonkow2008 POL 7840 0 0260 23 2:25.140 0 524 20 10:06.14
22 SADOWSKI Marcel ZKS Drzonkow2008 POL 7780 0 0262 22 2:24.150 0 516 21 10:14.71
23 SAWASCIUK Borys ZKS Drzonkow2007 POL 7690 0 0281 13 2:14.630 0 488 26 10:42.64
24 BANUCHA Konrad UKS"Dwojka"Tczew2007 POL 7600 0 0287 10 2:11.870 0 473 27 10:57.79
25 KROMPASKY Tomas 2005 SVK 7560 0 0259 24 2:25.840 0 497 23 10:33.00
26 BODNAR Maksymilian RTP Victoria Rado2008 POL 7550 0 0265 21 2:22.700 0 490 25 10:40.14
27 MATEJOV David 2006 SVK 7410 0 0249 25 2:30.620 0 492 24 10:38.52