XML
  • Women
  • Men
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Soon...

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 LEH Cicelle 2003 GER 1332250 3 31256 15 2:27.25300 1 Fire Night526 4 12:54.90
2 WIERZBA Wiktoria ST.PP"CWKS"LEGIA1999 POL 1323230 8 27267 12 2:21.90293 5 Wulkan533 2 12:47.37
3 CHALUPNIKOVA Aranka DUKLA PRAHA1997 CZE 1319255 2 32239 25 2:35.80279 12 Lucyfer546 1 12:34.28
4 NIEDZIALKOWSKA Daria RTP"Victoria"Radom2000 POL 1312260 1 33277 4 2:16.72263 14 Lucyfer512 5 13:08.52
5 KARBOWNIK Malgorzata ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 1309220 9 25295 1 2:07.83265 13 Wulkan529 3 12:51.46
6 WIERZBA Michalina ST.PP"CWKS"LEGIA2002 POL 1283230 5 27263 13 2:23.90293 4 Dark Diamond497 8 13:23.58
7 SPLETZER Kim 2004 GER 1252250 4 31279 2 2:15.76300 2 Maximus423 19 14:37.39
8 BIERNACKA Maja MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 1235230 6 27275 7 2:17.95284 10 Lexus446 16 14:14.87
9 WOLSKA Pola ST.PP"CWKS"LEGIA2005 POL 1230165 20 14277 5 2:16.90293 3 Maximus495 9 13:25.17
10 PRUSZYNSKA Wiktoria UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1207200 13 21271 10 2:19.90286 8 Cadozo450 15 14:10.63
11 KAPALA Adrianna UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1198190 15 19254 16 2:28.26282 11 Dark Diamond472 12 13:48.68
12 MYRDA Paulina ST.PP"CWKS"LEGIA2003 POL 1190185 18 18279 3 2:15.80286 7 Lexus440 17 14:20.28
13 HONOVA Marketa DUKLA PRAHA1994 CZE 1153185 16 18247 23 2:31.70292 6 Cadozo429 18 14:31.69
14 MACKOWIAK Martyna ZKS Drzonkow2004 POL 1052155 22 12227 27 2:41.50284 9 Dark Diamond386 21 15:14.44
15 UNTERBERGER Josefine OSC Potsdam2005 GER 976230 7 27252 18 2:29.28DNS494 10 13:26.65
16 EINSIEDLER Anastasia 2001 GER 959210 11 23250 21 2:30.37EL499 7 13:21.59
17 MARCINKOWSKA Maja ZKS Drzonkow2005 POL 950170 19 15276 6 2:17.41DNS504 6 13:16.28
18 PAKINKYTE Teja KMP2004 LTU 925185 17 18250 19 2:30.06DNS490 11 13:30.23
19 FRASDORF Emma OSC Potsdam2005 GER 920205 12 22249 22 2:30.66DNS466 13 13:54.54
20 LIGEZA Katarzyna ZKS Drzonkow2000 POL 912195 14 20260 14 2:25.28EL457 14 14:03.66
21 ANDREJEVAITE Ula KMP2004 LTU 856220 10 25225 29 2:42.94DNS411 20 14:49.73
22 DEBSKA Katarzyna ST.PP"CWKS"LEGIA2006 POL 431160 21 13271 9 2:19.57DNSDNS
23 PUZAUSKAITE Paule Siauliai2005 LTU 345130 23 7215 32 2:47.86DNSDNS

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 KHIJAKADZE Gaga GEORGIA2000 GEO 1475243 6 21287 19 2:11.75300 7 Maximus645 2 10:55.45
2 PURONAS Titas KMP2002 LTU 1474243 8 21285 22 2:12.80300 1 Kadence646 1 10:54.47
3 LEH Tim 2003 GER 1457243 7 21293 13 2:08.81293 9 Maximus628 4 11:12.96
4 RIEGER Miklos 2004 GER 1441257 2 23271 34 2:19.60300 2 Lexus613 7 11:27.07
5 OLEJARZ Dominik 1999 GER 1437236 9 20297 9 2:06.87300 6 Cadozo604 9 11:36.00
6 KLINKERT Moritz 2003 GER 1434264 1 24295 10 2:07.71256 16 Lexus619 6 11:21.19
7 ZAWADA Lukasz UKS"G-8"BIELANY2003 POL 1430222 12 18298 6 2:06.00300 3 Dark Diamond610 8 11:30.04
8 O BRIEN Tom IRELAND1993 IRL 1395250 3 22275 31 2:17.75276 13 Fire Night594 11 11:46.43
9 VAGNORIUS Paulius KMP2002 LTU 1390229 11 19282 24 2:14.34286 11 Cadozo593 12 11:47.77
10 BABEL Eryk UKS Gromik Gdynia2003 POL 1376194 22 14293 14 2:08.83300 5 Wulkan589 14 11:51.49
11 JABLONSKI Michal ZKS Drzonkow2004 POL 1374194 21 14297 8 2:06.60263 15 Wulkan620 5 11:20.70
12 BUJKO Dominik ZKS Drzonkow2003 POL 1362250 4 22300 3 2:05.03265 14 Fire Night547 21 12:33.08
13 RULKE Caspar 2003 GER 1357250 5 22285 23 2:12.80300 8 Maximus522 24 12:58.80
14 PIERZCHALA Adam RTP"Victoria"Radom2003 POL 1329208 17 16300 4 2:05.30286 10 Dark Diamond535 23 12:45.57
15 OLEJNIK Filip ZKS Drzonkow2000 POL 1323215 15 17288 18 2:11.05281 12 Kadence539 22 12:41.72
16 KABELINSKAS Ugnius KMP2004 LTU 1129215 16 17272 33 2:19.20DNS642 3 10:58.82
17 MAROZAS Kajus KMP2004 LTU 1101222 13 18298 7 2:06.02DNS581 16 11:59.59
18 MILUCH Pawel ZKS Drzonkow2004 POL 1101236 10 20282 25 2:14.47DNS583 15 11:57.76
19 KLIMCZAK Kacper MKS"Jedynka"Lodz2004 POL 1073208 18 16314 2 1:58.28DNS551 19 12:29.13
20 KALAMINSKAS Jonas Siauliai2004 LTU 1063180 27 12286 21 2:12.29DNS597 10 11:43.13
21 SVARC Krystof CZECH REPUBLIC2005 CZE 1053194 24 14270 35 2:20.06DNS589 13 11:51.22
22 SAVICKIS Ervinas KMP2005 LTU 1052215 14 17278 27 2:16.10DNS559 18 12:21.67
23 WALKOWIAK Marcel UKS"Dwojka"Tczew2004 POL 1035180 28 12293 15 2:08.88DNS562 17 12:18.65
24 DE BRABANDER Youri M. BELGIUM1993 BEL 970187 25 13168 40 3:11.40300 4 Kadence315 28 16:25.80
25 PORADA Radoslaw UKS Atut Czestoch2005 POL 969145 30 7276 29 2:17.40DNS548 20 12:32.04
26 BARKAUSKAS Deividas Siauliai2003 LTU 955166 29 10274 32 2:18.47DNS515 25 13:05.86
27 GONTOWIUK Kajetan ZKS Drzonkow2005 POL 933201 20 15293 12 2:08.60DNS439 27 14:21.77
28 MAREK Przemyslaw UKS"G-8"BIELANY2005 POL 883145 32 7256 37 2:27.10DNS482 26 13:38.35
29 SKIBIAK Hubert UKS"G-8"BIELANY2004 POL 759208 19 16317 1 1:56.84234 17 Fire NightDNS
30 MACHAJ Adam ZKS Drzonkow2006 POL 477187 26 13290 16 2:10.37DNSDNS
31 LEWANDOWSKI Alexander ZKS Drzonkow2006 POL 472194 23 14278 26 2:16.08DNSDNS
32 SZCZUR Dragan ZKS Drzonkow2006 POL 435145 31 7290 17 2:10.40DNSDNS
33 SIKORA Jan ZKS Drzonkow2006 POL 424124 33 4300 5 2:05.48DNSDNS